PDA

View Full Version : ZA6TO POSTYPI TAKA???? :(



NE6TASNATA
08-22-2006, 17:01
Zna4i moq priqtel u4e6e v moito daskalo i sega zavur6i.Trugnahme mart mesec.... tezi ot negoviq klas ne odobriha vruskata mi s nego... govoreha kakvi li ne kluki za nas... 4e hodq s nego za pari... za da me karal s kolata na daskalo i sqkakvi takiva vreli nekipeli.Doide vreme za bala.Az ne mu bqh dama...V denq v koito zaminaha toi mi prati sms i mi pi6e6e 4e sa go obedili 4e trqbva da ima dama na bala nezavisimo koq e... az estestveno pobesnqh.Bqh gotova da go ostavq... i v kraina smetka edna gadna tupa ovca mu be6e dama.... edna deto e bila v negoviq klas ama v 9-ti klas se e premestila da u4i v Sofia.4uvstvam se ujasno... vse o6te ne moga da spra da mislq za tova... toi mi kaza togava 4e vsi4ki 6te si imat dami i nemoje samo toi da nqma.... a edinstvenoto mom4e ot negoviq klas s koeto sme dobri fr. si e nqmalo.... nerazbiram za6to be6e TQ a ne az.... sega v tezi hubavi spomeni 6te e drugata....neznam kakvo da mislq... nepojelavam na nikoi da mu se slu4i ne6to takova za6toto povqrvaite ujasno e... :( za6to go napravi..... :{ kak da spra da mislq za neq....

`Death`Whore`
08-22-2006, 17:03
А ти ходиш ли с него все още?

NE6TASNATA
08-22-2006, 17:08
Da vse o6te sme zaedno vsi4ko mejdu nas varvi strahotno no az nemoga da spra da mislq za neq...

®©PeTq®©
08-22-2006, 17:13
Нз защо е постъпил така гадно с теб :( А ти говори ли с него за това?!?Ако все още не си-трябва да поговориш.Това не е нещо което може да се подмине така! :( надявам се да си изясните случая.

gery_to
08-22-2006, 17:17
Govrela li si s nego za tova?ako ne pogovorete i iziasnete tova nedorazumenie!da gadno e che e napravil taka sled kato si e imal priqtelka no neznam moje bi zashtoto vsichki ot negoviq klas ne sa odobriavali vrazkata vi i zatova e postapil taka!no i tova ne go opravdava spored mene,zashtoto ako mnogo darjeshe na teb shteshe da izbere tebe a ne neia,no puk ot druga strana ne go poznavam i nemoga da kaja zashto e napravil taka!ne se sduhvai tolkova mnogo za minali neshta,vajnoto e che sega se razbirate dobre i dano i zanapred da e taka!a kolkoto do parite i kolata mu-viarvam che si mu dokazala che ne si s nego zaradi tova!

NE6TASNATA
08-22-2006, 17:21
Momi4eta govorili sme ne edin put na tazi tema s nego ... toi se opravdava edin vid s klasa si.... kaza mi 4e stra6no mnogo e iskal az da sum damata na bala mu no pone malko da sum se razbirala s klasa my.... a dokolkoto do parite my i kolata my mu e qsno 4e ne sum za tova s nego. ako nqkoq ot vas iska da se poopoznaem pi6ete mi na pisanata_17@abv.bg i tam 6te razmenim pove4e danni. Az daje vogorih po telefona s ?-snata my dama vzeh i Skype-a i tam i napisah kak se 4uvstvam i tq vze da mi se oprvdava 4e sa mnogo dobri fr. i 4e vaob6te ne e mislela 4e 6te se po4uvstvam gadno....

gery_to
08-22-2006, 17:25
tia moje da ne e mislela no toi e triabvalo da pomisli!kakto ti kazah moje naistina prichinata da e bila v klasa mu!iskal e da izkara poslednata im vecher zaedno bez nedorazumeniq!

®©PeTq®©
08-22-2006, 17:25
Офф..оправдания и то с класа му :? Нз но мисля че ти си по-важна за него от колкото неговия клас :) А и неговия клас знае че ходите,а защо да не си дама на бала му при положение че имате връзка!!!?А и сигорна ли си че той не харесва момичето с което е отишал на бала?

NE6TASNATA
08-22-2006, 17:45
Obedena sum 4e ne ispitva ni6to kum neq.Dokazval mi e miloni puti 4e me obi4a i 4e sum edinstvena za nego.Pravi ne6ta za men koito ne sum o4akvala ot edin muj.I to4no mom4eto koeto misle6e 4e mu e mnogo dobur priqtel mu e kazal 4e trqbva da ima dama na bala.... sega moeto mom4e razbra tozi negov "priatel" 6to za stoka e.Ot kakto sme zaedno toi razbra koi mu e istinski priqtel.Kakto i az....

