PDA

View Full Version : chiq li e vinata?



08-23-2006, 21:11
zdraveite!az sam na 16 godini i ot blizo 3 godini v se dvija v kompaniq s oshte 3 momicheta ot kvartala,koito sa na moqta vuzrast.prez tova vreme vinagi sme bili mnogo blizki i sme prekarvali cqloto si svobodno vreme zaedno,zabavlqvali sme se mnogo,no naposleduk kato che li zapochvam da se otegchavam.izlizame po edno i sushto vreme hodim v edno i sushto kafe,dori nqma za kakvo tolkova da si govorim...i mi e super tupo i mi e gadno za tova nqkak si se chuvstvam vinovna... :smt010 pitam se dali e v men vinata,che veche ne mi e veselo s tqh kakto predi ili puk te sa vinovni,zashtoto,povqrvaite,ne iskat da promenim nishto v ednoobraznoto ni ejednevie!veche pochvam da se draznq i ot nqkakvi super drebni neshta i se karame...i ne znam kakvo da pravq molq vi posuvetvaite me shte buda li mnogo losha ako gi napusna?

ViVIt0oo
08-23-2006, 21:35
Да ти кажа честно-познато ми е...чувството наистина е много кофтии започваш да се замисляш дали наистина не е в теб вината...!Не се притеснявай...Просто сте си омръзнали един на друг...постоянно заедно на едни и същи места...нормално.Споко.Вари нт e да се откъснеш за малко от тях...ако имаш възможност да заминеш малко на село или някъде другаде...малко да забравиш за тях...но според мен не е оферта да се откъсваш от тях за постоянно.Няма смисъл и след тва само ще съжаляваш...За сега ме послушай! \:D/ Мисля,че съветът ми наистина ще ти е от полза... :roll: .Успех! :smt006

ista
08-23-2006, 22:45
Познато чувство. Ако можеш, пробвай да си поговориш с тях на тази тема. Ако това не подейства опитай да не се виждате известно време. Това или ще оправи нещата, или ще ускори нейзбежния край. Сорко - не е болка за умиране.

teenkopele
08-24-2006, 08:37
Ако сама не си направиш кефа, няма кой да ти го направи. :wink:

sun4e
08-24-2006, 08:54
Да ти кажа честно-познато ми е...чувството наистина е много кофтии започваш да се замисляш дали наистина не е в теб вината...!Не се притеснявай...Просто сте си омръзнали един на друг...постоянно заедно на едни и същи места...нормално.Споко.Вари нт e да се откъснеш за малко от тях...ако имаш възможност да заминеш малко на село или някъде другаде...малко да забравиш за тях...но според мен не е оферта да се откъсваш от тях за постоянно.Няма смисъл и след тва само ще съжаляваш...За сега ме послушай! Мисля,че съветът ми наистина ще ти е от полза... .Успех!
напълно съм съгласна :) отиди някъде далеч от тях за няколко дни и ще видиш че после всичко ще е различно :wink:

jaklin_^
08-24-2006, 11:19
zdraveite!az sam na 16 godini i ot blizo 3 godini v se dvija v kompaniq s oshte 3 momicheta ot kvartala,koito sa na moqta vuzrast.prez tova vreme vinagi sme bili mnogo blizki i sme prekarvali cqloto si svobodno vreme zaedno,zabavlqvali sme se mnogo,no naposleduk kato che li zapochvam da se otegchavam.izlizame po edno i sushto vreme hodim v edno i sushto kafe,dori nqma za kakvo tolkova da si govorim...i mi e super tupo i mi e gadno za tova nqkak si se chuvstvam vinovna... :smt010 pitam se dali e v men vinata,che veche ne mi e veselo s tqh kakto predi ili puk te sa vinovni,zashtoto,povqrvaite,ne iskat da promenim nishto v ednoobraznoto ni ejednevie!veche pochvam da se draznq i ot nqkakvi super drebni neshta i se karame...i ne znam kakvo da pravq molq vi posuvetvaite me shte buda li mnogo losha ako gi napusna?



napalno sam saglasna

Shadow_Walker
08-24-2006, 11:41
Не може постоянно с едни хора на едно и също място...естесвено че ще ти омръзне, за това веднъж се уговори да излезеш с някого друг-все имаш и други приятели :) Не се карай и не се откъсвай от тези момичета, но просто разнообрази малко излизането :wink:

cskamoni4ka
08-24-2006, 12:08
Ако сама не си направиш кефа, няма кой да ти го направи. :wink:
Прав си! :)

maraia
08-24-2006, 13:18
споко...просто сте си омръзнали...

08-24-2006, 14:48
Vij mila,az sym v sy6tata situaciq.Na 16 sym i istoriqta mi e sy6tata,samo 4e ne sym s o6te 3 momi4eta,a samo s 1.Ne razdelni sme ot 3 god...razbirame se samo s pogled ve4e kakto se kazva,vseki den e edno i sa6to i ve4e ne izdarjdam,naposledak ne6to zapo4nahme da se karame za nai-malkoto ne6to,az se draznq ot vsqka dreboliq...Otdeli se malko ot tqh,ako trqbva si nameri druga kompaniq,ako nemoje6 idi nqkade za sedmica/dve,znam li...uspeh! =;

aliq
08-28-2006, 23:29
mi vij sega viq ve4e ste si omraznali i nqma kakvo da si kajete qvno za6to ne si namerite kompaniq s koqto da ste pove4e hora i taka 6te vie po veselo.ako sa ti mn dobri priqtelki nedei gi napuskai!!!ne e v teb vinata tva 4e ti e sku4no ve4e s tqh nqma6 vina [-X

white_chik
08-29-2006, 08:12
Ами наистина настоявай да разнообразите малко обстановката,а ако трябва и компанията.Примерно с моите приятели ходим доста често в едно кафене,ама все още не ни е писнало :-D ,но разбирам за какво говориш и на първо място изобщо не трябва да се чувстваш виновна,просто ги накарй да направите нещо различно

08-29-2006, 10:49
az sa6to imam priqtelki tri i to ot dosta vreme no vinagi ima kakvo da si kajem!s nas vinagi se slu4vat interesni ne6ta!prikrivat me dokato izneverqvam!razkazvame koq skoi e bila ako ne se vidim edin den posle ima tolkova da si razkazvame!spored men prosto jivota vi e mnogo sku4en!za vas maje nqma li?gadjeta nqma li?lele sega osaznavam az kolko valnuva6t jivot imam