PDA

View Full Version : Мразя циганите!



Ziezi
08-24-2006, 11:48
Писна ми от тия паплач!Мисля,че е крайно време да бъдат изритани от тук!Всичките са гнусни,миризливи,крадливи паразити,които живеят на наш гръб!Вие кво мислите по въпроса?

Mo6no
08-24-2006, 11:54
Мисля, че си ограничен.

Ziezi
08-24-2006, 11:54
че си расист и нямаш право да определяш така хората...
За пореден път показваш некомпетентността си....

08-24-2006, 11:54
ima si cigani i cigani.nqkoi naistina sa takiva,no ne vsi4ki.ima puk i bulgari,koito imat ciganski mantalitet i se durjat mangalski.no vse pak nqma kak da budat izritani.te prosto sa se vnedrili v tva ob6testvo i sa stanali 4ast ot nas.edinstvenoto,koeto moje da se napravi e da im se pomogne da jiveqt kato normalnite hora,za6toto pove4eto cigai iskat,no nqmat vuzmojnost.tezi,koito ne iskat da si tro6at glavata. [-(

fake
08-24-2006, 12:02
брей, кога се запозна с всичките, та знаеш какви са..
експлойтед ти го каза - "всеки човек е личност",
мисля, че нямам какво повече да добавя...

648541
08-24-2006, 12:04
i az gi mrazq ](*,) ](*,)

rowzz
08-24-2006, 12:05
Писна ми от тия паплач!Мисля,че е крайно време да бъдат изритани от тук!Всичките са гнусни,миризливи,крадливи паразити,които живеят на наш гръб!Вие кво мислите по въпроса?
3a!..

08-24-2006, 12:05
i az gi mrazq ](*,) ](*,)
а аз мразя такива като теб. :twisted:

648541
08-24-2006, 12:11
i az gi mrazq ](*,) ](*,)
а аз мразя такива като теб. :twisted:
a znae6 li kolko me interesuva :lol: :lol: :lol: :lol:

Ziezi
08-24-2006, 12:13
аахаахахахаха мисля, че ти показваш само колко си ограничен и как си забил нос в жалката си расова омраза...

ти си този, който лепна етикет на хора, които не познаваш и съм убеден, че никога не си контактувал с циганин...

за разлика от теб аз съм контактувал с такива и съм работил с такива и мога да ти кажа, че всеки човек е личност, а твоят жалък расизъм е просто глупост...


"Скандални несправедливости и непоносима мизерия се раждат оттук, от една често допускана грешка - да се бърка вашата идентичност с една или друга ваша принадлежност. Като отделна идентичност вие сте си вие, толкова особена личност или индивид, че несъмнено генетиката никога не ще да я открие преди вас, нито да я повтрои, докато има живот. По принадлежност, винаги колективна, вие спадате към французите или към алжирците, към тъмнокосите или към плешивите, към белите или черните, към християните или атеистите, към учените или дипломираните. Що е расизъм? Да определяш, приемаш или третираш някого, сякаш неговата личност се изчерпва с една от неговите принадлежности, избрана и преследвана: вие сте чернокож и мъж или католик и риж. Расизмът се свежда просто до объркване между принципа за принадлежност и включване на принципа за идентичност. Като казваш мъжка или национална идентичност, бъркаш категория и личност или свеждаш индивидуалното до колективното: логическа грешка, която наистина изгражда местен клан или група за натиск, но е човешки разрушителна. Вие само спадате към тази страна, тази религия или към вашия пол." (Мишел Сер - френски философ).

Хайде разбирачо,като си толкова знаещ кажи ми колко раси има и от коя са циганите и ние....

gestapo
08-24-2006, 12:17
Има ли нужда от коментар - мразя ги. :-s

08-24-2006, 12:18
i az gi mrazq ](*,) ](*,)
а аз мразя такива като теб. :twisted:
a znae6 li kolko me interesuva :lol: :lol: :lol: :lol:
знам.теб те интересува само как да намериш начин да затъпееш още повече. :D

Ziezi
08-24-2006, 12:19
Експлойтед,знаеш ли колко ми пука какви думи има на английски!Какво целиш с тия стихотворенийца?Да видим всички колко си готин и фешън ли?Еми фешън си,айде......

Ziezi
08-24-2006, 12:23
Първо-имаш ли представа какво означава фашо?
Второ-пак ти казвам,че за съжаление българите и циганите са от една раса!

Communist
08-24-2006, 12:24
Недейте да делите хората по цвят. Делете ги по класа. \:D/

08-24-2006, 12:26
Първо-имаш ли представа какво означава фашо?
Второ-пак ти казвам,че за съжаление българите и циганите са от една раса!
zna4i priznava6,4e i ti si ciganin? :-D

Ziezi
08-24-2006, 12:33
Първо-имаш ли представа какво означава фашо?
Второ-пак ти казвам,че за съжаление българите и циганите са от една раса!

