PDA

View Full Version : pukane v stavite



08-22-2006, 21:28
zdraveite,
ta na4i imam edin problem. ot vreme na vreme niakoi stavi po4vat da mi pukat, nai 4esto diasnoto ramo i kitkite. ne use6tam bolka ili naprejenie ami prosto pukane. tfa dali e 6toto sum na 16 i rasta ili moje bi 6toto hodia na fitnes i se natovarvam s tejesti, vupreki 4e kakto kazah ne use6tam bolki i natovarvaneto ne sum usetil da mi vredi.

st1ki
08-22-2006, 21:55
от фитнеса е... и аз съм тъй и мойте пукат но ми няма нищо :)
иначе незнам дали е вредно... за сега не но в бъдеще може да се появят някакви проблеми... не си само ти с тоя проблем така че споко :) предполагам че всички които вдигат тежести го имат тва...

sladoled
08-23-2006, 18:53
Ей, хора, внимавайте с този фитнес! Докато растете /т.е. до към20г/Ставите и костите не са укрепнали.Следователно прекомерното натоварване ги уврежда.Сега пукат, после се деформират и болят. ](*,)

JORJIQ_*_#_*
08-23-2006, 21:35
Аз съм момиче и не ходя на фитнес, но пак ми пукат всички възможни стави! Като стана сутрин от леглото се чува щрак-щрак-щрак от ставите на пръстите на краката ми! Сиг е от растежа!

honey_7o
08-23-2006, 21:43
I az ne xodq na fitnes oba4e mi pukat vsi4ki stavi.Ponqkoga daje na kraka primerno vse edno mi zacepva ne6to i trqbva da izpuka za da se namesti ina4e boli mnogo i ne moga da xodq.Ujasno e.Ina4e tva s zacepvaneto mi se e slu4valo i na kolqnoto i na kitkata i na ramoto.Na ramoto oba4e mn boli.

bob4eto
08-28-2006, 05:14
honey-7o, и аз имам същия проблем. Понякога ми зацепва крака и ако си го мръдна боли и трябва да изпука. Абе гадничко си е :-k