PDA

View Full Version : Дискриминация?



Ziezi
08-25-2006, 11:59
Така.....След като machoka заключи тема:"циганите и турците вън от България" във форум "За България и тези,които я напуснаха" поради расизъм(???) му пратих едно лично съобщение,в което му написах,че би трябвало да заключи и тема "Мразя българите" във форум "всичко тийн накуп".Не го направи....След това аз пуснах тема "Мразя циганите" в същия този форум,в която бях писал не поразлични неща от темата "Мразя българите"(можете сами да проверите) и нямаше и два часа и този същия господин я заключи!Е,питам аз как трябва да се нарича това нещо?Дискриминация?Расизъм ?

ПП:може би ще ви е интересно отношението на някои хора към двете теми.Визирам Мошното,Фалшивата и употребявания пич(все звучни прякори)....

Mo6no
08-25-2006, 12:02
Какво за мен? Кажи че ми стана интересно.

Иначе реално погледнато и двете теми трябва да се оставят, защото човек исказва своята гледна точка, но при условие че това е направено по културен начин.

sherry
08-25-2006, 12:08
Спрете с този расизъм.Глупаво е!Гледайте душата, а не цвета на кожата....

olive_oil
08-25-2006, 12:11
в такъв случай мачока трябва да заклячва всички теми,пораждащи разсизъм,независимо към кого

Dr. Kazimbutt
08-25-2006, 12:11
в такъв случай мачока трябва да заклячва всички теми,пораждащи разсизъм,независимо към кого
Ами той това прави...

olive_oil
08-25-2006, 12:13
но не е заключил въпросната тема "мразя бългрите"

machoka
08-25-2006, 12:14
в такъв случай мачока трябва да заклячва всички теми,пораждащи разсизъм,независимо към кого

Ти прочете ли я онази тема?

Темата на автора беше на расова основа, онази не е. Когато се научите да дискутирате без подобни скандални предрасъдъци, тогава ще имате поле на изява. Расизмът на всичко от горе е забранен и от закона.

Лек ден.