PDA

View Full Version : Edin hipoteti4en vupros !!! :(



leleeeeeee
08-22-2006, 22:42
Ot edin meec ve4e ne sam s gajeto mi , a ot mesec i polovina ne sme go pravili, vuprosa mi e poroden ot fakta 4e tq mi se obajda naskoro i mi kaza 4e mojebi bila bremenna, 6toto ne i idval ve4e 1 sedmica vuprosa mi e kam jenite i kam mujete tuk koito naistina mogat da mi kajat, vuzmojno li e tova da e bremenna???? :| :(

`Death`Whore`
08-22-2006, 22:44
Може, естествено. Правили сте го преди месец, тя е забременяла, сега И закъснява. Кажи И веднага да си направи тест за бременност.

Pimki
08-22-2006, 22:45
:-k moje :-k

leleeeeeee
08-22-2006, 22:49
dobre ama da re4em ako drug q e oplodil taka da se kaje prez drugoto vreme za6toto imam takiva samneniq, ili da se budal awe nqma zna4enie, i bez tova skoro 6te razbera dali e bremenna, no vse pak nqkooi da snae kakvi ceni sa abortite, i o6te edin vapros vazmojno li e da ostane sterilna sled aborta?

08-22-2006, 22:53
dobre ama da re4em ako drug q e oplodil taka da se kaje prez drugoto vreme za6toto imam takiva samneniq, ili da se budal awe nqma zna4enie, i bez tova skoro 6te razbera dali e bremenna, no vse pak nqkooi da snae kakvi ceni sa abortite, i o6te edin vapros vazmojno li e da ostane sterilna sled aborta?
za cenite ne znam to4no.zavisi kude se pravqt,no mai bqha okolo 300 lv. nqkude.a ina4e da-vuzmojno e da se polu4at uslojneniq.vingi ima risk.no ti siguren li si,4e tq 6te iska da napravi abort?vie na kolko ste godini?

leleeeeeee
08-22-2006, 22:55
mi s to4nost nebih izkal da kaja no sme pulnoletni i da ubeden sam 4e i tq 6te izka abort

leleeeeeee
08-22-2006, 22:57
postinor duo ve4e nqma da deistva nali? :(

08-22-2006, 23:00
ne,toi se pie do 3 dni sled poloviq akt.no sum 4uvala za nqkakvi hormonalni injekcii,koito moje da gi napravi lekar i predizvikvat spontanen abort.

expl0de
08-22-2006, 23:03
Ot edin meec ve4e ne sam s gajeto mi , a ot mesec i polovina ne sme go pravili, vuprosa mi e poroden ot fakta 4e tq mi se obajda naskoro i mi kaza 4e mojebi bila bremenna, 6toto ne i idval ve4e 1 sedmica vuprosa mi e kam jenite i kam mujete tuk koito naistina mogat da mi kajat, vuzmojno li e tova da e bremenna???? :| :(Може,но едва ли,те всички така си мислят,щото като не са го правили много пъти и като са малки винаги им закъснява цикъла,позната ми е тая история.Ся,бива да си направи тест,да я поуспокоиш малко като се видите примерно.Не й забивай по телефона нещо от рода "ай не си бременна,не ми звъни вече".

gery_to
08-22-2006, 23:56
Moje i da e bremenna,nishto chudno,no za da ne se pritesniavash i ti i tia po dobre idi i i kupi edin test za da ste po sigurni!spored mene tia se ebava s tebe,edna moia priqtelka taka naprais bivshiq i!no ne vi znam vas mojei istina da e!

Отговор
08-23-2006, 08:39
Не е много "Хипотетичен" въпроса май.. :-k

alkobalko
08-23-2006, 09:12
Не е много "Хипотетичен" бъпроса май.. :-k
И на мен така ми се струва. Разбира се, че е възможно да е бременна. Поискай от нея да направи тест, за да сте сигурни. Ако наистина е бременна, трябва заедно да вземете решение какво да правите с детето. Абортът е около 300 лв. и винаги има възможност момичето да остане стерилно.

ista
08-23-2006, 11:03
ами след като не сте го правили месец и половина миналия месец на нея се е трябвало да й дойде. значи, според мене не е бременна.

BaMBOocHa
08-23-2006, 11:29
Всъщност е много възможно да не е бременна...и на мен ми е закъснявал цикъла и то не с 1,а с 2 седмици...случвало ми се е и да ми прескача цял месец...но все пак най-важно е да направи тест поне да сте наясно с това какво става...Също така е много важно да говориш с нея дали е имала полов контакт с други след като сте скъсали,да се поинтересуваш дали са използвали прзервативи или дали е пила противозачатъчни тогава,освен това се опитай да си спомниш дали с теб не го е правила без презерватив(естествено в периода след последната и менструация)...Стискам палци!

GothicGirl
08-23-2006, 12:48
Ot edin meec ve4e ne sam s gajeto mi , a ot mesec i polovina ne sme go pravili, vuprosa mi e poroden ot fakta 4e tq mi se obajda naskoro i mi kaza 4e mojebi bila bremenna, 6toto ne i idval ve4e 1 sedmica vuprosa mi e kam jenite i kam mujete tuk koito naistina mogat da mi kajat, vuzmojno li e tova da e bremenna???? :| :(

Възможно е.