PDA

View Full Version : mnogo se e promenil,a az oshte go obicham!



mnoGo_saD_g1rL
08-23-2006, 08:01
ima edno momche,koeto do skoro smqtah za moi nai dob1r priqtel ili pone edin ot nai dobrite.s nego do skoro se razbirahme otlichno.karali sme se mnogo rqdko.daje sme tragvali na maitap nqkolko pati...no ot posledniq p1t az mnogo go obiknah i toi go znae.do skoro se razbirahme spr dobre...4atihme vseki den i taka.si4ko beshe 0kay,no edin den toi prosto mi kaza 4e nqma da mi govori poveche.kakto si 4atihme,toi go kaza.az si pomislih 4e se bazika ama ne beshe taka. :smt010 kogato naistina razbrah 4e ne mi govori mi stana mnogo gadno.pitah se zashto.stanal e golqm gadnqr.prosto ne e sashtoto momche :smt011 no problema mi e 4e go obicham oshte.ako ne beshe tova nqmashe da mi puka.spored vas kakvo da napravq:da go ostavq li? i dali e vazmojno da me proverqva dali go obicham oshte?shtoto az ne vijdam dr obqsnenie.

LP_girl_14
08-23-2006, 08:18
Може пък някой му е напълнил глаавата с глупости и лъжи по твой адрес.Но няма как да знаем какво се ее случило,освен ако той сами я не ти обясни.колкото и гаден да е станал,опитай се да го накараш да ти каже защо се е променил ,има ли причина,дали тя е в теб...Хората не променят отношенията към едни от най-близките си приятели,ей така,за няколко минути.За всяко нещо си има причина и ти трябва да разбереш каква е

iiirish
08-23-2006, 08:22
може би изпробва по какъв начин ще реагираш - като приятелка или като момичето, което го обича. ако смяташ, че той има чувства към теб, направи както би направило едно влюбено момиче - дай му утехата, която желае - теб! а ако смяташ, че подобни отношения нямат бъдеще при вас - просто го потърси като приятелка и му докажи, че ти е нужно приятелството му

Отговор
08-23-2006, 08:25
Според мен те харесва.Ако някой му е говорил някви глупости,той изведнъж се отдръпнал от теб.Говори с него насаме,остави го тоя чат!

mnoGo_saD_g1rL
08-23-2006, 08:27
може би изпробва по какъв начин ще реагираш - като приятелка или като момичето, което го обича. ако смяташ, че той има чувства към теб, направи както би направило едно влюбено момиче - дай му утехата, която желае - теб! а ако смяташ, че подобни отношения нямат бъдеще при вас - просто го потърси като приятелка и му докажи, че ти е нужно приятелството му
az opitah da go potarsq,no bez rezultat :{{{ prosto neznam kakvo da mu kaja za da mi progovori dori

08-23-2006, 08:28
Според мен те харесва.Ако някой му е говорил някви глупости,той изведнъж се отдръпнал от теб.Говори с него насаме,остави го тоя чат!
vazmojno e nqkoi da mu e kazal neshto,no s nego se poznavame otdavna.ne mislq 4e e tova...a i neznam dali e vazmojno da me haresva

iiirish
08-23-2006, 08:34
може би изпробва по какъв начин ще реагираш - като приятелка или като момичето, което го обича. ако смяташ, че той има чувства към теб, направи както би направило едно влюбено момиче - дай му утехата, която желае - теб! а ако смяташ, че подобни отношения нямат бъдеще при вас - просто го потърси като приятелка и му докажи, че ти е нужно приятелството му
az opitah da go potarsq,no bez rezultat :{{{ prosto neznam kakvo da mu kaja za da mi progovori dori

явно момчето е голям инат и е решил да те вземе здравето до последно :-k ами, когава просто го остави. когато реши, той сам ще те потърси. сигурна съм

Lorraine
08-23-2006, 09:00
Може пък някой му е напълнил глаавата с глупости и лъжи по твой адрес.Но няма как да знаем какво се ее случило,освен ако той сами я не ти обясни.колкото и гаден да е станал,опитай се да го накараш да ти каже защо се е променил ,има ли причина,дали тя е в теб...Хората не променят отношенията към едни от най-близките си приятели,ей така,за няколко минути.За всяко нещо си има причина и ти трябва да разбереш каква е

koalka
08-23-2006, 10:08
Не мисля,че ти е най-добър приятел при положение,че е постъпил така.Явно се е одръпнал,защото е разбрал за чувствата ти и не е искал да става нещо по-така.Тръгвали сте на шега???Какво ще значи това?Според мен той не иска да е с теб.Това,че се е променил е лошо за него.Обичаш го,но не знам дали можеш да го накараш да бъде пак същия.Ако можеш го направи.

Mike-Jones
08-23-2006, 10:11
Ian Van Dahl - Lake Of Exstasy