PDA

View Full Version : Kak razbirate dali e liubov ili uvlechenie?



08-22-2006, 15:51
Kak pravite razlikata? Az si imam priqtel ot godina i neshto, no mi se naloji da zamina i veche ne sme se vijdali 4 mesetza. Zapoznah se s edno momche tuk i mi haresa. No dali naistina mi haresa ili si vyobryzqvam, zashtoto mi lipsvat laski, ne znam. Bili li ste v podobna situatziq? Ili razdvoeni? Kak razbirate koe chuvstvo e istinsko? :cry:

maybelline
08-22-2006, 16:28
Ами при увлечение обикновено не умираш през цялото време да си с гаджето,не ти пука особено къде и какво прави,ревнуваш от други момчета/момичета,но не много,понякога се питаш дали постъпваш правилно,не си представяш живота ви заедно след години и т.н.А при любовта е съвсем,съвсем,съвсем различно.И доста дълго за обяснение...

Nadelina
08-22-2006, 18:06
Prosto se useshta.. Ako e istinsko ne bi si zadavala podoben vapros..

Lorraine
08-23-2006, 06:17
Ами при увлечение обикновено не умираш през цялото време да си с гаджето,не ти пука особено къде и какво прави,ревнуваш от други момчета/момичета,но не много,понякога се питаш дали постъпваш правилно,не си представяш живота ви заедно след години и т.н.А при любовта е съвсем,съвсем,съвсем различно.И доста дълго за обяснение...
ахам и аз тъй мисля :wink:

koalka
08-23-2006, 10:35
Ако само си увлечена то е нещо по-несериозно и не ти пука толкова какво ще стане.При любовта нещата не стоят по същия начин.Страдаш,ако не си с човека,който обичаш.

08-23-2006, 12:16
ako samo pri misylta za lubiq 4ovek syrceto ti za po4va da bie ludo zan4i si vlubena meto momi4e -

maybelline
08-23-2006, 12:40
То се усеща,не е нужно да се анализира,за да разбереш какво точно е.