PDA

View Full Version : Челси-Левски



08-24-2006, 18:03
А кога ще е мача?И ще е в БГ,нали?Моля кажете,аз съм луд фен на Левски,оооо как ще ме изкефи да бият Челсиии!Та кога ще е и къде?

midian
08-24-2006, 18:48
Само челси олеее!

cecko_boy
08-24-2006, 19:04
Samoooooo levskiiiii ale aleee aleeeeeeee ............. sinqta lavina pak leti napred koi shte vkara gola na kogo e red .........

the_o.c_girl
08-24-2006, 19:13
България олеееееееееееее

08-24-2006, 19:24
кога ще е ма4ааааа!!@?

midian
08-24-2006, 19:25
А бай дъ уей според вас на това мачле кой отбор НЯМА да е в синьо?Аз залагам на Челси.

the_o.c_girl
08-24-2006, 19:27
А бай дъ уей според вас на това мачле кой отбор НЯМА да е в синьо?Аз залагам на Челси.
ВСЕКИ ДОМАКИН ЩЕ Е С ДРЕХИТЕ СИ КОЛЕЖКЕ :smt013 :smt013 :smt013 :-D

midian
08-24-2006, 19:32
А бай дъ уей според вас на това мачле кой отбор НЯМА да е в синьо?Аз залагам на Челси.
ВСЕКИ ДОМАКИН ЩЕ Е С ДРЕХИТЕ СИ КОЛЕЖКЕ :smt013 :smt013 :smt013 :-D :-D

adi_crazy
08-24-2006, 19:50
AAAAAAAAAAAA ЛЕЛЕ ТИЯ ЧЕЛСИ КАК ГИ МРАЗА!!!
МАЧКАЙ ЛАВИНООООООООООООООООО
СЛЕД МАЧА ЩЕ СЕ ВИДИ КОЙ Е ЕДИНСТВЕНИЯ СИН ОТБОР В ЕВРОПА!!!

XePouH
08-24-2006, 19:54
AAAAAAAAAAAA ЛЕЛЕ ТИЯ ЧЕЛСИ КАК ГИ МРАЗА!!!
МАЧКАЙ ЛАВИНООООООООООООООООО
СЛЕД МАЧА ЩЕ СЕ ВИДИ КОЙ Е ЕДИНСТВЕНИЯ СИН ОТБОР В ЕВРОПА!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maldini
08-24-2006, 20:31
айде са ше видим синята лавина в такава група колко са велики :-D Ако хванете някоя точка това ще е истинско чудо.Иначе мача с Челси е на 27 септември в София.

adi_crazy
08-24-2006, 21:53
айде са ше видим синята лавина в такава група колко са велики :-D Ако хванете някоя точка това ще е истинско чудо.Иначе мача с Челси е на 27 септември в София.
'сичко което постигнахме до тука е историческо и велико.Ако загубиме от Челси, Барса или Вердер няма да е трагедия.Ние сме горди с това което направихме и там ни е мястото - сред най-добрите

maldini
08-24-2006, 23:38
айде са ше видим синята лавина в такава група колко са велики :-D Ако хванете някоя точка това ще е истинско чудо.Иначе мача с Челси е на 27 септември в София.
'сичко което постигнахме до тука е историческо и велико.Ако загубиме от Челси, Барса или Вердер няма да е трагедия.Ние сме горди с това което направихме и там ни е мястото - сред най-добрите
ъЪЪЪЪ ше ме извиниш ли ама ти Киево за велик отбор ли ги мислиш? :---)

gery_to
08-24-2006, 23:59
Mai kraia na prikazkata idva,a?xixixx emi vreme beshe!
She me izviniavate ama nemoga da si predstavia Topuzakov sre6tu Ronaldihno!sigurno 6te pusne jalto! che barsa i cheslea shte im vkarat pone 6-5 parcala!vse edno shte si pripomniam balgariq vs sweden! :smt005 :smt005 :smt005

teenkopele
08-25-2006, 09:00
...Ако хванете някоя точка това ще е истинско чудо...

Замисли се, че преди време никой не вярваше, че Левски е способен да влезе в групите на Шампионската Лига. Всички си мислеха, че това ще е цяло чудо и какво стана...чудото стана, синята мечта се сбъдна.
Няма невъзможни неща! :wink:

cskamoni4ka
08-25-2006, 09:03
Ц-ц-ц ебати "късмета" извадихте да се паднете с такива отбори хаха ... до тук сте соРка :lol: Ще ви смачкат!Е поне малко се порадвахте...

teenkopele
08-25-2006, 09:10
Ц-ц-ц ебати "късмета" извадихте да се паднете с такива отбори хаха ... до тук сте соРка :lol: Ще ви смачкат!Е поне малко се порадвахте...

С риск да прозвуча смешно ще ти кажа да не бъдеш толкова сигурна.:wink:

cecko_boy
08-25-2006, 10:49
Ц-ц-ц ебати "късмета" извадихте да се паднете с такива отбори хаха ... до тук сте соРка :lol: Ще ви смачкат!Е поне малко се порадвахте...

xaxaax Levski shte gi ma4ka nared ste vidim septemvri kak 4elsi shte si hodqt s glavi nadolo kum rodinata stoto levski shte gi sma4ka nqma nevuzmojni neshta

koi e mislil nqkoga 4e Cska 6te bie liverpool, zashto pyk levski da ne bie 4elsi nali taka davaiiiiiite levskariiii :D

cecko_boy
08-25-2006, 10:51
Ц-ц-ц ебати "късмета" извадихте да се паднете с такива отбори хаха ... до тук сте соРка :lol: Ще ви смачкат!Е поне малко се порадвахте...

sujalqvam 4e flodq pak temata,no iskam da te popitam moje da si ot cska ili koito i da e otbor,zashto ne podkrepqsh levski se pak e bulgarski otbor koito ni predstavq v shampionskata liga ako cska beshe tam az shtqh da q podkrepqm edinstveno stoto sym bulgarin i iskam da gi ma4kat

adi_crazy
08-25-2006, 12:29
пишете история, ама е само вашата...

