PDA

View Full Version : Normalno li e?



08-22-2006, 19:29
Zna4i nz dali e to4no problem: po princip vinagi sym si imala bqlo te4enie,i to 4esto dosta obilno.No ot 2-3 meseca po4ti nqmam,ili imam v syvsem minimalni koli4estva.Normalno li e tova?Moje li da e nqkakyv problem ili neshto podobno?Zashtoto znam,4e po princip bqloto te4enie sluji za predpazvane ot infekcii,ako e v umereno koli4estvo i bez specifi4na mirizma,cvqt,gystota?Ako nqkoi ima predstava,neka mi obqsni:)

Zlat4eto
08-23-2006, 11:11
Na men nqkolko dni predi da mi doide mi spira bqloto techenie no spored men ne e problem .... :-k

cskamoni4ka
08-23-2006, 11:12
Според мен не е проблем.

maybelline
08-23-2006, 11:39
Нормално е.И аз ту имам,ту нямам...вече не обръщам внимание.

malka_kukla
08-24-2006, 00:35
bqloto te4enie go ima vsqka jena.osven protiv infekcii,to e estestvenata sreda na vlagali6teto za da ne se izsu6ava i da e razteglivo.kogato te4enieto ti stane cvetno i s nepriqtna ribena mirizma se posuvetvai s genikolog,za6toto moje da ima6 gubi4ki,ina4e e suvsem normalno!

malko mace
09-05-2006, 10:35
I az sam taka-mnogo sam pritesnena,zachtoto ot okolo sedmica bialoto techenie mi spria,a inache go imah pochti postoianno-da niamam niakakva infekcia,ili e ot tova,che tova liato otslabnah dosta... :-k :oops: :cry:

09-05-2006, 10:58
Na men mi spira okolo sedmica predi da mi doide. :)

sladoled
09-05-2006, 13:41
С термина "бяло течение" се означава болестно състояние.Във вашия случай, момичета, става въпрос за нормална секреция на половите органи.Те са покрити с лигавица както знаете, а всяка лигавица нормално секретира за да се овлажнява.Напр. устната кухина също е покрита с лигавица и както знаете слюнката я овлажнява.Просто при различните хора количеството секреция е различно.Специално за половите органи се влияе от хормоналното състояние на организма и затова преди менструация се променя.
Не говорете за бяло течени.Така хората си мислят че сте болни от полово предавана болест.