PDA

View Full Version : S kysa poli4ka i bez bikini ot dolu



Страници : [1] 2

Manekenkata92
08-25-2006, 11:34
V tezi jegi stra6no mi dopada da hodq po toz na4in. Cqlata po4ivka na Kiten izkarah taka a i v grada si go pozvolqvam no dosta po rqdko. Vie obi4ate li da se noste po tozi na4in. Imam predvid kakto ve4e nabelqzanata tema za ili bez sutien. Da li e uda4no i normalno v tezi gore6tini da ne se nosi nikakvo belio pod vryhnite drehi. Po tozi vapros imah spor s maika si. Ne 4e ne trqbvalo, a 4e sam prekaleno malka za tva, makar i da ne spodelqm mnenieto i, a i samata tq vyprteki 4e e na 36 si go pozvolqva.


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

hollaback_girl
08-25-2006, 11:41
:shock: ](*,) ](*,) ](*,) ti normalna li si? :smt011

midian
08-25-2006, 11:42
:shock: К*рва!А и късата пола връхна дреха ли е???

forrzi
08-25-2006, 11:42
hahhahaha
бати извратеното семейство
ммм
според мен носенето на бельо е най-малкото наложително,и от хигиенна гледна точка и от естетична
гр
сядаш някъде(с изивинение)по путка
навява на болести разни
и по-добре се носи само по-бельо,отколкото без него,ама с дрехи
и тази тема е бъзик :D

koalka
08-25-2006, 11:44
Това ми се струва доста курвенско.Къса пола и без гащи.Ако ти е топло едно бельо няма да те охлади,ако не го носиш.

Sophie
08-25-2006, 11:45
V tezi jegi stra6no mi dopada da hodq po toz na4in. Cqlata po4ivka na Kiten izkarah taka a i v grada si go pozvolqvam no dosta po rqdko. Vie obi4ate li da se noste po tozi na4in. Imam predvid kakto ve4e nabelqzanata tema za ili bez sutien. Da li e uda4no i normalno v tezi gore6tini da ne se nosi nikakvo belio pod vryhnite drehi. Po tozi vapros imah spor s maika si. Ne 4e ne trqbvalo, a 4e sam prekaleno malka za tva, makar i da ne spodelqm mnenieto i, a i samata tq vyprteki 4e e na 36 si go pozvolqva.

дучичке лошо няма , ма да не пускаш после теми "наведох се ва си вържа връзката на обувката и един пиян чичко ми го центрова директно".....аз не мога да приема да ходиш с КЪСА ПОЛА без бельо...с панталон е друго, но това е все едно да си ходиш по гола путка из центъра и показва не само, че ти е жега, ами ниска култура, майкати е напълно права.

Manekenkata92
08-25-2006, 11:49
E da maika mi si go pozvolqva tova s pantalon az se kefa oba4e i kato sym s pola, a i biv6iq mi mnoo nastoqva6e taka minaloto lqto kato izlizah s nego i na men mi se haresa. Ne mislq 4e e kurvensko osobeno, a i polata ne e edna pedq kysa a malko nad kolqnoto se pak :wink:

Sophie
08-25-2006, 11:51
E da maika mi si go pozvolqva tova s pantalon az se kefa oba4e i kato sym s pola, a i biv6iq mi mnoo nastoqva6e taka minaloto lqto kato izlizah s nego i na men mi se haresa. Ne mislq 4e e kurvensko osobeno, a i polata ne e edna pedq kysa a malko nad kolqnoto se pak :wink:

нас ли убеждаваш или себе си....

PePiNkA{P}
08-25-2006, 11:57
tva e dosta kurvensko! :smt012

08-25-2006, 12:00
govori za fizi4eska i duhovna osvobodenost, ni6to ob6to s "kurvensko"

Sophie
08-25-2006, 12:07
govori za fizi4eska i duhovna osvobodenost, ni6to ob6to s "kurvensko"


ебати духовната освободеност е да си размяташ наляво-надясно путката

MimityYy
08-25-2006, 12:14
NC :shock: i ako duhne malko vetrec i polata slu4aino ti se vdigne v centara ko 6i stane ?!

08-25-2006, 12:16
krasiva gledka :)

BorderManager
08-25-2006, 12:18
govori za fizi4eska i duhovna osvobodenost, ni6to ob6to s "kurvensko"


ебати духовната освободеност е да си размяташ наляво-надясно путкатаВие така или иначе си ги размятате... :roll:
Въпросът е кой ги вижда. :smt016

08-25-2006, 12:22
govori za fizi4eska i duhovna osvobodenost, ni6to ob6to s "kurvensko"


ебати духовната освободеност е да си размяташ наляво-надясно путкатаВие така или иначе си ги размятате... :roll:
Въпросът е кой ги вижда. :smt016

mnogo to4no kazano!

cecko_boy
08-25-2006, 12:22
abre stiga vikahte na momi4eto seki si reshava kak da si se obli4a i kak da hodi vqrno 4e ne e mnoo dobre da hodish po putka iz centara kakto se kazva ama na nqkoi im e kef ....