когато стигнете полуфинал се обадете...

Барсааааааааааааааааааааа ааа ще си ги гледам наживо- само заради това ви уважавам...
такива ........... като тебе не ги ща на стадиона!Да идват само левскарите а не некви куфари дето се напикават само при мисълта че Роналдиньо ше дойде в българия

maldini
08-25-2006, 17:50
пишете история, ама е само вашата...

когато стигнете полуфинал се обадете...

Барсааааааааааааааааааааа ааа ще си ги гледам наживо- само заради това ви уважавам...
такива ........... като тебе не ги ща на стадиона!Да идват само левскарите а не некви куфари дето се напикават само при мисълта че Роналдиньо ше дойде в българия
ще е хубаво да му го кажеш лице в лице на стадиона :)

cskamoni4ka
08-25-2006, 18:16
Ц-ц-ц ебати "късмета" извадихте да се паднете с такива отбори хаха ... до тук сте соРка :lol: Ще ви смачкат!Е поне малко се порадвахте...

sujalqvam 4e flodq pak temata,no iskam da te popitam moje da si ot cska ili koito i da e otbor,zashto ne podkrepqsh levski se pak e bulgarski otbor koito ni predstavq v shampionskata liga ako cska beshe tam az shtqh da q podkrepqm edinstveno stoto sym bulgarin i iskam da gi ma4kat
Няма да подкрепям Уефски,защото ги мразя!ДоволеН?

adi_crazy
08-25-2006, 22:11
пишете история, ама е само вашата...

когато стигнете полуфинал се обадете...

Барсааааааааааааааааааааа ааа ще си ги гледам наживо- само заради това ви уважавам...
такива ........... като тебе не ги ща на стадиона!Да идват само левскарите а не некви куфари дето се напикават само при мисълта че Роналдиньо ше дойде в българия
ще е хубаво да му го кажеш лице в лице на стадиона :)
Еми с удоволствие, но няма как да се срещнем щото вие ше се изпокриете като мишки, а нито аз нито някой друг левскар ще се занимаваме с такива като вас точно преди мача с барцидона

Obitax
08-25-2006, 22:48
monika mnogo ograni4eno 4orbar4e si .

Levski moje i da ne pobedi Chelsea Barca i Werder no Lecski e PERVIQ Balgarski otbor klasiral se za 6ampionskata liga i sa6to taka EDINSTVENIQ otbor stignal do 1/4 finali za kupata na Uefa .

maldini
08-25-2006, 23:03
monika mnogo ograni4eno 4orbar4e si .

Levski moje i da ne pobedi Chelsea Barca i Werder no Lecski e PERVIQ Balgarski otbor klasiral se za 6ampionskata liga i sa6to taka EDINSTVENIQ otbor stignal do 1/4 finali za kupata na Uefa .
а ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯ БЪЛГАРСКИ КЛУБ СТИГНАЛ ПОЛУФИНАЛ НА КЕШ!!!!!!!!!!
ИЗВОДИТЕ-ДУХАЙ!!!!!!!!!!

cskamoni4ka
08-26-2006, 08:43
Obitax,казаха ли ти го :lol:

XePouH
08-26-2006, 10:11
да ама ся ша си стоите у вас и ша си гледате жалката купа на уефа и ша си сърбате чорбите кат ва отстранят още първия кръг докато Левски прави чудеса

cskamoni4ka
08-26-2006, 10:19
да ама ся ша си стоите у вас и ша си гледате жалката купа на уефа и ша си сърбате чорбите кат ва отстранят още първия кръг докато Левски прави чудеса
Осмото чудо на света : Вихрен 0:0 Уефски !!!!

adi_crazy
08-26-2006, 10:23
Осмото чудо на света : Вихрен 0:0 Уефски !!!!
И кво от тва?!Нищо важно не губим от тоя мач, а то па и на тая смрад как се играе :lol: .След няколко дни ни предстоеше един от най-важните мачове в историята, момчетата се пазеха, Вихрен играха на ниво...
а ти седи и се тухкай за цеца 0:0 Хайдук и Хайдук 1:1 цеца с абсолютно случаен гол и родилни мъки
ае довиждане

XePouH
08-26-2006, 10:29
туй че сте някви балъци и ва смазаха на мача и ви вкараха гол като по учебник докато смотания ви вратар са мяташе кат риба на сухо и вкарахте в последната минута супер харабийски гол значи че сте едни големи балъци,щом викате че сте много добри що не са класирахте за шампионската лига а ?

cskamoni4ka
08-26-2006, 10:44
Осмото чудо на света : Вихрен 0:0 Уефски !!!!
И кво от тва?!Нищо важно не губим от тоя мач, а то па и на тая смрад как се играе :lol: .След няколко дни ни предстоеше един от най-важните мачове в историята, момчетата се пазеха, Вихрен играха на ниво...
а ти седи и се тухкай за цеца 0:0 Хайдук и Хайдук 1:1 цеца с абсолютно случаен гол и родилни мъки
ае довиждане
Сега пък терена бил виновен...брей брей какви ли оправдния ще измисляте като паднате от Барса и Челси.Пазели са се за мача,ххх казах вече първо победете Вихрен тогава мислете за по великите отбори!

XePouH
08-26-2006, 10:47
никво няма да измислим щот няма да паднем !!!
ам вий как са мъчихте с Хайдук направиха ви на нищо ма не вий сте "добри" сигорно това е било тренировка и ся в купата на уефа ще стигнете далече.ама няма да стане тей

cskamoni4ka
08-26-2006, 10:49
никво няма да измислим щот няма да паднем !!!
ам вий как са мъчихте с Хайдук направиха ви на нищо ма не вий сте "добри" сигорно това е било тренировка и ся в купата на уефа ще стигнете далече.ама няма да стане тей
Ще говорим след мачовете...

maldini
08-26-2006, 11:41
да ама ся ша си стоите у вас и ша си гледате жалката купа на уефа и ша си сърбате чорбите кат ва отстранят още първия кръг докато Левски прави чудеса
Миналата година май не говорехте така за жалката купа на Уефа,но това показва колко оважавате отбора си.Левски стигна до четвъртфинал на жалката купа на уефа.Нали така?

