PDA

View Full Version : Конкурс - гласувайте за участниците :)



bulgarche
08-22-2006, 22:09
Това са участничките в конкурса и вие можете да гласувате за тях, ако:
1. Не сте гост
2. Сте регистриран преди 18.08.2006 година
3. Не гласувате за себе си
Правило: Гласувате по веднъж, по възможност без коментар

Снимки на участничките - "празно"
Поради липса на кандидати, според мен, конкурсът е приключил преди пускането на тази тема. Аз, като потребител поел отговорност да пусне темата преди повече от 48 часа, се извинявам на останалите потребители.
Темата може да бъде ЗАКЛЮЧЕНА (а не изтрита) по преценка на хората поддържащи този форум. Благодаря за вниманието!

Eleonora
08-22-2006, 22:15
Супер, ето я и темичката, :D .Тук ли да слагаме снимките :smt016

^Kiss_of_the_Sun^f
08-22-2006, 22:19
Ама само веднъж ли ще можем да гасуваме? :-D :oops:

Eleonora
08-22-2006, 22:22
Ама само веднъж ли ще можем да гасуваме? :-D :oops:
Правило: Гласувате по веднъж, по възможност без коментар :D

Pimki
08-22-2006, 22:38
za kaf konkurs stava duma :smt005 :oops: :smt016

bulgarche
08-22-2006, 22:39
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=51002
Явно не си запозната. Снимки няма, няма и да има. Официално поне аз не рганизирам нещо. Снимките трябваше вече да са пратени преди повече от 2 днио. Това не беше сторено, въпреки и положително настроените потребители, които явно са търсели "сеир" или смях за усмиване сметка. Темата е пусната въпреки закъснените, понеже съм обещал че такава тема ще има. Това че вие не сте пратили снимки е отделно. Мисля че съм се постарал всичко да е изрядно, въпреки липсата на снимки. Следващата тема която ще пусна по-късно или друг ден ще е за мъжката част от потребителите.
Eleonora, радвам се че си намерила темата. Изпревари ме. Няма да ти пиша ЛС къде е :) (е ако настояваш...)

Eleonora
08-22-2006, 22:42
Е толкова исках да има конкурсче :( .Не може ли нещо да се направи, анкета, знам ли :-k

bulgarche
08-22-2006, 23:03
Е толкова исках да има конкурсче :( .Не може ли нещо да се направи, анкета, знам ли :-k
Можеше - да бъдат пратени снимки където трябваше. Айде някой, ако иска да пуска тема. Хем ще изпъкне с нещо. Айде ако толкова много искате пратете снимки на адреса който аз няма да ви напиша, а вие ще видите в другате тема в която се подготвяше това гласуване, което така или инъче не се състоя.

Недейте гледа, че пиша сложни изречения без пунктуационни знаци. Щото бързам да напиша к'вото ми хрумва :)

Eleonora
08-22-2006, 23:09
Аре бе бахти хорааа стегнете се.Аз вече пратих снимки...накрая аз ще направя тема с помоща на АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ ,ама не знам дали той ще иска да помага :(

i'm so excited!
08-22-2006, 23:16
елеонорка вече спечели конкурса за красота! наздраве, муци! :-({|=

NaDuFcHe
08-22-2006, 23:17
Aide ia z pratih

Eleonora
08-22-2006, 23:26
елеонорка вече спечели конкурса за красота! наздраве, муци! :-({|= ХАХХАхах :-D нема бе Пиле, далеч съм от 1.вото място :D .Ама айде се пак НАЗДРАВЕ!!!

bulgarche
08-22-2006, 23:28
Аре бе бахти хорааа стегнете се.Аз вече пратих снимки...накрая аз ще направя тема с помоща на АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ ,ама не знам дали той ще иска да помага :(
Незнам защо трябва да ти помагам. Кажи, мога сам да го направя, а двамата май само ще си пречим. Мисля че това те устройва поне до където съм го направил без снимкивоя материал. И какво казах по една снимка, после и две..ама за 3-ри не съм казвал нищо :smt017

Eleonora
08-22-2006, 23:32
Аре бе бахти хорааа стегнете се.Аз вече пратих снимки...накрая аз ще направя тема с помоща на АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ ,ама не знам дали той ще иска да помага :(
Незнам защо трябва да ти помагам. Кажи, мога сам да го направя, а двамата май само ще си пречим. Мисля че това те устройва поне до където съм го направил без снимкивоя материал. И какво казах по една снимка, после и две..ама за 3-ри не съм казвал нищо :smt017Добре де включи тогава само ония дето сме с чернокосата аверка и там дето съм руса и замислена :D

bulgarche
08-22-2006, 23:49
Ае вие не считате ли за редно да напишите име, години, местоживеене, ник от форума...как мислите че ще напиша нещо за хората? Или ще лепна 20 снимки и всеки "гласувам за осмата", "гласувам за петнайстата"..."аз за оная с големите цици", "аз съм за розовия потник"...нали се сещате че е малко трудно. И както казахх минумам е една снимка, а максимума 2, тъй ли не го разбрахте? Как исате да еи го обясня? Малоумнили сте к'ви сте не ми е ясно, ама май сте...поне много отвеяни.

Eleonora
08-22-2006, 23:53
Ае вие не считате ли за редно да напишите име, години, местоживеене, ник от форума...как мислите че ще напиша нещо за хората? Или ще лепна 20 снимки и всеки "гласувам за осмата", "гласувам за петнайстата"..."аз за оная с големите цици", "аз съм за розовия потник"...нали се сещате че е малко трудно. И както казахх минумам е една снимка, а максимума 2, тъй ли не го разбрахте? Как исате да еи го обясня? Малоумнили сте к'ви сте не ми е ясно, ама май сте...поне много отвеяни.
Добре бе пич, не се карай.Са ще опрайм проблема \:D/ Само споко

^Kiss_of_the_Sun^f
08-23-2006, 13:04
И аз пратих снимки! :-)

KiLLeR_InSTiNkT
08-23-2006, 15:30
Вече и аз пратих :wink:

bulgarche
08-23-2006, 22:12
Ам бива. Ще пусна темата за девойките заедно с тази за младежите :wink:

Лютият
08-24-2006, 09:52
Политико – критически анализ на стихотворението „Аз съм българче „ от Ив. Вазов

Тема за кандидат-студентските изпити във факултета по противообществени науки

Когато правим анализ на стихотворението „Аз съм българче” следва да съпоставим не само историческата обстановка , но и фактите сами за себе си , такива каквито са изложени от автора и доколко те вярни и са относими към нашето съвремие.

Самото заглавие е вярно !

Спор няма !...

Така , че ще го прескоча в анализа … И мисля, че няма да се отрази на оценката ми !...

Това , че „ обичам” – обичам !... И тук спор няма! Обичам жена си , че ми готви вкусно , обичам тъщата ( колкото и да е чудно!) защото винаги се грижи да ми е удобно и да ми е приятно , обичам детето си , обичам … е за любовницата няма да кажа , но задължително обичам и … нещо запецнах!...
Та с една дума вярно е, че „ обичам „!...

Ама се чудя , защо авторът е написал , че обичам „ … нашите планини зелени … „ след като те вече нито са наши , нито са зелени ? Разни швабо-италианци и мошеници си присвоиха планините , ошариха ги с огради , че даже и в. Мусала си присвоиха като бащиния и без нотариален акт , изпосякоха дърветата и планините станаха керемидено- кафяви от пороите и свлачищата …
Така че в този случай Ив. Вазов явно си служи в преувеличения и неверни твърдения , което в литературата се нарича хиперболизация , което си е добър литературен трик, ама създава невярна представа у читателя !

По същия начин той си е послужил и в твърдението , че „… Българин да се наричам , първа радост е за мене !... „
Може и да ви прозвучи неграмотно , ама се чудя той за себе си ли говори само или говори за читателя ?
Че откъде накъде ще знае дали е първа радост или втора радост и изобщо радост ли е за читателя да се нарича българин ?
Ами , че погледнете по черноморието – бъкано с чужденци и на всичко отгоре всичко им е по-ефтино - и спането и яденето , защото били сключили договор с туроператор!... А това дали е първа радост ?
Ако тръгнеш за чужбина пък , на всяка граница само като видят паспорта ти и те гледат така , сякаш си им изял филията с маргарин и лебервурст , приготвена за закуска !... И ако решат те пускат , ако решат пък не те пускат да продължиш и можеш да се оплачиш само на „ арменския поп „ И това развива такава радост и толкова положетилни емоции , че ти идва да фръкнеш и да се … на цялата ни управия и на главите на управниците…

В началото на втория куплет Ив.Вазов отново сипе купища лъжи, които изобщо , ама изобщо не са с поглед към нашето съвремие!
И за да не бъда голословен и за да си изпълня темата изцяло ще анализирам веднага първото твърдение на поета : „… Аз съм българче свободно …” което си е вярно , защото свободно предоставям работната си сила , за да трупат богатства , изстисквайки ме в 12-14 часов работен ден разни местни и чужди търгаши от швабски , турски , арабски и не зная още какъв си произход!... И още нещо ,което не е за изпускане в една такава важна тема – свободно си плюя по форумите , ама ишначе не ми стиска свободно да не гласувам за тези боклуци , дето ни докараха до това дередже в последните 16-17 години !
Та с една дума , наистина съм българче „свободно „…

Да , ама следващото твърдение нещо изобщо не ми се пасва в мозъка, колкото и малко да е той , щото това че „ … в край свободен аз живея … „ хич и не мога да го вдяна , какво е искал да каже !...
Дали е искал да каже, че не сме включени в НАТО или Вършавския договор или някоя друга полувидиотена организация или , че не пращаме синовете си да проливат кръвта си за чужди интереси в други държави ?!...
Или може би е искал да каже , че края ми се е разпасал свободно и се самоуправлява , ама и това не е изобщо верно, щото сега е русначе, , преди година само беше швабо-италианец , а по рано някакъв ром , дето правеха все министерски съвети и дето нищо не излезе от дейността им?!...
Е , за това, щото не ми е ясно какво е искал да каже Вазов с тези празни приказки за „ края свободен „ , може и да ми намалите оценката с някоя стотна , но не мога да не кажа и , че откак си съществува края ни , все отговаряме на чужди разпореждания и диктат с я с „ Я воол , фюрер „ , я с „ Так точно … „ или „ Йес сър „ , ама иначе свободно го казваме !...

И това го казвам, не защото ми е ясно и следващото твърдение на Вазов „…Всичко българско и родно любя, тача и милея …” , ама просто така, за да се вържа с темата !...
И то защото българското го разпродадохме за жълти стотинки на мошеници и кожодери , а това дето остана искат да ни го продават и на двойни или тройни цени , в сравнение с вносното! Че я помислете си колко струват чифт български обувки и колко чифт китайски ? Или пък някоя тениска за през лятото?!
Абе тя е една … Как да любя българските домати , когато са три пъти по-скъпи от македонските , пък джоба ми не позволява да изразя любовта си !
Пък и примера за милеенето , дето ми го е турнал Вазов нещо хич не ми се връзва, щото от милеене продадоха БТК-то да 240 милиона , пък само жиците му струват поне 480 , почти изградената магистрала „Тракия” пуснаха на наши –ваши , за да я строят , пък то и не остана какво , ама алъш-вериш да става …
Е , знаете ли , с риск да ми намалите още малко оценката няма да анализирам този ад, дето автора го е обрисувал като „… дни велики … „ и като „… славно време… „ щото аз гледам от съвсем друга гледна точка, която няма нищо общо с тази на самия Вазов!... Малко ми е рано , а и съм още малък да преценявам кой колко заграби и кой колко ограби , за да мога да кажа дали за този или онзи са велики и славни нашите тъжни дни !...
Все в този миньорен тон ще си позволя да се въздържа от анализа и на последното твърдения на дядо Вазов , че „… Син съм на земя прекрасна, … „ щото от райска градина земята ни се превърна в пустиня от хиляди и хиляди декари запустяла земя , голи чуки и бомбардирани пътища , а робското мълчание на сънародниците ми изобщо не се връзва и с определението „ … син съм на юнашко племе. .. „

Чакай , какво беше - увод , изложение и заключение ?!...

Та какво ми остана ?

Заключението !...

Та в заключение следва да се каже , че… май по-добре е да изквърлят от читанките и букварите такова лъжливо стихотворение !...
А вие как мислите ?

Ollas
08-24-2006, 10:03
И аз пратих... :)

bulgarche
08-25-2006, 18:16
Айде неостана
Ако ще ръчкате снимки давайте :)