`Death`Whore`
08-22-2006, 18:45
Хмммм...трябвало да има дама на бала, обаче да не е приятелката му? Ако те обича толкова много, защо е послушал онзи?

®©PeTq®©
08-22-2006, 18:49
И на мен ми мина нещо такова през ума,но тя каза че си имат доверие и т.н. :-D

Mike-Jones
08-22-2006, 18:53
nishto ne e stanalo

`Death`Whore`
08-22-2006, 18:54
Хаххахха, да. Представям си да каже, че не мога да дойда с него някъде и да вземе със себе си момиче. Е БАСИ ГАДЖЕТО!

Eleonora
08-22-2006, 18:55
Ми това за класа според мен е некво бая тъпо оправдание :| .Ми кажи му, че ти е станало много неприятно, че те е заменил за нея.

Obitax
08-22-2006, 18:57
hmmmm neka da poznaq ti si na 14 toi na 18-19 i dramata e nalice

LP_girl_14
08-22-2006, 19:02
Гаджето ти явно много се влияе от чуждото мнение и е много податлив на "обработка".Постъпил е ужасно е като е позволил друга да заема твоето място!Ти си му приятелката,не тя и е доста нелогично той да отива на бала с нея,защото те така го убедили.говори сериозно с него и го накарай да проумее че тези хора нямат никакво право да му се бъркат в живота и да решават неще,които само вие двамата може да решавате

missito_
08-22-2006, 19:17
"Може да те вземе но поне малко да си се разбирала с класа му",божееее какви са тея неща бе?Щом той знае че това което говорят за теб не е вярно не трябва да се влияе повече от мнението им.Все пак ти си му гадже и само той може да преценява какво да прави а не да се вслушва в думите на приятелите си,които дори знае че не са верни.Съгласна съм че трябва да му кажеш че не ти е приятно цялата тая работа с другото момиче,убеждаването на фр му и т.н.

ANGEL4E
08-22-2006, 19:28
hmmmm neka da poznaq ti si na 14 toi na 18-19 i dramata e nalice

stiga de... :smt009 vseki si ima problemi koito trqbva da se ovajavat
a kolkoto do samiq problem ve4e e kasno da govori6 s nego spored men ili go e bilo sram da te vzeme...dano ne e taka za6toto 6e e mn kofti
ili se vliqe stra6no mn ot mnenieto na drugite

cskamoni4ka
08-22-2006, 19:49
Аз бих го оставила,как така ще ходи с теб,а на бала му ще бъде с друга...ще изживее този хубав момент с друга...хм!

NE6TASNATA
08-22-2006, 19:57
Ami po4ti na 17 sum ... ne sum na 14.A i dori da bqh po golqma ili po malka pak mojeh da imam su6tiq proble.Ne ne go e bilo sram da mu buda dama... no neznam za6to stana taka.E sega moeto mom4e ve4e znae 4e onzi mrusnik koito go e ubedil 4e trqbva da ima dama vsu6nost ne mu e nikakuv priqtel... no tova mai ne go be6e osuznal togava ... a sled tazi istoriq.. Izvinete me 4e vi zanimavam s moite gluposti :( no prosto mi e mnogo gadno...

®©PeTq®©
08-22-2006, 20:20
Според мен това не са глупости :-D а щом приятела на гаджето му е казал че трябва да има дама за бала,защо това не си била ти а онази другата :?:

zoben_pitbul
08-22-2006, 20:31
Проблема ти е голям.Наистина възниква въпросът:Защо го е направил?А отговорът...не знам,ако това какво казват тези от класа му има по-голямо значение от теб и това той да има дама на бала е по-важно от това той да ти е верен...прави си изводите колко силни и сериозни са чувствата му към теб.

