PDA

View Full Version : ot tqh li e



bqsen
08-23-2006, 08:49
neznam temata dali e za tuk imam problem predi vreme kogato vlizah v data.bg i iskah da se registriram kompa mi sprq vkliu4ih go pak, pak vleznah v data.bg uj za da se registriram nai setne a toi pak sprq i az neposmqh da vlqza v datata pove4e i ottogava ne mi e spiral kompa predi dva dena se registrirah v arena.bg oba4e trqbvalo da imash pokana ot potrebitel a az nqmam takava a i ve4e neiskam 6oto kompa mi pak sprq po sa6tia na4in dnes sprq dva pati ako se otregistriram ot arena.bg edva li shte spira no az uj ne sam registriran 6oto nali trqbvalo pokana spored vas ottova li mi spira kompa ili e savpadenie i problema e v moq komp no edva li golqmo savpadenie e tova! az si mislq 4e e ot teq saitova data.bg i arena.bg ako nqkoi e na drygo mnenie pls da mi kaje 4e sam pritesnen

TheMaggie
08-23-2006, 10:02
neznam temata dali e za tuk imam problem predi vreme kogato vlizah v data.bg i iskah da se registriram kompa mi sprq vkliu4ih go pak, pak vleznah v data.bg uj za da se registriram nai setne a toi pak sprq i az neposmqh da vlqza v datata pove4e i ottogava ne mi e spiral kompa predi dva dena se registrirah v arena.bg oba4e trqbvalo da imash pokana ot potrebitel a az nqmam takava a i ve4e neiskam 6oto kompa mi pak sprq po sa6tia na4in dnes sprq dva pati ako se otregistriram ot arena.bg edva li shte spira no az uj ne sam registriran 6oto nali trqbvalo pokana spored vas ottova li mi spira kompa ili e savpadenie i problema e v moq komp no edva li golqmo savpadenie e tova! az si mislq 4e e ot teq saitova data.bg i arena.bg ako nqkoi e na drygo mnenie pls da mi kaje 4e sam pritesnen
Не мисля,че комютъра ти изгасва от това.Може би е просто съвпадение и имаш вирус.Ако имаш противо-жирусна програма използвай я. :-k

08-23-2006, 10:02
Kompa ti ne e saglasen da vliza v tie saitove data.bg i arenabg.com toi e sviknal da vliza samo vyv sex.bg ili pussy.org

08-23-2006, 10:03
Kompa ti ne e saglasen da vliza v tie saitove data.bg i arenabg.com Probvai i vlez vyv sex.bg ili pussy.org i vij dali 6ti zabie 8)

ThePainIsReaL
08-23-2006, 11:28
Не е от това. И бтв само мониторът ли ти изгасва .. щот на мен най-често така ми става.

psiHopaT4o
08-23-2006, 11:35
Начи..свали си няква програмка, показваща моментната температура на процесора и дъното и пусни 10 програми.Кат дигне °-рата виж на колко градуса точно ше се спре компът.Може да има некфи защити срещу прегряване.Принципно сайт не може да накара компютър да спре освен ако в компа го няма зараден скрипт с подходящите .exe файлове и сайтът просто да го стартира,но случаят едвали е такъф.Не е лошо да земеш да отвориш кутията да видиш работят ли всички вентилаторчета,шот в тия жеги е най-вероятно от прегряване.