PDA

View Full Version : Защо винаги идват в комплект?!



08-23-2006, 15:01
Оф хора,много си мразя късмета...
Винаги се получава,че супер трудно си намирам подходящо момче,което да е способно да ме обича такава,каквато съм и аз да го обичам самоя него.Трудно ми е,защото съм прекалено контрастна личност...в смисъл,че един ден съм настроена супер романтично,лаская се от комплименти,искам само да си стоим прегърнати и да се целуваме,а на другия ден ми се дивее,комплиментите,които са ма радвали преди,сега ми се струват лицемерни и леки,не ми се седи на едно място,искам да пия,да пуша и да си правя кефа.И за сега не съм намерила момче като мен-да съчетава двете противоположности-грубост и нежност...или е едното или не другото.И ето,срещам един(най-често срещам първо милия и леко скучния),допада ми,и тръгваме.И точно тогава се появява другия.Не чака нещата да приключат с първия и да бъда свободна да бъда с него...просто идва от нищото в най-неподходящото време и ме разколебава и обърква по няй-бруталния начин.
И ето-пак.Отново подходящите дойдоха в комплект.Естествено,пак първо срещнах милия,добрия,романтичния и леко скучния.Тръгнахме.Той изглежда супер хлътнал по мен,и аз бях така,докато не срещнах този,с който ми е супер забавно,този-купонджията,по-лошата страна от личността ми.И ето-пак не знам какво да правя.Предишните пъти просто отрязвах и двамата, за да не се чудя постоянно какво би било с другия.
Сега виждам ясно предимствата и недостатъците и на двамата...
Романтичният-2 години разлика,не слуша музиката,по която аз си падам(не,че това е важно,но ще напиша всичко,за което се сещам),не чете книгите,които аз харесвам,някой път става става супер скучно и зациклящо с него,не знаем къде да ходим и какво да правим,само седим и гледаме като пукали,нямаме особено много общи теми за разговор(поне за сега,може да е заради ваканцията-нищо интересно не става)не разбира хумора ми,не правим нищо кой знае колко интересно.Това са най-набилите ми се в очите недостатъци...предимства-разбира,когато му кажа,че няма да мога да изляза с него,не ме ограничава,не е някой смахнат,който да не ми дава да говоря с други момчета,напротив.Супер мил е,супер любезен.От малкото останали кавалери е,плаща сметката,дори не ми позволява да си бръкна в джоба,отрича по всякакъв начин хората,готови да ударят момиче...влюбен е в мен,но е "разгонен :lol: ",сам ми е казвал,че иска да ме има и в буквалния и преносния смисъл,а аз по куп причини,чието място не е тук,не искам да губя девствеността си още.
Печеният-ами почти 8 години разлика :smt012 ...слуша музика близка до моята,и оценява красотоата й.В неговата компания ми е страшно приятно,чупим се от хилене,разбира ме,влюбен е в мен и ясно ми го е казвал и доказвал,само ме притеснява,че няма да иска да стои на сухо и да се задоволява само с мляскане а ще иска секс(не ми е говорил за такива работи,но предполагам,че няма да е различно от подозренията ми),а аз нито съм готова,нито ми изглежда добре момиче да започне половия си живот преди 16-17 години.Та с него си лафим за всякакви простотии,за всичко,което можете да се сетите,страхотно се чувствам,когато съм с него,винаги измисляме някоя простотия да направим...абе сякаш съм на мястото си,ест и той е супер добре възпитан в уважение към нежния пол-сметки,билети,глупости...
но нищо не може да наклони везните в ничия страна...а аз не искам пак да остана сама,омръзна ми да няма на кого да разчитам за подкрепа и любов.Но не искам да нараня никой от двамата,защото ми станаха много близки,не ми се иска никой да страда заради мен.
Пиша тук повече за да си изясня мислите,не очаквам кой знае какви отговори или мнения,защото знам,че само аз мога да реша,само аз ги познавам,само аз знам какво имам в сърцето и душата и само аз мога да преценя кой е по-добрия...
Но какво бихте избрали вие-по-малкия(по-моралния от обществена гледна точка),романтика,малко лигавата страна на нещата,или по-големия,забавния,купонджия та,смахнатия?

iiirish
08-23-2006, 15:12
аз лично си падам по момчета, които обичат силната музика, високите скорости и... абе изобщо всичко шантаво и диво. но аз съм си по-скромничка и това ме допълва. докато ти имаш и от двете в излишък и не мога да преценя кое ще те допълни по-добре и изобщо имаш ли нужда от това?! :-k

но както каза ти:

[b]не очаквам кой знае какви отговори или мнения,защото знам,че само аз мога да реша,само аз ги познавам,само аз знам какво имам в сърцето и душата и само аз мога да преценя кой е по-добрия...

Eleonora
08-23-2006, 15:35
Ми ти трябва да избереш с кой искаш да си.А и не се владей само от емоциите, опознай и човека до себе си.

Mike-Jones
08-23-2006, 15:36
ti mai neznaesh kakvo iskash mai

08-23-2006, 15:55
Ами да,не знам какво искам,не знам кое е по-добро,та да го избера.Не ти ли се е случвало да си супер объркан и ама наистина наистина да не знаеш кое е подходящо за теб,да не можеш да намериш нещо,което да промени мнението ти или по-скоро да го затвърди.Точно в момента не мога да намеря нищо,което да ме убеди да реша нещо.

Mike-Jones
08-23-2006, 16:03
ami az mislq che po dobre da se spresh na milia dobri4kia ti oshte nesi go opoznala dobre zashto mislish 4e e sku4en imash li skype da polafime da mi gi opishesh po dobre

08-23-2006, 16:10
Ами да,имам
Lakrimoza_

08-23-2006, 18:26
аз лично си падам по момчета, които обичат силната музика, високите скорости и... абе изобщо всичко шантаво и диво. но аз съм си по-скромничка и това ме допълва. докато ти имаш и от двете в излишък и не мога да преценя кое ще те допълни по-добре и изобщо имаш ли нужда от това?! :-k

но както каза ти:

[b]не очаквам кой знае какви отговори или мнения,защото знам,че само аз мога да реша,само аз ги познавам,само аз знам какво имам в сърцето и душата и само аз мога да преценя кой е по-добрия...


Мда,много зле устроена натура съм...и аз си падам по
брадати и мустакати и по възможност в кожа или поне в черно :mrgreen: ,но и миличките и добричките също ги обожавам,още повече,че се срещат малко такива вече...

cskamoni4ka
08-23-2006, 20:25
И ти незнаеш какво искаш!Иначе аз бих избрала втория...и все пак ти си знаеш най-добре!

AnN_G
08-23-2006, 20:56
Аз пък бих избрала първият,можеш да си го "моделираш както ти искаш",вторият е малко съмнителен,а и е доста по-голям,не че има възраст за любовта,но все пак...според мен романтичният тип би те оценил повече!С него би ти било по-добре,имаш пълна свобода!Според мен вторият е нещо като тръпка или изкушение,на което ти решаваш дали ще устоиш. :roll:

чидори
08-23-2006, 21:47
хаха,сори,че се хиля,ама тая твоя обърканост и неориентираност страшно мн ми напомнят на мен,когато бях малка:)
даже се сещам за случай,в който трябваше да си избера чанта,а си бях харесала 2,ма баща ми ест каза,че 1та ще ми вземе.и аз седяяя,и седяяя,и седяя и се чудя и накрая се разревах и си тръгнах без чанта:) на сл сутрин ест,когато нямах в какво да си мъкна багажериите и си се ядосах-монии,ква си патка,ама..що не взе 1та,се 1 коя..
..малко се отплеснах,обаче тоя случай имаше връзка..поуката е следната-не мисли за последствията и бъдещето(все пак си малка още),а мисли за настоящето,т.е. гледай да ти е добре и с 2мата и после,когато е неизбежно вече да не направиш своя избор,си избери коя 'чанта' ще ти е по-удобна:)а относно секса-хи1 не бързай,а го направи,когато се чувстваш готова,а не когато му стане:)братовчедка ми ми каза,че се е почнала на 19(сега е на 23) и оттогава насам си е наваксала даже и за 19те години бездействие :lol: :lol: :lol: успех!