NE6TASNATA
08-22-2006, 20:38
Mi onzi negoviq "priqtel" spored men go e napravil za6toto znae 4e az 6te se qdosam i 4e 6te vaznikne spor mejdy men i gajeto mi..... a tova mom4e nemoje da me ponasq ot kakto sum s priqtela mi.... moje bi revnuva....hahah

koalka
08-23-2006, 10:46
Постъпил е по-най гадния начин.Сигурна ли си,че те обича щом се влия от други хора?И аз не мога да си обясня защо не е взел теб?Говори с него и го питай защо тези хуБави мигове не е споделил с теб?И дали още те обича-най-важния въпрос.

iiirish
08-23-2006, 11:12
ако истински държеше на теб нямаше да каже, че трябва да е "която и да е", щеше да държи точно и само ти да бъдеш с него на бала му. остави тия истории и си потърси друг, който ще държи на теб истински

MartiSSima
08-23-2006, 11:16
Mili4ka, ne se vprqgai tolkova, da ti kaja 4esno i az sam taka draznq se ot fakta 4e ne sam az a nqkoq druga i tova me poburkva.No edno shte ti kaja ne davai drugi momi4eta ot minaloto da te izmestvat.Ti sama kaza 4e o6te si s nego i neshtata mejdu vas vurvqt super!Kakvo pove4e mojesh da jelaesh!?Ako toi imashe ne6to s neq ili kakvoto i da bilo sama shteshe da usetish razlikata v durjanieto mu!Prosto ne pozvolqvai tova da stava.Az ne go napravih predi i postoqnno se mucheh ot tazi misul, no mila smisul nqma!Gledai napred!Ti si s nego, ti go pregrushtash i celuvash!Taka 4e, ne pozvolqvai tova da ti zavladqva mislite!Vqrno e, 4e toi e postupil super gadno no tova e bil negoviq izbor ne mojesh nasila da go nakarash nali taka?Puk i kakvo ot tova?Tova ostava v minaloto!Vurvi spokoino napred i nagore!
Aide mila, gore glavata i da se radvate na liubovta si!Cunki!!!!

KisskilleRcHe
08-23-2006, 11:46
Е как може да се ядосваш за тфа.... Е та всичките ми приятели абитуриенти бяха с други момичета а не с гаджето си .... Което мен ме радва и за мен е нормално....

Angel^rose
08-24-2006, 12:21
Е как може да се ядосваш за тфа.... Е та всичките ми приятели абитуриенти бяха с други момичета а не с гаджето си .... Което мен ме радва и за мен е нормално....

prav si KisskilleRcHe no ne e mnogo 4estno spremo priqtelkite. nikoi vipusk ne priema vun6ni hora po balovete no rqdko tova e opravdanie


suglasna sum s aLoNe`In`ThE`dArK`f kakvoto bilo bilo netrqbva cql jivot da go gleda6 s tazi misal. 6tom tolkova mnogo ti e kofti za6to nego podpita6 stanalo li e ne6to s tova momi4e nadqvam se si govorite otkrito. moje puk prosto da e bilo kolkoto za pred horata no ako e stanalo ne6to neiskam da sum na tvoe mqsto.

nqdqvam se da sum ti pomognala gore glavata i budi 6tastliva, s nego ili bez nego!

impress
08-24-2006, 12:25
Zna4i moq priqtel u4e6e v moito daskalo i sega zavur6i.Trugnahme mart mesec.... tezi ot negoviq klas ne odobriha vruskata mi s nego... govoreha kakvi li ne kluki za nas... 4e hodq s nego za pari... za da me karal s kolata na daskalo i sqkakvi takiva vreli nekipeli.Doide vreme za bala.Az ne mu bqh dama...V denq v koito zaminaha toi mi prati sms i mi pi6e6e 4e sa go obedili 4e trqbva da ima dama na bala nezavisimo koq e... az estestveno pobesnqh.Bqh gotova da go ostavq... i v kraina smetka edna gadna tupa ovca mu be6e dama.... edna deto e bila v negoviq klas ama v 9-ti klas se e premestila da u4i v Sofia.4uvstvam se ujasno... vse o6te ne moga da spra da mislq za tova... toi mi kaza togava 4e vsi4ki 6te si imat dami i nemoje samo toi da nqma.... a edinstvenoto mom4e ot negoviq klas s koeto sme dobri fr. si e nqmalo.... nerazbiram za6to be6e TQ a ne az.... sega v tezi hubavi spomeni 6te e drugata....neznam kakvo da mislq... nepojelavam na nikoi da mu se slu4i ne6to takova za6toto povqrvaite ujasno e... :( za6to go napravi..... :{ kak da spra da mislq za neq....

Ако на моя бал (а той е 2007 г) не съм с момичето, което обичам - АЗ НА БЯЛ НЯМА ДА ХОДЯ и т'ва е... И то не е защото тя не би искала, а защото родителите й не биха я пуснали. Ще е ден като ден... всеки ден си виждам класа и за съжаление 23 май (тогава е нашия бал, ден по-рано от хуманитарните гимназии ;) няма да е последния път, когато ще ги видя... още цели 3-4 пъти за държавни изпити.