XePouH
08-26-2006, 13:45
ами в сравнение с шампионската лига е

adi_crazy
08-26-2006, 13:51
Абе купата на УЕФА не е жалка, ама то както е тръгнало цс*ка няма да играят там така че...

CrIsTiaNo_
09-03-2006, 13:45
2:! za levski

09-03-2006, 15:07
Би му майката! От Левски съм от малък и винаги съм защитавал отбора си, ама ми писна от малоумни левскари бе! Ще паднем и от Челси и от Барса и от Вердер. На наш терен в най-добрия случай - ХИКС, нищо повече. Какви са тия глупости от сорта на "НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА" и тем подобни. Левски стигнаха до ШЛ, ама аре моля ви се къде са Киево къде са Челси и Барса, пък и Вердер Бремен са шампиони на Германия. Тяхната класа е мнооооооооооооого над нашата. АБСОЛЮТЕН факт. Недейте да витаете в облаците ами слезте на земята. Левски ще отпадне от Шампионската, но поне ще земе пари от тва.

adi_crazy
09-03-2006, 18:37
Би му майката! От Левски съм от малък и винаги съм защитавал отбора си, ама ми писна от малоумни левскари бе! Ще паднем и от Челси и от Барса и от Вердер. На наш терен в най-добрия случай - ХИКС, нищо повече. Какви са тия глупости от сорта на "НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА" и тем подобни. Левски стигнаха до ШЛ, ама аре моля ви се къде са Киево къде са Челси и Барса, пък и Вердер Бремен са шампиони на Германия. Тяхната класа е мнооооооооооооого над нашата. АБСОЛЮТЕН факт. Недейте да витаете в облаците ами слезте на земята. Левски ще отпадне от Шампионската, но поне ще земе пари от тва.
абе къв левскар може да си ти :smt011

09-03-2006, 20:33
Би му майката! От Левски съм от малък и винаги съм защитавал отбора си, ама ми писна от малоумни левскари бе! Ще паднем и от Челси и от Барса и от Вердер. На наш терен в най-добрия случай - ХИКС, нищо повече. Какви са тия глупости от сорта на "НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА" и тем подобни. Левски стигнаха до ШЛ, ама аре моля ви се къде са Киево къде са Челси и Барса, пък и Вердер Бремен са шампиони на Германия. Тяхната класа е мнооооооооооооого над нашата. АБСОЛЮТЕН факт. Недейте да витаете в облаците ами слезте на земята. Левски ще отпадне от Шампионската, но поне ще земе пари от тва.
абе къв левскар може да си ти :smt011
Левскар, който осъзнава възможностите на отбора, който подкрепя и възможностите на противниковите отбори, които по някаква случайност са най-силните отбори в света за момента.

adi_crazy
09-03-2006, 21:13
Еми ако си левскар ще подрепяш с пълно гърло отбора и ще вярваш в момчетата, ако ще и да играеме срещу националния отбор на Бразилия

teenkopele
09-04-2006, 00:05
да ама ся ша си стоите у вас и ша си гледате жалката купа на уефа и ша си сърбате чорбите кат ва отстранят още първия кръг докато Левски прави чудеса
Миналата година май не говорехте така за жалката купа на Уефа,но това показва колко оважавате отбора си.Левски стигна до четвъртфинал на жалката купа на уефа.Нали така?

Не говори в множествено число. :wink:

09-04-2006, 11:15
Еми ако си левскар ще подрепяш с пълно гърло отбора и ще вярваш в момчетата, ако ще и да играеме срещу националния отбор на Бразилия
Да вярвам???? За да си Левскар НА ПЪРВО МЯСТО ТРЯБВА ДА ПОДКРЕПЯШ ЕКИПА И ЕМБЛЕМАТА НА ОТБОРА, а не смешните чекиджии, които се имат за играчи. В кой да вярвам? В Гошо Петков ли? В Топчо ли? Вагнер??? Абе я се осъзнайте! Просто гледам реално на нещата, за разлика от вас...

мечтател
09-04-2006, 14:04
има време до Челси-Левски. сега е време за Барса-Левски. надяваме се Левски да се представи достойно в този истински храм на футбола. защото отборът го заслужава, феновете го заслуважат, Българиа го заслужава.

PLAMENKO
09-04-2006, 14:11
Monika ....... а ХАЙДУК КУЛА чувала ли си ги ? Щото аз не ?

CrIsTiaNo_
09-04-2006, 17:40
2 : 1 za levski

teenkopele
09-04-2006, 22:34
Еми ако си левскар ще подрепяш с пълно гърло отбора и ще вярваш в момчетата, ако ще и да играеме срещу националния отбор на Бразилия
Да вярвам???? За да си Левскар НА ПЪРВО МЯСТО ТРЯБВА ДА ПОДКРЕПЯШ ЕКИПА И ЕМБЛЕМАТА НА ОТБОРА, а не смешните чекиджии, които се имат за играчи. В кой да вярвам? В Гошо Петков ли? В Топчо ли? Вагнер??? Абе я се осъзнайте! Просто гледам реално на нещата, за разлика от вас...

Ако гледаше реално на нещата нямаше да наричаш футболистите, които за пръв път в историята на българския футбол стигнаха до груповата фаза на Шaмпионската лига, чекиджии. :wink:

adi_crazy
09-05-2006, 21:06
Да вярвам???? За да си Левскар НА ПЪРВО МЯСТО ТРЯБВА ДА ПОДКРЕПЯШ ЕКИПА И ЕМБЛЕМАТА НА ОТБОРА, а не смешните чекиджии, които се имат за играчи. В кой да вярвам? В Гошо Петков ли? В Топчо ли? Вагнер??? Абе я се осъзнайте! Просто гледам реално на нещата, за разлика от вас...
Пази Боже от такива левскари ](*,)

мечтател
09-05-2006, 23:02
Да вярвам???? За да си Левскар НА ПЪРВО МЯСТО ТРЯБВА ДА ПОДКРЕПЯШ ЕКИПА И ЕМБЛЕМАТА НА ОТБОРА, а не смешните чекиджии, които се имат за играчи. В кой да вярвам? В Гошо Петков ли? В Топчо ли? Вагнер??? Абе я се осъзнайте! Просто гледам реално на нещата, за разлика от вас...
Пази Боже от такива левскари ](*,)
ще пазя, ама ми е трудно :)

Sexislav4o_Kasmetliiski
09-06-2006, 11:35
Ами ... ако хванем един равен ... ще бъде супер http://www.cheesebuerger.de/images/midi/froehlich/a036.gif

09-06-2006, 12:55
Стигнаха, щото играха със слаби отбори. Сегашният състав на Левски ми е противен.

