PDA

View Full Version : Аз съм доооста замотн случеи......



08-23-2006, 21:16
То мойто не е проблем, просто искам да си излея маката на веднъж за да можеда ми олекне някак:
Та всичко почна на НГ, бях у един съоченик и там се запознах с едно мн сладко момче К./тогава не беше толова сладък, но алкохола не прощава на никого :oops: , но сега е :smt007 / та с това момче К. прекарах НГ и после си мислех че всичко ще е само за една вечр,НО се оказа различно... харесах го, но го осъзнах ТВЪРДЕ късно. Та харесвам го от много далго време, НО "проблема" е мн замотан, запознах се с още много момчета, но само с едното Г.си станахме по-близки в смисал доста добри приятел и някак започнах да забраям К. мисля че и Г. ме харесва, но съм 100% сигурна, че дори и да си кажем кой какво изпитва, няма да стане нищо, тъй като съм доста висока- 1.80/въпреки това, не липсват"охажори"/, а той е по-нисък от мен, въпреки че се разбираме ПЕРФЕКТНО/една приятелка ми каза, че въпреки физическата ни разлика, може да сме идеалната двоика... Докато К. е точно като за мен, има и друго на ВСЕКИ купон на който присъстваме и двамата с К., винаги сме заедно, и тъй като ми писна да съм момичето за "една вечер" последния път го попитах, как стоят нещата между нас и К. ми каза че сме само за една вечер/въпреки че се замисли доста преди да го каже/. На всичкото отгоре с тях двамта сме от една компания излизаме заедно на кафета, но с К. нищо не е станало до сега, разбирам поне да и има приятелка или да е имал сериозна връка и за това да не иска да стане нещо ....ама той, не ходи и не е ходил с никоя от ДОООСТА дълго време.Ми мисля че тове е общо взето.
:( мн ми е трудно искам и единия и другия...... :smt005

08-23-2006, 21:19
извинете ме за правописните грешки, бързам,а и пиша нa phonetik :oops:

cskamoni4ka
08-23-2006, 21:19
Попитай К. дали иска да има нещо сериозно с теб.Ако не иска тръгни с Г.

NaDuFcHe
08-23-2006, 21:25
Ami..1vo reshi s koi ot dvamata iskahs da budesh 100%
i posle pogovori i s dvamata trqbva da ti e qsno che ako trugnehs s G nqma da moje veche da se zabivahs po kuponite s K Obmisli vsichko mnogo dobre i sama shte otkriesh reshenieto

gery_to
08-23-2006, 21:35
Ako K iskashe da e s teb a ne taka samo po kuponite za po edn avecher shteshe da ti e kazal dosega spored mene!Ti si reshi s koi iskash da si i se bori za nego,no ne da izberesh ediniq a posle da sajaliavash takache pomisli dobre!a tova za SM ne e goliama precha,ako se razbirate dobre i iskate da ste zaedno na koi mu puka che si po visoka

08-23-2006, 21:46
Mila,ne se vryzvai na takiva kato K. toi ako iska6e neshto seriozno shteshe da ti se obadi ili da te tyrsi.A shto se otnasq do drugoto mom4e - liubovta nqma granici,no ne pravi gre6kata da pita6 K. dali iska neshto seriozno i ako ne iska da se vyrne6 pri G. Prosto shte iskash vse oshte K. i nqma da se ottyrvesh ot misylta za nego!!!Uspeh. :)

08-23-2006, 21:46
Mila,ne se vryzvai na takiva kato K. toi ako iska6e neshto seriozno shteshe da ti se obadi ili da te tyrsi.A shto se otnasq do drugoto mom4e - liubovta nqma granici,no ne pravi gre6kata da pita6 K. dali iska neshto seriozno i ako ne iska da se vyrne6 pri G. Prosto shte iskash vse oshte K. i nqma da se ottyrvesh ot misylta za nego!!!Uspeh. :)

Mike-Jones
08-24-2006, 14:51
](*,) ](*,) tolkos me otek4ii ujass

AnN_G
08-24-2006, 20:51
Ми няма смисъл от мнението ти след като не помага!Никой не те кара да четеш темата,така че не се оплаквай! =;