PDA

View Full Version : От любопитство



AnGeL_NeBeSeN
08-24-2006, 23:00
Така имам една тема на която винаги сам искал да си отговоря.Според вас излишни ли са тези интриги и нерви в една връзка.Искам да кажа постоянно единият да дразни другият с момичета или съответно момчета,на пример единият да каже на другия 4е излиза на дискотека и че ще е по мъжки/женски и да си стои вкъщи .Абе с 2 думи да се правят на интересни с цел другият да ревнува.И тва всичкото при положение че много се обичат.Според вас излишно ли е или задължително за да има интрига във връзката?

gery_to
08-24-2006, 23:46
Pri polojenie che mnogo se obichat ne biva da se stiga do takiva intrigi kakvito kazvash!taka spored men pokazvash kolko si nesiguren v chuvstvata na drugiq kam teb i iskash da gi probvash kakvo shte napravi!pone az taka praveh kogato bqh po malka!Viarno triabva da ima trapka vinagi no ne i po tozi nachin!

IdiOtKa
08-25-2006, 08:51
тва е тъпо що тря кааш на някои каде хоиш ..аз на маика ми не каам каде излизам пък на някои друг ....аиде стига простотии .... ](*,) ](*,)

ista
08-25-2006, 08:54
част от играта е, иначе не е интересно. да не кажа даже безразлично. и по този начин доста хора доказват на себе си любовта на половинката си. и също - това не са интриги. просто е по-различно...

08-25-2006, 09:00
част от играта е, иначе не е интересно. да не кажа даже безразлично. и по този начин доста хора доказват на себе си любовта на половинката си. и също - това не са интриги. просто е по-различно...
Просто, като пораснеш ще видиш колко си зле...

White_Shadow
08-25-2006, 09:05
Pri polojenie che mnogo se obichat ne biva da se stiga do takiva intrigi kakvito kazvash!taka spored men pokazvash kolko si nesiguren v chuvstvata na drugiq kam teb i iskash da gi probvash kakvo shte napravi!pone az taka praveh kogato bqh po malka!Viarno triabva da ima trapka vinagi no ne i po tozi nachin!

Подкрепям!!! :-D :mrgreen:

ista
08-25-2006, 09:06
част от играта е, иначе не е интересно. да не кажа даже безразлично. и по този начин доста хора доказват на себе си любовта на половинката си. и също - това не са интриги. просто е по-различно...
Просто, като пораснеш ще видиш колко си зле...

пораснала съм достатъчно, че да видя колко съм зле :lol: :lol: :lol: . иначе си е точно така. не говоря от личен опит - става дума и за по-възрастни... и то с по едно 15-16 години по-възрастни. така е. няма начин да ми каже някой, че по този начин не се създава по-силна емоция, независимо каква.

maybelline
08-25-2006, 09:12
Ако много се обичат това определено е излишно и само подклажда спорове.Ако просто се харесват(на 13-14 например),то им е като заложено в гените да карат другия да ревнува,само за да им обърне малко внимание.Тъпо,но когато се налага,едва ли е излишно.Да,става по-интересно за този,който подклажда ревността,но на другия не му става никак приятно.

sexy_monitata
08-25-2006, 09:34
az li4no smqtam 4e taka *(no v ymereni koli4estva)dori e po-zabavno dori v nqkakva stepen vi sblijava o6te pove4e no v stova ako si imate i dove4erie :P

mnogomili4kata-sf
08-25-2006, 10:34
И аз не ги разбирам тия хора...скоро се чудех на една такава приятелска двойка...според мен е смешно,все едно не се познават достатъчно,за да знаят,че другият се прави на интересен...направо не ги разбирам !!! :shock:

Chiana
08-25-2006, 10:45
Ммм... излишно е. Аз се стремя по всякакъв начин да избягвам поводите за ревност. Не излизам без него. Не ходя на кафета с други момчета и т.н., защото знам, че ще му е кофти, както и на мене, ако той излиза без мене.

Nadelina
08-25-2006, 11:07
Intrigite trqbva da gi ima.. No ne postoqnno.. che da trovqt vryzkata.. pri polojenie che se obichat.. Tova e moito mnenie!

koalka
08-25-2006, 12:17
Това става при положение,че не се обичат.Ако и двамата се обичат НЯМА се нараняват така!!!!Не виждам смисъл от тези неща.Това е тъпо.

luda`flirtajika
08-25-2006, 12:27
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


Това става при положение,че не се обичат.Ако и двамата се обичат НЯМА се нараняват така!!!!Не виждам смисъл от тези неща.Това е тъпо.

taka e ;) tupo,bezmisleno i se pravi ne ot obich...ako obichash nqkogo prosto go obichash

Ollas
08-25-2006, 13:21
Абе с 2 думи да се правят на интересни с цел другият да ревнува.И тва всичкото при положение че много се обичат.Според вас излишно ли е или задължително за да има интрига във връзката?


Това сам да си създаваш проблеми във връзката е супер тъпо. И без това двамата трябва да преодолеят много други неща. Само това липсва...