PDA

View Full Version : Концертът на Testamen, Helloween и Twisted Sister.



Mo6no
08-24-2006, 22:19
Я кажете. Ще има ли други хора на концерта? Кажете, че туко виж съм се срещнал с някой друг форумец. :D

ThePainIsReaL
08-24-2006, 22:22
Оле.. моля те , после сложи някоя и друга снимка или клипче от концерта . И непременно да разказваш плссс [-o<

`Death`Whore`
08-24-2006, 22:22
2-ма познати ще ходят! Този утре ли всъщност?

Mo6no
08-24-2006, 22:26
2-ма познати ще ходят! Този утре ли всъщност?
да. :)

Boot
08-24-2006, 22:36
Не говорим ли все пак за TestamenT?!

Mo6no
08-24-2006, 22:39
Не говорим ли все пак за TestamenT?!
Ами не ме интересува особено. Аз на тях и една песен не съм им чувал. А пък на Tuisted Sister съм чувал само една песен. Аз отивам най-вече заради Helloween.

Boot
08-24-2006, 22:43
Да бе, верно. Кфо ли те интересува някфа такава група... пф..
Бтв Хелоуин може да имат яки песни, но са продажни лайна и правят шоу само ако снимат двд!

Mo6no
08-24-2006, 22:47
Ами не ме интересуват особено. Виж ако ми хареса концерта им ще чуя албумите, иначе не.

Това с Helloween от личен опит ли го знаеш или си го чула само на приказки.

Boot
08-24-2006, 22:48
Ми аз бях на концерта, който снимаха за Двд. И беше як, признавам.
После говорих с хора, които са наистина фенове на Хелоуин и не биха псували по концерта им току така, тааа... тези хора са били на предишния концерт и казаха, че поведението им е било гадно и не са се накефили. Факт.

Mo6no
08-24-2006, 22:54
Надявам се просто тогава да не са били на кеф, а утре да са на кеф и да е яко. Все пак заради тях давам 40 лева, не заради Twisted Sister или Tastement.

Boot
08-24-2006, 22:58
Аре научи смотаното име поне. TESTAMENT!
Надявай се да са им платили достатъчно и да са на кеф, дамз.
И да оплакнеш окото с барабаниста от мое име.. :smt007

ErinEverly
08-25-2006, 07:00
С удоволствие бих отишла, но утре заминавам за Русия, та се получава някво кухо. Една група приятели ще ходят на концерта...

DarkSanctuary
08-25-2006, 20:31
По дяволите, нито на този концерт отидох, нито на Thrash Till Death ще ида!!! :evil: Ама така е като съм смотана и се съобразявам с продажни копелета!!! :evil:

Mo6no
08-27-2006, 18:02
Her Infernal Majesty,
не съжалявай, защото не беше нещо особено.

На 25 - останах горе долу разочарован, но имаше моменти, които даста ми харесаха.

Testament - влязох посредата. Чух 5-6 песни и останах доста доволен и смятам да потърся песните им.

Helloween - бях с доста големи очаквания, но Helloween ме разочароваха. Щяха да бъдат добре, ако не беше вокала им, който според мен на моменти дори дразнеше и високите тонове не ги взимаше много, много добре.

Twisted Sister - бяха по двсякаква критика. Интсруметала беше зле, а пък вокала... по-добре изобщо да не беше почвал да пее. Трягнах си след "We're Not Gonna Take It"

на 26 - Тотално разочарован като изключим Claymore. Освен това разбрах, че концерта е продължил до много късно, което смятам че е голяма грешка.

Claymore - Това беше една от подгряващите групи и доста ми хареса. Не съм сигурен, че точно така се казваше групата, но смятам да я потърся и да изтегля нещо тяхно.

Следващите 2-3 подгряващи групи на нищо не мязаха. Нямаше никаква мелодия. Изобщо не знам за какво са ги взели тези групи само, за да запълват времето.

Mystical Circle - Изобщо не ми харесаха. Пак никаква мелодия. Подгряващите бяха по-добри от тях.

Destruction - Вече бях уморен, не издържах звука, беше ми скучно и музиката не ми харесваше. затова седнах на пеиките отзад и точно тогава някакви тъпаци пуснаха много яко пресвяткащи светлини в очите ми. Вследствие, на което не издържах и си тръгнах 20 минути след като почнаха Destruction. Един познат каза, че много му харесали, въпреки че сопред мен нямаше никаква мелодия в песните им.

Napalm Death - изобщо не стигнах до тях, а и както чух до колко часа е продължило хубаво, че не съм останал да ги слушам.

GuS
08-27-2006, 19:52
Her Infernal Majesty,
не съжалявай, защото не беше нещо особено.

На 25 - останах горе долу разочарован, но имаше моменти, които даста ми харесаха.

Testament - влязох посредата. Чух 5-6 песни и останах доста доволен и смятам да потърся песните им.

Helloween - бях с доста големи очаквания, но Helloween ме разочароваха. Щяха да бъдат добре, ако не беше вокала им, който според мен на моменти дори дразнеше и високите тонове не ги взимаше много, много добре.

Twisted Sister - бяха по двсякаква критика. Интсруметала беше зле, а пък вокала... по-добре изобщо да не беше почвал да пее. Трягнах си след "We're Not Gonna Take It"

на 26 - Тотално разочарован като изключим Claymore. Освен това разбрах, че концерта е продължил до много късно, което смятам че е голяма грешка.

Claymore - Това беше една от подгряващите групи и доста ми хареса. Не съм сигурен, че точно така се казваше групата, но смятам да я потърся и да изтегля нещо тяхно.

Следващите 2-3 подгряващи групи на нищо не мязаха. Нямаше никаква мелодия. Изобщо не знам за какво са ги взели тези групи само, за да запълват времето.

Mystical Circle - Изобщо не ми харесаха. Пак никаква мелодия. Подгряващите бяха по-добри от тях.

Destruction - Вече бях уморен, не издържах звука, беше ми скучно и музиката не ми харесваше. затова седнах на пеиките отзад и точно тогава някакви тъпаци пуснаха много яко пресвяткащи светлини в очите ми. Вследствие, на което не издържах и си тръгнах 20 минути след като почнаха Destruction. Един познат каза, че много му харесали, въпреки че сопред мен нямаше никаква мелодия в песните им.

Napalm Death - изобщо не стигнах до тях, а и както чух до колко часа е продължило хубаво, че не съм останал да ги слушам.

Ах... по това ,което чета май наистина няма място за съжаление... :?
Сериозно ли Helloween и Twisted Sister са били толко зле? :-s :roll: