PDA

View Full Version : извънреден месечен цикъл



а.боза
08-24-2006, 15:32
преди две седмиви ми сварши цикала,а днес ми се появи отново.то даже немога и цикъл да го нарека,само цапа,с ежедневна превръзка съм,не те4е а цапа .....незнам как точно да ви го опиша,моце би на когото му се е случвало се досеща вече.не ми те4е,а цапа пак си е кръв ....незнам
от нерви ли е,някъкв проблем ли имам ...утре заминавам на море и се 4удя колко време ще е.мен ме съмнява 4е ще е 3 4 дена...... :?:

Zlat4eto
08-24-2006, 18:31
Az imam dna priqtelka koqta zaduljitelno i idva 2-puti sedmi4no kato ima6 predvid 4e govorq za prez 2-sedmici i utide na lkear i toi i predpisa lekarstva.....spored men spox ne e seriozno :D

Zlat4eto
08-24-2006, 18:33
HAhah iskah da kaja 2-puti mese4no....na dve sedmici...sorka dano da si me razbrala

honey_7o
08-24-2006, 18:34
Az imam dna priqtelka koqta zaduljitelno i idva 2-puti sedmi4no kato ima6 predvid 4e govorq za prez 2-sedmici i utide na lkear i toi i predpisa lekarstva.....spored men spox ne e seriozno :D

Da be.Nz dali e seriozno no ne e normalno.Po dobre otidi na lekar za6toto posledstviqta moje da sa lo6i ako ne se obarne vnimanie na vreme :-s

Zlat4eto
08-24-2006, 18:38
Da ve na priqtelkata mi i izpisa edni lekarstva ni6to poveche ne be6e ni6to seriozno ....i na men mi se e slu4valo da mi doide 2 -puti ili da mi zakusnee ...ama da utide na lekar

а.боза
08-24-2006, 20:54
ами то това не е цикъл както казах, аз незнам какво е всащност.по предния път когато трябва6е да съм в цикъл редовно ми те4е6е както сега,едно нит цикал нито нишо оф баси сложното :twisted:

Jenninka
08-27-2006, 19:53
На мен ми идва тоя месец за 2ри път.и ми е така от 4месеца...ходих на лекар и на сякви хормонални изследвания.казаха ми че сичко било нормално и ми преписаха някви хапчета.ма аз не искам да ги пия(противозачатъчни),щот на тая възраст хормоните ни мутират и след тва като се разбъркат става лошо...въпреки че новите препарати били вече по-добри от старите,аз много не вярвам.може би не е нищо спешно , но иди на генеколог,той най-вероятно ще иска да ти изследват някой хормон(преди тва ще те гледа за киста на яйчниците)...Дано сичко да е наред!

08-28-2006, 20:48
Ohh tva se slu4i i na men,na 2 sedmica nqkude otkakto mi be6e svur6ilo mi 'dpide',ako moga da go nareka taka i bqh na moreto,2-3 dni be6e samo,sega mi zakusnqva... :?