мечтател
09-06-2006, 22:21
Стигнаха, щото играха със слаби отбори. Сегашният състав на Левски ми е противен.

слаби??? извочваха си правото да играят с непоставени отбори момчето ми. извочваха го с победи над Марсилия, Оксер, Удинезе. освен това им се падна най-силният възможен съперник - Киево имаше най-висок коефициент от всички непоставени. много ми е интересно дали ако Левски прескочи групата ще говориш така. ами сигурно...

09-06-2006, 23:29
Стигнаха, щото играха със слаби отбори. Сегашният състав на Левски ми е противен.

слаби??? извочваха си правото да играят с непоставени отбори момчето ми. извочваха го с победи над Марсилия, Оксер, Удинезе. освен това им се падна най-силният възможен съперник - Киево имаше най-висок коефициент от всички непоставени. много ми е интересно дали ако Левски прескочи групата ще говориш така. ами сигурно...
Марсилия, Осер, Олинезе, Лайнево и т.н. Ебати отборите, нямам думи просто. Ебати класата, ебати чудото. Повярвай ми, ще умра от кеф ако излезнем с победи срещу Барса или Челси, но просто не мисля, че това ще се случи.

мечтател
09-07-2006, 08:06
Стигнаха, щото играха със слаби отбори. Сегашният състав на Левски ми е противен.

слаби??? извочваха си правото да играят с непоставени отбори момчето ми. извочваха го с победи над Марсилия, Оксер, Удинезе. освен това им се падна най-силният възможен съперник - Киево имаше най-висок коефициент от всички непоставени. много ми е интересно дали ако Левски прескочи групата ще говориш така. ами сигурно...
Марсилия, Осер, Олинезе, Лайнево и т.н. Ебати отборите, нямам думи просто. Ебати класата, ебати чудото. Повярвай ми, ще умра от кеф ако излезнем с победи срещу Барса или Челси, но просто не мисля, че това ще се случи.

кои са класните отбори сперед теб? Хайдук Кула ли?

PR0
09-07-2006, 12:46
Стигнаха, щото играха със слаби отбори. Сегашният състав на Левски ми е противен.

слаби??? извочваха си правото да играят с непоставени отбори момчето ми. извочваха го с победи над Марсилия, Оксер, Удинезе. освен това им се падна най-силният възможен съперник - Киево имаше най-висок коефициент от всички непоставени. много ми е интересно дали ако Левски прескочи групата ще говориш така. ами сигурно...
Марсилия, Осер, Олинезе, Лайнево и т.н. Ебати отборите, нямам думи просто. Ебати класата, ебати чудото. Повярвай ми, ще умра от кеф ако излезнем с победи срещу Барса или Челси, но просто не мисля, че това ще се случи.

кои са класните отбори сперед теб? Хайдук Кула ли?
мечтател zaraji go toq ne6tastnik, da govori kvo iska, Levski sa dostoen otbor

мечтател
09-07-2006, 19:42
Стигнаха, щото играха със слаби отбори. Сегашният състав на Левски ми е противен.

слаби??? извочваха си правото да играят с непоставени отбори момчето ми. извочваха го с победи над Марсилия, Оксер, Удинезе. освен това им се падна най-силният възможен съперник - Киево имаше най-висок коефициент от всички непоставени. много ми е интересно дали ако Левски прескочи групата ще говориш така. ами сигурно...
Марсилия, Осер, Олинезе, Лайнево и т.н. Ебати отборите, нямам думи просто. Ебати класата, ебати чудото. Повярвай ми, ще умра от кеф ако излезнем с победи срещу Барса или Челси, но просто не мисля, че това ще се случи.

кои са класните отбори сперед теб? Хайдук Кула ли?
мечтател zaraji go toq ne6tastnik, da govori kvo iska, Levski sa dostoen otbor

достойни са. всеки го знае. ок, спирам да му отговарям. ти го каза - нещастник :) :) :) :)

adi_crazy
09-20-2006, 21:09
Време е тая тема да се възроди!Билети вече няма...не се радвам от това, щото тия гадни мръсни ши**ни п**раси пред мене си купуваха по 50 билета за Б, да ги дадът на свинете или да ги продават на космически цени на истинските Левскари!Деба тряя секи ден до мача да се биеят тия копе*ета :smt013
и са кво, хиляди левскари останаха без билети, аз лично зех едни от последните билети за Г :smt011

niki000
09-20-2006, 21:13
I az sum v G :?

мечтател
09-21-2006, 07:01
Време е тая тема да се възроди!Билети вече няма...не се радвам от това, щото тия гадни мръсни ши**ни п**раси пред мене си купуваха по 50 билета за Б, да ги дадът на свинете или да ги продават на космически цени на истинските Левскари!Деба тряя секи ден до мача да се биеят тия копе*ета :smt013
и са кво, хиляди левскари останаха без билети, аз лично зех едни от последните билети за Г :smt011

е, ако не друго поне стадиона ще е пълен. и все пак търговците на черно тряа да са в затворите, а не на касите. ам България все пак...

hamilcar
09-21-2006, 08:43
Време е тая тема да се възроди!Билети вече няма...не се радвам от това, щото тия гадни мръсни ши**ни п**раси пред мене си купуваха по 50 билета за Б, да ги дадът на свинете или да ги продават на космически цени на истинските Левскари!Деба тряя секи ден до мача да се биеят тия копе*ета :smt013
и са кво, хиляди левскари останаха без билети, аз лично зех едни от последните билети за Г :smt011

От 6 сутринта до 11 часа на обяд чаках за билети. Накрая успяхме да стигнем до едната от касите с едно момче и момиче. Тия хора са много прости беее, по едно време едвам, едвам дишах. Много тъпо са го направили, за А и В максимума е бил 5 билета, а за Б и Г няма никакво ограничение, организация никаква. Взех си 3 билета за Б сектор. Дано мача си заслужава ...
__________________________________________________ ___________

Да запеем дружно песента за отбора в нашите сърца, има, има истина една, тя е само ЛЕВСКИ СОФИЯ !!!

maldini
09-21-2006, 16:16
С колко ше ви бият бе момци? :lol:

НЯМА да е повече от 5:0,щото ше имат и по-важни мачове,но едно 3:0 ги устройва :mrgreen: цигането гошко пак ше бъде феликия фратарчо дет не мое да хване топката :lol:

adi_crazy
09-21-2006, 17:52
С колко ше ви бият бе момци? :lol:

НЯМА да е повече от 5:0,щото ше имат и по-важни мачове,но едно 3:0 ги устройва :mrgreen: цигането гошко пак ше бъде феликия фратарчо дет не мое да хване топката :lol:
абе я ходи си мисли за Бешекташ не се занимавай с нас щото вие само може да си мечтаете за тва което на нас ни се случва !0

skate_warrior
09-21-2006, 18:54
С колко ше ви бият бе момци? :lol:

НЯМА да е повече от 5:0,щото ше имат и по-важни мачове,но едно 3:0 ги устройва :mrgreen: цигането гошко пак ше бъде феликия фратарчо дет не мое да хване топката :lol:
абе я ходи си мисли за Бешекташ не се занимавай с нас щото вие само може да си мечтаете за тва което на нас ни се случва !0хахааххахаххха ше ме скъсаш от смях ей ахаахахахаха кво им се случвало... мажат ви на поразия ей тва се случва пфахгаьхга :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

maldini
09-21-2006, 20:06
С колко ше ви бият бе момци? :lol:

НЯМА да е повече от 5:0,щото ше имат и по-важни мачове,но едно 3:0 ги устройва :mrgreen: цигането гошко пак ше бъде феликия фратарчо дет не мое да хване топката :lol:

я да те питам нещо, става ли? що си толкова тъп маамустара?
ТЪП е баща ти бе педал
аре радвай се на погрома който ви кроят челски :mrgreen:

Moderated by Tiffany
по т.2 от правилника.

vra4ka
09-21-2006, 20:45
Важно е да играят и да дадат всичко от себе си!
Резултата не е важен!

PLAMENKO
09-21-2006, 21:27
Важно е да играят и да дадат всичко от себе си!
Резултата не е важен!


абе важен си е да ти кажа :) не хубаво да паднеш с 5:0 колкото и добре да си играл.... тъпото е че 3 от головете бяха супер смешни и можеше да не са голове.... ако Гошо беше по съсрадоточен и защитата .. ама не те излезнаха като губещи затова паднаха с толкова ... дано Мъри да ги промени и мисленето им за мача с Челси , щото и мача с ЦСКА мислех че ш еги смачкаме самоче изобщо не сум доволен.....

DoPye
09-22-2006, 07:28
накарай ме... 8)

7:2
7:1
5:0

Познато ли ти е

http://img162.imageshack.us/img162/7400/levski2520cska252071bru1.jpg

teenkopele
09-22-2006, 10:14
С колко ше ви бият бе момци? :lol:

НЯМА да е повече от 5:0,щото ше имат и по-важни мачове,но едно 3:0 ги устройва :mrgreen: цигането гошко пак ше бъде феликия фратарчо дет не мое да хване топката :lol:
абе я ходи си мисли за Бешекташ не се занимавай с нас щото вие само може да си мечтаете за тва което на нас ни се случва !0хахааххахаххха ше ме скъсаш от смях ей ахаахахахаха кво им се случвало... мажат ви на поразия ей тва се случва пфахгаьхга :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Когато ви се отвори възможност, едва ли ще е скоро, да играете срещу може би най-добрият отбор в Европа, пак се обади.Сега мълчи и си мечтай ЦСКА да изиграе мач срещу Барса. :wink:

skate_warrior
09-22-2006, 10:38
Май пропускаш мача с Ливърпул? По това време бяха взели Шампионската лига или се лъжа? Мисля, че ги бихме на Анфийлд с 0:1 или пак се лъжа? Отпаднахме с общ резултат 2:2 нали? Не с 0:5 ,така че ти замълчи ;)

DoPye
09-22-2006, 10:51
Май пропускаш мача с Ливърпул? По това време бяха взели Шампионската лига или се лъжа? Мисля, че ги бихме на Анфийлд с 0:1 или пак се лъжа? Отпаднахме с общ резултат 2:2 нали? Не с 0:5 ,така че ти замълчи ;)

абе каде е Ливърпул каде е Барса
Ливърпул имат 2-ма така по известни играчи
а Барса целия им отпор са им звезди за тва отивай да си караш скейта и като научиш нещо повече за футболните отбори звънни по водосточната

skate_warrior
09-22-2006, 10:54
Добре, а защо не бяха спечелили те Шампионската лига?Нали са звезди? :roll: Не си търсете оправдания.. смешно е...


П.П. Пише се кЪде, а не кАде ;)

DoPye
09-22-2006, 11:19
Добре, а защо не бяха спечелили те Шампионската лига?Нали са звезди? :roll: Не си търсете оправдания.. смешно е...


П.П. Пише се кЪде, а не кАде ;)


1 грешка леле

skate_warrior
09-22-2006, 11:23
Не го казвам, за да се заяждам, а просто да знаеш (със сигурност знаеш, ама аз да си кажа :) )

kudravoto
09-22-2006, 11:29
mi na 27 na gerena ili vasil levski nz ot 10 bez 15!!!i samo levski !

kudravoto
09-22-2006, 11:31
ama sum ot cska
nqkoi da ne razbere obratnoto SAMO CSKA!!!

skate_warrior
09-22-2006, 11:32
samo levski ! моооля?!

kudravoto
09-22-2006, 11:32
smisul za ma4a govorq milo!!!iskam da biqt vse pak!bulgarka sum!

skate_warrior
09-22-2006, 11:33
ОМГ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

PLAMENKO
09-22-2006, 15:15
xaxa

skate_warrior
09-22-2006, 15:25
не е смешно.. трагично е.. #-o :mrgreen:

OPEL
09-22-2006, 19:59
Какво спорите бе. Изхода от срещата е ясен. Левски ще победят!!! Само се чудя с колко:
1 вариант- 5:0
2 вариант- 7:2
На тея от ЦСКА това им носи яки спомени.

maldini
09-22-2006, 20:23
Какво спорите бе. Изхода от срещата е ясен. Левски ще победят!!! Само се чудя с колко:
1 вариант- 5:0
2 вариант- 7:2
На тея от ЦСКА това им носи яки спомени.
титлите са по-важни от резултатите смешко...

gery_to
09-22-2006, 21:38
S netarpenie ochakvam veche macha!super mnogo sa kefa che shte sam tam!ne mi puka kolko shte e rezultata,vajnoto e che v bg shte ima championska liga,i da ne sum ot levski pak se kefa!puk i vse pak shte vidq lampard sheva i t.n ;-)

teenkopele
09-22-2006, 22:18
Май пропускаш мача с Ливърпул? По това време бяха взели Шампионската лига или се лъжа? Мисля, че ги бихме на Анфийлд с 0:1 или пак се лъжа? Отпаднахме с общ резултат 2:2 нали? Не с 0:5 ,така че ти замълчи ;)

ОБЩ резултат и резултат от 1 мач е глупаво да се сравняват, но какво се учудвам...все пак си ти. Както и да е...не може да сравняваш Барселона с Ливърпул. Да, победихте ги, спор няма, но ето ти един малко известен факт, тоест не малко известен, а такъв който много се правят, че не знаят. Една голяма част от титулярите на Ливърпул на граха, защо ли?!?
Първо мисли, а после говори. Сам се сети защо.
Хайде със здраве. :wink:

skate_warrior
09-22-2006, 22:22
Кое му е глупавото да се сравняват? В европейските турнири така се определя победителя... не случайно има и реванш.. май ти не мислиш като пишеш... За това дали не са играли с титулярите си ще ти кажа само едно: търсиш оправдание... Кажи ми колко титуляра не са им играли? Техните резерви са на същата класа и ниво.. това не ти е България мойто момче ;)

OPEL
09-23-2006, 07:08
Истината от спора на феновете на ЦСКА и Левски е един. Всеки е най добрия за тях. Но не може да отречете че Левски е по добрия отбор. Миналата година беше в УЕФА, тази е в шампионска лига. До година-финал.

adi_crazy
09-23-2006, 09:20
абе я някой да оправи заглавието на темата!Не е челси-Левски, а ЛЕВСКИ-челси

teenkopele
09-23-2006, 10:00
Кое му е глупавото да се сравняват? В европейските турнири така се определя победителя... не случайно има и реванш.. май ти не мислиш като пишеш... За това дали не са играли с титулярите си ще ти кажа само едно: търсиш оправдание... Кажи ми колко титуляра не са им играли? Техните резерви са на същата класа и ниво.. това не ти е България мойто момче ;)

Те ако бяха на същата класа и ниво, защо играят веднъж на високосна, както се казва?!? Хах, хубаво е, преди да се обосновеш, да прочетеш какво съм ти написал, но кой да се сети..ти ли!?
Хах...
За точен брой не мога да ти кажа, не съм ги бройл. :wink:

skate_warrior
09-23-2006, 10:01
като не си ги броил не се обаждай :lol: А това кога играят си зависи от треньора ;)

teenkopele
09-23-2006, 10:02
абе я някой да оправи заглавието на темата!Не е челси-Левски, а ЛЕВСКИ-челси

Само някой модер може да го оправи, но може и да не им се занимава, кой знае?!? :wink:

teenkopele
09-23-2006, 10:08
като не си ги броил не се обаждай :lol: А това кога играят си зависи от треньора ;)

Абре ти кой си, че ми казваш да не се обаждам бре, смешкооо?!? Не е нужно да съм ги броил. Самият факт, че са били резерви, говори сам за себе си.
Вземи научи значението на думата. Може да ти е от полза. :винк:

skate_warrior
09-23-2006, 10:09
не ме наричай смешко през екрана.. ;) Така всеки може :)

teenkopele
09-23-2006, 10:13
не ме наричай смешко през екрана.. ;) Така всеки може :)

Ела на живо, пак ще ти го кажа.
Спомням си, че на една предишна среща на форума, беше казал, че ще дойдеш, нещо в очи ала-бала, защото пак нещо се хранихме за Левски-ЦСКА, но така и не те видях... :wink:

skate_warrior
09-23-2006, 10:16
Все ще се видиме и ще имаш възможност да ми кажеш колко съм смешен споко ;) Въпроса е, че искам като някой има нещо против мен да ми го каже в очите, а не през нет-а ;) Не си мисли, че ти говоря за бой.. човек много трябва да ме ядоса да изпадна до такова положение да се бия.. но понякога се налага. Всичко е според зависи :)

MiRaCuLiXbb
09-23-2006, 13:05
Трябва да си спретнем една срещичка на форума така...цска vs левски. Eye to eye... :twisted: :)

MiRaCuLiXbb
09-23-2006, 13:23
Лошо няма, нося... :wink:

MiRaCuLiXbb
09-23-2006, 15:02
Тук си прав. :D

Fena
09-23-2006, 15:26
Трябва да си спретнем една срещичка на форума така...цска vs левски. Eye to eye... :twisted: :)

Аз съм навит за такава среща, но за по бира :twisted: Аз ще взема една тръба за всеки случай де :mrgreen:

OPEL
09-23-2006, 17:15
Ние и без алкохол ще се утрепем, а пък ако се напием...
Иначе - САМО ЛЕВСКИ!!!

skate_warrior
09-23-2006, 17:25
Предлагам следващия мач ЦСКА - Левски всички задружно да го гледаме ... :lol: :twisted: :mrgreen:

Fena
09-23-2006, 18:16
Предлагам следващия мач ЦСКА - Левски всички задружно да го гледаме ... :lol: :twisted: :mrgreen:

Аз лично съм навит ако не съм на стадиона да направим нещо такова :) Без лоши чувства разбира се :mrgreen: :mrgreen:

skate_warrior
09-23-2006, 18:17
Е много ясно ;) Предпочитам така, а не само да се заяждаме по темите :)

OPEL
09-23-2006, 20:24
Предлагам следващия мач ЦСКА - Левски всички задружно да го гледаме ... :lol: :twisted: :mrgreen:
Да бе става. Да се съберем на тепиха и заедно да се сбием като хората на един мач. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

teenkopele
09-23-2006, 20:41
Все ще се видиме и ще имаш възможност да ми кажеш колко съм смешен споко ;) Въпроса е, че искам като някой има нещо против мен да ми го каже в очите, а не през нет-а ;) Не си мисли, че ти говоря за бой.. човек много трябва да ме ядоса да изпадна до такова положение да се бия.. но понякога се налага. Всичко е според зависи :)

Като се видим на живо, рано или късно, ще ти кажа всичко това, не се безпокой. Не съм от тези, които се отварят само по нета.
Друго си е очи в очи да обсъдиш нещата. :wink:

skate_warrior
09-23-2006, 20:46
Хаха ще се отваряме ли? Ок нямаш проблеми ;) Отвръщам с това което получавам, така че.. ;)

teenkopele
09-23-2006, 20:48
Хаха ще се отваряме ли? Ок нямаш проблеми ;) Отвръщам с това което получавам, така че.. ;)


Еми да, отвърни на това, което аз ти давам- разговор очи в очи. :wink:

Mo6nooo
09-27-2006, 19:06
2 греди...

още колко греди ще има във вратат на Левски? :-k

Mo6nooo
09-27-2006, 19:27
Както и се очакваше 1 на 0.

skate_warrior
09-27-2006, 19:31
дам... въпреки, че Левски играят доста добре :) Липсват им удари към вратата, което не е много хубаво... да видим какво ще стане 2-рото полувреме 8)

Mo6nooo
09-27-2006, 19:33
Игрят добре, но точно накрая на атаката всичко свършва и не могат да я завършат като трябва. Според мен това им е проблемът.

skate_warrior
09-27-2006, 19:36
точно това казах и аз.. поне се опитах :lol: Липсват им завършващите удари :)

Mo6nooo
09-27-2006, 19:56
2 на 0. Очаквам още 2-3 гола за Челси.

skate_warrior
09-27-2006, 19:57
:lol:

Mo6nooo
09-27-2006, 20:17
Е не...

Толкова уникални пропуски наведнъж не съм виждал отдавна...

3 на 0. За момента. Ако всичко върви по план трябва да вкарат още 1-2 гола да края на мача.

Мужду другото голям флуудер съм. 8)

skate_warrior
09-27-2006, 20:21
Werder Bremen 1 - 0 Barcelona

Вердер води срещу Барса :lol: :lol: :lol:

skate_warrior
09-27-2006, 20:23
хахах Дрогба си направи хеттрика срещу Левски и сега му е гот :lol:

Mo6nooo
09-27-2006, 20:32
След толкова много пропуски трябваше да се вкара поне веднъж. Честито.

skate_warrior
09-27-2006, 20:39
какво им честитите? загубата ли? Хубав мач, но то се знаеше още преди това какъв ще е резултата..

skate_warrior
09-27-2006, 20:44
хаха :)

Werder Bremen 1 - 1 Barcelona
89' [1 - 1] L. Messi

Levski Sofia 1 - 3 Chelsea
89' [1 - 3] M. Ognyanov


Тия са се наговорили кога да вкарат


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ACHKATA
09-27-2006, 20:48
Момчета вижте целия ма4 ги даржиме само контра-атаки и ги разбихме от игра ако бехме вкарали първи щеше да биеме ама ...
Но все пат усетете се това е Челси бе кфо искате вие не видехте ли на6те момчета кфо ги праеха ве Шевченко му разбиха лицето о6те отначало.
Честито Братя ЛЕВСКАРИ !!!

skate_warrior
09-27-2006, 20:51
И к'во горд ли си, че на Шевченко са му разбили лицето? 8)

Mo6nooo
09-27-2006, 20:51
Държали сте ги на контра-атаки. Не е съвсем така, но ако не знаеш случайно такъв е стилът на игра на Челси. Не виждам какво гордост предизвиква това, което се случи с Шевченко.

LunaTriCk
09-27-2006, 20:52
"Това все пак е Челси"...Челси пък откога са голям отбор...пустиняци и пияници пълни...

ACHKATA
09-27-2006, 20:59
Абе се пак са по силни от нас кфо искате нека цска да играт с челси да ги вида дупетата а и за тфа с шевченко просто ви покаам че нема лабаво тука ама секи си мисли разли4но :-D

Psycho Realm
09-27-2006, 22:03
Бре, ама то си е така, българина разбира от футбол, коли, жени... :mrgreen:

Amayo
09-27-2006, 22:21
Бре, ама то си е така, българина разбира от футбол, коли, жени... :mrgreen:
От коли и жени разбирам без д се хваля ама от футбол нищо не знам. Само знам още от както съм малък че ЦСКА са яки и толкоз. Нищо другия път повече успех.

mgxpower
09-27-2006, 23:49
Бе поне не сме капо!!!!

ACHKATA
09-28-2006, 05:58
LunaTriCk питаш от кога Челси са велик отбор а ами от когато стигнаха до финал на CL и биха барса няколко пъти и от когато Жосе Муринио им е треньор и тоя паралията им е собственик Роман Абрамович така че не говори глупости те Челси са си отбор от край време :!: :!: :!:

teenkopele
09-28-2006, 07:38
Много се изкефих на играта на Левски, играха много добре, но за съжаление малшансът и завършващите удари ни изиграха лоша шега.
Имахме много добри комбинации, отигравания и т.н.
От съдията не мога да се оплача- беше на ниво.
Въобще много добър мач...горд съм, че съм левскар! :wink:

мечтател
09-28-2006, 07:39
абе да гледаме трезво на нещата. Челси няма кой да ги бие в Англия от 3 години, пък не били силни. ае моля ви се. да не говорим, че и Левски се представиха на ниво. няма кво да се лъжем - Челси са клааса над Левски, но Левски изиграха прекрасно мача. все пак те вкараха 2 смешни гола и поведоха с 3 на 0. не казвам, че без тия голове нямаше да ни бият. щяха. но Левски не се предаде, а игра за честа си. и вкара гол. малко е. твърде малко. но в сравнение с това, което имахме преди напредъка е невероятен. Левски има потенциал след година да е стабилен в групите. естествено ако се развият играчи като Миланов, Огнянов, Миро Иванов, Домовчийки, Коприваров, Ники Михайлов и така нататък. тези момчета могат да станат наистина невероятен отбор, и не само те. в момента Левски има страхотна школа, която развива. и скоро ще се превърне в един нов Аякс.

hamilcar
09-28-2006, 07:49
Мача вчера много ми хареса. Отбора който излезе срещу Челси няма нищо общо с този срещу Барселона. Имахме много добри положения, но за жалост не успяхме да се възползваме. Жалко, че ни вкараха 2-я и 3-я гол по такъв начин. Като цяло играта на Челси не ми хареса, а пък Шевченко беше само 11-я играч, въобще не игра. Надявам се да покажем такава игра, че и по-добра в предстоящите ни мачове. Нямам търпение да дойде мача с Барселона. Тогава ще остана без глас, не че сега не съм прегракнал.

LunaTriCk
09-28-2006, 08:58
абе да гледаме трезво на нещата. Челси няма кой да ги бие в Англия от 3 години, пък не били силни. ае моля ви се.

явно не следиш английското първенство, защото Боро ги биха 2:1. Късмета ги спаси срещу Ливърпул...смешни са Челси просто. Много пари и очаквания. Нищо друго не са. Всравнение с Левски са големи да, но с другите...ташаци.

midian
09-28-2006, 19:18
Аре без обиди/LunaTriCk/
А Левски...нямам думи,страшна игра играха,много добре се представиха =D>

the_o.c_girl
09-28-2006, 19:44
Аре без обиди/LunaTriCk/
А Левски...нямам думи,страшна игра играха,много добре се представиха =D> чакай ирониично ли е това?

мечтател
09-29-2006, 07:53
абе да гледаме трезво на нещата. Челси няма кой да ги бие в Англия от 3 години, пък не били силни. ае моля ви се.

явно не следиш английското първенство, защото Боро ги биха 2:1. Късмета ги спаси срещу Ливърпул...смешни са Челси просто. Много пари и очаквания. Нищо друго не са. Всравнение с Левски са големи да, но с другите...ташаци.

ами честно казано Челси не ги следя, понеже не ме кефят - отбор само с пари не се прави. но наистина са много силни. че няма кой да ги бие го казах образно. погледни с каква преднина от точки завършват в последните години. не съм фен на Челси. казах ви, че отбор само с пари не се прави. но не може да се отрича очевидното. а то е, че Челси са наистина силен отбор. но все пак Левски им се противопостави, и то на моменти много успешно. за всеки случай по-успешно, отколкото се очакваше.

strange__
09-29-2006, 08:46
Абе честно казано Левски дадоха максимума от себе си,а Челси с минимум усилия победиха.Мои приятели,които бяха на стадиона ми казаха,че това си е личало много добре.Левски показа добра игра,но има още доста да учи (тук същото важи за аболютно всички български отбори без нито едно изключение) :roll:

midian
09-29-2006, 16:34
Аре без обиди/LunaTriCk/
А Левски...нямам думи,страшна игра играха,много добре се представиха =D> чакай ирониично ли е това?Не.Абсолютно сериозно.

malone
09-29-2006, 16:39
Ако имаше здрави нападатели може нещата щяха да изглежват по деобре в резултата иначе играта не беше лошо особено първи 20 минути на Челси им беше трудно да направят смислена атака.Второто полувреме почна зле за нас но последните двайсет минути с гола на Огнянов и пропуските ха Йовов и на Гонзо нещата можеха да са поне 2:3

LaPd_KoRn
09-30-2006, 09:48
gonzo topuzakov i daniel borimirov sa dyprkite v otbora
ina4e za ma4a nemislq 4e levski sa bili koi znae kolko silni 6tot edno podavane nemojeha si napraqt
znam vi otgovorite ..........no tva e istinata

adi_crazy
10-01-2006, 21:15
LaPd_KoRn ти си ебати смешника!!!
Кой мач си гледал!?!?!?! #-o

PR0
10-02-2006, 17:42
LaPd_KoRn mnogo typo par4e si naistina. Ako ba6tati znae6e kyv geizer 6a stane6 da te e fyrlil na 4ekiq v mivkata

Amayo
10-04-2006, 20:45
gonzo topuzakov i daniel borimirov sa dyprkite v otbora
ina4e za ma4a nemislq 4e levski sa bili koi znae kolko silni 6tot edno podavane nemojeha si napraqt
znam vi otgovorite ..........no tva e istinata
Прав си, ама се пак тва е челси, не е Родопа-Берковица или Бат Борисов :wink:

мечтател
10-05-2006, 06:01
gonzo topuzakov i daniel borimirov sa dyprkite v otbora
ina4e za ma4a nemislq 4e levski sa bili koi znae kolko silni 6tot edno podavane nemojeha si napraqt
znam vi otgovorite ..........no tva e istinata
Прав си, ама се пак тва е челси, не е Родопа-Берковица или Бат Борисов :wink:

колко тъп трябва да е човек, че да напише "Родопа-Берковица". за другото няма да говоря, то и то е едно...