PDA

View Full Version : до machoka



olive_oil
08-25-2006, 11:21
не бе душко.още като прочетеш заглавието на темата и я заключваш.Няма значение какво се пише в нея.Факта,че заглавието е обиждащо за наякого е достатъчен,за да си проявиш модераторските права и задължения.Иначе какво излиза?Ако някой напише нещо обидно за циганите и турците,това е дискриминация.А когато някой обижда българите???Това какво е?Усмивка по радиото ли???Или може би поздрав???След като говориш за дискриминация,ами и ти не дискриминирай!!!

Mo6no
08-25-2006, 11:22
Ти за лични съобщения не си ли чувала?

Dr. Kazimbutt
08-25-2006, 11:23
Има разлика между обидно и "циганите на сапун; турците под ножа"... знаеш ли?

olive_oil
08-25-2006, 11:24
Ти за лични съобщения не си ли чувала?
а ти за уважение???

olive_oil
08-25-2006, 11:24
амиииии мацка.. научи се да четеш и темите и постовете вътре, а не само заглавията ;)

това е форум все пак...
аз и съдържанието чета,ама...Някои заглавия говорят сами за себе си.

Mo6no
08-25-2006, 11:25
Ти за лични съобщения не си ли чувала?
а ти за уважение???
Това не го загрях, защото съм тъпичък.

Mo6no
08-25-2006, 11:27
амиииии мацка.. научи се да четеш и темите и постовете вътре, а не само заглавията ;)

това е форум все пак...
аз и съдържанието чета,ама...Някои заглавия говорят сами за себе си.
По същата логика и аз като гледам аватар си правя изводите за човека, който го е сложил, но знаеш ли няой аватари говорят сами за себе си. |Твоят например.

sherry
08-25-2006, 11:41
Наистина не сте чели добре темите, мачока ги затваря, защото наистина са доста гадни, обидни и много расистки мнения се изказват в тях. В темата "Мразя българите" става дума съвсем за различни неща!

08-25-2006, 12:00
амиииии мацка.. научи се да четеш и темите и постовете вътре, а не само заглавията ;)

това е форум все пак...
аз и съдържанието чета,ама...Някои заглавия говорят сами за себе си.
По същата логика и аз като гледам аватар си правя изводите за човека, който го е сложил, но знаеш ли няой аватари говорят сами за себе си. |Твоят например.
а какво му е на ажатара на olive_oil???

08-25-2006, 12:01
a za6to taka napadate momi4eto?tq samo si izrazqva mnenieto

machoka
08-25-2006, 12:23
Заглавието няма да го променя. Заглавия 'Мразя еди какво си' не са забранени - забранен е РАСИЗМА! :)

Ziezi
08-25-2006, 13:14
Заглавието няма да го променя. Заглавия 'Мразя еди какво си' не са забранени - забранен е РАСИЗМА! :)

Мачок,що така деликатно ми изтри темата?


Абе мойте хора, да ви кажа чесно мразя България и българите с нея. Голяма сме измет! Естествено не всички българи сме еднакви, но повечето българи сме жалки шибаняци. Голтаци, алчни копелета, с една дума педераси! Незнам защо се получава така. Може би зареди 500-те години робство, ей на тия турци, путка им лелина ебал съм! Но, тфа е истината, някакъв комент?
?

machoka
08-25-2006, 13:17
самокритичността май не ти допада?

Думите му не са насочени към никой персонално.. май ти проявяваш дискриминация към хомосексуалните?

Ziezi
08-25-2006, 14:00
самокритичността май не ти допада?

Думите му не са насочени към никой персонално.. май ти проявяваш дискриминация към хомосексуалните?

???Ти кьорав ли си?Я пак прочети втората част от първото му изречение!

ErinEverly
08-25-2006, 14:44
Ох ох ох... Вечния проблем - хората говорят, без да познават добре това, което обсъждат. Глупава работа