PDA

View Full Version : Нямам приятели, всички ме преебаха



KoTuTy
08-23-2006, 10:48
Значи на скоро се запознах с едно момиче ... тя много ми допадна и си мислих, че и аз съм и допазнала, защото се държеше супер мило и супер добре с мен и дори сле 3 дена щяхме да си празнуваме заедно моя рожден ден, които е на 26, и нейния имен ден, който е неска. Но снощи братовчед и беше в чата, а той е супер добро момче и ми каза, че това момиче само се е ебавала с мен .. когато в чата ми е писала, че ме обичка се подхилквала ... Вчера на спирката 3-те ми уЖ Най-добри приятелки отидоха и седнаха на спирката, а яз стоях в края и никой нищо не ми каза ... А толкова държах на тези хора и всичко съм правила за тях ... ](*,) И сега в чата това момиче пак продължала да ми пише, че ме бичка и да ходим на кафенца и т.н. ... А другите 2 .. снощи говорих с едната, а тя ме изкара, че аз никога нищо не разбирам и низнам какво става ..... Защо по дяволите правят всичко това? Кажете какво да правя с тях ... да продължавам ли да се движа с тях все едно незнам нищо, или да заеба хората които нистина много ценя .. дори и все още :(

NaDuFcHe
08-23-2006, 10:53
Nqma smisul da se onijvash zradi tqh ako si 1005 sigurna che bratovcheda na tova momiche ne te e izlugal prsoto gi zareji...A moje toi da se e ebavam prosto ili da e iskal da vidi kak she reagirash...Spoxshte sreshnesh hora koito naistina shte durjat na teb

forrzi
08-23-2006, 10:54
:shock: ОМГ?!
НЕЕЕЕЕ
НЕЕ...
не може генгстЪ кучките да се разпаднат...!!!
не

KoTuTy
08-23-2006, 10:56
:shock: ОМГ?!
НЕЕЕЕЕ
НЕЕ...
не може генгстЪ кучките да се разпаднат...!!!
не
Те не са се разпаднали ... просто едната отива на моето място ! А мен вече ме няма

forrzi
08-23-2006, 11:03
:shock: ОМГ?!
НЕЕЕЕЕ
НЕЕ...
не може генгстЪ кучките да се разпаднат...!!!
не
Те не са се разпаднали ... просто едната отива на моето място ! А мен вече ме няма
чашата преля...отивам да се режа!

08-23-2006, 13:58
Тва е лично и тряя сама да решиш кво да правиш


ама ако ме питаш ако ти бяха приятелки нямаше да те прецакат

08-23-2006, 14:45
:shock: ОМГ?!
НЕЕЕЕЕ
НЕЕ...
не може генгстЪ кучките да се разпаднат...!!!
не

ПРОСТА СИ ДО ДЪНОТО НА ДУШАТА СИ .... и ако си малко човечна ще разбереш че на момичето и е гадно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Пожелавам ти някой та заебе много кораво на който държиш !!!

forrzi
08-23-2006, 20:52
:shock: ОМГ?!
НЕЕЕЕЕ
НЕЕ...
не може генгстЪ кучките да се разпаднат...!!!
не

ПРОСТА СИ ДО ДЪНОТО НА ДУШАТА СИ .... и ако си малко човечна ще разбереш че на момичето и е гадно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Пожелавам ти някой та заебе много кораво на който държиш !!!
:mrgreen:

honey_7o
08-23-2006, 21:07
Nz no si mislq 4e temata e ebavka(prekaleno mn vnimanie im i se obarna),ako ne e taka sajalqvam i prepora4vam 4ovek da ne se predoverqva i da si ima edno na um. :-s

XePouH
08-28-2006, 14:51
секи рано или късно преживява нещо подобно

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
08-28-2006, 16:14
Мисля че тря да им кажеш че знаеш всичко и да им теглиш по една п*тка майна и да си намериш приятели които да не ти говорят зад гърба и на които можеш наистина да разчиташ и те да разчитат на теб . Успех :]

aliq
08-28-2006, 23:17
tova koeto kazva6 vijdam 4e tezi tvoi ''priqtelki'' ne sa ti nikakvi nqma smisal taka da se unijavash.6te si nameri6 hora koito 6te darjat na teb naistina :-) :!: