PDA

View Full Version : Абе...кфо им става на тия хора



fake
08-24-2006, 12:00
тъкмо си помислих, че нищо интересно не се случва в тоя град, и се сетих колко брутално щяха да ме изнасилват/убиват/отвличат и то на два пъти и то две поередни вечери преди 2 дни :shock: :shock: :shock:
в понеделник си вървя някфа по една улица(няма начин, прибирам се по най-тъмните улички щот е най-пряко) и зад мен върви някъф...и тръгвам аз по-бързо, и чувам че тоя почва да върви бързо...забавям крачка, забавя и той...и по едно време тоя ме хваща за ръката и ми прошепва "ебе ли ти се" :smt078 да видите как се поставя нов световен рекорд по бягане с препятствия...баси, нищо не носех в мен за самозащита иначе ехеее...
и на следващия ден(вечер) се прибирам, не по същата улица ама по друга тъмна...вървя си, слушам си музика и никой не закачам, ама вече стискам ножчето в джоба...и върви някфа бяла кола викам си айде тоя ся ще мине...да ама не, върви успоредно с мен...а аз с пола :smt093 гррр и спира колата, вратата се отваря и някъв оттам ми разправя 'качвай се' викам шш бате луд ли си къде шсе качвам и вече вадя ножчето и айде готова за бой...тоя уж посегна към мен като видя кфо държа се дръпна, затвори вратата на колата , а аз през тфа време вече бягам в другата посока...
супер в депресия съм, две вечери подред да го еба, вчера не излизах по центъра точно поради причината, че живея далеч...ама не може така всяка вечер баси...мега гадно ми е, а няма да карам всяка вечер някой да ме изпраща, не съм някфа тъпа кифла...вече шси нося кухненския нож и имаме едно като чукче за пържоли деба...да виим кой шсе закача...
та дъ пойнт беше момиченца не се прибирайте сами по тъмно...

cecko_boy
08-24-2006, 12:09
Uff super gadno emi kai na vashte za kvo stava na vupros i shte go reshite po nqkakuv na4in tozi problem ili pyk kakvo puk , ako nqkoi te izprashta do vas tova nqma nishto losho spored men :):):)

648541
08-24-2006, 12:10
oleeee milata tva ako mi se be6e slu4ili na mene nqma6e da mrudna ot nas puk kamoli da se pribiram pak po tumno!!dobre de nqma li s koi da se pribira6,4e vse sama?!?!mn vnimavai dr put tva ne e 6ega rabota...super opasno e v dne6no vreme.A samo da pitam ot koi grad si?
i molq ti se karai nqkoi da te izpra6ta tva si e seriozno :shock:

08-24-2006, 12:14
ujas. :shock: naistina trqbva nqkoi da te izpra6ta do vas ili pone vurvi po po-golemi i osveteni ulici s pove4e hora.i si nosi noja za vseki slu4ai i ako nqkoi te napadne znae6 kvo da pravi6.dano da ne ti se slu4va pove4e. :( i pri men e imalo mnogo takiva istorii i ne samo pri men de.na vsqko momi4e se slu4va.az vseki den bez izklu4enie popadam na opone 1-2 ludi ako ne i pove4e.imam nai-razli4ni slu4ki i nqma da mi stigne vremeto da izbroqvam.prosto takiva pedali e imalo,ima i vinagi 6e ima.nqma spasenie. :smt013

fake
08-24-2006, 12:23
хахаа луди ли сте, аз ако кажа на наште тфа значи след осем да не излизам повече...
това с изпращането го изключвам като идея

Boot
08-24-2006, 12:33
Мдам, и аз преди някфо... като година примерно и се прибирах супер пияна от някъде си. И ме задърпаха към някфи коли... някфи филми. А беше в центъра, ебати.
Някфо гадно е било, но аз пък бях зле тогава и не се стресирах.

Макар че, тфа с ножа не е никак лоша идея и от известно време насам се замислям...

fake
08-24-2006, 12:37
не е въобще лоша, най-малкото ти е по-спокойно

Blackie
08-24-2006, 12:44
Кофти ситуации са тези..и на мен са ми се случвали.. Не знам какво да те посъветвам. Може би ако имаш възможност да се прибираш с такси вечер, дори пак да има някакъв риск, не е толкова голям, колкото ако се прибираш сама по тъмните улици. А пък ножчето пак си го носи, едва ли ще попречи на някой друг освен на този, който се опита да те нападне :wink: (дано не ти се случва повече де)! Успех!

