PDA

View Full Version : Анкета с награда :)



qwerty2006
08-23-2006, 08:14
Анкета с награда (http://store2.data.bg/ankk/) :)

Един много добър мой приятел ме помоли да пусна тази тема. Важно му е да се участва в анкетата. Ако можете отделете 2мин. Благодаря :)

08-23-2006, 09:39
i kva e nagradata davka s kosam?

skate_warrior
08-23-2006, 09:50
kuhi leiki :smt016

e_l_i_z_a
08-23-2006, 11:05
На пръв поглед устройството не е лошо.Идеята е добра.Но..замислете се малко!И без това хората незнаят как да общуват..за това се иска опит! :roll: Повече контакти..какъв е проблема да кажеш на някое момче/момиче,че не си търсиш гадже?Да,техниката помага,но чак пък толкова да навлиза в човешките взаимоотношения..не се ли превръщаме вече в роботи? :smt009
П.С.Хмм...и да кажем,че примерно аз го имам тва нещо и съм на режим "приятели".И се запозная с някое момче,което ми хареса като за гадже.Но той примерно не ме харесва като гадже....ама аз все пак искам да се пробвам с него-няма ли да настъпи обърквация?:lol: А и примерно ако се срещнат двама човека с различни "статуси"...кво...не могат ли да си говорят?Според мен тази машинка,макар и нищожна,може сериозно да увреди вече така увредените ни от сивото ежедневие обноски за запознанства и общуване изобщо...Някак си това нещо ОГРАНИЧАВА възможностите.Показва напредък в технологията,но влияе отрицателно на човешките нрави.

Dharma
08-23-2006, 13:39
lol tova e mnogo tupo. suglasna sum s e_l_i_z_a,v roboti li trqbva da se prevurnem?

*Sumerian_Haze*
08-23-2006, 23:11
На мене пък ми хареса идеята . Много неща биха били по лесни - по лесно ще си намираш приятели . Аз бих си купила такова нещо ... е все пак зависи и от цената ... ( повече от 7 лева не бих дала за това буклуче :lol: )

bulgarche
08-23-2006, 23:22
Глупаво е според мен, Нещо не разбрах много начина му на действие. Защо всичко вече се виртуализира и вие му помагате?

tainstvenata
08-23-2006, 23:39
На пръв поглед устройството не е лошо.Идеята е добра.Но..замислете се малко!И без това хората незнаят как да общуват..за това се иска опит! :roll: Повече контакти..какъв е проблема да кажеш на някое момче/момиче,че не си търсиш гадже?Да,техниката помага,но чак пък толкова да навлиза в човешките взаимоотношения..не се ли превръщаме вече в роботи? :smt009
П.С.Хмм...и да кажем,че примерно аз го имам тва нещо и съм на режим "приятели".И се запозная с някое момче,което ми хареса като за гадже.Но той примерно не ме харесва като гадже....ама аз все пак искам да се пробвам с него-няма ли да настъпи обърквация?:lol: А и примерно ако се срещнат двама човека с различни "статуси"...кво...не могат ли да си говорят?Според мен тази машинка,макар и нищожна,може сериозно да увреди вече така увредените ни от сивото ежедневие обноски за запознанства и общуване изобщо...Някак си това нещо ОГРАНИЧАВА възможностите.Показва напредък в технологията,но влияе отрицателно на човешките нрави.

napylno saglasna sam :wink:

alkobalko
08-24-2006, 07:26
На пръв поглед устройството не е лошо.Идеята е добра.Но..замислете се малко!И без това хората незнаят как да общуват..за това се иска опит! :roll: Повече контакти..какъв е проблема да кажеш на някое момче/момиче,че не си търсиш гадже?Да,техниката помага,но чак пък толкова да навлиза в човешките взаимоотношения..не се ли превръщаме вече в роботи? :smt009
П.С.Хмм...и да кажем,че примерно аз го имам тва нещо и съм на режим "приятели".И се запозная с някое момче,което ми хареса като за гадже.Но той примерно не ме харесва като гадже....ама аз все пак искам да се пробвам с него-няма ли да настъпи обърквация?:lol: А и примерно ако се срещнат двама човека с различни "статуси"...кво...не могат ли да си говорят?Според мен тази машинка,макар и нищожна,може сериозно да увреди вече така увредените ни от сивото ежедневие обноски за запознанства и общуване изобщо...Някак си това нещо ОГРАНИЧАВА възможностите.Показва напредък в технологията,но влияе отрицателно на човешките нрави.

napylno saglasna sam :wink:
И аз.