PDA

View Full Version : Privli4ane :-)))



sexy_monitata
08-23-2006, 23:59
zdraveite ot dylgo vreme iskam da vi popitam ne6to-spored vas po kakyv na4in edno momi4e moje da privle4e vnimanieto na dadeno mom4e kakvo trqbva da napravi za da moje mom4eto da q zabeleji i da i obyrne malko pove4e vnimanie ot obiknovenno ???

AnGeL_NeBeSeN
08-24-2006, 00:24
emi pri polojenie 4e sa hodili predi edna godina kakto pri teb.ne znaq az zabelqzvam momi4eta koito se darjat estesvteno i ne sa nqkvi naduti.Moje bi 6te mu naprai6 vpe4atlenie ako si pogovorite. i si izasnite ne6tata i da mu kaje6 kak stoi rabotata.prosto nqma po dobro lekarstvo za ni6to ot tva da pogovori6 s 4oveka s koito iska6 .vsiko se opravq 4rez dumi

sexy_monitata
08-24-2006, 00:31
blagodarq za syvet4eto

xqxqxq
08-24-2006, 01:21
az shi dam po-dobro : ami zna4i reshenieto e takoz chi trqa sa syble4esh gola pred nego i da mu dadesh da si napyha kura v maznata ti puta, posle da mu oblijish topkite i nakraq da mu povyrnish v/u liceto

koalka
08-24-2006, 06:29
Ако имаш в предвид същото момче от другата ти тема-просто няма смисъл.Той явно търси само секс...незнам.Но и ти много глупаво си постъпила.Ти дори не знаеш дали има чувства.

08-24-2006, 06:36
ами фриртувай с него, покажи му, че си нещо по-специално от останалите момичета, но в никакъв случей не се хвърляй в краката му [-X нека разбере, че ако не има теб няма да има нищо, но остави за себе си и малко достойнство. късмет

iiirish
08-24-2006, 06:38
ами фриртувай с него, покажи му, че си нещо по-специално от останалите момичета, но в никакъв случей не се хвърляй в краката му [-X нека разбере, че ако не има теб няма да има нищо, но остави за себе си и малко достойнство. късмет

:evil: уф, проклето логване! това бях аз

dEnIsTy
08-24-2006, 10:49
знаеш ли колко такива теми има... :twisted:
БЪДИ СЕБЕ СИ! :twisted:

e_l_i_z_a
08-24-2006, 11:07
Има наистина много такива теми,и ми е писнало да повтарям едно и също и едно и също...Вчера в един друг сайт(няма да правя реклами) намерих мини статййка..
1. Опитай се да го впечатлиш с нехайност, покажи му, че не те вълнува присъствието му и той сам ще дотича при теб!
2. След това той може би ще ти обърне внимание и тайно ще започне да разпитва за теб.
3. Ако харесваш това момче, просто изчакай да то да ти предложи! Това е най-голямата стъпка, която можеш да предприемеш, за да не се издъниш и да продължиш напред!
4. Ако това, което написах не ти помогне, знай че щом той не те харесва, то най-вероятно си попаднала на пълен глупак, който не знае какво изпуска!
5. Не се тревожи, защото на света има много мъже, а зад всеки един, се крие по една силна жена!