PDA

View Full Version : Проблем с микрофона



08-24-2006, 22:35
Значи,проблема ми е следният:Онзи ден си купих слушалки с микрофон...защото ми трябваха спешно,пък и не са от най-евтиничките.Та така сложих буксите където по принцип трябва да са...и от тук идва проблема,слушалките работят,а микрофона не....смених ги за друг вид->пак същата работа.Не знам,на какво се дължи това и дали аз не съм направила нещо както трябва,но наистина много ми трябва....а очевидно не става :(
Та,ако някой може да ми помогне за този проблем и да ми каже дали проблема е от мен иии как мога да го оправя ще съм му много благодарна,защото не вярвам и двата чифта да са с дефект,пък и са различни....

RudeBunny
08-24-2006, 22:39
ам може да си си забранила микрофона от компютъра... долу в дясно дето ти е Volume и провери да не би да имаш отметка на Mute . Ако има я махни... ся само за тва се сещам...

Bisollini
08-24-2006, 22:47
V Control Panela trqbva da ima6 Opcii na Zvuka ot tam si Puska6 microfona 100% sum sigoren i az bqh taka

08-24-2006, 22:57
Уфф пробвах какво ли не...и не става! Би ли ми казал какви точно са тези настройки Bisollini.

Bisollini
08-24-2006, 23:05
az imam CMI Audio Config ti moje6 d aima6 razli4no no se ima6 nqkakfo si eto go kakfo predstavlqvahttp://monmonjalaci.hit.bg/untitled.JPG ti moje da ima6 Drugo no trqbva da ima nqkude nastroiki za Microfon nevazmojno e da nqma6

Gangsta_zone
08-27-2006, 15:44
Ако си си пуснала компа на 6 колони да е звука направи го на 2 защото като е на 6 буксата за микрофон става за букаса за колони тва може да е