PDA

View Full Version : Kak da mu obqsnq 4e ima nujda ot nqkoi promeni?



dkjfjw
08-23-2006, 20:27
Mi mnogo go obi4am ama ne mi haresvat nqkoi raboti v nego.na4ina mu na obli4ane,pri4eskata,"4istotata na liceto mu" i o6te dr raboti ama ako mu kaja 4e iskam da se obli4a po dr na4in i da si mahne papkite i t.n 6te zeme da mi se obidi i taka kajete mi kak nqkak si bez da razbere az da go promenq da izlqza i uj 6te mu podarqvam dre6ki d amu iozbera ne6to qko ili??? :roll: pozdravi na si4ki

BUBU_to4ka_TO
08-23-2006, 20:40
pitai go koga 6te pazaruva i otidi s nego i mu predlagai dre6kite koito iska6 da nosi
sy6to taka e hubavo da znae6 dali e predrazpolojen kym promqna za6toto toi moje da si haresva svoq stil na obli4ane i t.n. i da ne iska da go promenq

gery_to
08-23-2006, 20:53
Pogovori s nego po nachin po koito niama da se zasegne,vse pak na koi shte mu stane hubavo ako kajesh "ne mi hresvat papkite po liceto ti i dreshkite sa ti smeshni"!no puk momcheto moje da se haresva taka,moje da ne mu pravi vprechatlenie che ima papki,moje da e s tazi pricheska zashtoto mu haresva.....prosto pogovori s nego ili otidete na pazar zaedno,taka shte mojesh da mu izberesh dreshki koito na tebe ti haresvat!

Slave4You
08-23-2006, 21:03
Samo ne razbiram kak 6te obi4a6 nqkogo i 6te mu vika6 kvo ne te kefi v nego?Kogato naistina obi4a6 nqkogo si zatvarq6 o4ite za nedostatycite mu.No po temata..mi da-kupuvai mu drehi koito teb te kefqt i toi taka 6te razbere bez ni6to da mu kazva6. :)

ista
08-23-2006, 21:09
Mi mnogo go obi4am ama ne mi haresvat nqkoi raboti v nego.na4ina mu na obli4ane,pri4eskata,"4istotata na liceto mu" i o6te dr raboti ama ako mu kaja 4e iskam da se obli4a po dr na4in i da si mahne papkite i t.n 6te zeme da mi se obidi i taka kajete mi kak nqkak si bez da razbere az da go promenq da izlqza i uj 6te mu podarqvam dre6ki d amu iozbera ne6to qko ili??? :roll: pozdravi na si4ki

щом искаш да променяш такива големи неща в него, като стила му на обличане, прическата, пъпките... значи не го обичаш такъв какъвто е.

impress
08-24-2006, 11:59
щом искаш да променяш такива големи неща в него, като стила му на обличане, прическата, пъпките... значи не го обичаш такъв какъвто е.

Изобщо не съм съгласен.
Както съм учил по психология, не може човек от единия характер да прецени за някой човек. Ако ставаше така, досега всички да си седим на комповете и да си имаме виртуални гаджета.
Никой няма да се съгласи да види някой разчорлян, облян в пот, неизкъпан и по-мръсен от боклукджия. "По дрехите посрещат ..."

ista
08-24-2006, 12:10
щом искаш да променяш такива големи неща в него, като стила му на обличане, прическата, пъпките... значи не го обичаш такъв какъвто е.

Изобщо не съм съгласен.
Както съм учил по психология, не може човек от единия характер да прецени за някой човек. Ако ставаше така, досега всички да си седим на комповете и да си имаме виртуални гаджета.
Никой няма да се съгласи да види някой разчорлян, облян в пот, неизкъпан и по-мръсен от боклукджия. "По дрехите посрещат ..."

явно си пропуснал някои неща по психология. и това с поговорката е много неуместно. По дрехите посрещат, по ума изпращат. Т.е. първото ти впечатление е от дрехите и вида, а вече след това от характера. Ами, доколкото разбрах те вече са гаджета и "дрехите" нямат значение. И пак повтарям - след като искаш да промениш рязни неща в него, значи не го обичаш истински. Ако например гаджето ми каже, че иска да се изруся или да си сменя прическата, много ще му се обидя. И даже може и да му тегля една майна. То така и стана преди време, когато един ми каза, че съм щяла да бъда перфектната жена, ако сваля един-два килограма. Е, в този момент се обърнах и му казах, че не искам повече да го виждам.

Jamalska
08-24-2006, 12:17
Еми просто няма да го казва така направо...Иста,твоя приятел е щял да направи много по-добре вместо да ти го казва например да те замъкне да спортувате.
ъъ авторката...това да отидеш с него на пазар е доста подходящо.Накарай го само да пробва примерно каквото ти искаш и се възхищавай колко добре му стои.
А относно пъпките може да го заведеш на козметик...да го накараш едва ли не ей така да опита...или ако и ходиш редовно да вкараш козметичката си в плана да доведеш гаджето си веднъж и тя да коментира какво може да направи за него ако й се остави например.Или да му даде някой съвет.Дори и да се обиди малко няма да е обиден на теб :D

impress
08-24-2006, 12:17
щом искаш да променяш такива големи неща в него, като стила му на обличане, прическата, пъпките... значи не го обичаш такъв какъвто е.

Изобщо не съм съгласен.
Както съм учил по психология, не може човек от единия характер да прецени за някой човек. Ако ставаше така, досега всички да си седим на комповете и да си имаме виртуални гаджета.
Никой няма да се съгласи да види някой разчорлян, облян в пот, неизкъпан и по-мръсен от боклукджия. "По дрехите посрещат ..."

явно си пропуснал някои неща по психология. и това с поговорката е много неуместно. По дрехите посрещат, по ума изпращат. Т.е. първото ти впечатление е от дрехите и вида, а вече след това от характера. Ами, доколкото разбрах те вече са гаджета и "дрехите" нямат значение. И пак повтарям - след като искаш да промениш рязни неща в него, значи не го обичаш истински. Ако например гаджето ми каже, че иска да се изруся или да си сменя прическата, много ще му се обидя. И даже може и да му тегля една майна. То така и стана преди време, когато един ми каза, че съм щяла да бъда перфектната жена, ако сваля един-два килограма. Е, в този момент се обърнах и му казах, че не искам повече да го виждам.

Не мисля, че някъде съм споменал за смяна на стил на обличане, цвят на косата или нещо такова. Просто говорех за хигиена... И извинявай, психоложке, аз се водя по интерпретациите на г-жата си, и има логика, не мислиш ли? Да харесваш характера а до теб да е човек без хигиена, това би било само някой филм. Поне във времето, в което живеем, е така.

А за поговорката, кое му е неуместното? И би трябвало да погледнеш по-задълбочено в смисъла й - под дрехи не се разбира конкретно облеклото, а изобщо визията на човека, външния вид.

ista
08-24-2006, 12:50
щом искаш да променяш такива големи неща в него, като стила му на обличане, прическата, пъпките... значи не го обичаш такъв какъвто е.

Изобщо не съм съгласен.
Както съм учил по психология, не може човек от единия характер да прецени за някой човек. Ако ставаше така, досега всички да си седим на комповете и да си имаме виртуални гаджета.
Никой няма да се съгласи да види някой разчорлян, облян в пот, неизкъпан и по-мръсен от боклукджия. "По дрехите посрещат ..."

явно си пропуснал някои неща по психология. и това с поговорката е много неуместно. По дрехите посрещат, по ума изпращат. Т.е. първото ти впечатление е от дрехите и вида, а вече след това от характера. Ами, доколкото разбрах те вече са гаджета и "дрехите" нямат значение. И пак повтарям - след като искаш да промениш рязни неща в него, значи не го обичаш истински. Ако например гаджето ми каже, че иска да се изруся или да си сменя прическата, много ще му се обидя. И даже може и да му тегля една майна. То така и стана преди време, когато един ми каза, че съм щяла да бъда перфектната жена, ако сваля един-два килограма. Е, в този момент се обърнах и му казах, че не искам повече да го виждам.

Не мисля, че някъде съм споменал за смяна на стил на обличане, цвят на косата или нещо такова. Просто говорех за хигиена... И извинявай, психоложке, аз се водя по интерпретациите на г-жата си, и има логика, не мислиш ли? Да харесваш характера а до теб да е човек без хигиена, това би било само някой филм. Поне във времето, в което живеем, е така.

А за поговорката, кое му е неуместното? И би трябвало да погледнеш по-задълбочено в смисъла й - под дрехи не се разбира конкретно облеклото, а изобщо визията на човека, външния вид.

ми, душко, защо според теб съм написала дрехи в кавички? и също, доколкото разбрах момчето си пази хигиена. просто стила му на обличане не допада на гаджето му. както и това, че има пъпки... това вече е съвсем друго. колко приятели имам, които пазят адска хигиена и пак имат пъпки.

impress
08-24-2006, 12:59
щом искаш да променяш такива големи неща в него, като стила му на обличане, прическата, пъпките... значи не го обичаш такъв какъвто е.

Изобщо не съм съгласен.
Както съм учил по психология, не може човек от единия характер да прецени за някой човек. Ако ставаше така, досега всички да си седим на комповете и да си имаме виртуални гаджета.
Никой няма да се съгласи да види някой разчорлян, облян в пот, неизкъпан и по-мръсен от боклукджия. "По дрехите посрещат ..."

явно си пропуснал някои неща по психология. и това с поговорката е много неуместно. По дрехите посрещат, по ума изпращат. Т.е. първото ти впечатление е от дрехите и вида, а вече след това от характера. Ами, доколкото разбрах те вече са гаджета и "дрехите" нямат значение. И пак повтарям - след като искаш да промениш рязни неща в него, значи не го обичаш истински. Ако например гаджето ми каже, че иска да се изруся или да си сменя прическата, много ще му се обидя. И даже може и да му тегля една майна. То така и стана преди време, когато един ми каза, че съм щяла да бъда перфектната жена, ако сваля един-два килограма. Е, в този момент се обърнах и му казах, че не искам повече да го виждам.

Не мисля, че някъде съм споменал за смяна на стил на обличане, цвят на косата или нещо такова. Просто говорех за хигиена... И извинявай, психоложке, аз се водя по интерпретациите на г-жата си, и има логика, не мислиш ли? Да харесваш характера а до теб да е човек без хигиена, това би било само някой филм. Поне във времето, в което живеем, е така.

А за поговорката, кое му е неуместното? И би трябвало да погледнеш по-задълбочено в смисъла й - под дрехи не се разбира конкретно облеклото, а изобщо визията на човека, външния вид.

ми, душко, защо според теб съм написала дрехи в кавички? и също, доколкото разбрах момчето си пази хигиена. просто стила му на обличане не допада на гаджето му. както и това, че има пъпки... това вече е съвсем друго. колко приятели имам, които пазят адска хигиена и пак имат пъпки.

Е, добре, ДУШКО, "4istotata na liceto mu" както написа авторката какво трябва да значи? През младежки пъпки са минавали доста хора, включително и аз. Пък като се мине пубертета и ако още ги има значи нещо не е в ред - кофтия въздух, кофти храна. И от пъпки до пъпки си има разлика.

Бих се почувствал и аз кофти, ако имам пъпки и ми кажат, що не си ги махнеш? Но ако се подходи по-разбирателно, без да има вид, че искат да ме обидят, бих се замислил. Или нещо от рода на... "И аз преди имах пъпки ама ги махнах.. така така и така".

За стила на обличане - ясно, както казаха и по-горе - да отидат двамата на пазарче. За прическата има нещо по-ефектно което май не го споменаха - не съм прочел всичко. По някой случай подаръка да е гел, пяна или нещо такова. Може би и спрей за коса. Аз не бих помислил, че това има намек, че прическата ми е кофти. Бих се зарадвал даже. То и каква прическа, в повечето случаи съм 1-ви номер :)

08-24-2006, 13:02
щом искаш да променяш такива големи неща в него, като стила му на обличане, прическата, пъпките... значи не го обичаш такъв какъвто е.

Изобщо не съм съгласен.
Както съм учил по психология, не може човек от единия характер да прецени за някой човек. Ако ставаше така, досега всички да си седим на комповете и да си имаме виртуални гаджета.
Никой няма да се съгласи да види някой разчорлян, облян в пот, неизкъпан и по-мръсен от боклукджия. "По дрехите посрещат ..."

явно си пропуснал някои неща по психология. и това с поговорката е много неуместно. По дрехите посрещат, по ума изпращат. Т.е. първото ти впечатление е от дрехите и вида, а вече след това от характера. Ами, доколкото разбрах те вече са гаджета и "дрехите" нямат значение. И пак повтарям - след като искаш да промениш рязни неща в него, значи не го обичаш истински. Ако например гаджето ми каже, че иска да се изруся или да си сменя прическата, много ще му се обидя. И даже може и да му тегля една майна. То така и стана преди време, когато един ми каза, че съм щяла да бъда перфектната жена, ако сваля един-два килограма. Е, в този момент се обърнах и му казах, че не искам повече да го виждам.

Не мисля, че някъде съм споменал за смяна на стил на обличане, цвят на косата или нещо такова. Просто говорех за хигиена... И извинявай, психоложке, аз се водя по интерпретациите на г-жата си, и има логика, не мислиш ли? Да харесваш характера а до теб да е човек без хигиена, това би било само някой филм. Поне във времето, в което живеем, е така.

А за поговорката, кое му е неуместното? И би трябвало да погледнеш по-задълбочено в смисъла й - под дрехи не се разбира конкретно облеклото, а изобщо визията на човека, външния вид.

ми, душко, защо според теб съм написала дрехи в кавички? и също, доколкото разбрах момчето си пази хигиена. просто стила му на обличане не допада на гаджето му. както и това, че има пъпки... това вече е съвсем друго. колко приятели имам, които пазят адска хигиена и пак имат пъпки.

Е, добре, ДУШКО, "4istotata na liceto mu" както написа авторката какво трябва да значи? През младежки пъпки са минавали доста хора, включително и аз. Пък като се мине пубертета и ако още ги има значи нещо не е в ред - кофтия въздух, кофти храна. И от пъпки до пъпки си има разлика.

Бих се почувствал и аз кофти, ако имам пъпки и ми кажат, що не си ги махнеш? Но ако се подходи по-разбирателно, без да има вид, че искат да ме обидят, бих се замислил. Или нещо от рода на... "И аз преди имах пъпки ама ги махнах.. така така и така".

За стила на обличане - ясно, както казаха и по-горе - да отидат двамата на пазарче. За прическата има нещо по-ефектно което май не го споменаха - не съм прочел всичко. По някой случай подаръка да е гел, пяна или нещо такова. Може би и спрей за коса. Аз не бих помислил, че това има намек, че прическата ми е кофти. Бих се зарадвал даже. То и каква прическа, в повечето случаи съм 1-ви номер :)

в крайна сметка май говорим едно и също, но с различни думи. няма значение - няма смисъл да спорим:)

maraia
08-24-2006, 13:09
еми като му намираш толкова надостатъци как го харесваш?няма значение това си е мое мнение...е не можеш да му махнеш пъпките, не можеш да го накара да се облича по др начим според мен..а прическата му каква е?айде ако четеш тая тема още ми прати лично плс тоя човек ми изглежда мноого познат.айде моля ти се

IdiOtKa
08-24-2006, 14:05
Mi mnogo go obi4am ama ne mi haresvat nqkoi raboti v nego.na4ina mu na obli4ane,pri4eskata,"4istotata na liceto mu" i o6te dr raboti ama ako mu kaja 4e iskam da se obli4a po dr na4in i da si mahne papkite i t.n 6te zeme da mi se obidi i taka kajete mi kak nqkak si bez da razbere az da go promenq da izlqza i uj 6te mu podarqvam dre6ki d amu iozbera ne6to qko ili??? :roll: pozdravi na si4ki
като не ти харесват толкова неща в него защо вобще сте заедно защо ще го променяш престави си че и тои мисли същото за теб ..как ще се почувстваш ... както и да е ...тва си е нгово избур ... като чак толкова те отблусква скасаите !

babi_girl
08-24-2006, 20:03
Много е трудно да кажеш на човека, който обичаш, че дрехите му не са хубави или нещо такова. Знам го от личен опит. Моя приятел понякога се лигави страшно много когато вървим по улицата и когато му го казах ме се разсърди, затова спрях. Но стана една случка която го накара да спре. На рождения му ден неговите приятели се лигавеха като бебета и го хвана срам от тях. И ми каза:"вече знам какво ти е" и спря да се държи така. Според мен на твоя приятел ще му е много гадно ако ти му го кажеш, но ако му го каже приятел примерно има по-голяма вероятност да се замисли и да промени нещата в себе си, които трябва да се променят.

koalka
08-24-2006, 20:04
А той обича ли те?Ако те обича ще го приема за съвет и няма да се обиди.Кжи му,че с дрехи и,ако си почисти лицето ще изглежда по-готин.