Boot
08-24-2006, 12:51
Искам нож...

just_a_kid
08-24-2006, 12:52
Ооооо, да, наистина е много кофти. Не можеш ли да се прибираш по по-оживени улици? Е то зависи в колко се прибираш де, ама все пак..

fake
08-24-2006, 12:53
абе в 2-3-4 през нощта, и то в град като моя...трудно...има осветени, ама много заобикалям така...повечето пъти гледам да се прибирам с такси, ама по някой път като не останат кинти..

aBeP4eTo
08-24-2006, 12:59
Това е супер гадно Инке :( Съжелявам обаче ще ти се случи поне още 100 пъти, защото има страшно нахални мъже. Мене ми се случвало адски много пъти, а пак това с преследването ми беше станало ежедневие :-D Би стронг! Вадиш ножчето и ги заплашваш няма друг начин да се отървеш от такива напасти или спрейче си купи аз лично много разчитам на спрейчето си и другото на което трябва да разчиташ е краката :mrgreen: Наското 5-6 мангала вървяха до през целия път и през целия път ми говореха "ща чукам", "ах кви цици имаш" и такива глупости докато накрая единия не си изкара мъжката даденост 8-[ и не го развя пред мене скандирайки "Лапай" само, че мене така ми кипна, че му ударих един шамар и той естествено посегна да ме бие само, че аз го наритах и избягах. :wink: ;-) :-) Честно казано само да ми падне тоя такъв бой ще го бия истина не е... :-D

Jamalska
08-24-2006, 13:00
Мда много е депресарско...Аз по принцип имам некфа фобия от хората в тъмното и за тфа и аз винаги се разнасям с ножа у джоба...

skate_warrior
08-24-2006, 13:01
Абе... едва ли ше ви стиска да намушкате някой с тия ножове..

fake
08-24-2006, 13:03
ае къде ги има тея спрейове...
страх ме е да си купя такова че кфат съм любопитна ще взема да си пръсна и после шсе чудя кфо става

priti_kiti
08-24-2006, 13:14
абе в 2-3-4 през нощта, и то в град като моя...трудно...има осветени, ама много заобикалям така...повечето пъти гледам да се прибирам с такси, ама по някой път като не останат кинти.. Монтана, right? Дам на мен един път ми се случи да се прибирам сама там,към 1-2 и то точно около киното са некфи тъмни и забутани улични със сякфи мангали..адски гадно е,добре че живея на центъра там.. а ф Монтето кфи ги имаа... :lol: а ти внимавай много като се прибираш сама,щото са нафсякъде тия отрепки и незнаеш колко са опасни и силни... зимай некое момче с тебе,поне когато се прибираш по-късно..

fake
08-24-2006, 13:16
хаха ае тия дето са в монтето не ме плашат, щот ги познавам повечето :lol: :lol: :lol: тфа като навремето "по дианата има наркомани и сектанти, не ходете там..."...сега като ги познавам тия "наркомани и сектанти" мноу ми е зор...виж гнусните старци из тъмните улички са си ебали майката...аз като съм в Младост още повече...ти пък кво си правила в Монтана О.о

priti_kiti
08-24-2006, 13:18
хаха ае тия дето са в монтето не ме плашат, щот ги познавам повечето :lol: :lol: :lol: тфа като навремето "по дианата има наркомани и сектанти, не ходете там..."...сега като ги познавам тия "наркомани и сектанти" мноу ми е зор...виж гнусните старци из тъмните улички са си ебали майката...аз като съм в Младост още повече...ти пък кво си правила в Монтана О.о Хах баба ми и дядо ми живеят там и хода през ваканцията :Р

>>ZLOBI4KA<<
08-24-2006, 13:21
fake, мн е гадно това което ти се е случило. И то 2 дни подред ....баси изродите дето ги има :smt011 Ми кво да ти кажа....нямаш пари за такси всяка вечер, не искаш да ангажираш приятели да те изпращат, не можеш да кажеш и на вашите, пътят по осветените улици е мн заобиколен..... :smt017 самоотбраната не е лоша идея, но все пак не е решение според мен. Аз предлагам една вечер да се прибереш с такси, на следващата да те изпратят приятели, след това може да излезете някъде близо до до вас, за да не се налага да обикаляш по тъмните улички. Просто за нищо др не мога да се сетя. Мен поне винаги ме изпращат приятели (дори и да се прибирам с такси). Имало е дори случаи, когато не ме пускат да се прибера сама и ги чакам и те да се приберат и да ме изпратят. Понякога ме изпращат и пак се връщат да продължат веселбата. :)

aBeP4eTo
08-24-2006, 13:35
Аз пък винаги предпочитам сама да се оправям, а не да разчитам на таксита или на някой приятел да ме защити. Вземаш си спрейчето и напред миналата седмица ми се наложи да вървя 3км по шосето с оскъдни дрехи 8-[ и най-важното сама в 4 часа :mrgreen: Сещтате се, че всяка кола която минеше спираше обаче просто трябва да знаете как културно да разкарвате навлеците :mrgreen: А моето спрейче си го закупих от един щанд за ловци, където се продават пушки и такива принадлежност. Спрейчето е по-добро решение, защото човек в паниката с нож може да направи непоправими неща. :mrgreen:

macy_day_parade
08-24-2006, 17:01
:smt010
kogato bqh na 12 edin 6*banqk me zad1rpa v 1 hrast!edvam se izm1knah(sritah go v topkite,drug na4in nqma6e...).Oba4e mi ostana golqma travma v du6ata tva...mnogo zle mi be6e 2-3 meseca sled tva...mai mnogo seriozno go prejivqh...

i'm so excited!
08-24-2006, 17:33
май няма нито едно момиче, което да не е пострадало от гадните загорели старчета.
аз си имам едно спрейче, обикновено го взимам с мен, но е старичко вече (все още не съм го използвала, дано не ми се и налага) и се притеснявам дали вече не е изветряло или знам ли ...
разчитам само на бомбетата в кубинките и бързото си тичане 8-[

Dharma
08-24-2006, 18:15
vzemi si speri,mislq 4e e po-dobre otkokloto noj :)

psycho_girl
08-24-2006, 18:36
ee 4e ti moje6 i da si sgotvi6 sprei, malko liut piper (malko pove4e vuobrajenie kato moito) iii gotovo, a noja ne e za da namu6kva6, a za da si spokoina, na men ne mi se e slu4valo, dano ne mi se i slu4i, ama az sum si na centura :mrgreen:

Sarabi
08-24-2006, 18:59
Мдаа...ножа не е за да убиваш,а за да заплашваш.А ако стане наистина напечено-нанасяш леки телесни повреди.По възможност по лицето,че после да помни какво трябва и какво не трябва да се прави с момичетата.
И явно наистина всяко момиче има гадни спомени-мен като бях някакво дребно някакъв ме хвана в асансьора и започна да ме натиска в ъгъла,ама го сритах и се измъкнах навън.После сигурно 2 месеца карах само по стълбите.

siXt_senSe
08-24-2006, 19:23
Абе спрейове,ножове,бягане,аз ако съм ще се панирам и ще забравя всякакви движения(не дай си Боже да ми се случи)А ако се сетя да бягам,каквато съм атлетка ако тръгне да ме гони ще ме настигне.Не,не,аз не рискувам,макар че ми се е случвало да се прибирам сама,ама само по светли и оживени места :) Компаниика или такси най-добре в по-късните часове :wink:

midnight...
08-24-2006, 21:13
офф аз съм голямо бъзе и почти винаги се прибирам с някой
НО веднъж посред бял ден некъф дядка мазен гнусен и т.н. ме проследи по почти целият път до даскало и това всичко послерд бял ден идва до мене хваща ме и аз като се разписках....
същия след незнам си колко седмици в автобуса :shock: омг пак си изкарах ангелите но поне отново бях сред хора....някакви гадни психически травми стават... и ако щете вярвайте и след двата случая пих валериан...защото сигурно щях да припадна
и това за спрейчето е мега добра идея :-k

sherry
08-24-2006, 21:26
Оф,мен посред бял ден се опитаха да ми го направят товаи то пред собствения ми вход :shock: Беше някакъв мръсен, приличаше на скитник :? Сграбчи ме, но го ударих с чантата си (връщах се от училище) и успях да се измъкна

the_o.c_girl
08-24-2006, 21:32
от къде си?
това е отвратително!!!взимай некого с теб...ВИНАГИ

08-24-2006, 21:33
6to ne po4ne6 da se zanimava6 s nqkvi boini izkustva? :twisted: :wink:

psycho_girl
08-24-2006, 21:45
ima i drugo re6enie, jelezen poqs :smt005 kato na devstvenicite :smt005 zzorno 6e ti go maxne :smt005

*Sumerian_Haze*
08-24-2006, 22:55
Незнам , според мен когато нямаш пари за такси помоли някое момче от компанията ти да те изпрати ... ако ли не - остават спрея и ножа , хах и кубинките с метални бомбета :lol: :wink: :)

rosskata
08-24-2006, 23:14
:smt013 Уф и на мен ми се е случвало- а нито ходя с оскъдни дрехи, нито съм някаква сексбомба... В началото като бях по- малка много се пихирах и все ме беше страх, но после тактиката "риташ и бягаш" ми се стори по- удачна... Слава богу, скоро не ми са се случвали подобни изцепки- пък и психопатите от моя квартал ги познавам повечето... :roll:

КОлкото за загорелите дядковци- има такива и онакива... Ако само се занасят и подсвиркват, или говорят простотии, абсолютно ги игнорирам... Но ако става въпрос да те дърпа някой, това е вече съвсем друго и е сериозно... Тогава вече ти трябват сперй, нож, обувки и тям подобни...