PDA

View Full Version : ОБЪРКАНА СЪМ ...ТОЙ МЕ ИЗНАСИЛИ



anTONNN
08-22-2006, 21:07
ZDRAVEITE NA VSI4KI.... IMAM EDNA PRQTELKA ,KOQTO DNESKA SE RAZREVA PRED MEN I ZAPO4NA DA MI RAZKAVA KAK ONZI DEN SE E PREBIRALA DO TQHNATA MAHALA I PONEJE SI E V MAHALATA OT NQKVA NEINA PRQTELKA DO TQH BILA TRAGNALA SAMA...I PO SREDATA NA PATQ NQKAV BOKLUK V TAMNOTO I ZA6LIVIL NQKOLKO SHAMARA SLED TOVA I UMRUCI I HI4 NE E USPQLA DA IZVIKA ZA POMOSHT...ONOVO GOVEDO E IZNASILIL I TQ SEGA NEZNAE KAKVO DA PRAVI... AZ I KAZAH DA KAJE NA TQHNITE ,A TQ E ADSKI DEPRESIRANA I PROSTO NZ ... MISLQ DA E NAVIQ I S NEQ DA IDEM PRI TQHNITE ...DANO VSI4KO DA SE OPRAVI... UJASNO MI E.... O6TE KOGATO E VIDQH OT 50 METRA OSETIH NE6TO UJASNO.... A PARVITE I DUMI BQHA IMENNO TEZI KOITO SYM NAPISAL V ZAGLAVIETO NA TEMATA... KAKVO DA PRAVQ I PO TO4NO KAK DA PODHODQ

`Death`Whore`
08-22-2006, 21:09
Първо - ако не са минали 3 дни оттогава, да пие Постинор дуо веднага! Освен ако не е на противозачатъчни. На колко години е? И зависи от манталитета на родителите...

08-22-2006, 21:11
Първо - ако не са минали 3 дни оттогава, да пие Постинор дуо веднага! Освен ако не е на противозачатъчни. На колко години е? И зависи от манталитета на родителите...

na 18g. e i v4era bqh da i kupq postinor i tq go izpi .....

christina_aguilera
08-22-2006, 21:11
Отидете кажете на родителите и колкото се може по-бързо,защото има голяма вероятност тя да е бременна,btw,на колко години е?

`Death`Whore`
08-22-2006, 21:13
Ако родителите И са либерални, да сподели с тях...не знам какво да те посъветвам, но просто бъди до нея...това ще остане в психиката И за цял живот, но е друго, когато имаш с кого да споделиш какво чувстваш...

08-22-2006, 21:13
ti ne 4ete6 li wee, mimi4eto kaza 4e e na 18

christina_aguilera
08-22-2006, 21:14
Първо - ако не са минали 3 дни оттогава, да пие Постинор дуо веднага! Освен ако не е на противозачатъчни. На колко години е? И зависи от манталитета на родителите...

na 18g. e i v4era bqh da i kupq postinor i tq go izpi .....
Значи няма опасност да е бременна.Сега проблемът е психически,наи-добре ще е да отиде при психолог :-k

`Death`Whore`
08-22-2006, 21:15
Много е скъпо за българските стандарти...а и тя ще се чувства като психично болна...не съм сигурна, че е решение.

08-22-2006, 21:23
Първо - ако не са минали 3 дни оттогава, да пие Постинор дуо веднага! Освен ако не е на противозачатъчни. На колко години е? И зависи от манталитета на родителите...

na 18g. e i v4era bqh da i kupq postinor i tq go izpi .....
Значи няма опасност да е бременна.Сега проблемът е психически,наи-добре ще е да отиде при психолог :-k
da e bremenna moje da nqma opasnost,no ima opasnost oniq ne6tastnik da q e zarazil s ne6to.trqbva da se pregleda kogato se uspokoi.

Консултанта
08-22-2006, 21:23
Кажи на всички приятели за случката,съберете бейзболни бухалки,метални тръби,пистолети,гранатомет и ако трябва и отидете в махалата при мангустите,пречукайте ги от бой,а после насред центъра на махалата им напънете всичките им жени,дъщери и баби ако трябва и им го вкарайте анално майка им да еба циганска гнусна мръсна недоебана грозни мангуси ! От кой град си уа ? Кажи и идвам,майка им мангалска скапана !

Malka_Taina
08-22-2006, 21:23
Dano si4ko se opravi i toq prostak si nameri zaskujenotot 6toto tva e BG ve4e seki si prai koto iska!!!uspexi s priqtelkata ti stiskam palci dano se vustanovi

`Death`Whore`
08-22-2006, 21:24
Консултанте, така момичето няма да се почувства по-добре...но няма лошо да го пребиете.

christina_aguilera
08-22-2006, 21:26
Много е скъпо за българските стандарти...а и тя ще се чувства като психично болна...не съм сигурна, че е решение.
Вярно,че е малко скъпо,но не е ли по-важно за родителите детето им да се чувства добре.Едва ли би се чувствала като психично болна,разговорът би трябвало да я успокои и да й помогне да преодолее страха от преживяното O:)

Консултанта
08-22-2006, 21:30
Консултанте, така момичето няма да се почувства по-добре...но няма лошо да го пребиете.


Не,няма да се почувства по-добре. АЗ ще се почувствам по-спокоен като знам,че шибания мангуст е пребит и плюе кръв,гаджето й ще се почувства по-добре като е отмъстил и знае,че има справедливост...

Иначе какво ? Затварят си очите и отмината и утре циганите чукат някоя друга ? Къде ми е пистолета бееееее,къде е като му трябва на човек,майка им мангалска !

Смърт трябва тука ! Само това ги оправя тях,всичките до крак на сапун и това е ! Пък мацката да не се притеснява толкова... в смисъл,хайде де,можеше и по-зле да е,да погледне от тая страна на нещата... това НЕ значи че циганина трябва да остане жив разбира се !

08-22-2006, 21:34
Консултанте, така момичето няма да се почувства по-добре...но няма лошо да го пребиете.


Не,няма да се почувства по-добре. АЗ ще се почувствам по-спокоен като знам,че шибания мангуст е пребит и плюе кръв,гаджето й ще се почувства по-добре като е отмъстил и знае,че има справедливост...

Иначе какво ? Затварят си очите и отмината и утре циганите чукат някоя друга ? Къде ми е пистолета бееееее,къде е като му трябва на човек,майка им мангалска !

Смърт трябва тука ! Само това ги оправя тях,всичките до крак на сапун и това е ! Пък мацката да не се притеснява толкова... в смисъл,хайде де,можеше и по-зле да е,да погледне от тая страна на нещата... това НЕ значи че циганина трябва да остане жив разбира се !
Kak pyk reshi,che e mangal?Spored men nqma znachenie kakyv e-prosto tiq jivotni trebva da se hvanat i da se biqt dokato ne si izpliuqt karantiite!!!

christina_aguilera
08-22-2006, 21:35
Ако е над 18 можеш да го съдиш :-D От това момичето също няма да се почувства по-добре,но поне тоя ще си плати с няколко години,прекарани в затвора :::

[BG]Fen`
08-22-2006, 21:37
KU4KA hem i kazah 4e ako kaji na nqkoi za tova koeto i storih 6te e ubiq !!! [-X [-X [-X

08-22-2006, 21:46
NQKOI NAPISA DA SAM DO NEQ I DA SAM E PODKREPQLA - AMI PARVO AZ SAM MAJ... 2-RO ESTESTVENO ,4E 6TE E PODKREPQ... A TOQ NZ DALI E CIGANIN ZA6TOTO V NA6IQ GRAD IMA CIGANI...(PLOVDIV) AMA VYV VAPROSNATA MAHALA NQMA CIGANI.. A I DO KOLKOTO TQ MI KAZA (NE RAZBRAH MNOGO ZA6TOTO BE6E MNOGO RAZORENA I PLA4E6E I TRUDNO I SE RAZBIRASHE KAKVO KAZVA) E BIL NQKAKAV 25/30-35G.... NZ MISLQ DA IDEM S NEQ PRI TQHNITE I DA I KAJEM... TQ MNOGO GI OBI4A I IMENNO TO4NO TOVA 6TE NAPRAIM S NEQ 6TE IDA S NEQ ZA STIMUL I 6TE RAZKAJE NA TQHNITE.... PAK DANO VSI4KO SE OPRAVI I TOZI IZROD DA SI POLU4I ZASLUJENOTO.....GADNOTO E ,4E MI PUKA ZA NEQ... AZ E HARESVAH ... DAJE I NASKORO ZAPO4NAHME DA SE SVALQME... I VAPREKI TOVA... NQMA DA SI PROMENQ MNENIETO ZA NEQ ,ZA6TOOT TQ NQMA VINA... A TQ E EDNO STRAHOTNO MOMI4E I SA DLAJEN KATO MAJ I NEIN VEREN PRQTEL DA SAM DO NEQ !

08-22-2006, 21:50
mila,mnogo e gadno taka,suvetut mi e da otidete dvete pri tqhnite(ti za podkrepa)i da razkajete kakvo e stanalo i ako tvoqta priqtelka e zapomnila fizionomiq da otidete do raionnoto.uspeh!

SpAcE_LaDy
08-22-2006, 21:50
Awe [BG]Fen` ti si bolen be, kvi gi drunka6? Stiga si pisal gluposti vuv vsi4ki temi, koito se pusnat!


Lele, gorkoto momi4e, dano ne q e zarazil toq pe**l.. izvinete z dumata, ama toq e adskiq tupak, momi4etata trqbva d se pazim adski mn0go ot takiva, i v tazi vruzka DA VI PREDUPREDQ V NIKAKUV SLU4AI NE HODETE V BORISOVATA GRADINA VE4ER, KOGATO ZAPO4VA DA SE STUMVA ILI VE4E E TUMNO! MEN I PRIQTELQT MI NI SLEDQHA NA 2 PUTI, VNIMAVAITE MNOGO, MOLQ VI SE! TAM E PULNO S BOLNI IZNASILVA4I, KOITO SAMO 4AKAT PODHODQ6T MOMENT DA NAPADNAT.. VNIMAVAITE, MOLQ VI SE!

08-22-2006, 21:50
OHH NE ISKAH DA KAJA 4E MIE GADNO ZARADI NEQ AMI ZARADI TOQ IZVERG ...ZA6TOTO TOI I DA UMRE ... MEN MI PUKA ZA NEQQQ NZ KLAK DA VI KAJA ...KAK SE 4UVSTVAM....

anTONNN
08-22-2006, 21:52
KAZVAM VI O6TE 1 PAT MOM4E SAM NE SAM F !

GothicGirl
08-23-2006, 13:25
Да каже на техните и в полицията! Веднага!

Solanj
08-23-2006, 14:47
Няма да те съветвам и аз да разкажете на родителите й-това всички вече го направиха,но смятам че трябва да иде възможно най-скоро на медицински преглед,защото след такъв инцидент може да й остане не само психическият стрес ами и куп други здравословни проблеми.Радвам се,че има хора като теб,които държат на приятелите си и са до тях в такива трудни моменти.

08-23-2006, 15:35
Консултанте, така момичето няма да се почувства по-добре...но няма лошо да го пребиете.


Не,няма да се почувства по-добре. АЗ ще се почувствам по-спокоен като знам,че шибания мангуст е пребит и плюе кръв,гаджето й ще се почувства по-добре като е отмъстил и знае,че има справедливост...

Иначе какво ? Затварят си очите и отмината и утре циганите чукат някоя друга ? Къде ми е пистолета бееееее,къде е като му трябва на човек,майка им мангалска !

Смърт трябва тука ! Само това ги оправя тях,всичките до крак на сапун и това е ! Пък мацката да не се притеснява толкова... в смисъл,хайде де,можеше и по-зле да е,да погледне от тая страна на нещата... това НЕ значи че циганина трябва да остане жив разбира се !


Napylno sum suglasna s teb vsichki cigani na sapun! A kolkoto do momicheto budi s neq postoqnno i gledai da ne misli za tova, pravete kolkoto se moje po-raznoobrazni neshta, za da se chuvstva dobre i da ne misli za tova, griji se za neq taka che da chuvstva sigurna i podkrepena i kato se pouspokoi da ide na lekar, vse pak ne se znae dali ne q e zarazil s nqkoq bolest ne da si Boje!!Aide uspeh!!!

koalka
08-23-2006, 19:10
Да,тя трябва да каже на родителите си.Те нямат право да я упрекнат за каквото и да било,защото тя НЕ е виновна за случилото се.Убеди я да говори с тях.Добре,че е пила Постинор.

cskamoni4ka
08-23-2006, 20:53
Да каже на техните и в полицията! Веднага!
дам!

08-23-2006, 21:12
Kva policiq kvi 5 leva ? Namirate go koi e toq , pla6tate na mytrite 400-500lv.(zavisi kvo iskate da go napravqt) , dori za 1000 6e go ybiqt , i priklu4vate .

ista
08-23-2006, 21:22
значи... трябвало е директно в полицията и при дежурния лекар да отиде. нищо. значи сега - казвате на техните, отивате в полицията и после на лекар. Бог знае оня какво може да й е лепнал. дано да се оправите без проблеми. стискам палци.

mechtaq_za_teb
08-23-2006, 21:27
gorkoto momiche...predstavqm si kakvo e izjivqla :smt010
razbiram 4e i e mnogo kofti i zatova ne iska da kaje na roditelite si,no trqbva.ti kato neina priqtelka trqbva da q podkrepqsh za da se savzeme ot toq ujas.kolkoto do oniq bokluk....toi ne trqbva da ostane nenakazan!!!!!!

bulgarche
08-23-2006, 23:04
Ами...мисля че това не е твоя работа. Най-добре да говори с родителите си. Ще й бъде за увок това. Живеем в България (колкото и лошо да звучи като го пиша)

DJZ
08-24-2006, 00:46
Kva policiq kvi 5 leva ? Namirate go koi e toq , pla6tate na mytrite 400-500lv.(zavisi kvo iskate da go napravqt) , dori za 1000 6e go ybiqt , i priklu4vate .
Поредния разбирач!

Angel_Girl
08-24-2006, 00:47
О, Боже това е ужасно. Как може да има хора, който се възбуждат като насилват безпомощи момичета???Защо???Няма ли справедливост на тоя свят???Вече да ние е страх да ходим спокойно по улицата...неможе да бъде. Кажи на приятелката си да сподели с родителите си, да се обърнат към полицията и най-важното сега трябва да си до нея повече от всякога и да я подкрепяш. Дано всичко се оправи

ista
08-24-2006, 10:02
О, Боже това е ужасно. Как може да има хора, който се възбуждат като насилват безпомощи момичета???Защо???Няма ли справедливост на тоя свят???Вече да ние е страх да ходим спокойно по улицата...неможе да бъде. Кажи на приятелката си да сподели с родителите си, да се обърнат към полицията и най-важното сега трябва да си до нея повече от всякога и да я подкрепяш. Дано всичко се оправи

Мила, винаги е било така. Просто такъв е живота. Някой хора са болни - едни се възбуждат от насилие, други се мислят за Клепотри, Цезаровци и т.н., трети пък си мислят, че могат да летят с две сламки вързани за ръцете им. Просто до толкова сме си объркали живота и сме се отдалечили от природата, че "негодните" оцеляват. Защо при дивите животни, например, няма такива случай? Прсото защото те не са се поддали на изкушението. Тук визирам и делфините, които, според много хора даже са по-интелигентни от нас.

FiSoLiNka
08-24-2006, 12:00
Кажи на всички приятели за случката,съберете бейзболни бухалки,метални тръби,пистолети,гранатомет и ако трябва и отидете в махалата при мангустите,пречукайте ги от бой,а после насред центъра на махалата им напънете всичките им жени,дъщери и баби ако трябва и им го вкарайте анално майка им да еба циганска гнусна мръсна недоебана грозни мангуси ! От кой град си уа ? Кажи и идвам,майка им мангалска скапана !

xexeexexex

08-26-2006, 21:24
убийййте я тая гад беееееее :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ше ми пипне некой момичето оле па ако е приятелката ми ...... маййййкккоооооо ще го смажа от бой ..... пич - званете в полициятя и на лекар да я прегледа

gal4eto
08-26-2006, 21:50
ako tehnite sa to4ni da im kaje,na6te kat im kazah ma prebiha tai 4e...
prebiite go toq i go naebete otzad tva zaslujava

Консултанта
08-27-2006, 00:07
О, Боже това е ужасно. Как може да има хора, който се възбуждат като насилват безпомощи момичета???Защо???Няма ли справедливост на тоя свят???Вече да ние е страх да ходим спокойно по улицата...неможе да бъде. Кажи на приятелката си да сподели с родителите си, да се обърнат към полицията и най-важното сега трябва да си до нея повече от всякога и да я подкрепяш. Дано всичко се оправи

1- МОЛЯ ? Как можело да има такива хора ? НЕ задаваш правилният въпрос. Въпросът ти трябваше да е "Как може да има момичета,които не пускат,докато станат на 20-30 години (или въобще) и защо е толкова трудно да изчукаш някоя мацка. Ако се пускахте по-лесно (при повечето момичета,човек си губи 7-8 месеца,че и повече докато му пуснат) та ако се пускахте по-лесно,нямаше да има чак такива загорели типове. Извинявам се,звучи гадно,но .... ДОБРЕ ДОШЛА В РЕАЛНИЯТ СВЯТ ! Как можело да има такива хора.... Апффф...

2-Спреведливост на тоя свят няма,няма и да има,докато средният КИ (Коефициент на интелигентност) на човешката раса не скочи на 120 (в момента средният е 20,а на бившата ми имах чувството,че е 7 от минимален 8) Средният КИ пък на българина е 25,един от най-ниските,близо сме до страни като Камбожда,Уругвай, Бурунди, Мианмар,Сомалия,Папуа Нова Гвинея и т.н. а има поговорка "Българина е най-умния" хахах вЕрвайте :smt005

3-Давате тъпи съвети ! Я си представете,как се приибрате вкъщи и казвате "Мамо,мамо изнасилиха ме" Ако си толкова смела,опитай да си направиш бЪзик с майката ти и й го кажи това.. ЕЙ ТАКА БЕ,САМО НА БЪЗИК ! ЩЕ ПОЛУЧИ ИНФАРКТ ! НО ТИ НЯМА ВЪОБЩЕ ДА Й ГО КАЖЕШ... ПРОСТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ТАКОВА НЕЩО ! Можеш да го кажеш тук във форума,тук си смела,тук даваш съвета... а никога не би го направила !

4-Просто пича да стои до нея,да я разсейва и нещата ще се оправят. Скоро ще забрави за това (ако не е много тъпа,ако е такава това ще я преследва до края на живота й) Все пак това е просто едно изнасилване,съвокупление е. Не е МЪРТВА ! Можеше и по-зле да е ! :evil:

5-Коя мацка каза циганите на сапун ? Ила тука,'та зимам за жина ;) (Особено ако ми обясниш и как да се регна в проклетият форум ! :evil: )

Vaniushkata
08-31-2006, 01:39
ti normalen li si be?Kvi gluposti mi drynkash,4e momi4eta ako iskat 6a puskat be.Ko sa vaika6 za nqkvi 7-8 meseca.Plius tva vinagi moje da si nameri6 porednata kurva.I tva li smqta6 4e e realniq svqt.Jenite ve4e da gi e strah da izlqzat na ulicata.ebati i sveta maina.I ako pi4a e tolkova zagorql nqma nujda da iznasilva ima si dve ryce za taq raota.Za spravedlivostta sym syglasna.Prosto nqma.I da ima spravedlivi hora te sa mn malko.Abe pi4 az imam 4uvstvoto 4e ti ne6to ne si nared.Edno syvokuplenie - ti lud li si be.Mnoo qsno 4e 6a i e gadno be typanar i tva nqma ni6to ob6to dali e typa ili genii.Tq ne go e iskala,bila e nasilena,ostava travma za cql jivot.Otnosno za ciganite - napylno sym syglasna s teb.Da gi eba v typite mangali.Samo smyrt za takiva izrodi.A za priqtelq i na iznasilenata - razvli4ai q,razhojdai q,govori i,podarqvai i cvetq,opitai se tva da go iztrygne6 ot uma i.Pokaji i 4e ima na koi da raz4ita,4e vinagi 6e si do neq.USPEH!!!

09-01-2006, 16:44
ole napravo nz tva e ujasno!Naistina kak moje da ima podobni hora?Tova mu dai da gnii v pandiza i tolkova[-X Pich nepremenno trqbva da otidete v policiqta,6toto ako si go spestite toi 6te posegne i na dr bezpomo6tno momi4e zatova 4e idete ni6to nqma da vi kovtstva,a po otno6enie na roditelite i naistina realno poglednato te trqbva da znaqt :-k ,neka da poloji nqkakvi usiliq i da spodeli s tehnite,a za bolnicata OBEZATELNO da ide.

Super`girl
09-01-2006, 16:51
ole napravo nz tva e ujasno!Naistina kak moje da ima podobni hora?Tova mu dai da gnii v pandiza i tolkova[-X Pich nepremenno trqbva da otidete v policiqta,6toto ako si go spestite toi 6te posegne i na dr bezpomo6tno momi4e zatova 4e idete ni6to nqma da vi kovtstva,a po otno6enie na roditelite i naistina realno poglednato te trqbva da znaqt :-k ,neka da poloji nqkakvi usiliq i da spodeli s tehnite,a za bolnicata OBEZATELNO da ide.

напьлно сьм сагласна :!:

Полицай
09-02-2006, 19:01
Сигурен съм, че няма да изоставиш приятелката си, вярвам също така, че ще успееш да я накараш да говори с родителите й, и че после ще я заведеш на лекар . Това обаче не е достатъчно! ТРЯБВА да отидете в полицията, те трябва да издирят този човек, защото утре нечия друга приятелка ще е в същото положение. Колкото и да е трудно, трябва да помислите и за това, не може такива хора да се разхождат по улиците!

warewolf
09-02-2006, 21:59
ZDRAVEITE NA VSI4KI.... IMAM EDNA PRQTELKA ,KOQTO DNESKA SE RAZREVA PRED MEN I ZAPO4NA DA MI RAZKAVA KAK ONZI DEN SE E PREBIRALA DO TQHNATA MAHALA I PONEJE SI E V MAHALATA OT NQKVA NEINA PRQTELKA DO TQH BILA TRAGNALA SAMA...I PO SREDATA NA PATQ NQKAV BOKLUK V TAMNOTO I ZA6LIVIL NQKOLKO SHAMARA SLED TOVA I UMRUCI I HI4 NE E USPQLA DA IZVIKA ZA POMOSHT...ONOVO GOVEDO E IZNASILIL I TQ SEGA NEZNAE KAKVO DA PRAVI... AZ I KAZAH DA KAJE NA TQHNITE ,A TQ E ADSKI DEPRESIRANA I PROSTO NZ ... MISLQ DA E NAVIQ I S NEQ DA IDEM PRI TQHNITE ...DANO VSI4KO DA SE OPRAVI... UJASNO MI E.... O6TE KOGATO E VIDQH OT 50 METRA OSETIH NE6TO UJASNO.... A PARVITE I DUMI BQHA IMENNO TEZI KOITO SYM NAPISAL V ZAGLAVIETO NA TEMATA... KAKVO DA PRAVQ I PO TO4NO KAK DA PODHODQ
значи кажете на родителите й а онуй говедо ако го намерите му откъснете оная работа и му я поднесете за обяд заедно със малко сос

mil4eto_
09-03-2006, 11:33
Според мен веднага трябва да кажа на родителите си -те все пак са и най~близките хора и независимо дали са консервативни или не,трябва да помогнат на дъщеря си.Момичето няма от какво да се срамуватя няма никаква вина за случилото се.Добре ще е и да кажа на полицията,сигурно ще и трудно да разказва пред толкова хора онова,което е преживяла,но все пак има шанс полицията да намери онзи нещастник и да си плати :!:
Страхотно е,че тя има до себе си близък човек на който може да сподели всичко,дано и за напред да си до нея.

09-03-2006, 13:04
еми пребииите го тоя..разкажете на родителите й и после като се успокои и ти я изнасили :smt016 :smt016 :smt016 :smt016

Inn0c3nCe
09-03-2006, 22:10
Fen`]KU4KA hem i kazah 4e ako kaji na nqkoi za tova koeto i storih 6te e ubiq !!! [-X [-X [-X
АХаХахАХахаХахаАХахаХа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: