PDA

View Full Version : Искам да съм с него, а той не знае какво иска..



08-23-2006, 01:26
Ходих кажи речи с едно момче горе долу един месец, след това се скарахме за една глупост и той каза, че иска да скъсаме. Аз настоявах много да си промени мнението, но той не го направи. След това разбрах от наи-добрия му приятел, че все още е увлечен по мен, и веднъж го хфанах да си поговориме на сериозно и аз му казах, че искам да бъда с него, защото страшно много го харесвам, а той седя и ме гледаше умно, след което го попитах той какво иска, иска ли да е с мен и тем подобни, а той ми отговори, че в момента не знае какво иска и каза също, че се чувствал много глупаво от ситуацията. Аз продължих да настоявам че искам да съм с него, а той накрая изцепи , че в момента не иска приятелка, не иска с никой да е обвързан.. тогава чак си глътнах граматиката. Попитах го а каква е причината да скъсаме (заради онази глупост) и той каза ,че страшно много съм го била ядосала. Казах му, че не бива да допуска такива малки пречки да му определят дали да е с едно момиче... и той все повтаряше че в момента не искал приятелка. и аз кво да прая, отегчих се от разговора и си тръгнах. след това казал на една моя приателка че искал пак да ходим.опитах се да говоря с него но той нищо сериозно не ми каза. започвам да си мисля, че е като някакво дете, че не може да разсъждава като голям.. и с мои приателки съм си говорила и те казват "ДА, ТАКА Е". обаче на мен не ми пука.Искам го такъв. Не знам обаче много яко съм хлътнала по него. и интересното е че скъсахме преди 2 седмици след които съм се натискала с две момчета и едно момиче и истината е че до като бях с тези, каквото и да правя, все мислите ми бяха при него! ПРосто незнам какво да правя. Започнах да се занимавам с други работи, излизам с всевъзможни и всевъзможни приатели, излизам сутрин и вечер да тичам в разни градинки. в момента отказвам цигарите (защото знам че той мн мрази пушачите) и правя какво ли не само и само да спра да мисля за него АМА НЕ< НИЩО НЕ ПОМАГА. Вие какво ше кажете по този вапрос? Според вас да спра ли да тичам по него, или да не би той да се прави на недостъпен и това да ме привлича в него или.. незнам.. напоследак какви ли не мисли ми минават през главата. Наистина имам нужда от савет, пък къвто и ще да бил той! ....

Lorraine
08-23-2006, 06:21
Ами мила много кофти :-k ...наистина не знае какво иска,според мен и да иска да ходите едва ли ще ти каже-тъпа работа.Опитай да поговорите пак (насаме ест) и го попитай дали иска да се съберете,кажи му тези неща които каза тук на нас...дано се осъзнае и да разбере какво губи.Айде успех от мене :wink:

П.П. на колко сте и двамата :?:

iiirish
08-23-2006, 07:48
щом един човек сам не знае какво иска за себе си, ти не можеш да му кажеш. ако е твърдо решен да сложи край между вас, просто го остави.

а, и имам един въпрос: щом искаш да забравиш за него, защо тогава отказваш цигарите именно заради момчето?! значи ти самата не искаш да го изтриеш от съзанието си

Отговор
08-23-2006, 08:18
Отпиши го,не те заслужава.

08-23-2006, 09:46
Ами мила много кофти :-k ...наистина не знае какво иска,според мен и да иска да ходите едва ли ще ти каже-тъпа работа.Опитай да поговорите пак (насаме ест) и го попитай дали иска да се съберете,кажи му тези неща които каза тук на нас...дано се осъзнае и да разбере какво губи.Айде успех от мене :wink:

П.П. на колко сте и двамата :?:


аз съм на 16, той е на 17. и както викаш да му кажа всичко което тук на вас казах - Да, всичко съм му казала!

koalka
08-23-2006, 10:02
Много ме дразнят момчета и момичета,които не знаят какво искат и с това разиграват чувствата на хората.Той постъпва много глупаво и те заблуждава,ти не знаеш какво мисли и какво да правиш.Говори с него окончателно и за последно.Това е моя съвет.Да,много го харесваш,но той постоянно те обърква и както ти си написала-не знае какво иска.Но честно да ти кажа,не вярвам,че нещо ще се получи,защото той явно не иска да се обвързва.

Mike-Jones
08-23-2006, 10:04
natiskala si se sas 2 mom4eta i edno momi4e taka li da razbiram

08-23-2006, 10:32
natiskala si se sas 2 mom4eta i edno momi4e taka li da razbiram

Дам :) ама той не знае за момичето.. :()

MartiSSima
08-23-2006, 11:25
Какво да ти кажа, лоша работа, не пишеш на колко сте години!?Чесно да ти кажа от това което прочетох за него той май наистина се държи като голямо дете!Така е, когато наистина си паднеш по някого не ти пука от чуждото мнение и за теб той е ПЕРФЕКТНИЯ.Жалко е, че момчетата днес се държат като кретени.Не мога да си обясня как за една глупост, може да скъса с теб?! ](*,) ](*,) Какво да ти кажа, мъже...Пробвай пак да говориш с него.Ако те разбере ще е супер, но ако почне пак да се държи като дете...няма смисъл явно се опитва да се направи на мъж ли или и аз незнам вече!Пожелавам ти успех, и дано сте пак двамата!Успех!

Barbie
08-23-2006, 15:10
Spri da go tursi6...Kaji mu nqkoi den "Az napravih kakvoto mojah za da dam 6ans na tazi vruzka, do tuka bqh. Kato porasne6 i re6i6 kakvo iska6 - ima6 mi telefona." ako te potursi - 4udesno, ako ne - zdrave da e, qvno taka ili ina4e nqma kakvo da napravi6. Sega toi vijda 4e go iska6, 4e durji6 na nego...i taka natatuk...i sigyrno si mu malko sku4na - lape6tki istorii. Otdrupni se, neka spe da te priema za dadenost i 6te si proli4i dali durji na teb ili ne...
Dryg e vuprosa 4e moje bi 6te ti e trudno da se otdrupne6 i da spre6 da misli6 za nego...na men vinagi mi e bilo mn trudno..i tova vinagi mi e bila nai-golqmata gre6ka...
jelaq uspeh ;)

cherinka
08-24-2006, 18:51
Не се занимавай с него.. не заслужава да правиш каквито и да било жертви за него. И аз имах такъв период, бях готова да направя почти всичко за него обаче той разбра това и си ме юркаше както си искаше но слава на бога разбрах това на време и се отдръпнах. направи и ти така.. ше видиш, че с времето ще срещнеш друго момче на което ще му пука хиляда пъти повече за теб, от колкото на този пич. :)

priti_kiti
08-24-2006, 18:58
Остави го..
Не иска момчето приятелка,нека си стои сам тогава :-k
И според мен няма смисъл да тичаш след него.. щото ти фактически тичаш след..нищото. Той е казвал на приятелките ти,че те харесва.. а що не го каже на теб?! Като искаш да си поговорите,не ти казва нищо смислено,а само че иска да е сам,което е оправдание..
Мне не си заслужава!

koalka
08-24-2006, 20:23
natiskala si se sas 2 mom4eta i edno momi4e taka li da razbiram

Дам :) ама той не знае за момичето.. :()За ккаво претендираш?За връзка ли?Не мисля,че си справедлива и постъпваш правилно да искаш от него каквото и да било.Ти самата не го обичаш(за харесване-ок по-мога да приема),но не мисля,че заслужаваш такава връзка...точно тази. [-X