PDA

View Full Version : Помощ относно връзка -- моля помогнете !



pi4a
08-22-2006, 18:07
Значи от 2-3 седмици излизам с едно момиче, обаче тя си има гадже .. Понеже много искам да тръгна с нея я попитах нали дали може да има нещо между нас .. а тя ми отговори че започвала да се увлича по мен, но трябвало да свикне и бла бла такивати .. Някой от Вас да е имал подобен проблем, гадното че ми харесва и искам да съм с нея незнам как да постъпя да я натисна ли направо на целувки, но ако се отдръпне явно няма да имам друг шанс ? Предложете нещо ..

Nadelina
08-22-2006, 18:08
Ne.. v nikakaf sluchai ne q pritiskai.. Kogato tq sama te poiska togava .. Ako tozi moment ne doide.. Znachi prosto ne si uspql da premahnesh gadjeto i ot syrceto i..

gery_to
08-22-2006, 18:17
ostavi ia tia da reshi kakvo shte pravi i s koi iska da e!spored men imash shansove shtom ti e kazala che zapochva da se uvlicha po teb!Uspeh i dano da e s teb! :)

pi4a
08-22-2006, 18:21
Някакво друго мнение ? Неми се чака толкова дълго ... и накрая ако не стане нищо ?

®©PeTq®©
08-22-2006, 18:28
Попринцип е по-хубаво да изчакаш,но ако не искаш да чакаш може да се опиташ да я целунеш,НО ако тя не е готова може да се отдрапне и това да е края :( Или може да не е края а после да трбва да чакаш още повече.. :|

gery_to
08-22-2006, 18:29
e ti puk sega niama da sedish i da chakash sama da doide pri tebe de!pomisli da napravish neshto po vaprosa no taka che da ne ia pritiskash a samo da pechelish plusove za sebe si!vse pak ia poznavash po dobre i znaesh kak da go postignesh!

ANGEL4E
08-22-2006, 18:30
ako q haresva6 tolkova mnogo zna4i trqbva da 4aka6 dokato tq e gotova... ne moje6 da q pritiska6 za6toto vednaga 6te se otdrapne edinstvenoto ne6to koeto moje6 da naptravi6 e da 4aka6 :-k :roll:

cskamoni4ka
08-22-2006, 19:54
Разиграва те...

pi4a
08-22-2006, 20:09
Разиграва те...
i na men taka mi se struva i she i bia shuta oshte taq ve4er !!!

zoben_pitbul
08-22-2006, 20:12
Ами тя щом смята едното опознаване за проблем за евентуална връзка между вас...нз,едва ли наистина иска да е с теб.Гадно е,че тя лъже така гаджето си и по-добре освен ако нямаш някакви по-сериозни чувства към нея да й кажеш да избира-това не е притискане,просто й кажи,че трябва да знаеш как всъщност стоят отношенията ви.

JuLiTo0o0o
08-22-2006, 20:16
e ti puk sega niama da sedish i da chakash sama da doide pri tebe de!pomisli da napravish neshto po vaprosa no taka che da ne ia pritiskash a samo da pechelish plusove za sebe si!vse pak ia poznavash po dobre i znaesh kak da go postignesh! napulno sum gulasna :smt023

08-22-2006, 20:21
Значи от 2-3 седмици излизам с едно момиче, обаче тя си има гадже .. Понеже много искам да тръгна с нея я попитах нали дали може да има нещо между нас .. а тя ми отговори че започвала да се увлича по мен, но трябвало да свикне и бла бла такивати .. Някой от Вас да е имал подобен проблем, гадното че ми харесва и искам да съм с нея незнам как да постъпя да я натисна ли направо на целувки, но ако се отдръпне явно няма да имам друг шанс ? Предложете нещо ..

Между другото, споменавал ли съм, че ми е писнало от подобни педали? Мрете в кофите... Всичките...

shakesstz
08-23-2006, 06:26
Виж пич, трябва да правиш така че да иска да е с теб,трябва да я забавляваш и наистина да и е яко с теб.Когато е яко не едно момиче с някое момче тя го показва и почва да се натиска 8) ... сичко ще се нареди но недей да пребързваш [-X ...

iiirish
08-23-2006, 07:14
ако се юрнеш направо да я целуваш или прегръщаш, може да я отблъснеш от себе си. вероятно момичето ще си помисли, че не желаеш връзка, а нещо повече. това определено не е в твой плюс.

така, че остави нещата както са. тя самата ти е казала, че започва да се увлича. остави всичко на времето

koalka
08-23-2006, 07:17
Ами,за да не се одръпне не бързай.Остави нещата в нейните ръце,но е добре да скъса с гаджето си,защото го лъже по този начин.

pi4a
08-23-2006, 18:09
pritisnah q da re6ava s kogo da bude i tq izbra staroto si gadje i mi kaza che prosto e iskala da sme priqteli, moje bi edin vid se skarahme ? Neznam, no vse oshte ne razbiram vuobshte tova uvli4ane naistina li e bilo ili prosto me e izpolzvala ..

El_otro_de_la_cama
08-23-2006, 20:03
Nepriqtno mi e da ti go kaja,no o4evidno si bil za neq ne6to kato bqgstvo ot ednoobrazieto.6tom e izbrala staroto gadje zna4i ne zna4i6 mn za neq...gadno zvu4i,no stavat i takiva ne6ta ponqkoga. :-k

pi4a
08-24-2006, 13:13
.. След като се случи това имаше момент, в който се правеше на сърдита за това че съм я притиснал .. но все пак ми каза че иска да сме само приятели ... сега отново се съгласи да излизаме ? Не разбирам дали има изпитва поне нещо малко към мен или просто наистина иска да сме само приятели и закакво се съгласява да излизаме ? Може би е "бягство от еднообразието както каза един пи4 от миналата тема? Какво предлагате след като искам нещо сериозно явно нищо няма да излезе ... ?

FiRe_LaDy
08-24-2006, 13:44
Bqh v syshtoto polojenie i az predi kato tova momiche,koeto haresvash.I zaradi tova momche,koeto me haresva i hlytnah qko i az po nego si zarqzah gadjeto.Obache sega sajelqvam che go napravih.Tova momche se podigra s men,a az go obicham istinski.Ne se podigravai i ti s neq.Ne q karai da sajelqva,che e zarqzala gadjeto si zaradi teb.No nedei da q pritiskash.Vsichko s vremeto si.A i ako q pritisnesh moje po tozi nachin da q otblysnesh ot sebe si.Uspeh. :wink:

pi4a
08-24-2006, 14:18
FiRe_LaDy no kak stana pri vas ? Nali ti kazvam che sega sled kato q nakarah da izbira tq izbra gadjeto si, no vse pak az i kazvam che iskam da sme priqteli poneje mnogo durja na neq, no nikoga ne bih se podigral s neq moje li da mi otgovorish na nqkoi vuprosi sled kato si prejivqla sushtoto .. pishi na vesoft@mail.bg