LSD^Lady
08-25-2006, 13:49
Prosto togava se po4uvstvah adski nejelana ... toi mi kaza 4e e bil 6tasliv na bala si za6toto e bil s jena.. a ne za tova 4e e bila TQ!Abe hora i az neznam ve4e.... :( Pisna mi da stradam ... i da ima sporove i to za6toto teq ot negoviq klas ne mogat da me ponasqt ... neznam ve4e kvo da mislq...

®©PeTq®©
08-25-2006, 13:55
Офф..и аз нз,аз бих изпаднала в депресия....
А от каде знаеш че той не те лъже за повечето неща!?Че не ти е изневерил..?!Че бил щаслив защото е бих с жена а не с нея!?Може всичко това да е лъжа,поне аз така си мисля но не мога да кажа нищо защото не го познавам..Просто давам възможни версии на случката ти..

DiRTy^^SLuT
08-26-2006, 20:11
Той нормален ли е бе?Аз щях да поговоря още същия ден с него преди да отиде на бала ... как така ще си прекарва тази незабравима за всеки абитюрент нощ с нея, а не с теб!?Много глупаво е постъпил и аз бих му се сърдела за това цял живот!!!!

malkoto_sladur4e
08-26-2006, 21:57
Emi i az ne bqh dama na bala na moeto gadje (toest toi nqma6e dama na bala) :) Ama dori da ima6e..nqma6e da se tr16kam..t`va dama na bala ne zna4i 4 ti izneverqva s neq ili 4e q haresva pove4e ot teb!

impress
09-02-2006, 22:58
Абе той малък ли е, майка му стара. Ситуация:
На моя бал си нямам дама, и някой от моя клас ми предлага за майтап най-издрънчания котор който може да съществува. К'во, да не са ми опряли пищак в суратя да танцувам с нея ?!?! Не е ли с гаджето ми, майната им на другите.

LSD^Lady
09-02-2006, 23:48
E dano nqkoi den zabrava tozi bal i tazi negova postupka... ( az sum avtorkata na temata)

LSD^Lady
09-05-2006, 00:52
Ohhh horaaaa..... samo kato se setq za taq Ku*ka deto mu be6e dama i napravo mi ide da q ubiq.....

sixkiller
09-05-2006, 01:00
Дотук прочетох един свестен коментар. На 3 страници е един, ще погледна пак като станат 6...ако станат 6.

Please continue...

LSD^Lady
09-05-2006, 01:06
axaxaxa kazvash go zashtoto tazi tema e zaradi teb sixkiller

sixkiller
09-05-2006, 01:10
axaxaxa kazvash go zashtoto tazi tema e zaradi teb sixkiller

Правилно, точно заради това го казвам ;)

GLeZoRanA
09-05-2006, 01:11
axaxaxa kazvash go zashtoto tazi tema e zaradi teb sixkiller

Правилно, точно заради това го казвам ;) Май няма да има 6 страница :mrgreen:

sixkiller
09-05-2006, 01:14
axaxaxa kazvash go zashtoto tazi tema e zaradi teb sixkiller

Правилно, точно заради това го казвам ;) Май няма да има 6 страница :mrgreen:

Кофти, значи според простите ми сметки няма да прочета нищо смислено повече тук :|

GLeZoRanA
09-05-2006, 01:17
axaxaxa kazvash go zashtoto tazi tema e zaradi teb sixkiller

Правилно, точно заради това го казвам ;) Май няма да има 6 страница :mrgreen:

Кофти, значи според простите ми сметки няма да прочета нищо смислено повече тук :| тук може би не :) аз силно се надявам да сме решили проблема O:)

sixkiller
09-05-2006, 01:18
axaxaxa kazvash go zashtoto tazi tema e zaradi teb sixkiller

Правилно, точно заради това го казвам ;) Май няма да има 6 страница :mrgreen:

Кофти, значи според простите ми сметки няма да прочета нищо смислено повече тук :| тук може би не :) аз силно се надявам да сме решили проблема O:)

Ееее... Глезоранке чул те господ, аз се надявам от три месеца.....

GLeZoRanA
09-05-2006, 01:19
axaxaxa kazvash go zashtoto tazi tema e zaradi teb sixkiller

Правилно, точно заради това го казвам ;) Май няма да има 6 страница :mrgreen:

Кофти, значи според простите ми сметки няма да прочета нищо смислено повече тук :| тук може би не :) аз силно се надявам да сме решили проблема O:)

Ееее... Глезоранке чул те господ, аз се надявам от три месеца..... Мисля , че ме чу ;)

LSD^Lady
09-05-2006, 01:20
kakto kazah -SAMO SI GO NAPRAVI........ vse pak imame skupi i dobri priqteli na koito trqbva da i se vruzvame.. pone razbra shto za stoka e tovi tvoi priqtel ...

