PDA

View Full Version : Stra6na dilema



Dilemmma
08-23-2006, 00:29
Taka......... Iskam da sublaznq edno mom4e. No to haresva edno drugo momi4e. A nai-dobrata mi priqtelka go haresva, a toi neq ne. Az iskam da go sublaznq, za da go onija jestoko posle, 6tot se be6e otnesal mn zle s edna moq priqtelka. Vuprosa mi e - kak da go sublaznq pri tiq usloviq, kato dobavq 4e predi mn se mrazihme, no ne6tata se pouspokoiha, i ve4e ne se mrazim tolkoz.

gery_to
08-23-2006, 00:33
eiiiiiiii misiqta nevazmojna! :smt005
tva niakav scenarii za nova latinoamerikanska sapunka li e?
zakvo triabva da mu otmushtavash,neka priqtelkata ti da go napravi!nai mn da se skarash s drugata deto go haresva!puk i nali znaesh che toi haresva druga..............kvo se muchish?

Lorraine
08-23-2006, 06:23
ми откажи се,тва дето си го мислиш няма да стане [-X

Dark_Queen
08-23-2006, 06:52
Taka......... Iskam da sublaznq edno mom4e. No to haresva edno drugo momi4e. A nai-dobrata mi priqtelka go haresva, a toi neq ne. Az iskam da go sublaznq, za da go onija jestoko posle, 6tot se be6e otnesal mn zle s edna moq priqtelka. Vuprosa mi e - kak da go sublaznq pri tiq usloviq, kato dobavq 4e predi mn se mrazihme, no ne6tata se pouspokoiha, i ve4e ne se mrazim tolkoz.
aaaa kade po to4no e dilemata v cqlata rabota samo ne razbrax :-k a puk ina4e-tva sa gluposti-stanaloto stanalo,naranil q e,mi nqma da e posledniq samo da ti kaja,tva si e mejdy priqtelkata ti i nego,ne se burkai!

iiirish
08-23-2006, 07:06
това, което ти наричаш съблазняване, е просто отмъщение. искаш да му го върнеш и според теб това е правилния начин. но недей се унижава с отмъщения, още по-малко, че дори не става въпрос за теб [-X

koalka
08-23-2006, 07:15
Това да го нарянавш е тъпо,а и надали ще стане.Той дори и не те харесва.

AliceSw
08-23-2006, 19:06
awe da ti kaja samo se vkarva6 v nekvi filmi :!:
i poznai kvo 6e stane:
:arrow: nakraq 6te izleze 4e toi teb te e zarqzal
:arrow: pyk i priqtelkata ti 6e ti se razsyrdi veroqtno

Obitax
08-23-2006, 19:14
:smt005 :smt005 :smt005 nqma tlkoz smexxxxxxxxxxxxxxx

GlezotiA
08-24-2006, 14:46
nqma takyv film :mrgreen:

Barbie
08-24-2006, 15:02
Aide sa, lape6ki istorii! Mn televiziq gleda6, devoi4e. Purvo - nema smisul, dori i da uspee6 (nqqqqkak si) nikoga, po nikakva pri4ina ne si pozvolqvai da si igrae6 umi6leno s ne4ii 4uvstva!!!
I vtoro, tva e nekva fantstika - na kraq 6te izleze, 4e ti si pada6 po nego, pa toi ne te haresva...6te ti izleze prez nosa...i4 ne se pravi na fatalna...

ivals
08-24-2006, 15:24
Хъх...Не разбирам защо някои правят живота си на сапунка с всички екстри-интриги,иневяра и пр.Да,вярно там всичко има щастлив край,лошите са пребити и победени а добрите живеята дълго и щастливо...

SweetBunny
08-24-2006, 15:55
xaaxxaxa наистина като сериал....сега ще ти дам няколко идейки :lol:
1) може някоя вечер, като се сабирате, да се направиш на пияна и да му предложиш секс...да му покажеш, 4е много го желаеш....и той просто трябва да се съгласи :-D мдааа....няма нужда да го правите...просто започни да му духаш иииииииииии ........................ му го захапи много здраво....ама стискаи с зъби, колкото можеш :twisted: :-D :-D
или пък пак уж ще правите секс, той като се събле4е....вземаш му дрехите и на бегом ги изхвърляш през прозореца :smt005 :smt005 трябва той да е чисто гол :twisted: иии добре е в апартамента да има и друг твои приятел/ка....с която/който да го изхвърлите от вас :smt005
Определено ще му отмастиш... :twisted:

DiRTy^^SLuT
08-24-2006, 16:14
Taka......... Iskam da sublaznq edno mom4e. No to haresva edno drugo momi4e. A nai-dobrata mi priqtelka go haresva, a toi neq ne. Az iskam da go sublaznq, za da go onija jestoko posle, 6tot se be6e otnesal mn zle s edna moq priqtelka. Vuprosa mi e - kak da go sublaznq pri tiq usloviq, kato dobavq 4e predi mn se mrazihme, no ne6tata se pouspokoiha, i ve4e ne se mrazim tolkoz.

Абе момиче ... остави ги те да се опраят ве ... кво се месиш ... тя малка ли е, че ако иска да си отмъсти сама!?!?!?Има и други начини да си отмъстиш освен съблазняване и силно затапяне ... и при положение, че сте се мразили мога да само да ти пожелая МНОООООООООООГО УСПЕХ да го съблазниш !!!НЯМА НАЧИН!!!Остави я сама да си решава проблемите ... иначе постоянно ше иска ти или някой друг да и ги решава, а тва е адски тъпо!!!Нека от сега се научи как да се справя сама ... всеки тряа да го знае!

k0tencet0
08-24-2006, 16:24
emiiiiiii....purvo se pomirete stane se po blizka s nego.se po blizka..dokato ne stane rabotata :twisted: :twisted: :twisted:

sLaDicHK{}7{}
08-24-2006, 19:04
според мен няма смисъл ти да се занимаваш с него за отмъщение и други детинщини!както е казано-всеки рано или късно си намира майстора!