JuLiTo0o0o
08-24-2006, 20:28
Mi mnogo go obi4am ama ne mi haresvat nqkoi raboti v nego.na4ina mu na obli4ane,pri4eskata,"4istotata na liceto mu" i o6te dr raboti ama ako mu kaja 4e iskam da se obli4a po dr na4in i da si mahne papkite i t.n 6te zeme da mi se obidi i taka kajete mi kak nqkak si bez da razbere az da go promenq da izlqza i uj 6te mu podarqvam dre6ki d amu iozbera ne6to qko ili??? :roll: pozdravi na si4ki
като не ти харесват толкова неща в него защо вобще сте заедно защо ще го променяш престави си че и тои мисли същото за теб ..как ще се почувстваш ... както и да е ...тва си е нгово избур ... като чак толкова те отблусква скасаите !


mi i az mislq taka!!predloji mu da napravi neshto za vunshniq si vid no....ako ti naistina vijdash nedostatucite mu zna4i ne go haresvash dostatu4no!!! :smt011

luda`flirtajika
08-25-2006, 18:48
Mi mnogo go obi4am ama ne mi haresvat nqkoi raboti v nego.na4ina mu na obli4ane,pri4eskata,"4istotata na liceto mu" i o6te dr raboti ama ako mu kaja 4e iskam da se obli4a po dr na4in i da si mahne papkite i t.n 6te zeme da mi se obidi i taka kajete mi kak nqkak si bez da razbere az da go promenq da izlqza i uj 6te mu podarqvam dre6ki d amu iozbera ne6to qko ili??? :roll: pozdravi na si4ki

ti haresvash li go ili kfo?ako iskash nqkoi bez pupki,s drehi kakvito ti iskash...mi tursi si... ako go ahresvash prosto go haresvai takuv kakuvto si e

I_love_dead_people
08-25-2006, 19:33
Ами ако той се харесва?

dEnIsTy
08-25-2006, 20:28
Mi mnogo go obi4am ama ne mi haresvat nqkoi raboti v nego.na4ina mu na obli4ane,pri4eskata,"4istotata na liceto mu" i o6te dr raboti ama ako mu kaja 4e iskam da se obli4a po dr na4in i da si mahne papkite i t.n 6te zeme da mi se obidi i taka kajete mi kak nqkak si bez da razbere az da go promenq da izlqza i uj 6te mu podarqvam dre6ki d amu iozbera ne6to qko ili??? :roll: pozdravi na si4ki

щом искаш да променяш такива големи неща в него, като стила му на обличане, прическата, пъпките... значи не го обичаш такъв какъвто е.
мхм :-k :wink:

BeBencEto
08-25-2006, 20:49
Откъде накъде някой ще му казва как да се облича?!
Ако беше на негово място би ли променила нещата,които харесваш заради няк`фа кифла?
Това е супер глупаво...Нямаш никаква власт над него,за да го караш да прави такива неща :roll:

evala..tochno taka kato go haresvash shte go haresvash takuv kakuvto e

impress
08-30-2006, 07:34
Аз пък бих приел съвет от любимия човек, защото знам, че тя не би ме обидила, а просто ПОСЪВЕТВАЛА, което е съвсем друго.

summer_04
08-30-2006, 07:51
Mi mnogo go obi4am ama ne mi haresvat nqkoi raboti v nego.na4ina mu na obli4ane,pri4eskata,"4istotata na liceto mu" i o6te dr raboti ama ako mu kaja 4e iskam da se obli4a po dr na4in i da si mahne papkite i t.n 6te zeme da mi se obidi i taka kajete mi kak nqkak si bez da razbere az da go promenq da izlqza i uj 6te mu podarqvam dre6ki d amu iozbera ne6to qko ili??? :roll: pozdravi na si4ki

щом искаш да променяш такива големи неща в него, като стила му на обличане, прическата, пъпките... значи не го обичаш такъв какъвто е.
suglasna sum

LilAngel
08-30-2006, 07:55
лично аз мисля, че не трява да се опитваш да го променяш. само може да го отблъснеш...би трябвало да го обичаш такъв, какъвто е с всичките му недостатъци 8-[

krem4et0
08-30-2006, 08:07
Абе и аз не харесвам стила на обличане на гаджето си,но кой знае какво не мога да направя.Просто му казах,че сега като студент не е желателно да носи развлечени дрехи и да се облича спортно.А за пъпките-и аз се дразнех докато 1 ден му казах,че най-висшата проява на интимност е да махаш пъпките на гаджето си.Не се смейте сега-просто той се оставя в ръцете ти и ако не си внимателна можеш да му причиниш болка.А и се докосваш все пак до гной и мизерии.Та сега честичко му махам черните точки и белите връхчета,нося си спирт и ги почиствам.Пъпчиците станаха рядкост,а и той започна повече да се грижи за тях.

doky
08-30-2006, 09:45
Абе много сте ми странни вие момичетата,тука повечето сте големи съдници,тоя бил такъв,не се обличал хубаво,имал пъпки по лицето и още куп работи.А като са такива защо сте с тях много ми е интересно,вашата работа е само да им намирате кусури ли,ай стегнете се малко!Тва,че според теб момчето ти не се облича хубаво,значи ли че наистина е така,първо на него може да му харесва така,второ просто ти да нямаш грам вкус за обличане,а и защо не се поставиш на негово място за малко,примерно ако той ти каже Скъпа имаш много малки гърди,или целулита ти си личи от далече,поставяй се малко на негово място,недей да изискваш толкова много от него,ти искаш да го промениш из основи само и само на теб да ти е добре,а на него може да му е неприятно,любовта е за двама мойто момиче!

LuckYme
08-30-2006, 11:39
Ми според мен трябва да се замислиш какво изобщо изпитваш към него щом тези неща ти правят толкова голямо впечатление. Ако го обичаше истински според мен щеше да ти харесва такъв какъвто е и изобщо нямаше да се замислиш как се облича и т.н. Нали знаеш, любовта е сляпа, обичаш ли го- обичаш го със цялата му същност, а ако не - започваш да се вглеждаш в детайлите, демек дрехите му, маниерите му, начина му на изразяване и прочее. :wink:

ThePainIsReaL
08-30-2006, 13:32
Аз пък бих приел съвет от любимия човек, защото знам, че тя не би ме обидила, а просто ПОСЪВЕТВАЛА, което е съвсем друго.

Посъветвала е едно , променила - друго .

Иначе не мога да разбера какво обича авторката в това момче , след като достатъчно се оплака ?
Аз лично бих се засегнала , ако мое гадже ми направи забележка за коса , дрехи и хигиена на лицето при условие ,че адски много се грижа да нямам пъпки , грозна коса , смешни дрехи и т.н. , но може би не винаги се получава . Но все пак полагам усилия и той трябва да го вижда . Ако не полагах усилия , щеше да е съвсем друго .. и аз именно това не разбрах - дали въпросното момче полага усилия и въпреки това не се харесва на гаджето си или НЕ прави нищо , за да е спретнат , чист и красив в рамките на нормалното :smt017

08-31-2006, 23:25
Аз не само, че съм приемала съвети, но моят приятел например ми е давал маски за лице, с които самият той ми е помагал да премахам малко по малко младежките пъпки :)

aliq
08-31-2006, 23:42
pitai go koga 6te pazaruva i otidi s nego i mu predlagai dre6kite koito iska6 da nosi
sy6to taka e hubavo da znae6 dali e predrazpolojen kym promqna za6toto toi moje da si haresva svoq stil na obli4ane i t.n. i da ne iska da go promenq
8)

impress
09-02-2006, 22:50
Оплаквала се била, ама иначе го харесва, казвате вие. Ами естествено, защо да не харесваш някого само заради начина по който се държи с вас, а иначе да ви отблъсква външно?

GLeZoRanA
09-02-2006, 23:12
Mi mnogo go obi4am ama ne mi haresvat nqkoi raboti v nego.na4ina mu na obli4ane,pri4eskata,"4istotata na liceto mu" i o6te dr raboti ama ako mu kaja 4e iskam da se obli4a po dr na4in i da si mahne papkite i t.n 6te zeme da mi se obidi i taka kajete mi kak nqkak si bez da razbere az da go promenq da izlqza i uj 6te mu podarqvam dre6ki d amu iozbera ne6to qko ili??? :roll: pozdravi na si4ki МИ мила ти кво праиш с него тогава !?!? ти нищо не му харесваш.Само не ми излизай с номера "то външността не е от значение" . Ама ето на явно е ;)