PDA

View Full Version : nesb1dnati me4ti



х
08-23-2006, 07:56
vinagi s1m iskal/a da s1m (napravq)...
za kakvo e ve4e k1sno, i nikoga nemoje da stane. koe e ne6toto koeto vinagi ste iskali, i nikoga ne ste napravili?


setih se da vi popitam, za6toto v4era hodih na cirk, i me obze edno kofti 4uvstvo... kato malki s1s sestra mi bqhme sigurni 4e 6te rabotim v cirk, kato az 6te b1da kau4uk, a tq dresior! ...a kak se razviha ne6tata... ](*,)

TSecret
08-23-2006, 09:11
Za sega niama ne6to koeto ne sam iskala i da ne e stanalo,nadqvam se i zanapred da e taka..

KiLLeR_InSTiNkT
08-23-2006, 15:38
Млада съм и мисля, че няма нещо, което да не съм могла все още да реализирам. С времето ще видя вече дали това, за което съм се борила ще се стане реалност или не. Бих си задала този въпрос след няколко години...

priti_kiti
08-23-2006, 15:59
Млада съм и мисля, че няма нещо, което да не съм могла все още да реализирам. С времето ще видя вече дали това, за което съм се борила ще се стане реалност или не. Бих си задала този въпрос след няколко години...

GLeZoRanA
08-23-2006, 17:20
Бих наранила един човек. Но вече е късно за съжаление..

Ice_Queen
08-23-2006, 19:12
Мн неща бих променила...това не значи точно че съжалявам за живота си. Но мн неща бих направила,бих постъпила по др начин,защото тогава (от гледна точка на сега) биха били различни. Все още съм прекалено млада и зелена ,че да казвам НЕОСЪЩЕСТВЕНИ мечти. .. . Имам мн път да извървя и съм се научила че никога не бива да се губи надежда за каквото и да е било! Все някога ще постигна това което искам ,ако сега не съм го направила. :) Оптимист съм на тази тема . Знам че там горе си имам 1 ангел ,който ме пази и от торбата със злото избирам най-доброто, та - ще постигна това което сега ми се опъва : ). Вярвам!

*Sumerian_Haze*
08-23-2006, 23:54
Има много неща които бих променила , но чак не сбъднати мечти - не . Никога не е късно да се опиташ да сбъднеш мечтите си ... :)