Sophie
08-25-2006, 12:25
govori za fizi4eska i duhovna osvobodenost, ni6to ob6to s "kurvensko"


ебати духовната освободеност е да си размяташ наляво-надясно путкатаВие така или иначе си ги размятате... :roll:
Въпросът е кой ги вижда. :smt016

Айде полека с изказванията и ако обичаш недей да слагаш общ знаменател на всички и не ме сравнявай косвено с няква пикла на 14 години, дето и аз не знам кво цели да докаже или покаже с такова поведение....относно мойта путка - нея първо не съм тръгнала да я давам на показ пред целия град и второ единственият човек, пред който я развявам, е на светлинни години от разни момченца дет осамо се чудат на коя да го сложат.

08-25-2006, 12:29
единственият човек, пред който я развявам, е на светлинни години от разни момченца дет осамо се чудат на коя да го сложат.


iska6 da kaje6 4e e na 45 godini li?

mai si pada6 po golemi4ki =D>

BaMBOocHa
08-25-2006, 12:35
абе я стига с тея простотии!темата е тъпа!само взехте да се заяждате!какъв е смисъла да се продължава?!Без бельо из центъра е*а ти смотаната работа...иди на магистралата и там ще си те харесват всички!
OMG [-o<

Sophie
08-25-2006, 12:38
единственият човек, пред който я развявам, е на светлинни години от разни момченца дет осамо се чудат на коя да го сложат.


iska6 da kaje6 4e e na 45 godini li?

mai si pada6 po golemi4ki =D>


не на 18 е и мраза дори мисълта за връзка между момиче и дъртак. Изразът на светлинни години значи, че мисленото му не е толкова ограничено като твойто например, за което съдя по логиката ти. Освен тва той не е с мен само за да ме чука, като болшинството момчета в teen възраст.

08-25-2006, 12:40
и болшинството над теен възраст искат само да чукат

machoka
08-25-2006, 12:42
и болшинството над теен възраст искат само да чукат

по-скоро обратното.. болшинството от тийн вързрастта ;)

Инак на авторката ще кажа, че майка и е права ;) Не е подходящо, най-малкото заради възрастта. Ще издържиш и с бельо :)

Manekenkata92
08-25-2006, 12:43
абе я стига с тея простотии!темата е тъпа!само взехте да се заяждате!какъв е смисъла да се продължава?!Без бельо из центъра е*а ти смотаната работа...иди на магистралата и там ще си те харесват всички!
OMG [-o<

ne go pravq za da me haresva nqkogo ili vsi4ki i ne stradam ot podobni terzaniq da li nqkoi 6te me haresa. obojateli bol!
prosto taka mi e udobno i prakti4no, a tova 4e 4ast ot horata kato vas go smqtat za ne6to po6lo e va6 si problem. s tova pensionersko mislene dale4 nqma da stignete!

Paduan`
08-25-2006, 12:45
i ti dalech nema da stignesh devoiche ... nai-mnogo do ginekolog

Sophie
08-25-2006, 12:47
абе я стига с тея простотии!темата е тъпа!само взехте да се заяждате!какъв е смисъла да се продължава?!Без бельо из центъра е*а ти смотаната работа...иди на магистралата и там ще си те харесват всички!
OMG [-o<

ne go pravq za da me haresva nqkogo ili vsi4ki i ne stradam ot podobni terzaniq da li nqkoi 6te me haresa. obojateli bol!
prosto taka mi e udobno i prakti4no, a tova 4e 4ast ot horata kato vas go smqtat za ne6to po6lo e va6 si problem. s tova pensionersko mislene dale4 nqma da stignete!