мдам имам представа какво е фашо, и го употребявам като най- краткото и обобщително...

ти ако искаш си бъди и социал-дарвинист...
но като гледам си някакъв от онези "националистите", които се кефят на разни пангермански идейки...

Какво означава фашо?
Е друго си е да вярваш в утопии,а?


zna4i priznava6,4e i ti si ciganin?

С идиоти не се занимавам...

648541
08-24-2006, 12:33
i az gi mrazq ](*,) ](*,)
а аз мразя такива като теб. :twisted:
a znae6 li kolko me interesuva :lol: :lol: :lol: :lol:
знам.теб те интересува само как да намериш начин да затъпееш още повече. :D
tva kvo ob6to ima s zatupqvaneto :smt005 :smt005 :smt005

08-24-2006, 12:40
i az gi mrazq ](*,) ](*,)
а аз мразя такива като теб. :twisted:
a znae6 li kolko me interesuva :lol: :lol: :lol: :lol:
знам.теб те интересува само как да намериш начин да затъпееш още повече. :D
tva kvo ob6to ima s zatupqvaneto :smt005 :smt005 :smt005
повече,отколкото кухата ти глава може да предположи. 8)

648541
08-24-2006, 12:41
i az gi mrazq ](*,) ](*,)
а аз мразя такива като теб. :twisted:
a znae6 li kolko me interesuva :lol: :lol: :lol: :lol:
знам.теб те интересува само как да намериш начин да затъпееш още повече. :D
tva kvo ob6to ima s zatupqvaneto :smt005 :smt005 :smt005
повече,отколкото кухата ти глава може да предположи. 8)

heheeeeee ti si bil mn ostroumen we ahahhhha dobre 6tom kazva6 :lol: :lol: :lol:

08-24-2006, 12:43
i az gi mrazq ](*,) ](*,)
а аз мразя такива като теб. :twisted:
a znae6 li kolko me interesuva :lol: :lol: :lol: :lol:
знам.теб те интересува само как да намериш начин да затъпееш още повече. :D
tva kvo ob6to ima s zatupqvaneto :smt005 :smt005 :smt005
повече,отколкото кухата ти глава може да предположи. 8)

heheeeeee ti si bil mn ostroumen we ahahhhha dobre 6tom kazva6 :lol: :lol: :lol:
:smt005

switchfoot
08-24-2006, 12:59
Писна ми ве4е да 4ета безмислени теми...АЗ съм ЦИГАНКА...Разли4авам ли се по не6то от другите?-НЕ!
Навсякъде 4ета:"Циганите са неграмотни...те крадат...циганите на сапун,така Българиа 6те се оправи...Атака"
Знаете ли,такива като вас докараха Българиа в такова положение,вкоето е!Оправлява6тите са тези,които крадат.Интересно,но там не циганите грабят,а БЪЛГАРИ такива националисти като вас!
Имате проблем с мисленето,тесногръди сте!Стра6ното е,4е ви липсва умствен багаж....!

Ziezi
08-24-2006, 13:09
Писна ми ве4е да 4ета безмислени теми...АЗ съм ЦИГАНКА...Разли4авам ли се по не6то от другите?-НЕ!
Навсякъде 4ета:"Циганите са неграмотни...те крадат...циганите на сапун,така Българиа 6те се оправи...Атака"
Знаете ли,такива като вас докараха Българиа в такова положение,вкоето е!Оправлява6тите са тези,които крадат.Интересно,но там не циганите грабят,а БЪЛГАРИ такива националисти като вас!
Имате проблем с мисленето,тесногръди сте!Стра6ното е,4е ви липсва умствен багаж....!

Я по-добре не пиши,че потвърждаваш твърдението,че циганите са неграмотни....

switchfoot
08-24-2006, 13:22
](*,) ](*,) ](*,) винаги ли си пълен с омраза,или тя ти идва от вътре?

Ziezi
08-24-2006, 13:42
мммммм наистина трябва да поработиш над правописа...

амииии пълен е с омраза, защото го е страх да обвинява себе си за собствените си грешки и е най-лесно да се прехвърли вината на друга етническа единица...

Мда,прав си!Аз съм виновен,признавам си,аз убих проф.Калоянов,бившия шеф на МВР-то във Видин,момчето от Плевен,аз пребих тримата полицаи в Христо Ботев ония ден,и тези във Факултета преди няколко месеца,аз изсякох половината гори,аз не си плащам сметките,аз си строя незаконно бараки,аз замърсявам градовете с миризливите си каруци,аз се возя безплатно във влаковете,като заплашвам машинистите,аз ходя да крадя по площадите в Холандия и Австрия и тн. и тн. и тн.Май съм го ударил на "свободия",а "анархисте"?Или може би за тва нещо има друга измислена дума?

machoka
08-24-2006, 13:42
НЕ на расистките теми!