PDA

View Full Version : -=* Stranno, no sam SHTASTLIVA ! *=-



kAdrOkoSkA
08-23-2006, 00:06
Iskam da vi spodelq che sam mn shtastliva!!! Nqma sashtestvena prichini kato se pogledne otsrani obache... na men prisastvieto na 1 chovek me zarejda s energiq i me kara da se chuvstvam jiva! Tajno mi e che otnosheniqta ni shte sa samo do tuk... no sam shtastliva, che vapreki fakta che m/u nas nqma da ima nishto, az prodaljavam da izpitvam poveche udovolstvie otkolkoto bolka, kogato go vidq i kogato sme zaedno po edin ili drug nachin :smt060

Eleonora
08-23-2006, 00:11
РАДВАМ СЕ, ЧЕ СИ ЩАСТЛИВА :-D :lol:

skate_warrior
08-23-2006, 00:13
дреме ми на х*я

08-23-2006, 00:13
Ми супер!Поздравления,че не си от тъпите лигли,които започват да драматизират нещата!... "Аз го обичам,ма не можем да сме заедно!"..
Това говори доста добре за теб...Чувството някой да те кара да си щастлив само с присъствието си е прекрасно.

gery_to
08-23-2006, 00:14
Bravo na teb togava!Malko ostanaha takiva hora!i nali znaesh "po dobre da ia izgubish........otkolkoto nikoga da ne si ia sreshtal"

kAdrOkoSkA
08-23-2006, 00:16
:mrgreen: Strashni ste! :smt006 Mn se radvam che me razbirate i mojete da ocenite tova koeto izpitvam :-)
Eleonora i Гост :-)

kAdrOkoSkA
08-23-2006, 00:19
Bravo na teb togava!Malko ostanaha takiva hora!i nali znaesh "po dobre da ia izgubish........otkolkoto nikoga da ne si ia sreshtal"


Naistina e taka... Osaznah go oshte kogato cqlata istoriq svarzana s Nego zapochna i sam blagodarna che ispitvam samo topli chuvstva kam momcheto koeto mi e prichinilo nai-golqma bolka :roll:

Angel_Girl
08-23-2006, 00:37
дреме ми на х*я
Баси ти пък. Как може така да говориш на момичето. То споделя, а пък ти...невъзпитано е и падаш ж о1ите на хората ако незнаеш...ох нямам думи... [-X
И аз много се рдавам, че си щастлива и нека щастието не те напуска \:D/

skate_warrior
08-23-2006, 00:39
Ами не виждам смисъл в цялата тема.. затова реагирам така ;)

priti_kiti
08-23-2006, 00:40
Нека нека :) Няма по-хубаво чувство от любовта,макар и не чак толкова съвършена,колкото ни се иска..
Пожелавам ти това чувство никога да не те напуска! :)

kAdrOkoSkA
08-23-2006, 00:48
Blagodarq vi milichki :-)
skate_warrior ne moga da razbera zashto opredelqte 1 tema kato smislena samo kogato nqkoi se jalva ili iska saveti ili nz i az... :-k Ne ti li se e sluchvalo da si shtastliv i da iskash da spodelish shtastieto si s nqkogo :-s Tova pravq az sega i ako ne si bil v takova polojenie, ti pojelavam da budesh :wink: \:D/

Angel_Girl
08-23-2006, 01:05
Ами не виждам смисъл в цялата тема.. затова реагирам така ;)
Всичко има смисъл и това, че не го виждаш не значи, че не съществува.

skate_warrior
08-23-2006, 01:19
Ами не виждам смисъл в цялата тема.. затова реагирам така ;)
Всичко има смисъл и това, че не го виждаш не значи, че не съществува.Стига си спамила хубавата смислена тема :)

Angel_Girl
08-23-2006, 01:30
Ами не виждам смисъл в цялата тема.. затова реагирам така ;)
Всичко има смисъл и това, че не го виждаш не значи, че не съществува.Стига си спамила хубавата смислена тема :)
То ти я спамиш ама айде...без коментар...как може да има хора, който да реагират така на щастието на другите...мислех те за по-разумен на твойте години ама като гледам не си...извини ме ако съм те обидила с нещо...лека нощ на всички

Nadelina
08-23-2006, 09:03
Mnogo gotino.. Trqbva da imash golqma volq i trqbva da si s tolkova polojitelna energia v dushata si che da napishesh tfa.. i da go pochuvstvash! Az ne uspqh.. Do den dneshen ne moga da se zaradvam kato go vidq.. Syrceto mi plache kato go vidq a ne se radva.. Za tova ti se vyzhishtavam.. Naistina!

