PDA

View Full Version : Нова любов



FEN_NA_MOTORI
08-23-2006, 18:12
Така, начи след далги и мачителни мигове по едно момиче което няма да забравя, но живота продалжава така че гледам напред... И скоро срещнах едно момиче което адски много харесвам, видяхме се на плажа, но как мога да я заговоря като е със родителите си на плаж, срам ме е все пак(родители). Ами ще се радвам ако кажете някой начин за да я заговоря или нещо друго знам ли :-k , със сигурност ще се срещнем пак на плажа просто другаде няма начин, а й аз не съм от нейния град! Това е мерси предварително (съжалявам ако ви се е сторило тъпо ама в момента това ми е на сърцето)

priti_kiti
08-23-2006, 18:18
Е с родителите си ли ходи навсякъде? Щом си от нейния град,не може ли да я заговориш на друго място примерно,или пак на плажа но да издебнеш кога е без родителите си..?

LP_girl_14
08-23-2006, 18:20
това че е отишла на плаж с родителите си,не означава че шрез цялото време ще е залепена за тях.Просто я следи с поглед и когато видиш че отива сама във водата например или до бара,иди при нея и се запознайте :wink:

08-23-2006, 18:30
Е с родителите си ли ходи навсякъде? Щом си от нейния град,не може ли да я заговориш на друго място примерно,или пак на плажа но да издебнеш кога е без родителите си..?
Начи нещо си се обаркала , бях написал че не съм от нейният град...А тя винаги е със техните или с брат си...

FEN_NA_MOTORI
08-23-2006, 18:32
това че е отишла на плаж с родителите си,не означава че шрез цялото време ще е залепена за тях.Просто я следи с поглед и когато видиш че отива сама във водата например или до бара,иди при нея и се запознайте :wink: Ха да бе отива във водата и аз след нея и ко техните ме виждат и ко ще си помислят... "Тоя ко прави. Какви ги върши.". И след това ще има да ме гледат на криво

priti_kiti
08-23-2006, 18:38
Е с родителите си ли ходи навсякъде? Щом си от нейния град,не може ли да я заговориш на друго място примерно,или пак на плажа но да издебнеш кога е без родителите си..?
Начи нещо си се обаркала , бях написал че не съм от нейният град...А тя винаги е със техните или с брат си... Да бе сори,моя грешка..
И не е казано,че тряя да търчиш след нея,направи го да изглежда като случайност.. питай я там нещо или.. деа знам в крайна сметка се запознаваш с нея,не с родителите й,не виждам що тряя те гледат накриво.. А на колко е мацката няква идея имаш ли? Струва ми се малко нереално да ходи абсолютно навсякъде с нейните или брат си.. :-k

FEN_NA_MOTORI
08-23-2006, 18:43
Ами ко да ти кажа то баси тя ако беше сама щях да се запозная с нея ама тя за миг не остава сама , мисля че годините не играят важна роля в случая, измисли нещо по необикновенно, стига с тези отиваш запознаваш се и така ... или пък случайно абе какви са тия глупости никаква случайност няма баси... Ако може нещо друго... Аз ако можех да я видя сама за миг само ще се справя ама проблема е там че такова нещо няма, каква случайност може да бъде да я заговоря в морето!

maybelline
08-23-2006, 19:14
Наистина е кофти,че все е заобградена от хора.Когато е във водата имаш най-големи шансове.Там дори да е с компания,ти можеш да се присъединиш без проблем.Плувай наблизо и ако например играят на волейбол,по някое време хвани топката(ако се е отдалечила) и я подай на момичето.Или като остане по-самичка се доближи до нея и я заговори.Не е нужно да използваш някоя високопарна фраза изсмукана от кой знае къде.Кажи просто "Здрасти.Може ли да се запознаем?" и така.После добави нещо,с което да започнете разговор,например "Забелязах,че си доста добра на волейбол...тренираш ли?" или "Вчера с един приятел се разхождахме и той много си падна по теб...жалко че днес заминава :-k " и така.Ще се справиш.Важното е да опиташ.

iiirish
08-23-2006, 20:00
Наистина е кофти,че все е заобградена от хора.Когато е във водата имаш най-големи шансове.Там дори да е с компания,ти можеш да се присъединиш без проблем.Плувай наблизо и ако например играят на волейбол,по някое време хвани топката(ако се е отдалечила) и я подай на момичето.Или като остане по-самичка се доближи до нея и я заговори.Не е нужно да използваш някоя високопарна фраза изсмукана от кой знае къде.Кажи просто "Здрасти.Може ли да се запознаем?" и така.После добави нещо,с което да започнете разговор,например "Забелязах,че си доста добра на волейбол...тренираш ли?" или "Вчера с един приятел се разхождахме и той много си падна по теб...жалко че днес заминава :-k " и така.Ще се справиш.Важното е да опиташ.

браво! добър съвет =D>

cskamoni4ka
08-23-2006, 20:14
Издебни я кога не е с родителите си,примерно като отиде до магазина или някъде другаде,може след плаж да видиш в кой хотел са отседнали,тя няма да е навсякъде с родителите си и тогава ще имаш възможност да я заговориш и да я поканиш да излезнете,а на кафенце,дискотечка,но не се зарибявай,защото това ще е само за морето нали все пак не си от нейния град!Всъщност от къде знаеш тя от кой град е? :roll:

AnN_G
08-23-2006, 20:23
Оффф,сложнооо...Ми значи пробвай да хвърлиш топката някъде към нея,и й викни нещо от сорта "Извинявай,може ли да донесеш топката?",само гледай да не я хване брат и и той да ти я носи,че... :-s

08-23-2006, 20:58
Оффф,сложнооо...Ми значи пробвай да хвърлиш топката някъде към нея,и й викни нещо от сорта "Извинявай,може ли да донесеш топката?",само гледай да не я хване брат и и той да ти я носи,че... :-s Ей това е за сега ми се струва най-доброто

FEN_NA_MOTORI
08-23-2006, 21:01
Благодаря много, ако може неща подобни на тези като AnN_G ще съм мн благодарен \:D/