PDA

View Full Version : Има ли хора от друга националност във форума?



Mo6no
08-23-2006, 17:11
Ако сте от друга националност\етническа група. Моля споделете тук.

И моля без расизъм. Темата не е ресистки настроена и не искам да става такава.

fake
08-23-2006, 18:03
аз съм наполовина рускиня :mrgreen: ама се чувствам като съвсем рускиня :mrgreen: и си се кефя много :Р
помня, че като малка беше бахти модата всички да се обиждат на "циганин"...и им обяснявах на всичките, че въобще нема кфо да ме обиждат на циганка щот съм рускиня, а те нищо чудно и да са цигани... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 блажени детски години :smt005

fake
08-23-2006, 18:18
ае бе, само аз ли съм

skate_warrior
08-23-2006, 18:40
хах ми майка ми е рускиня а и аз съм роден в Москва :mrgreen: Живял съм там малко - около 2-3 години. Сега почти всяко лято ходя там и е супер яко !!!!! \:D/ :-D

Sophie
08-23-2006, 18:42
аз съм на някакви проценти македонка ма то като се замисля си е пак made in Bulgaria.... :)

fake
08-23-2006, 18:44
хах ми майка ми е рускиня а и аз съм роден в Москва :mrgreen: Живял съм там малко - около 2-3 години. Сега почти всяко лято ходя там и е супер яко !!!!! \:D/ :-D
олеее:)))) аз имам леля в Москва...и ходя почти всяко лято :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

skate_warrior
08-23-2006, 18:48
хах ми майка ми е рускиня а и аз съм роден в Москва :mrgreen: Живял съм там малко - около 2-3 години. Сега почти всяко лято ходя там и е супер яко !!!!! \:D/ :-D
олеее:)))) аз имам леля в Москва...и ходя почти всяко лято :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Дам, там е много яко :) По принцип в Москва не е много топло, ама като отида при баба ми и дядо ми (те живеят в едно село) през лятото там е 40 градуса.. направо умирам :lol:

fake
08-23-2006, 20:32
хаха на мен пък баба ми е в Курск...и там също ходя :)
къде живееш като си в Москва? а това лято ходил ли си?или ще ходиш...
апфф, направо ме хвана носталгия и ми се доходи като помислих колко ми е яко там...пък аз и в Москва умирам от жега - като е някф голям град и асфалт навсякъде...добре, че все с метрото се придвижвам, поне там малко да не ми е топло че си ебало майката..
хахаа лудницата баси колко се кефя така да намеря някой дето да знае за кфо говоря:)

skate_warrior
08-23-2006, 20:53
хахах да бе т'ва метро е много яко ама е ненормална гъчканица :) Иначе честно да ти кажа въобще не знам тоя район там как се казва викат му "Парк Сокольники" и имаше и още едно име ма го забравих :) Казват му така защото там се намира тоя прословут парк дето е колкото квартала ми :mrgreen:

П.П. fake а ти къде живееш като отидеш там? :)


уфф ЕДИТ: забравих да кажа - еми миналата година бях там , ама тва лято не успях да отида :cry: Дано зимната ваканция ме искат :mrgreen:

bulgarche
08-23-2006, 22:21
аз съм на някакви проценти македонка ма то като се замисля си е пак made in Bulgaria.... :)
То едни македонци, амаааа...


хах ми майка ми е рускиня а и аз съм роден в Москва :mrgreen: Живял съм там малко - около 2-3 години. Сега почти всяко лято ходя там и е супер яко !!!!! \:D/ :-D
Искам руски бонбони :)



олеее:)))) аз имам леля в Москва...и ходя почти всяко лято :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ти па ако докараш руска ракия ще си номер едно :) То си е чиста проба оназ украинската, ама се води чисто руска :) хахахах...докарвайте нещо и за нас простосмъртните

skate_warrior
08-23-2006, 22:23
Хахаха тия бонбони се продават през една сергия... направо да ти писне да ги гледаш :mrgreen: А иначе дядо се подгрява редовно с някаква водка , която си е чист спирт :mrgreen:

fake
08-24-2006, 00:26
аааа Сокольники се сещам за станцията на метрото къде се намира...далеч е, аз съм на 10 минути от метро Аеропорт...на картата на метрото се намира горе вляво хахаха ебати обяснението...
българче, бях помъкнала едно лято 6 литра водка...руска..лелеее от една дето влиза като вода напрао не се усещаш кога се напиваш не х*й...ама ми ги взеха на границата мама им деба и влакове пойче с такова няма да пътувам ебава ми се майката напрао 2 дена не спирам да ям хахаха...и ми остана само едно малко шишенце 250 бях го каширала в чантата :D иии точно за концерта на корн се прибрах и във влака към софия го ударихме 3 човека иииииии супер яко :D
мен пък бонбоните не ме кефят... :smt017 май ми е писнало от тях :smt005

rowzz
08-24-2006, 12:10
аз съм наполовина рускиня :mrgreen: ама се чувствам като съвсем рускиня :mrgreen: и си се кефя много :Р
помня, че като малка беше бахти модата всички да се обиждат на "циганин"...и им обяснявах на всичките, че въобще нема кфо да ме обиждат на циганка щот съм рускиня, а те нищо чудно и да са цигани... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 блажени детски години :smt005
то щото в русия няма цигани ](*,) ..

fake
08-24-2006, 12:25
^ има, но никой не гледа на хората като на цигани и руснаци...пък и там циганите са класи над наште тука...

Ziezi
08-24-2006, 12:28
аз съм наполовина рускиня :mrgreen: ама се чувствам като съвсем рускиня :mrgreen: и си се кефя много :Р
помня, че като малка беше бахти модата всички да се обиждат на "циганин"...и им обяснявах на всичките, че въобще нема кфо да ме обиждат на циганка щот съм рускиня, а те нищо чудно и да са цигани... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 блажени детски години :smt005

Ма ти що си се обиждала кат' са ти викали,че си циганка?

fake
08-24-2006, 12:28
щот съм била малка, сешсе?

Ziezi
08-24-2006, 12:35
щот съм била малка, сешсе?

Аааа явно по-късно си се "осъзнала"....

fake
08-24-2006, 12:36
щот съм била малка, сешсе?

Аааа явно по-късно си се "осъзнала"....
е едва ли някой се е "осъзнал" на 5-6 годинки...

moonbeam
08-24-2006, 16:00
turkinq sum :roll:

RUSNAKA
08-24-2006, 21:57
и аз съм Роден в Русия-СанкПетърбург обаче си живея тука в България
Обаче съм забелязъл че в София има много Руснаци това е гатино
обаче съм забрявил малко езика и ми е гадно но не съм ходил в Русия има няма 4-5 години..................
:smt012

aBeP4eTo
08-24-2006, 22:00
turkinq sum :roll:

Евала! Убедена съм, че има още много такива много жалко само, че никой не събира смелост да си признае. :mrgreen: ;-)

moonbeam
08-24-2006, 22:19
turkinq sum :roll:

Евала! Убедена съм, че има още много такива много жалко само, че никой не събира смелост да си признае. :mrgreen: ;-)
tozi koito go e sram ot sebe si,moje li izob6to da se e izgradil kato li4nost :-s

Mo6no
08-24-2006, 22:24
turkinq sum :roll:

Евала! Убедена съм, че има още много такива много жалко само, че никой не събира смелост да си признае. :mrgreen: ;-)
Да и аз така си мисля. Виж сега какво се получава само рускини са писали по темата. Смешно е. Просто другите ги е страх да не се обади някой тъпак и темата да се превърне в расистка глупост.

I_love_dead_people
08-24-2006, 22:40
Аз имам гръцко гражданство...брои ли се :-({|=

aBeP4eTo
08-24-2006, 22:49
turkinq sum :roll:

Евала! Убедена съм, че има още много такива много жалко само, че никой не събира смелост да си признае. :mrgreen: ;-)
Да и аз така си мисля. Виж сега какво се получава само рускини са писали по темата. Смешно е. Просто другите ги е страх да не се обади някой тъпак и темата да се превърне в расистка глупост.

100%! А пък то човек трябва да си признае какъв е, защото никой не е виновен. Човек просто се ражда такъв никой не те пита какъв искаш да бъдеш просто са такива обстоятелствата.

moonbeam
08-24-2006, 22:53
100%! А пък то човек трябва да си признае какъв е, защото никой не е виновен. Човек просто се ражда такъв никой не те пита какъв искаш да бъдеш просто са такива обстоятелствата.
absolutno :smt023

machoka
08-26-2006, 19:08
Дайте по-кротко, че 2 пъти трия по доста празни приказки ;)

Следното замина погрешка:


и аз съм полу-русначе :P

майка ми е от Самара, аз също съм родена там, но след като съм навършила 1 година, сме се преместили тук