PDA

View Full Version : Конкурс със снимки - младежи



bulgarche
08-22-2006, 23:16
Айде сега калпазаните да дават свои снимки. Пратете на e:-mail адрес bulgarche_to@abv.bg 2 свои снимки. Това трябва да стане до 25.08.2006 година 22:00 часа. Пращайте че...тоз път ще има кандидати да се пробват и това ще съм поне аз. Ако не искате да спечеля (и без да е гласувано) пратете снимки, ще намалите шанса ми :mrgreen: Не казвам кога ще бъде пусната темата в която ще може да се гласува и нейната активност, защото не съм решил засега.
Можете да се ориентирате в правилата на "играта" в тези две теми. Вижте излагацията там! Искате ли да се повтори?
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=51739
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=51002

Който не погледне темите и не схваща снисъла (каквито явно има) да знае да даде някво инфо за себе си към мейла. Като поне ник във форума, че инъче...както да дълго и на широко СЕ ОСИРА ВСИЧКО

Eleonora
08-22-2006, 23:37
Аре мъжагиии да ви видим мускулите и дупетата =P~ :lol:

st1ki
08-22-2006, 23:44
аз първи ша си пратя снимките и ша участвам.. туку виж съм получил поне 1 глас за мен :lol:

skate_warrior
08-23-2006, 00:10
Аз не съм за тука... :mrgreen:

Atika
08-23-2006, 00:14
ahaha a jenskia shto ne se provejda ??

bulgarche
08-23-2006, 00:23
ahaha a jenskia shto ne se provejda ??
Ако става дума за женския конкурс - той се провейда. Отделен въпрос е тез патки жените, че могат само да приказват и нищо да не вършат. Ама да, нормално, мъжете мислят, понеже са с две глави, а жените приказват, защото са с две усти.

Atika
08-23-2006, 00:27
ahaha a jenskia shto ne se provejda ??
Ако става дума за женския конкурс - той се провейда. Отделен въпрос е тез патки жените, че могат само да приказват и нищо да не вършат. Ама да, нормално, мъжете мислят, понеже са с две глави, а жените приказват, защото са с две усти.

Eee az bqh za i shteshe da pratq snimki , samo che nqmah vreme a i neznam kade da gi pratq na ls mai shte e nai dubree, samo ne mi se karai molq teee :)

Eleonora
08-23-2006, 00:28
ahaha a jenskia shto ne se provejda ??
Ако става дума за женския конкурс - той се провейда. Отделен въпрос е тез патки жените, че могат само да приказват и нищо да не вършат. Ама да, нормално, мъжете мислят, понеже са с две глави, а жените приказват, защото са с две усти.Е сега, само ние сме ти ф устата :smt011 :smt016

bulgarche
08-23-2006, 00:33
ahaha a jenskia shto ne se provejda ??
Ако става дума за женския конкурс - той се провейда. Отделен въпрос е тез патки жените, че могат само да приказват и нищо да не вършат. Ама да, нормално, мъжете мислят, понеже са с две глави, а жените приказват, защото са с две усти.Е сега, само ние сме ти ф устата :smt011 :smt016
Не сте (кои вие?)




ahaha a jenskia shto ne se provejda ??
Ако става дума за женския конкурс - той се провейда. Отделен въпрос е тез патки жените, че могат само да приказват и нищо да не вършат. Ама да, нормално, мъжете мислят, понеже са с две глави, а жените приказват, защото са с две усти.

Eee az bqh za i shteshe da pratq snimki , samo che nqmah vreme a i neznam kade da gi pratq na ls mai shte e nai dubree, samo ne mi se karai molq teee :)

Още в самата тема, пъровто мнение си казва ясно. Има мейл и правила, които трябва да се спазват. Има срокове всичко. Поне за това мисля че се псотарах, макар че някои неща ги пише и по-надолу. Все пак който се интересува истински ще прочете. И защо всички мислите че ви се карам? Човек малко истина и ум да вкара и вие мислите че ви се карат...споко не се карам :smt017

Atika
08-23-2006, 00:35
bazikam se samoooo

Eleonora
08-23-2006, 00:51
ahaha a jenskia shto ne se provejda ??
Ако става дума за женския конкурс - той се провейда. Отделен въпрос е тез патки жените, че могат само да приказват и нищо да не вършат. Ама да, нормално, мъжете мислят, понеже са с две глави, а жените приказват, защото са с две усти.Е сега, само ние сме ти ф устата :smt011 :smt016
Не сте (кои вие?)НИЕ.ЖЕНИТЕ!!!




ahaha a jenskia shto ne se provejda ??
Ако става дума за женския конкурс - той се провейда. Отделен въпрос е тез патки жените, че могат само да приказват и нищо да не вършат. Ама да, нормално, мъжете мислят, понеже са с две глави, а жените приказват, защото са с две усти.

Eee az bqh za i shteshe da pratq snimki , samo che nqmah vreme a i neznam kade da gi pratq na ls mai shte e nai dubree, samo ne mi se karai molq teee :)

Още в самата тема, пъровто мнение си казва ясно. Има мейл и правила, които трябва да се спазват. Има срокове всичко. Поне за това мисля че се псотарах, макар че някои неща ги пише и по-надолу. Все пак който се интересува истински ще прочете. И защо всички мислите че ви се карам? Човек малко истина и ум да вкара и вие мислите че ви се карат...споко не се карам :smt017

priti_kiti
08-23-2006, 01:29
Така...
начи Аз съм БЪЛГАРЧЕ, пратих ти на мейла снимките на TheNightRider (имам разрешението да го направа,щото бил много зает :mrgreen: )
Таааа.. и него го бройте :P

bulgarche
08-23-2006, 22:14
Така...
начи Аз съм БЪЛГАРЧЕ, пратих ти на мейла снимките на TheNightRider (имам разрешението да го направа,щото бил много зает :mrgreen: )
Таааа.. и него го бройте :P

Ам убу, само да няма после недоволстващи и мрънкащи :) На твоя отговорност ще ги включа :smt006

Boot
08-23-2006, 22:41
Айде на мен всички да ми пращат снимки. Голи. :mrgreen:

bulgarche
08-23-2006, 23:12
Айде на мен всички да ми пращат снимки. Голи. :mrgreen:
Да бе! Да не си луд? На ен, а после по-грозноватичките ще ги препращам към теб. Съгласен?

Boot
08-23-2006, 23:13
Ама аз съм женскооооооо. НЕ ми говори в мъжки род.
Аз казвам яките да трябва да пращат голи. Точка.

teenkopele
08-24-2006, 09:19
Хахахаха, веселие! :lol:

Ще гледам довечера да пусна някакви снимки, че нямам нет в нас и пиша от комп. клуб.

Колко снимки имаме право да пуснем, хах? :mrgreen: :wink:

teenkopele
08-24-2006, 10:23
еххххх суета на суетите..


Малко да разсее обстановката и да се посмеем дружно, хах! :lol: :-D :wink:

priti_kiti
08-24-2006, 11:21
само по една снимка ли???
навих се да участвам :) По две снимки :)

bulgarche
08-25-2006, 18:14
Айде неостана