PDA

View Full Version : kak???



08-23-2006, 22:27
kak da go nakaram da "lapne" kakto se kazva?smisul da se privurje silno kum mene, da iska samo mene i da nqma druga za nego!iskam da se polu4i ne6to silno mejdu nas!hodim ot ivezstno vreme,no iskam ne6tata da se zadulbo4at,a ne da sa prosto povurhnosti.s kakvo da go zadurja do sebe si?i pls ne mi kazvaite 4e nqma na4in...prosto iskam edna stabilna vruzka,t.e. toi da mi e siguren no ne mislete 4e iskam da go precakam ili ne6to takova,naprotiv....iskam da sme dobre zaedno.....iskam da sme silno svurzani i da se obi4ame silno!pomognete mi pls

08-23-2006, 22:29
i drugiqt mi vupros e-dali da mu pi6a 4esti4ko mili ne6ta i t.n. kogato ne sme zaedno,i taka edin vid se polu4ava nqkakvo sblijavane,ili naprotiv-da mu ostavq svoboda i da ne go zatormozqvam?kak mislite?koe e po-dobre

xqxqxq
08-24-2006, 01:26
ami az she spra s prostotiqta do tuk e she ti otgovorq seriozno :
4esto priqtelkata mi mi pishi mili dumi , no 4esno da si priznaq mi e malko stranno vsmisyl ne mi e syshtinsko... bih te posyvetval da mu pishesh mili raboti NO da ne prekalqvash , a pyk za tva kak da bydesh edinstvenna za nego , tam ve4e ti trqbva da si precenish kyf e na4ina(ili pyk moje se okaje 4e ne ste 1 za drug)....
dano sym pomognal

koalka
08-24-2006, 06:27
Ами според мен,за да бъдеш единствена за него си зависи много от харектера ти по принцип.Ако си лош човек не мисля,че може някой да не се осъзнае рано или късно какъв си в същност.Просто бъдете заедно и всичко ще си дойде от само себе си.НЯМА ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕН НАЧИН ДА ГО НАКАРАШ ДА ЧУВСТВА,ЧЕ ТИ СИ ЕДИНСТВЕНАТА ЗА НЕГО!АКО НАСИЛВАШ НЕЩАТА НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ!Прасто се дръж добре с него,показвай му чувствата си.

iiirish
08-24-2006, 06:41
за да задълбочиш една връкза и тя да е стабилна, не е необходимо само да накараш човека да "лапне"! за да е емоционална тази връзка трябва най-вече любов! а нея не можеш да я поставиш сама в ничия сърце.
моят съвет е: изчакай! всичко с времето си!

maybelline
08-24-2006, 07:45
Купи си "Любовна тактика",много е полезна в някои случаи.Трябва да му станеш навик.Започни да му обръщаш много внимание,хвали го,повдигай му самочувствието,пращай му sms-и всяка вечер и пиши колко много го обичаш и колко много означава той за теб и т.н.Продължи така 2-3 седмици,докато той свикне,че това е нормално.И един слънчев ден просто спри.Той веднага ще отреагира,защото изведнъж всичко,което му е станало навик ще изчезне(той няма как да не забележи).Същевременно му откажи и близостта,която си му давала до преди 2-3 дни(след периода на 'свикване').Така той ще се замисли дали не те губи и ще удвои усилията си да те задържи.А ти същевременно ще постигнеш желаната стабилност на връзката ви.Но пак те съветвам,по-добре си купи книгата,там е описано всичко,а и ще моделираш съветите според собствените си предпочитания.

KisskilleRcHe
08-24-2006, 07:51
Бъди естествена !!!!!!!!!! И нищо повече......

dEnIsTy
08-24-2006, 08:44
Идва от самосебе си!Никога не съм мислила как да го постигна,ноОо ето че стана при мен,за което много се радвам :wink:

undead
08-24-2006, 08:56
harabiqta

impress
08-24-2006, 11:41
Недей му досажда много, но и все пак прави всякакви трикове ;) Защо ли пиша само да пълня форума, като няма да говоря от личен опит ама... Аз и приятелката ми си ходим от половин година и сме си естествени и двамата, или просто сме се променили и двамата в добра насока, за да се виждаме и да ни е толкова интересно колкото беше и преди 6 месеца. Каква е тайната ли...? Зависи и от двамата! Ако не ми харесваше характера й, ако не ми харесваше и визуално.. не бих бил с нея, не бих бил толкова привързан. А аз много се радвам че съм с нея! :)

Помисли върху това, и ако не стане с т'ва момче... отивай на друг...

"Ако обичаш нещо, пусни го на свобода... ако то се върне при теб, и то те обича. А ако не се върне.. никога не е било твое и няма да бъде."

LuCkY_YoU
08-24-2006, 12:51
Купи си "Любовна тактика",много е полезна в някои случаи.Трябва да му станеш навик.Започни да му обръщаш много внимание,хвали го,повдигай му самочувствието,пращай му sms-и всяка вечер и пиши колко много го обичаш и колко много означава той за теб и т.н.Продължи така 2-3 седмици,докато той свикне,че това е нормално.И един слънчев ден просто спри.Той веднага ще отреагира,защото изведнъж всичко,което му е станало навик ще изчезне(той няма как да не забележи).Същевременно му откажи и близостта,която си му давала до преди 2-3 дни(след периода на 'свикване').Така той ще се замисли дали не те губи и ще удвои усилията си да те задържи.А ти същевременно ще постигнеш желаната стабилност на връзката ви.Но пак те съветвам,по-добре си купи книгата,там е описано всичко,а и ще моделираш съветите според собствените си предпочитания.
dosta dobra taktika :wink: a koi e avtora na tazi kniga i kyde moga da si q namerq?

impress
08-24-2006, 13:01
Относно книгата можеш да видиш в онлайн книжарниците примерно www.amazon-bg.com мисля, че беше... или пишеш амазон в дир.бг (впрочем и там има онлайн буук стоър ;) Или в голяма книжарница в града ти, ако има Хеликон там където живееш със сигурност ще я има ;)

LuCkY_YoU
08-24-2006, 13:03
blagodarq :wink:

maraia
08-24-2006, 13:04
ако си с готин характер не му досаждаш и се държиш добре с него готово....