PDA

View Full Version : Има ли смисъл да се занимавам, ако очаквам нещо повече



Lubo.15
08-22-2006, 20:41
Значи проблема ми е следния:
Аз съм момче на 15 години от Пловдив и съм си харесал едно момиче с две години по малко от мен което е от Стара загора.Пишем си по е-майла и ми харесва държанието и.Аз и правя комплименти а тя се държи с мен като с приятел, не ми подсказва нищо по никакъж начин.1-во има ли смисъл да се занимавам с нея защото е далече се пак (Пловдив - Стара Загора) И 2-ро когато не показва че ме харесва какво да направя за да разбера дали испитва нещо ?

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

`Death`Whore`
08-22-2006, 20:42
Няма смисъл.

koalka
08-22-2006, 20:45
Щом е само харесване и ти не си сигурен в нейните чувства не мисля,че има чувства.

cskamoni4ka
08-22-2006, 20:46
Няма смисъл.
И аз така мисля.

08-22-2006, 20:51
В тази тема искам да попитам и за мой друг проблем.
Никой до сега не ми е казал че ме харесва.Когато пращам снимки ми казват че не съм нищо особено.А всички роднини и приятели (момчета) ми казват че съм много готин.Нямам самочувствие.Когато видя момиче което ми харесва винаги си казвам "Е много е готина не става за мен".Как да постъпя.Как да разбера за кое момиче ставам и за кое не...Как да си направя самочувствие и да говоря спокойно с момичетата и да им казвам чувствата си (а не да се притеснявам и да мълча като пукъл) нека хората с опит да ми кажат какво да правя по въпроса.Благодаря ви за вниманието и за отделеното време.

`Death`Whore`
08-22-2006, 20:53
Аз когато бях на твоите години, пращах една снимка с къса пола и ми налитаха заради това...и мен не са ме харесвали...целунах се за пръв път на почти 16 години и после 2 години нямах гадже...

{sweet4e}
08-22-2006, 20:59
Еми все пак вие само си пишете,не я познаваш лично,не знаеш що за човек е.Второто нещо е разстоянието,което.....хммм ....Еми просто и аз мисля че няма смисъл,освен ако не се преселиш в Стара Загора :-D По-добре я приеми като приятелка от чата,на която можеш да си излееш душата,когато си тъжен
А за другото-за всеки влак си има пътници.Трябва да добиеш самочувствие.Всеки е минал по този път включително и аз.Просто малко си вдигни главата

KaRameL_f
08-22-2006, 21:04
Dori i dvamata da izpitvate 4uvstva edin kam dr,tova 4e ste ot razli4ni gradove (dosta dale4ko edin ot drug e gadno)Dori i da plamne iskra m/u vas nikoga nqma da ste sigurni dali dr ne izneverqva .Mojebi nqma smisal vav vrazkata vi.Za lipsva6toto samo4uvstvie moga da kaja 4e az sa6to go izpitvam-nqma stra6no rano ili kasno trqbva da se opravi.Ne badi sramejliv ,ako ne riskuva6 kak 6te razbere6 koe momi4e e za teb.

Aide uspeh

cskamoni4ka
08-22-2006, 21:04
Аз когато бях на твоите години, пращах една снимка с къса пола и ми налитаха заради това...и мен не са ме харесвали...целунах се за пръв път на почти 16 години и после 2 години нямах гадже...
wow evala :)

Dark_Queen
08-23-2006, 07:13
Nqma smisul!

iiirish
08-23-2006, 07:20
според мен е безполезно! първо, защото сте доста далечко един от друг. и второ, защото колкото и да се прикриваш не можеш да потопиш чувствата в себе си и човека отсреща да не разбере, че изпитваш влечение. тоест мисля, че тя дори не те харесва

Отговор
08-23-2006, 08:30
За 1.Няма смисъл според мен.
За 2.Колкото и изтъркано да звучи-не бързай!`Death`Whore` ти каза..