PDA

View Full Version : искам да поправя миналото.......какво да направя?



Нещастница
08-23-2006, 13:50
Здравейте вси4ки форумци на този полезен сайт!Искам да сподея тук своето минало..Дано да про4ете вси4ко и да не ви отег4а много..Имам нужда да споделя и моята болка,която продължава ве4е незнам колко време...
Каква болка ли...ами най-болезненото нещо-любовта!!От както я срещнах не спира да ме боли ,след като я загубих...За моята възраст съм видяла много в любовта и знам какво е да оби4аш силно!!!2 пъти срещнах любовта и 2 пъти я загубих.....незнам дали ще има трети ,но при мисълта изтръпвам..
Защо 2 пъти ли,ами защото до сега съм оби4ала силно 2 мом4ета!!Срещала съм и много други и съм имала най-разли4ни връзки,но тези двамата бяха изклю4ителни за мен!!За тях съм страдала безумно много!!И знам 4е си струваше!! И скоро миналото се върна в главата ми и се питах...дали мога да го поправя??
Първия беше първата ми любов-първата ми сериозна връзка и най-дългата ми досега с много емоционална привързаност между двама ни!!!Половин година...не е малко ,но не е и много..но тази половин година беше най-хубавата в живота ми!Той не беше като другите мом4ета...беше разли4ен...мил,нежен,всеотда ен,истински приятел!Държахме много един на друг,докато се изпре4и нещо между нас,няма да казвам какво ,но много ме болеше...от това трябваше да се разделим.След това той пак искаше да сме заедно,въпреки пре4ките,но аз не пожелах,реших 4е тази връзка ве4е няма смисъл.Зали4их вси4ките спомени,изтрих снимките ни ,изхвърлих подараците и това беше супер глупаво от моя страна ,но толкова ме болешее....просто исках да няма нищо ,което да ми напомня за него.Но без резултат....Аз даже отхвърлих приятелството му,като си мислих ,4е ще иска отново нещо!!!Загубихме връзка..само ако се срещмем по улиците се поздравявахме и това...
Много нещо изстрадах ,но успях да се преборя!Даже по4ти го бях забравила,в смисъл скрих вси4ко дълбоко в паметта си,там кадето се помнят най-хубавите неща от живота...
След като преживях болката дойде лятото и си хващах разли4ни мом4ета,но с тях не 4увствах абсолютно нищо,никаква тръпка,а пък камоли да ги сравнявам с него!!!От вътре бях лед ....Ходих с някое мом4е 2,3 дена и го зарязвах,мислих си 4е така ще го забравя и се залъгвах с изкуствено щастие!!!
Година след като се разделихме с моета първа любов стана 4удо!!! Срещнах мом4е,което ме накара да се 4увствам на 7-мото небе!!!Накара ме отново да повярвам в любовта,по4увтвах се по жива отвсякога ,много щастлива!!!Бях и ве4е по-голяма и знаех към какво се стремя ,бях по-зряла и силна!Не вярвах 4е ще срещна това мом4е,по4ти същото като моята първа любов!!!Даже още по-перфектен!!
Тои също бе6е страдал много като мен за любовта ,но го забравихме заедно!Нашето беше пове4е от любов!!Вси4ко си казвахме страдахме заедно,плакахме и се смеехме,помагахме си един на друг ,незнам какво щях да правя без него....и ме беше страх да си помисля за КРАЙ!!!Защото това озна4аваше смърт!!Няма да ви казвам още през какви ситуации бяхме преминали заедно!
Но един ден тои не бе6е същтото лъ4езарно и нетърпящто да ме види и обсипе с любов мом4е....бе6е тъжен и мра4ен ..о4ите му бяха обхванати от тъп, безразли4ен поглед.Тогава усетих 4е това е края.....
Това не беше той,някой се беше вселил в него.И тук няма да обясня защо беше така...просто беше нещо ужасно..,с което неможах да се преборя,нито той..Направих ВСИ4КО за да си го върна отново,толкова много се борих...но не полу4их нищо!Само болка!Убийствена болка!
А това което всъщност искам да кажа е 4е преди ден,два запо4нах да си мисля....дали миналото може да се върне?Не то4но да се върне ами да се поправи...имам 4увството 4е искам да им кажа нещо...и на двамата...С първия нямам никаква връзка,със втория уж си останахме приятели ,но въобше не се виждаме.Виждали сме се откакто скъсахме но....това за мен не е никакво приятелство...
А за първия мисля 4е направих грешка 4е не си останахме приятели....а го отблъсквах при всеки негов опит ...но какво да направя..тогава бях малка и много ме болеше...сега съм по-друг 4овек,но за жалост крехката ми 4увствителна душа си е същата....не изглеждам такава,опитвам се да съм мъжко моми4е ,защото ина4е всеки ще си играе с 4увствата ми....
Скоро се рових в icq и написах ника на първия и ми излязоха 4 такива...тогава ръката ми се разтрепери и не посмях да му пиша...Според вас ако му пиша...той ще си помисли 4е съм се объркала....просто искам да поправя миналото ,какво да направя?Да му пиша ли,какво то4но да му обясня за какво му пиша??Може да си помисли ,4е искам нещо...а аз искам неговото приятелство ....искам да поправя миналото,защото като се върна към миналото ми става тъжно,а трябва да е съвсем обратно...
За второто мом4е съм си намислила също да се видим....но не знам дали въобще ще може между нас да има приятелство.....защото миналото ни е много тежко....
Пишете мненията си.Надявам се да не съм ви отнела много време,това е много важно за мен в живота ми за напред,в името на любовта и приятелството неискам да правя пове4е грешки!!!!

BeBcHeTo
08-23-2006, 13:53
:(

Bisollini
08-23-2006, 14:05
Napravi si mahina za vru6tane na vremeto :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

iiirish
08-23-2006, 14:27
аз искам неговото приятелство ....искам да поправя миналото,защото като се върна към миналото ми става тъжно,а трябва да е съвсем обратно...

кажи му или му написи в icq същото това нещо. не вярвам да си представи, че имаш задни мисли :-k

За второто мом4е съм си намислила също да се видим....но не знам дали въобще ще може между нас да има приятелство...

ти сама го каза! между вас не може да има приятелство. не знам защо сте се разделили и т.н., но вярвам, че щом ти самата пишеш това, значи и без чужда помощ знаеш отговора

желая ти много успех! а за грешките не се притеснявай - всеки ги допуска, но след една грешка, после втора или трета... мислим по съвсем друг начин и придобиваме умението сами да се пазим. късмет и стискам палци

gery_to
08-23-2006, 18:05
Pishi na parvoto momche no kakvo tochno nie nemojem da ti kajem!Vse pak ti si bila s nego i si znaesh po dobre!Nemojesh da varnesh minaloto no mislia che mojesh da go popravish!

Sarabi
08-23-2006, 18:23
Ти сам трябва да си решиш човече.Но миналото не можеш да промениш,предполагам си стигнал до тоя извод :mrgreen: Започни всичко на ново,обясни им,че си бил тъп и заблуден и си направил куп грешки.И започни на ново.

maybelline
08-23-2006, 19:15
Трите времена в българския език - минало непоправимо,сегашно непоносимо,бъдеще неосъществимо...

cskamoni4ka
08-23-2006, 20:20
Пиши му!Не му мисли повече!Просто кажи,че преди си сгрешила и сега наистина искаш да бъдете приятели!Не вярвам да откаже!Нищо не губиш,ако опиташ!С другия също!

AnN_G
08-23-2006, 20:37
Ми разясни малко какви са причините да скъсате с първото момче,мисля че с него имаш по-голям шанс.Няма да е зле да му пишеш... :-k

08-23-2006, 23:49
Не разбрах причината да скъсаш с първото момче.

Не разбрах причината да скъсаш с второто момче.

Какъв съвет искаш?

GLeZoRanA
08-24-2006, 00:01
Napravi si mahina za vru6tane na vremeto :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Нях Става като идея ахахаха

akademika
08-24-2006, 01:01
Napravi si mahina za vru6tane na vremeto :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Лошото идва с парадокса за пътуването във времето:
-ако се върне - няма причина да отиде
-ако не отиде - значи нищо не е направила

уффффф -темата е доста гадна :-({|=

Нещастница
08-24-2006, 02:23
Не разбрах причината да скъсаш с първото момче.

Не разбрах причината да скъсаш с второто момче.

Какъв съвет искаш?


Няма зна4ение как сме скъсали с първото и как с второто,просто искам вашия съвет дали да си остана приятелка с тях,дали мога да поправя миналото,според вас.Дали да пиша на първия след толкова много време ....

08-24-2006, 02:26
Napravi si mahina za vru6tane na vremeto :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Нях Става като идея ахахаха

Много смешно..и как предлагате да си я направя тази машина ;)

нещастница
08-24-2006, 02:30
Napravi si mahina za vru6tane na vremeto :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Нях Става като идея ахахаха

Много смешно..и как предлагате да си я направя тази машина ;)

DiRTy^^SLuT
08-24-2006, 15:59
Пиши му!Не му мисли повече!Просто кажи,че преди си сгрешила и сега наистина искаш да бъдете приятели!Не вярвам да откаже!Нищо не губиш,ако опиташ!С другия също!

И кво като му пише?Тя като му е загубила доверието по такъв начин не вярвам да и повярва ... щом един човек ти е паднал веднъж в очите никога няма да се вдигне на нивото, в което е бил в съзнанието ти повече ... поне при мен е тка!Макар, че много съм прощавала на приятели/приятелки ... но винаги след това ти забиват нож в гърба и за това вече не прощавам ... или ше мисли кво прави/говори или да си върви по пътя ...

luda`flirtajika
08-24-2006, 18:11
vremeto nqma da vurnesh prosto davai napred i si povtariai:"Jivei sega,zashtoto V4ERA NQMA DA SE VURNE,a utre moje i da nqma"

Obitax
08-24-2006, 18:29
vremeto nqma da vurnesh prosto davai napred i si povtariai:"Jivei sega,zashtoto V4ERA NQMA DA SE VURNE,a utre moje i da nqma"


taka si e !

luda`flirtajika
08-24-2006, 18:55
a i ne zabraviai-ne misli za minaloto,zashtoto tova te oburkva i vuzpira da produljish napred

Elektra_x
08-24-2006, 18:56
Уф ми едвали можеш да направиш нещо...абе хора що преди да направите нещо не помислите малко ами след като вече нещата са се случили тръгвате да пускате глупави теми?! :evil:

siXt_senSe
08-24-2006, 21:41
Не мога да разбера,казваш че си по-голяма и зряла и т.н.Щом е така защо си мислиш,че дори да бъдете пак приятели всичко ще е същото.До колкото разбирам минало е доста време,може да се е променил.И най-лошото в този случай е че ти ще се надяваш,а накрая може и да те разочарова новото му АЗ.Сложно е,но щом държиш-пиши му,но си имай едно на ум!

He3HauKa
08-25-2006, 10:09
Mila kogato prochetoh isoriqta ti vse edno vidqh chast ot moq jivot :cry: No moga da ti kaja che vremeto lekuva vsi4ko,i vsi4ko se zabravq... Ako izdirish tova,pyrvoto momche znaesh li kakva radost shte mu donese tova che te vijda otnovo,che ti iskash priqtelstvotto mu... A za vtoroto momche prosto izchakai,povtarqm se ,no ,,Vremeto lekuva vsi4ko '' ... Uspeh mila ako ima neshto vinagi mojesh da napishesh edno ЛС :wink:

08-25-2006, 10:39
Миличка разбирам те напълно, но миналото не може да се поправи! То си е минало и заминало, затова вместо да се опитваш да поправиш миналото се стреми да не правиш тези грешки в бъдещето, въпреки че не виждам да си направила грешки! Явно тези момчета не за те заслужавали, за да се държат така с теб! Забрави ги! Те не заслужават! Щом те не са те потърсили до сега и не са изпитали гузна съвест, защо ти да го правиш?!?! Знам, че е много трудно наистина да срещнеш момче с което наистина да си допадате и да минавате заедно през трудните моменти и да сте нещо повече от гаджета, но такъв е живота! Приеми, че това вече е минало и не може да се върне назад! Опитай се да заглушиш мъката дори да не се занимаваш с други момчета! Все някога ще срещнеш момчето наистина достойно за теб и ще бъдеш щастлива, а до тогава be happy! :wink: