PDA

View Full Version : Малко проблемче!



^BebchencetO^
08-23-2006, 00:00
Sorry ако някои сметне темата за банална но искам някакъв съвет!Така, миналия месец пих Постинор на 25.07 и ми доиде 4 дена по късно на 29.07. Смятате ли, че всичко е наред?Сега трябва някъде към 27-28 да се появи но се притеснявам.Има ли основания за тези притеснения?В смисъл голяма съм паника и това е лошо но възможно ли е да не е подействал или нещо подобно!?Дайте някакви коментарчета защотот ще се побъркам!Съжалявам, че ви задавам тоя въпрос, но съм голяма паника!

08-23-2006, 00:02
te ve4e sa podeistvali.6tom ti e do6lo zna4i nqma nikakva opasnost.spokoino! :wink:

^BebchencetO^
08-23-2006, 00:51
Сега изчетох доста коментари по тази тема, и още повече се обърках.Става въпрос за някакви нови технологии при поглъщането на Постинора - в смисъл, прочетох че сега се пият двете хапчета наведнъж а аз ги испих с разлика от 12 4аса по късно!Моля ви дайте някакви мнения че ще се побъркам!Съжалявам пак за баналната тема ама...

SpAcE_LaDy
08-23-2006, 07:26
Сега изчетох доста коментари по тази тема, и още повече се обърках.Става въпрос за някакви нови технологии при поглъщането на Постинора - в смисъл, прочетох че сега се пият двете хапчета наведнъж а аз ги испих с разлика от 12 4аса по късно!Моля ви дайте някакви мнения че ще се побъркам!Съжалявам пак за баналната тема ама...

I az sum v su6toto polojenie, v smisul 4e mi doide edna sedmica sled kato izpih postinora.. demek to4no predi 3 dni i sega o6te mi te4e i sum super 6a6nata i az.. spoko, mai e normalno. 6tom ti e do6lo, zna4i ne si bremenna 100%, no vse pak sledva6tiq put pro4eti yputvaneto i gi izpii ednovremenno.. zaduljitelno pro4eti listovkata predi tova, dori az, deto nikoga ne sum 4ela listovki, na postinora q 4etoh. trqbva d se vnimava s takiva lekarstva..

^BebchencetO^
08-23-2006, 07:49
SpAcE_LaDy аз опътването го препрочетох но се обадих на моя приятелка за която знам 100% 4е е пила и я питах как тя каза през 12 4аса!Незнам малко в луда паника съм!

Ollas
08-23-2006, 08:00
Сега изчетох доста коментари по тази тема, и още повече се обърках.Става въпрос за някакви нови технологии при поглъщането на Постинора - в смисъл, прочетох че сега се пият двете хапчета наведнъж а аз ги испих с разлика от 12 4аса по късно!Моля ви дайте някакви мнения че ще се побъркам!Съжалявам пак за баналната тема ама...

Затова първо се чете упътването! Там пише и за противопоказанията. Не се научихте...

Chiana
08-23-2006, 08:22
Нищо ти няма, не си бременна, просто ти е объркан цикъла от конската доза хормони, която си изпила! Вече се пият двете наведнъж. Преди беше след 12 часа, а сега е наведнъж. ЗАщо след като си прочела листовката, слушаш простотии на приятелки?! ](*,)

^BebchencetO^
08-23-2006, 19:21
Chiana ami az prochetoh oputvaneto i tam pisheshe dvete navednuj da se ispiqt, no puk moqta priqtelka gi beshe pila dvete prez 12 chasa i za tova i se obadih na neq tq da mi kaje!No veche shte znam, che se piqt navednuj.Loshoto e che sega trqbva da mi doide a nqma priznaci na idvane tiq na koito sum sviknala.Normalno li e ako zakusnee, ili me propusne?Neznam kakvo da pravq, shubeto qko me e hvanalo!Daite nqkakvi mneniq shtoto shte se poburkam chesno!Edni filmi si vkarvam napravo ujas...Pls... ](*,) ](*,) ](*,)

cskamoni4ka
08-23-2006, 20:47
Нормално е!СпокО! :)

^BebchencetO^
08-23-2006, 23:02
Mersi vse pak za tova koeto ste napisali!Strah loze paze!Samo dano nqma nishto che shte se otkacha!:PMersi!

bulgarche
08-23-2006, 23:06
Нйа-добре чети какво пише на опаковката (упътването) и ако няма нужната ти информация попитай в аптеката. До сега не съм чувал да не е подейтвал на някоя :)

WindWaker
08-23-2006, 23:47
как може да пиеш нещо в случай че дори не знаеш как се пие ? брао бе ! ей тва е. ко ти дам чаша пик.. и ти кажа че е полезна ще я изпиеш ли ? на лекарствата има едни листовки и там си пише разни неща. и приятелката ти не ги знае тея неща по-добре от тва което е написано. бреййййй

psiHopaT4o
08-23-2006, 23:50
как може да пиеш нещо в случай че дори не знаеш как се пие ? брао бе ! ей тва е. ко ти дам чаша пик.. и ти кажа че е полезна ще я изпиеш ли ? на лекарствата има едни листовки и там си пише разни неща. и приятелката ти не ги знае тея неща по-добре от тва което е написано. бреййййй
е как брей ти приятели фармацевти нямаш ли ? :D

WindWaker
08-23-2006, 23:54
как може да пиеш нещо в случай че дори не знаеш как се пие ? брао бе ! ей тва е. ко ти дам чаша пик.. и ти кажа че е полезна ще я изпиеш ли ? на лекарствата има едни листовки и там си пише разни неща. и приятелката ти не ги знае тея неща по-добре от тва което е написано. бреййййй
е как брей ти приятели фармацевти нямаш ли ? :D

хаха, имах една приятелка дет преди 2 години искаше да учи да става такава, но след като изкара на всички изпити двойки стана ясно че няма да имам такава позната......хаха

08-24-2006, 00:07
VUZMOJNO E OT POSTINOR DA TI SE RAZBURKA CIKULA TI I DA NE E REDOVEN.SUVETVAM TE SEDMICA PONE SLED GAFA DA SI NAPRAVI6 TEST4E ZA BREMENNOST,CLEAR TEST ILI SHOR CHECK.ZA DA NE SE PRITESNQVA6 I DA RAZBERE6 SAMA IMA LI POVOD ZA PRITESNENIQ.USPEH!!!

^BebchencetO^
08-24-2006, 00:11
WindWaker abe ti mai ne 4etesh kakvo sam napisala a?Kazah che SUM PROCHELA OPUTVANETO no za purvi put v jivota si piq Postinor-a!Ne priqtelkata mi ne e farmaceft ama ti i drugoto mom4e qvno ste?!A v interes na istinata ve4e razbrah 4e hap4etata se piqt navednuj no PREDI SE PIEHA PREZ 12 4ASA.Ti kato znaesh profesore dai si nomera sledvashtiq pat na tebe da ti se obadq teb da pitam, shtoto sigurno ti gi piesh redovno?!