A s Glezoranka sme se razbrali

GLeZoRanA
09-05-2006, 01:22
Значи проблема е решен?

sixkiller
09-05-2006, 01:23
Сега ако кажеш и че забравяш случая аз отивам на небето да го черпя едно пиене ...

LSD^Lady
09-05-2006, 01:27
Mi DA... zabraven e slu4eq... no dano e osuznal kolko me e naranil po tozi na4in ... i dano pomni vsi4ko koeto sum mu kazala .

GLeZoRanA
09-05-2006, 01:27
Mi DA... zabraven e slu4eq... no dano e osuznal kolko me e naranil po tozi na4in ... i dano pomni vsi4ko koeto sum mu kazala . Дано и ти запомниш всичко дето ти казах и аз :) остава да кажа само АМИН!!!!!!!!!!!!!!!! O:) O:) O:)

sixkiller
09-05-2006, 01:28
Mi DA... zabraven e slu4eq... no dano e osuznal kolko me e naranil po tozi na4in ... i dano pomni vsi4ko koeto sum mu kazala .

Говориш за мен в 3-то лице 8)

милион пъти съм ти казвал, всичко помня ;)

LSD^Lady
09-05-2006, 01:33
mi sega sixkiller zaslujavash da ti kaja : :smt007 OBICHAM TE :smt007

sixkiller
09-05-2006, 01:37
mi sega sixkiller zaslujavash da ti kaja : :smt007 OBICHAM TE :smt007

Чак сега, е добре е все пак... обичам те !

yo-ma-nigga
09-05-2006, 07:18
be ko ti puka kvo govorqt drugite nali ti si pred tqh kot i da govorqt ti si znaesh che ne e taka ne se tovari za takiva neshta.

Elektra_x
09-05-2006, 08:48
Zna4i moq priqtel u4e6e v moito daskalo i sega zavur6i.Trugnahme mart mesec.... tezi ot negoviq klas ne odobriha vruskata mi s nego... govoreha kakvi li ne kluki za nas... 4e hodq s nego za pari... za da me karal s kolata na daskalo i sqkakvi takiva vreli nekipeli.Doide vreme za bala.Az ne mu bqh dama...V denq v koito zaminaha toi mi prati sms i mi pi6e6e 4e sa go obedili 4e trqbva da ima dama na bala nezavisimo koq e... az estestveno pobesnqh.Bqh gotova da go ostavq... i v kraina smetka edna gadna tupa ovca mu be6e dama.... edna deto e bila v negoviq klas ama v 9-ti klas se e premestila da u4i v Sofia.4uvstvam se ujasno... vse o6te ne moga da spra da mislq za tova... toi mi kaza togava 4e vsi4ki 6te si imat dami i nemoje samo toi da nqma.... a edinstvenoto mom4e ot negoviq klas s koeto sme dobri fr. si e nqmalo.... nerazbiram za6to be6e TQ a ne az.... sega v tezi hubavi spomeni 6te e drugata....neznam kakvo da mislq... nepojelavam na nikoi da mu se slu4i ne6to takova za6toto povqrvaite ujasno e... :( za6to go napravi..... :{ kak da spra da mislq za neq....
Ох хора преувеличавате вече...кво сте се вманиачили в тея глупости.Нали ся е с теб кво искаш?!Приятеля на моята приятелка и той беше на бал тая година,ей тя орева света през 10 мин му се обаждаше.Напрао аз се побърках незнам за него.И ви като почнете да драматизирате...Пък и тва е един хубав момент от живота му не му го разваляй с излишни скандали.

yo-ma-nigga
09-05-2006, 08:50
v toq forum golemi drami sa vnasqt e huuto e che pone 70 % sa izmislici

Dharma
09-05-2006, 10:46
v edna pesen se pee6e"nali sega e do teb i te durji za ruka..." vajnoto e 4e sega e s teb, a kolkoto do bala-ne se tormozi-ve4e e minalo i nqma kak da go promeni6. Ako neprestanno mu natqkva6 kolko ti e bilo gadno i t.n. ni6to nqma da spe4eli6, nai-mnogo da mu stane dosadno na nego. Kakvoto stanalo-stanalo, nqma vru6tane nazad! ;-)

yo-ma-nigga
09-05-2006, 10:49
az se si mislq/// I da me mrazish i da ne me mrazish kvo ot tva i v dvata sluchaq si mislish za men///