LP_girl_14
08-23-2006, 09:10
Браво!Това означава че си реалистка,че приемаш нещата такива каквито са и ги възприемаш от положителната им страна.Щастлива си-това е най-важното!Няма значение на какво ниво са вашите отнпшения,важно е да си прекарваш добре когато си с него :D

08-23-2006, 09:26
Iskam da vi spodelq che sam mn shtastliva!!! Nqma sashtestvena prichini kato se pogledne otsrani obache... na men prisastvieto na 1 chovek me zarejda s energiq i me kara da se chuvstvam jiva! Tajno mi e che otnosheniqta ni shte sa samo do tuk... no sam shtastliva, che vapreki fakta che m/u nas nqma da ima nishto, az prodaljavam da izpitvam poveche udovolstvie otkolkoto bolka, kogato go vidq i kogato sme zaedno po edin ili drug nachin :smt060
Боли ме фара.

koalka
08-23-2006, 10:03
Това е много хубаво,че си изпълнена с положителни емоции,а не с негативни.

Mike-Jones
08-23-2006, 10:08
дреме ми на х*я taka taka :)

Angel_Girl
08-23-2006, 11:24
Вечевъзразявам не само срещу подесението на skate_warrior, но и срещу поведението на Mike-Jones и госта. Как може вие тримата да реагирате така на щастието на другите. Ако вие бяхте на мястото на момичето много ли щеше да ви е приятно да се изразяват "боли ме фара", "дреме ми на хуя" и тн.!??? НЕ!!! Нямаше да ви е приятно. "НЕ прави на другите, това което неискаш те да правят на теб!!!" Аз просто вас ви определяма като много ниско интелигентни личности с повърносно мнение и невъзпитано поведение. Ако има някой, който не е съгласен с мен негова си работа. Аз просто казвам, това което съм забелязала и което мисля.

skate_warrior
08-23-2006, 11:33
Аз не пускам теми по форумите да се хваля за щяло и нещяло... Какво ги интересува другите, че Пешо, Гошо или Тошо е Флюбен,а? Пълна простотия.. тоя форум съвсем изпростя!И не ми говори за ЕнтелEгентност,защото мога да разнеса като лайнян лист по тоя въпрос.. ае пийс аут \/

Mike-Jones
08-23-2006, 11:34
Вечевъзразявам не само срещу подесението на skate_warrior, но и срещу поведението на Mike-Jones и госта. Как може вие тримата да реагирате така на щастието на другите. Ако вие бяхте на мястото на момичето много ли щеше да ви е приятно да се изразяват "боли ме фара", "дреме ми на хуя" и тн.!??? НЕ!!! Нямаше да ви е приятно. "НЕ прави на другите, това което неискаш те да правят на теб!!!" Аз просто вас ви определяма като много ниско интелигентни личности с повърносно мнение и невъзпитано поведение. Ако има някой, който не е съгласен с мен негова си работа. Аз просто казвам, това което съм забелязала и което мисля. :) ne si prava gospojice ;) ne pravi priburzani zaklu4enia madam :p

skate_warrior
08-23-2006, 11:41
Вечевъзразявам не само срещу подесението на skate_warrior, но и срещу поведението на Mike-Jones и госта. Как може вие тримата да реагирате така на щастието на другите. Ако вие бяхте на мястото на момичето много ли щеше да ви е приятно да се изразяват "боли ме фара", "дреме ми на хуя" и тн.!??? НЕ!!! Нямаше да ви е приятно. "НЕ прави на другите, това което неискаш те да правят на теб!!!" Аз просто вас ви определяма като много ниско интелигентни личности с повърносно мнение и невъзпитано поведение. Ако има някой, който не е съгласен с мен негова си работа. Аз просто казвам, това което съм забелязала и което мисля. :) ne si prava gospojice ;) ne pravi priburzani zaklu4enia madam :p
Да прав си.. с нея трябва да говоря на високо ЕнтЕлектуално ниво.Значи слушайте сега,госпожице - това, че г-н Пешо,г-н Гошо или г-н Тошо е влюбен, не означава че трябва да се пускат теми по въпроса.Това е един вид избиване на комплекси и чакане за одобрение.И какво очаква авторката на темата да кажем по въпроса?Да и кажем "ауу браво супер си, честито!" Според мен с тая тема друго освен да се изфука не иска.. айде приятен ден !

Mike-Jones
08-23-2006, 11:46
Вечевъзразявам не само срещу подесението на skate_warrior, но и срещу поведението на Mike-Jones и госта. Как може вие тримата да реагирате така на щастието на другите. Ако вие бяхте на мястото на момичето много ли щеше да ви е приятно да се изразяват "боли ме фара", "дреме ми на хуя" и тн.!??? НЕ!!! Нямаше да ви е приятно. "НЕ прави на другите, това което неискаш те да правят на теб!!!" Аз просто вас ви определяма като много ниско интелигентни личности с повърносно мнение и невъзпитано поведение. Ако има някой, който не е съгласен с мен негова си работа. Аз просто казвам, това което съм забелязала и което мисля. :) ne si prava gospojice ;) ne pravi priburzani zaklu4enia madam :p
Да прав си.. с нея трябва да говоря на високо ЕнтЕлектуално ниво.Значи слушайте сега,госпожице - това, че г-н Пешо,г-н Гошо или г-н Тошо е влюбен, не означава че трябва да се пускат теми по въпроса.Това е един вид избиване на комплекси и чакане за одобрение.И какво очаква авторката на темата да кажем по въпроса?Да и кажем "ауу браво супер си, честито!" Според мен с тая тема друго освен да се изфука не иска.. айде приятен ден ! i na teb kolega ;]

Angel_Girl
08-23-2006, 12:45
:) ne si prava gospojice ;) ne pravi priburzani zaklu4enia madam :p
Да прав си.. с нея трябва да говоря на високо ЕнтЕлектуално ниво.Значи слушайте сега,госпожице - това, че г-н Пешо,г-н Гошо или г-н Тошо е влюбен, не означава че трябва да се пускат теми по въпроса.Това е един вид избиване на комплекси и чакане за одобрение.И какво очаква авторката на темата да кажем по въпроса?Да и кажем "ауу браво супер си, честито!" Според мен с тая тема друго освен да се изфука не иска.. айде приятен ден !
Еми може пък да иска да сподели, а не да се изфука. И skate_warrior ти наий-малко имаш право да казваш кое има смисъл и кое не, защото имаше ли смисъл да си решаваш личните проблеми с приятелка си във форума???НЕ!!!То ващо даже смешно беше, така че ако обичаш не прави такива заключения. И в крайна сметка като неможеш да видиш по далеч от носа си си мълчи или пък просто си запази мнението за себе си, защото точно хора като теб правят на нищо форума. А ти Mike-Jones не те познавам да, но те наричам ниско интелигентен, защото съдя по това, което правиш тук във форума и това ми е напълно достатъчно. И да знаеш и да имах възможност нямаше да се запозная с теб.... :smt005 :smt005

skate_warrior
08-23-2006, 12:52
Аз мои проблеми във форума не съм обсъждал, но щом казваш.. ;) А за онова което каза за запознаването.. ще ти отговоря с 1-вия ми пост в тая тема (ти много добре знаеш за кой точно става дума :mrgreen: )

Bisollini
08-23-2006, 13:41
Awe Ti da ne si se NAPU6ILA ??? ?savsem seriozno ????????

BeBcHeTo
08-23-2006, 13:57
Radvam se za tebe...

Elektra_x
08-23-2006, 14:16
Iskam da vi spodelq che sam mn shtastliva!!! Nqma sashtestvena prichini kato se pogledne otsrani obache... na men prisastvieto na 1 chovek me zarejda s energiq i me kara da se chuvstvam jiva! Tajno mi e che otnosheniqta ni shte sa samo do tuk... no sam shtastliva, che vapreki fakta che m/u nas nqma da ima nishto, az prodaljavam da izpitvam poveche udovolstvie otkolkoto bolka, kogato go vidq i kogato sme zaedno po edin ili drug nachin :smt060
Ами добре

Mike-Jones
08-23-2006, 15:45
:) ne si prava gospojice ;) ne pravi priburzani zaklu4enia madam :p
Да прав си.. с нея трябва да говоря на високо ЕнтЕлектуално ниво.Значи слушайте сега,госпожице - това, че г-н Пешо,г-н Гошо или г-н Тошо е влюбен, не означава че трябва да се пускат теми по въпроса.Това е един вид избиване на комплекси и чакане за одобрение.И какво очаква авторката на темата да кажем по въпроса?Да и кажем "ауу браво супер си, честито!" Според мен с тая тема друго освен да се изфука не иска.. айде приятен ден !
Еми може пък да иска да сподели, а не да се изфука. И skate_warrior ти наий-малко имаш право да казваш кое има смисъл и кое не, защото имаше ли смисъл да си решаваш личните проблеми с приятелка си във форума???НЕ!!!То ващо даже смешно беше, така че ако обичаш не прави такива заключения. И в крайна сметка като неможеш да видиш по далеч от носа си си мълчи или пък просто си запази мнението за себе си, защото точно хора като теб правят на нищо форума. А ти Mike-Jones не те познавам да, но те наричам ниско интелигентен, защото съдя по това, което правиш тук във форума и това ми е напълно достатъчно. И да знаеш и да имах възможност нямаше да се запозная с теб.... :smt005 :smt005 ooo q u 4ofkata moje li da go zemish :)

teen_girl4e
08-23-2006, 16:12
BRAVO MACKA 6APKA TI SVALQM ISKAM DA TE POZDRAVQ 4E MALKO SA HORATA OSTANALI KATO TEB PRODULJAVAI TAKA

KisskilleRcHe
08-23-2006, 16:19
Е та супер !!!!!!!!!!!!!! Яко кефиш!!!!!!! =D> =D>

luda`flirtajika
08-23-2006, 16:48
BRAVO~!!!~radvam se za teb

Obitax
08-23-2006, 17:05
ei takiva temi na 6taslivi hora iskam da 4eta !

Angel_Girl
08-23-2006, 17:22
\:D/ \:D/ \:D/
Па тоя skate_warrior за какво запознаване говориш? За кви 5 лева?

skate_warrior
08-23-2006, 17:33
\:D/ \:D/ \:D/
Па тоя skate_warrior за какво запознаване говориш? За кви 5 лева?Па тоя не съм ти гаджето да ми викаш "тоя" .. сеш се ? ](*,)

GLeZoRanA
08-23-2006, 18:26
Iskam da vi spodelq che sam mn shtastliva!!! Nqma sashtestvena prichini kato se pogledne otsrani obache... na men prisastvieto na 1 chovek me zarejda s energiq i me kara da se chuvstvam jiva! Tajno mi e che otnosheniqta ni shte sa samo do tuk... no sam shtastliva, che vapreki fakta che m/u nas nqma da ima nishto, az prodaljavam da izpitvam poveche udovolstvie otkolkoto bolka, kogato go vidq i kogato sme zaedno po edin ili drug nachin :smt060 Това ми е до болка познато ;)

Angel_Girl
08-23-2006, 18:28
\:D/ \:D/ \:D/
Па тоя skate_warrior за какво запознаване говориш? За кви 5 лева?Па тоя не съм ти гаджето да ми викаш "тоя" .. сеш се ? ](*,)
Как мина при психиатъра? Като гледам днеска не си си пил хапчето? :smt019 :smt019 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

skate_warrior
08-23-2006, 18:34
\:D/ \:D/ \:D/
Па тоя skate_warrior за какво запознаване говориш? За кви 5 лева?Па тоя не съм ти гаджето да ми викаш "тоя" .. сеш се ? ](*,)
Как мина при психиатъра? Като гледам днеска не си си пил хапчето? :smt019 :smt019 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ Ми говорих с него, но за съжаление каза ,че си неспасяем случай ;) :smt005 :smt005

Angel_Girl
08-23-2006, 18:41
\:D/ \:D/ \:D/
Па тоя skate_warrior за какво запознаване говориш? За кви 5 лева?Па тоя не съм ти гаджето да ми викаш "тоя" .. сеш се ? ](*,)
Как мина при психиатъра? Като гледам днеска не си си пил хапчето? :smt019 :smt019 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ Ми говорих с него, но за съжаление каза ,че си неспасяем случай ;) :smt005 :smt005
Че така е аз по не не отричам :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 смешко....
Аз спирам да се излагам...стига ми толкоз, а ти като искаш продължавай :smt019 :smt019 :smt019

skate_warrior
08-23-2006, 18:45
Ти достатъчно си се изложила така че... :smt005 :smt021 :smt043 :smt044 :smt102 :smt120

Angel_Girl
08-23-2006, 21:20
Ти достатъчно си се изложила така че... :smt005 :smt021 :smt043 :smt044 :smt102 :smt120
Не повече от теб... :smt005 :smt005 :smt005 :smt044 :smt044 :smt044 :smt078 :smt082 :smt082

skate_warrior
08-23-2006, 21:21
... вместо да ме обиждаш си погледни скайпа...