PDA

View Full Version : наркотиците..



cMeTaHka
08-24-2006, 20:24
Какви са плюсовете и минусите на наркотиците...и изобщто има ли такива?

GreenLadyM
08-24-2006, 20:40
+ narkoticite sa suzdadeni za upoiki v medicinata
- horata ne gi upotrebqvat pravilno i se pristrastqvat

Sophie
08-24-2006, 20:40
Какви са плюсовете и минусите на наркотиците...и изобщто има ли такива?

Не намирам нищо положително в нещо, което те убива, освен краткотрайната еуфория, която те обзема, след като се надрусаш, но това по никакъв начин не си струва бавното самоубийство, на което съзнателно или несъзнателно се подлагаш, взимайки тези боклуци.

LaPd_KoRn
08-25-2006, 12:18
opredeleno nqma +-sove

QuEeN_of_SoRroW
08-26-2006, 18:57
Ами...най често употребявания наркотик - марихуаната....
Спада към леките наркотици.Към него няма физическа зависимост но има психическа.Пак не е много коварно стига да не слопотребяваш.При употребата на марихуана се повишава количеството на едорфина в мозъка (това е хормонът на щастието).При честата употреба на марихуана мозъка губи способността си да произвежда едорфина сам.Тогава идва момента когато постепенно се превръщаш в зомби.Има и статистика която сочи че повече от 90% от хората които често употребяват марихуана минават на твърдо.Плюсовете са в това че много помага при творческата дейност.
Амфетамините и Кокаина са сходни по действие и също не са много опасни.Стига да не се приемат венозно и да не се пушат към тях също няма физическа зависимост.Те също повишават творческата дейност.Убиват апетита.Но също съсипват мозъка и нарушават естествената му дейност.Честата употреба на амфетамини и кокаин през носа води до пълно разяждане на септума ( преградата в ностната кухина)
Халюциногените вече са си опасна работа при тях + няма.Те могат да разрушат не само дейността на мозъка а и всякаква представа за реалност.
Антидепресантите (хапове) Помагат ти да избягаш от проблемите да отпуснеш тялото и душата си , но отново съсипват структурата на съзнанието ти .
Хероинтът (стаф) това е просто самоубийство....Мисля че е достатъчно.
Пико.... като си на пико се прави страхотен секс (това в кръга на шегата)

LSD^Lady
08-29-2006, 01:17
Ako si znaesh mqrkata i tova 4e ne trqbva da prekalqvash .... nqma ni6to lo6o.No mnogo hora neznaqt kakvo pravqt .... zavisi ot samiq 4ovek dali 6te e + ili - !

08-29-2006, 09:15
...При употребата на марихуана се повишава количеството на едорфина в мозъка (това е хормонът на щастието).При честата употреба на марихуана мозъка губи способността си да произвежда едорфина сам.Тогава идва момента когато постепенно се превръщаш в зомби.Има и статистика която сочи че повече от 90% от хората които често употребяват марихуана минават на твърдо.Плюсовете са в това че много помага при творческата дейност.
Амфетамините и Кокаина са сходни по действие и също не са много опасни.Стига да не се приемат венозно и да не се пушат към тях също няма физическа зависимост.Те също повишават творческата дейност.Убиват апетита.Но също съсипват мозъка и нарушават естествената му дейност.Честата употреба на амфетамини и кокаин през носа води до пълно разяждане на септума ( преградата в ностната кухина)
Халюциногените вече са си опасна работа при тях + няма.Те могат да разрушат не само дейността на мозъка а и всякаква представа за реалност.
Антидепресантите (хапове) Помагат ти да избягаш от проблемите да отпуснеш тялото и душата си , но отново съсипват структурата на съзнанието ти .
Хероинтът (стаф) това е просто самоубийство....Мисля че е достатъчно.
Пико.... като си на пико се прави страхотен секс (това в кръга на шегата)

Oлеле, мноу си ЗЛЕ!! :smt005

Марихуаната НЕ влияе на нивата на ЕНДОРФИНА, и НЕ намалява способността на мозъка да произвежда нервомедиатори а напротив- повишава я.

на нивата на ендорфина и на способността на мозъка да го произвежда влияят амфетамините, екстазито(МДМА) и кокаина.
те могат да бъдат много вредни, ако се употребяват ЧЕСТО. Може да се стигне до сърде4на недостатъ4ност и тежки психози.
Хлюциногените пък НЕ разрушават дейността на мозъка и представата , а само я променят, и според някои у4ени маймуните са станали хора, защото открили халюциногените.. от което излиза, 4е "++"овете са доволно големи :wink:
ама това няма как да го знаеш, щто о4евидно и бъкел не отбираш от халюциногени.
хубавото на халюциногените е, 4е нито са вредни за тялото, нито могат да доведат до натравяне, нито водят до пристрастяване.

FUNKY_MONKEY
08-29-2006, 13:03
ба ми според мен пък марихуаната много трудно може да се сложи в категория наркотици ! при нея се развива само психическа зависимост,която е много пъти по-малка отколкото при цигарите....
пък и все пак това си е чисто и просто билка при това е наричана "билката на мъдростта"
но при всички други наркотични вещества преобладават "-"

Ku4eNcE
08-29-2006, 14:02
Koito gi vzima im znae +te i -te.

LaPd_KoRn
08-29-2006, 23:04
i q kajete kakvi sa drugite "+" osven 4e ti stava qko ???

LaPd_KoRn
08-29-2006, 23:10
i q kajete kakvi sa drugite "+" osven 4e ti stava qko ???

minusiminusiminusi
08-29-2006, 23:10
mnogo razbirate vsi4ki ... qvno ne ste upotrebqvali dostata4no dalgo za da tvardite 4e pliusovete sa mnogo .. pliusovete sa za 2-3 4asa maximum minusite za cql jivot.na men lichno sarceto i babrecite sa mi bolni zaradi amfetamini i hapove.prichernqva mi kato se izpravq , ustata mi presahva prez 5 min dori i da izpiq 10 litra voda bolqt me babrecite i o6te mnogo drugi.pojelavam vi da si ostanete taka zabludeni i da vqrvate 4e pliusovete i minusite sa ravnostoini za6toto ako razberete istinskite minusi nikak nqma da vi e dobre! [-X ](*,) ](*,) mnogo imate da si blaskate glavata..
a pak za trevata ne mi govorete samo 4e ne e narkotik i drugi takiva bilki milki nqma takiva nqma ni6to drugo ot koeto se zatapqva tolkova kolkoto ot trevata i nqkoi ako e kazal 4e trevata e "билката на мъдростта"
e izpu6il prekaleno mnogo treva i e zatapql mnogo zverski..

minusiminusiminusi
08-29-2006, 23:11
mnogo razbirate vsi4ki ... qvno ne ste upotrebqvali dostata4no dalgo za da tvardite 4e pliusovete sa mnogo .. pliusovete sa za 2-3 4asa maximum minusite za cql jivot.na men lichno sarceto i babrecite sa mi bolni zaradi amfetamini i hapove.prichernqva mi kato se izpravq , ustata mi presahva prez 5 min dori i da izpiq 10 litra voda bolqt me babrecite i o6te mnogo drugi.pojelavam vi da si ostanete taka zabludeni i da vqrvate 4e pliusovete i minusite sa ravnostoini za6toto ako razberete istinskite minusi nikak nqma da vi e dobre! [-X ](*,) ](*,) mnogo imate da si blaskate glavata..
a pak za trevata ne mi govorete samo 4e ne e narkotik i drugi takiva bilki milki nqma takiva nqma ni6to drugo ot koeto se zatapqva tolkova kolkoto ot trevata i nqkoi ako e kazal 4e trevata e "билката на мъдростта"
e izpu6il prekaleno mnogo treva i e zatapql mnogo zverski..

Amayo
08-29-2006, 23:17
Иам приятели които едно време пушия адско много,чрез бощите усилия на другит ми приятели успяхме да ги откажеме, и ние не вярвахме ама верно доса не са пипнали тревица. Ефектите обаче са си налице, чести пристъпи на депресия, сдухвацция яко. Отчаяние. НАРКОМАНИИИИ!!!
А тия лигави деца тука дето ми умнеят и ми рекламират плюсовете на наркотиците (такива няма) първо да пробват самите те да ги откажат (няма да успеят щото са лайна без воля) и после да ми разпрвят че не било вредно. Вие сте живи зеленчуци и човешки парцали, единственото добро което мож да излезе от вас е или курви или клошари.

08-30-2006, 01:28
kikiikii!!!
кой, аз ли да си прецакам бъбреците с амфети?..
ам 4и аз амфети само веднъж сим пробвал и това ми стигаше да разбера, 4е при амфетите минусите са мн пове4е от плюсовете.

От тревата се затъпявало.. да бе да ама не!! поне с 3-те 4ужди езика, дето съм ги нау4ил откакто пуша и от висотата на висшото си образование си позволявам да не съм съгласен с това шаблонно твърдение :smt005
IQ-то ми по последни из4исления е около 135, а пуша трева от 1996, като от 1998 на практика всекидневно.

от дрогата полза няма, а вредата си е според зависи как и по колко :wink:

п.с. единствените проблеми свързани с дрогите, които съм имал,
са били породени от разни хора, дето са се опитвали да възпрепятстват отношенията ми с дрогата,

ама нямам никакво намерение да спирам да употребявам дроги, само внимателно си подбирам дрогите, местата и компаниите :-D

FUNKY_MONKEY
08-30-2006, 16:38
ba kak pa 6a me obijdate 4e sum 6tqla d astna klo6arka ili kurva ili 4e puk ne sum mojela da spra!!!! baaa.... naistina e dokazano 4e trevata vredi na kratkotrainta pamet( ne te pravi tup) i za tfa kat po4ne daskalo 6a q spra (nne pretendiram 4e razbiram ot narkotici mnogo,se pak pu6a samo ot na4aloto na lqtoto,pri tve umereno za da ne zema da se pristrastq)
baaaa vie golemite razbira4i tuka 6a kritikuvate horata,koit vuob6te ne poznavate i ne znaete kfo sa 6to sa no vednaga 6tom pu6at ili ne6to drugo gi slagate pod ob6t znamenatel "kurva ili klo6ar" e takia kat vas super mnou ma nervat :smt012 :smt013 :smt019

Nen0RmalniK
09-20-2006, 16:03
Какви са плюсовете и минусите на наркотиците...и изобщто има ли такива? nqma po4ti nikakvi plusove osven ako ne si dobre v jivota i ti e mnogo gadno napravo si se ot4aql i iska6 da se samoubie6 togava vzema6 narkotici i zabravq6 za vsi4ko drug plus nqmat!