Е с тва вача ма приби. Едно е да си разкрепостен, друго е да не чувстваш притеснение да ходиш полу-гол. Ша ма извиняваш, само че не можeш да кажеш на тези, които имат известни задръжки, че са ПЕНСИОНЕРИ. Айде набори и наборки да потегляме към гробищата. Де що живо има в тоз форум над 8 клас да се мащаме, че младото поколение ни измества вече с голи путчици и секс на първа среща...

machoka
08-25-2006, 12:49
aa, моля моля, секса на първа среща не го намесвай :-D

това си е съвсем различна философия :D

BaMBOocHa
08-25-2006, 12:50
абе я стига с тея простотии!темата е тъпа!само взехте да се заяждате!какъв е смисъла да се продължава?!Без бельо из центъра е*а ти смотаната работа...иди на магистралата и там ще си те харесват всички!
OMG [-o<

ne go pravq za da me haresva nqkogo ili vsi4ki i ne stradam ot podobni terzaniq da li nqkoi 6te me haresa. obojateli bol!
prosto taka mi e udobno i prakti4no, a tova 4e 4ast ot horata kato vas go smqtat za ne6to po6lo e va6 si problem. s tova pensionersko mislene dale4 nqma da stignete!
Ние далеч няма да стигнем?!Ама пиклоо,недей ми обяснява до къде ще стигна и до къде не!Мисленето ми не е пенсионерско!Просто това,че не мисля просташки като теб не значи,че може да ме съдиш за това как мисля аз!Стегни се малко поне! И да- Paduan` е напълно прав!

NaDuFcHe
08-25-2006, 12:52
hahhahaha
бати извратеното семейство
ммм
според мен носенето на бельо е най-малкото наложително,и от хигиенна гледна точка и от естетична
гр
сядаш някъде(с изивинение)по путка
навява на болести разни
и по-добре се носи само по-бельо,отколкото без него,ама с дрехи
и тази тема е бъзик :D Kakto nikoga da sum suglasna s teb..Super tupo e tva i super nehigienichno

Sophie
08-25-2006, 12:53
aa, моля моля, секса на първа среща не го намесвай :-D

това си е съвсем различна философия :D

It's just an example...

Chiana
08-25-2006, 13:01
Определено не ми допада това с ходенето по без бельо :-s Нз мен би ми било много некомфортно :? А и нехигиенично. А и влагалището се овлажнява, ти няма ли да се изцапаш така като ходиш без бельо, ебаси. :-s Пък и най-малкото някое възпалене да си докараш... =;

Ollas
08-25-2006, 13:06
според мен носенето на бельо е най-малкото наложително,и от хигиенна гледна точка и от естетична
гр
сядаш някъде(с изивинение)по путка
навява на болести разни
и по-добре се носи само по-бельо,отколкото без него,ама с дрехи


И аз така мисля...

alkobalko
08-25-2006, 13:41
За мен това поведение е к*рвенско. Не може едно момиче на 13 години да ходи без бельо. Не само е неморално, но и нехигиенично.

Nofacenoname
08-25-2006, 14:32
Въпрос на вкус!Мен ми харесва :roll: \:D/

`Death`Whore`
08-25-2006, 14:35
И аз ако съм загоряла, ще ми стане яко, ако някой мъж е с прозрачен панталон и без бельо, но това не пречи да е глупаво и неморално.

protoss
08-25-2006, 14:35
V tezi jegi stra6no mi dopada da hodq po toz na4in. Cqlata po4ivka na Kiten izkarah taka a i v grada si go pozvolqvam no dosta po rqdko. Vie obi4ate li da se noste po tozi na4in. Imam predvid kakto ve4e nabelqzanata tema za ili bez sutien. Da li e uda4no i normalno v tezi gore6tini da ne se nosi nikakvo belio pod vryhnite drehi. Po tozi vapros imah spor s maika si. Ne 4e ne trqbvalo, a 4e sam prekaleno malka za tva, makar i da ne spodelqm mnenieto i, a i samata tq vyprteki 4e e na 36 si go pozvolqva.
Ехх защо всички момичета не бяха такива.. Не ги слушай моралистите - давай само така :smt016 :smt016 :smt016 :smt016 :smt016 :smt016

®©PeTq®©
08-25-2006, 14:36
OOOooooooooooo боже.. :shock: Ама..първо че е НЕХИГИЕНИЧНО,второ е отвратително (според мен) А и на 13 год...с къса поличка без бельо.. :shock: Аз ако не съм без больо..просто не мога кадето и да съм (освен докато се къпа де :lol: ) офф..секи си решава сам за себе си,но е много гадно според мен да ходиш без бельо навън..

SANDRETO
08-25-2006, 14:37
mii taka kato gledam ot nick-a ti si mai...92..tva na4i si naaa 14? hm na4i otivame na onaq tem kurvi li sa 13-14 godishnite deto praat sex na4i sledovatelni ti si.....!?

Sophie
08-25-2006, 14:38
ех защо не бяха такива всичките момичета...в превод в главата на таквиз момченца- ех ако можеше да си стоя в кафето и да ми опънат от предната маса изложба на путки коя от коя по загоряла...

protoss
08-25-2006, 14:41
ех защо не бяха такива всичките момичета...в превод в главата на таквиз момченца- ех ако можеше да си стоя в кафето и да ми опънат от предната маса изложба на путки коя от коя по загоряла...
Не трябваше да го казваш, сега само за това ще си мисля 3 дена, хммм путчици.... =P~

Paduan`
08-25-2006, 14:41
na Sophie lubimata i duma e p*tka
nqma post bez da q izreche
sigurno se vuzbujda ot tova da q izricha ili pishe :shock:

Sophie
08-25-2006, 14:49
na Sophie lubimata i duma e p*tka
nqma post bez da q izreche
sigurno se vuzbujda ot tova da q izricha ili pishe :shock:

не, просто се опитвам да падна до нивото на дечицата, които не биха разбрали ако им кажа нещо от типа женският възпроизводствен или детероден орган или източникът на оргазъм или...още доооста красиви наименования, от които болшинството тука няма да зацепят нищо.

ninsy
08-25-2006, 14:52
hahhahaha
бати извратеното семейство
ммм
според мен носенето на бельо е най-малкото наложително,и от хигиенна гледна точка и от естетична
гр
сядаш някъде(с изивинение)по путка
навява на болести разни
и по-добре се носи само по-бельо,отколкото без него,ама с дрехи
и тази тема е бъзик :D Kakto nikoga da sum suglasna s teb..Super tupo e tva i super nehigienichno
и аз съм съгласна с това

08-25-2006, 15:02
Всеки ден има няколско теми които ме разплакват от смях. тази тема не само ме разплака от смях, а и ме насра!!! Да ме прощавате за израза, опааа, чакай в тая тема ако ще и да кажа "Ебах кон" пак ше звучи нормално.

DiabolicAngel
08-25-2006, 15:06
:shock: :shock: :shock: :shock:
Следващия път като излизаш да си и без пола...Пък виж ти дошъл акъла като те набара някой "батко"...

bulgarche
08-25-2006, 16:14
Ако ти е удобно защо не. Стига да не е прекалено къса, ама то тогава и с бельо да си все тая почти

gangbang
08-25-2006, 16:17
Няма нищо лошо, ама па всеки ден да ходиш е прекалено май. Иначе и аз съм карал гаджето ми да идва в тази премяна на срещи и е много забавно. За купона става, ама за стил на обличане, едва ли... [-(

gal4eto
08-25-2006, 16:40
abe da ti kaja ne gi slu6ai drugite,kakto ti e udobno tai si hodi,6tom ti harevsa kav e problema \:D/

08-25-2006, 17:11
NIKOI NQMA DA VIDI OTDOLU OSVEN AKO NE SI VDIGNE POLATA, NE VIJDAM PROBLEM

AZ!
08-25-2006, 17:44
NIKOI NQMA DA VIDI OTDOLU OSVEN AKO NE SI VDIGNE POLATA, NE VIJDAM PROBLEM
problema e 4e put4icata i 6te varje nqkoq bolest a tq e tolko tapa 4e ne go osaznava...ebati kuhata leika

Novkov
08-25-2006, 17:45
Тез младите значи... съвсем издивяха

AZ!
08-25-2006, 17:48
Тез младите значи... съвсем издивяха
ti ot dartite li si???

`Death`Whore`
08-25-2006, 17:49
Представете си в жегата как вагиналните И сокове капят по земята. :lol:

AZ!
08-25-2006, 17:51
Представете си в жегата как вагиналните И сокове капят по земята. :lol:
ti li tva si predstavq6 4e na nas dava6 syveti?ebati izvratenqcite det ste tyka deba :smt021

`Death`Whore`
08-25-2006, 17:54
Извратено е да се ходи без бельо, аз само констатирам възможни последстия.

cskamoni4ka
08-25-2006, 18:07
Представете си в жегата как вагиналните И сокове капят по земята. :lol:
АХхаха бляКкк :lol:

Obitax
08-25-2006, 18:15
V tezi jegi stra6no mi dopada da hodq po toz na4in. Cqlata po4ivka na Kiten izkarah taka a i v grada si go pozvolqvam no dosta po rqdko. Vie obi4ate li da se noste po tozi na4in. Imam predvid kakto ve4e nabelqzanata tema za ili bez sutien. Da li e uda4no i normalno v tezi gore6tini da ne se nosi nikakvo belio pod vryhnite drehi. Po tozi vapros imah spor s maika si. Ne 4e ne trqbvalo, a 4e sam prekaleno malka za tva, makar i da ne spodelqm mnenieto i, a i samata tq vyprteki 4e e na 36 si go pozvolqva.


takiva kato teb se tarsqt mnogo !!! ako si nameri6 dobar sutenior moje da se izdigne6 :!:

BorderManager
08-25-2006, 18:32
Важното е да бричиш кат'р'цата, че ще пропъдиш мало и големо! :lol:

sme6ka
08-25-2006, 18:40
xaxaxxaxax ti bace 4ufala li si za PRA6KI se6a6 li se primerno ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: akooo ti se hoi gola hoi nekade deto nema da ti gledat p*****a na ulicata sumati hora !!!!!!!!!!!

protoss
08-25-2006, 18:49
Представете си в жегата как вагиналните И сокове капят по земята. :lol:
И с това мислиш че ще ни отвратиш ли? Само ни възбужда нас (мъжете).
П.С. Ами по-добре ли е вагиналните сокове да намажат и подмокрят гащите и, и след това да засъхнат и да миришат?

`Death`Whore`
08-25-2006, 18:51
Това далеч не е отвращаващо, просто го помислих и го написах.

Sophie
08-25-2006, 18:57
Представете си в жегата как вагиналните И сокове капят по земята. :lol:
И с това мислиш че ще ни отвратиш ли? Само ни възбужда нас (мъжете).
П.С. Ами по-добре ли е вагиналните сокове да намажат и подмокрят гащите и, и след това да засъхнат и да миришат?

офффф па на тебе като почнат да ти текат вагинални сокове по боксерките и замиришат тогава се обяснявай.

cskamoni4ka
08-25-2006, 19:06
Представете си в жегата как вагиналните И сокове капят по земята. :lol:
И с това мислиш че ще ни отвратиш ли? Само ни възбужда нас (мъжете).
П.С. Ами по-добре ли е вагиналните сокове да намажат и подмокрят гащите и, и след това да засъхнат и да миришат?
И к`во айде ся всички жени да почнат да ходат без прашки и сутиени,направо голи а?!

CrazyWitch
08-25-2006, 19:33
Човешката простотия край няма :)

Axel_f
08-25-2006, 19:38
Представете си в жегата как вагиналните И сокове капят по земята. :lol:
И с това мислиш че ще ни отвратиш ли? Само ни възбужда нас (мъжете).
П.С. Ами по-добре ли е вагиналните сокове да намажат и подмокрят гащите и, и след това да засъхнат и да миришат?
И к`во айде ся всички жени да почнат да ходат без прашки и сутиени,направо голи а?!

Мислиш ли,че ще имат нещо против...мъжете де ](*,)

Иначе идеята къса пола без гащи е доста тъпа: първо защото е нехигиенично,второ как би се почувствала,авторката де,ако духне
ветрец и опа `сичко скивахме...баси няма ли да ти е леко неудобно?! Хмм като се замисля,чувала съм,че мъжете намират жена без бельо за доста секси...обаче едва ли и глупава тинейджърка на 13 с къса поличка разкарваща се с майка си : :smt005

Бтв,казавш,че майка ти също има този навик...?!И не ти разрешава на теб?Що бе,слънце да не си и конкуренция на Околовръстното... :smt005

cskamoni4ka
08-25-2006, 19:42
Е със сигурност мъжете няма да имат нищо против...

smile_m3
08-25-2006, 19:53
това е доста нехигиенично.по този начин можеш да прихванеш някакви вагинални болести.лично за мене е неприемливо да ходя така и смятам такова поведение за курвенско.но щом така ти харесва-ходи си

MartiSSima
08-25-2006, 20:37
Честно казано това ми се струва адски не морално, но всеки има право на личен избор.Предполагам, че една жена на 36 години е разумна и малко или много трябва да дава пример на дъщеря си, но след като така иска...това е нейно право.
Моята майка е на 38 години жена супер либерална и много разбираща ме но това до сега никога не го е правила.Малко или много тя е жена (дама) и трябва да се държи така няма значение от социалното полужение!
Според мен това би трябвало да си го позволяваш докато си вкъщи или до кварталния магазин (най - много) но чак пък по кафета...гадничко малко!Е ти си знаеш това е мое мнение!

LuCkY_YoU
08-25-2006, 20:45
blqk!!!!kak go izmisli tova?! :shock: :shock: :shock: otvratitelno e spored men,ako ti bqh gadje 6te6e da me e sram ot tebe \:D/

malka_kukla
08-25-2006, 21:01
da be,i kato duhne edin vqtur,6te ti se vidi ro6avata katerica. :mrgreen:

BeBcHeTo
08-25-2006, 21:37
Ebati K*rvata!!!!!!!

ELiTyYy
08-25-2006, 21:48
ЧИСТА КУРВИЧКА БИХ КАЗАЛА... И тва е... От малка почва да си разхожда путката без гащи... И после:Що ме хванаха и защо ме затикаха в храстите ... айде другия път се замисли преди да тръгнеш без гащи ... иии представям си те като станеш на годините на "така умнатата" ти майка ... сигурно и без горни дрехи ще ходиш ... ](*,) :-k :-#

Sid
08-25-2006, 22:55
Vednuj kato hodih na nDk da karam i tam imashe takiva 0900 fenki to4no v toq stil oble4eni(sable4eni) ne 4e ima losho de ama samo takiva sum vijdal...da se kefat taka na jegata :R

rowzz
08-25-2006, 23:09
не си ли още малка за такива подвизи ?!..

`Death`Whore`
08-25-2006, 23:11
И зряла жена е отвратително да ходи без бельо.

st1ki
08-25-2006, 23:48
от една страна е секси http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a093.gif
но от друга е ужасно гадно и нехигиенично http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/e070.gif

BaMBOocHa
08-25-2006, 23:56
от една страна е секси http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a093.gif
но от друга е ужасно гадно и нехигиенично http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/e070.gif
я се обоснови :)

08-26-2006, 00:26
V tezi jegi stra6no mi dopada da hodq po toz na4in. Cqlata po4ivka na Kiten izkarah taka a i v grada si go pozvolqvam no dosta po rqdko. Vie obi4ate li da se noste po tozi na4in. Imam predvid kakto ve4e nabelqzanata tema za ili bez sutien. Da li e uda4no i normalno v tezi gore6tini da ne se nosi nikakvo belio pod vryhnite drehi. Po tozi vapros imah spor s maika si. Ne 4e ne trqbvalo, a 4e sam prekaleno malka za tva, makar i da ne spodelqm mnenieto i, a i samata tq vyprteki 4e e na 36 si go pozvolqva.
lele iskam da ti oblija putkata kakto si taka!

st1ki
08-26-2006, 00:30
от една страна е секси http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a093.gif
но от друга е ужасно гадно и нехигиенично http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/e070.gif
я се обоснови :)

не мога http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c008.gif

то и няма смисъл .. мисля че бях достатъно красноречив и ясен http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c027.gif http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c045.gif

АТАКАБГ
08-26-2006, 03:11
NC :shock: i ako duhne malko vetrec i polata slu4aino ti se vdigne v centara ko 6i stane ?!
ще и се скива пичката. Тя точно тва иска :mrgreen:

macy_day_parade
08-26-2006, 14:55
ti si izvratena :shock:
mnenieto mi e slednoto:

http://www.suomimetalli.net/kauppa/kuvat/rannekkeet/bitch-ranneke_iso.jpg

08-26-2006, 16:00
Momicheto vidqla ot maika si... i nali burza i tq da porasne i za tfa i tq iska da e kato neq... KURVA!

QuEeN_of_SoRroW
08-26-2006, 16:31
V tezi jegi stra6no mi dopada da hodq po toz na4in. Cqlata po4ivka na Kiten izkarah taka a i v grada si go pozvolqvam no dosta po rqdko. Vie obi4ate li da se noste po tozi na4in. Imam predvid kakto ve4e nabelqzanata tema za ili bez sutien. Da li e uda4no i normalno v tezi gore6tini da ne se nosi nikakvo belio pod vryhnite drehi. Po tozi vapros imah spor s maika si. Ne 4e ne trqbvalo, a 4e sam prekaleno malka za tva, makar i da ne spodelqm mnenieto i, a i samata tq vyprteki 4e e na 36 si go pozvolqva.

Кака , за мен тва е абсолютно нехигиенично и най малкото курвенско.Хората за жеките са измислили прашки от нежни дантели или ситни мрежи.И аз бях на почивка в китен и си прасках по бански , но никога не съм си позволявала да ходя без белю още по малко с къса поличка.А като си неразположена пак ли ходиш без бельо? :smt005

08-26-2006, 19:36
kyrva si skapa

GlezotiA
08-26-2006, 21:11
da be,i kato duhne edin vqtur,6te ti se vidi ro6avata katerica. :mrgreen:

ne iskam i da si predstavqm gledkata :? ae taq malkata normalna li e? :shock: to ostavete kapeneto na sokovete a pomislete kakvo shte stane kato sedne nqkade i ostavi teq sokcheta ... ъъъъъъъъъъъъ :x :x :x

Crawling_Soul_f_
08-26-2006, 22:20
абе все пак живеем в България и не е нормално да се развяваш без бельо...а знаети ли кво е в другите страни? в франция например жените не носят никога бельо и това не значи, че са ку**ви. даже има улици на художниците в Марсилия където може да видиш гола жена и някой да я рисува, ей тъи на улицата...просто тука хората не се чувстват свободни....и за това говори и таз тема....на който както му харесва... :lol:

gangbang
08-27-2006, 12:50
E те за тва обичам Франция :)

08-27-2006, 13:16
awe kak moje da si takava kurva we :evil: :evil: :evil:

paradise^angel
08-27-2006, 13:20
ti 4uva6 li se kvo govori6 ma basi ujasa e tva dobre 4e nqmam takova izvrateno semeistvo :smt011

NicknameANdPasswORd
08-27-2006, 13:26
Ne higienichno nemoralno neznam si akkvo oshte i nepravilno za ejednevna upotreba :) no nqmam nishto naprotiv ... v domashni usloviq ;)
ili primerno da mi doide na gosti
" ti da se zachydish : Skupa s kakvo belio si "? a tq da kaje ahm mi Bez ....
Prosto e perverzno sexy :)

LittleViolet
08-27-2006, 13:31
XaXa moje da e udobno ama..zamisli se malko..ti za higiena 4uvala li si... :?: :evil:

gangbang
08-27-2006, 13:51
Ше си я подмива по често :D

OlimpiA
08-27-2006, 14:33
Баш едните прашки ще ти правят жегата. Най-много да ти стигне до главата гинеколога [-X

az_slunceto
08-27-2006, 14:40
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

t3nk0
08-27-2006, 16:31
hodi bez belio....mn qko hah ...da ti go nabiqt otzade .........mn hubo ako si4ki tai bez belio
hahahahaaa

PLAMENKO
08-27-2006, 17:06
а на кой му пука въобще как ходиш ... ?

08-27-2006, 21:14
Пфф...курвенско било...оффф...неее :smt011

Jessika_MG
08-27-2006, 21:39
da be basi .. na 14, a s pola i bez belio :shock:
4uvala sam 4e e po-dobre za mom4etata da ne nosqt belio v jegite

BorderManager
08-27-2006, 21:39
Ще те набарат резняците накрая и ще ти сцепят всички възможни дупки.
После, защо имало толкова изнасилвания и ужас... :roll:

Crazy_Element
08-27-2006, 22:03
V tezi jegi stra6no mi dopada da hodq po toz na4in. Cqlata po4ivka na Kiten izkarah taka a i v grada si go pozvolqvam no dosta po rqdko. Vie obi4ate li da se noste po tozi na4in. Imam predvid kakto ve4e nabelqzanata tema za ili bez sutien. Da li e uda4no i normalno v tezi gore6tini da ne se nosi nikakvo belio pod vryhnite drehi. Po tozi vapros imah spor s maika si. Ne 4e ne trqbvalo, a 4e sam prekaleno malka za tva, makar i da ne spodelqm mnenieto i, a i samata tq vyprteki 4e e na 36 si go pozvolqva.

Kato gledam si 1 nabor po malka az sam 91 i osven ko da kaja prati pic i nqkade ako ta vidq v nqkoj grad nqkoga da fana da ta perna a kusa poli4ka bez bikini ooo boje tfa si super kurva ako klekna da si zavurja maratonkata i te vidq taka ta eb**m vednaga basi nameka prai6 taka pak i ako ti vidq zarnata na gurdite ti se otbelqzvat po potni4eto naprao neznam kurvenski raboti pfff samo za seks pla4i6 haha

Bisollini
08-27-2006, 22:03
da ti kaja az nqmam Protif :P:P:P:P pa drugite da si gledat rabotata Koi e S Men ? Da Sable4em jenskoto :D:D:D :mrgreen: :twisted:

Paduan`
08-27-2006, 22:04
ae da prestanem s taq temaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :!:

Jessika_MG
08-27-2006, 22:07
da ti kaja az nqmam Protif :P:P:P:P pa drugite da si gledat rabotata Koi e S Men ? Da Sable4em jenskoto :D:D:D :mrgreen: :twisted:
Ae pi4 vsqko mom4e, na koeto mu se ebe (a tova e mn golqm %) 6te se kefi.. ama vij ot dr-a strana.Tui sa super mn mikrobi, ako sqda nqkade i izob6to vsi4kata mrysotiq dori vyv vyzduha po ulicite. Ne e dobre izob6to.Ako trqbva6e da hodim bez belio nqma6e da go proizvejdat nali ?!

Crazy_Element
08-27-2006, 22:50
proizvejdat go stoto na e sram da sa pokazvame goli..ako se sudi po religiqta ili tam adam i eva mia bbe6e da deto kato hapnali zabranenie plod predubili tui nare4enoto ka4estvo SRAM...i togava e stanal gafa stoto zamisli se znae6 kolko 4e ma e kef vsi4ki da si varite goli a .... moje da sam zagorel ili koto iskaite vikaite ama tfa e i akovidq takova momi4e ste sa razbiq ot kef...

Paduan`
08-27-2006, 22:53
zima stana .. taq tema oshte si q duvchem

Angel_Girl
08-28-2006, 00:01
Еми първо не е хигиенично и второ това е курвенско. А й едните прашки ли ще ти првят по-студено? Не само на теб ти е топло. Дай като ни е топло голи да тръгнем а??? Баси и хората има честно [-X

cS_LaMeRkA
08-28-2006, 00:36
XHAxhaxhaXHAHXAHXa ебахти хората ебахти 4удото тая малка пикла на 13 пи4оранката си показва аз на 13 с коли4ки си играех вее еии до къде :shock: до къде стигна народа беее #-o . Ако бех на майка ти на местото щех да те пербия от бой и не гола да ходиш ... да ти се развейва минджата... а килотите на "баба" и че слагаш малка разглезена пикла... къде си тръгнал ... да работиш от малак ли бе,... деа кви хора сте вие бе #-o оо0о0о0 а па за момчетата да не говориме напраоо не ги слушаите! [-( На тех голи мацета порно и ядене им дай! ::: Ти к'во мислиш те точно на т'ва и се надат :smt005 щот не са виждали.... :mrgreen: и т'ва малко разгонено същество с оправданието (топло ми ее ще плачкаам :smt010 ) :smt005 ... без бельо :shock: :shock: застреляи се бе... е ходи се метни в мрасната река xhaxahxahx :P сорри маце такива боклуци като вас народа отапе... видела от майкя си то... :roll: и тя е виновна ... ако те биеше и млатеше да видиме по гол задник дали ще ходиш [-X :smt021 ... освен т'ва е и нехигиенично... а и :shock: извратено оо мале... ще ми е интересно мани другото да се отрепеш :mrgreen: как си одиш да ти се ожили голата катерица xahxhaxhax да видим нема ли да носиш... :smt005 не нз дали ти имаш мозак ама челадинки в главата си имаш... :smt019и се засрами поне едни прашони тури ве нема ти заври газ0 от тех... лелеле на времето хората са требвали да им свалат гащите (паталоните) за да им ласне газо а са напрво, #-o думи нямам :smt012 .... еи :idea: 6ти дам идея направо се саблечи гола и ходи като ти е топло... малака разглезена минджа такава :smt005 .... и да те фане некой дърт закоравел грозен циганин и да ти я окоси здраво "гората"... :smt013 вие сте лудииии самосе нерва тука на некв дето си пускат темите за ебавка ви го на*у*ам ... деа и тапите ле6пери!!!!!!! :smt013 :smt021 :smt097 :smt019

Jessika_MG
08-29-2006, 10:34
cS_LaMeRkA, napravo me razmaza, do sq 4etoh i se hilih :lol:
Nai-qkoto mnenie v cqlata tema !

Communist
08-29-2006, 10:38
дам...на мъжете определено ни харесва... :-k

hforce
08-29-2006, 10:43
cS_LaMeRkA Kurti otsekade!

i e prava, samo 4e na nas mom4etata ni haresva.

YouR_PoisoN
08-29-2006, 10:51
cS_LaMeRkA Kurti otsekade!

i e prava, samo 4e na nas mom4etata ni haresva.
УжасТ. Се ено някой мъж да носи къси панталони, ама толкова къси и на него да му дълъг и да се вижда да виси........ :smt005 , БАХТИ

Snap
08-29-2006, 11:05
cS_LaMeRkA Kurti otsekade!

i e prava, samo 4e na nas mom4etata ni haresva.
УжасТ. Се ено някой мъж да носи къси панталони, ама толкова къси и на него да му дълъг и да се вижда да виси........ :smt005 , БАХТИ
като тези сладури ли :lol: :lol: http://www.yavor.biz/gallery/?gal=1&pic=135 :smt005 :smt005

gazarka
08-29-2006, 11:15
lele ujas!parvoto koeto si pomislih za teb be6e 4e si marla!mi ti sedi6 po kafeta koi znae koi e sedql predi teb ima mikrobi!ne te li e gnus!a kolkoto do mom4etata 6te vie priqtno li da izlezete s takova momi4e i priqtelite vi q vidqt kato sednete na kafe?nqma li d asi kajat hahaha toq samo s kurvi nmoje da hodi!az ako sam maj bi me bilo sram da q iz4ukam da ma ni6to pove4e!

Rezanka
08-29-2006, 11:17
С къса поличка и без гащи е яко секси!
http://www.teenproblem.net/banners/tp3.jpg

Black_Cat
08-29-2006, 11:25
emi predstavi si 4e ne na vseki my e priqtno da ti gleda... se6ta6 se :smt078

TheMaggie
08-29-2006, 12:15
cS_LaMeRkA Kurti otsekade!

i e prava, samo 4e na nas mom4etata ni haresva.
УжасТ. Се ено някой мъж да носи къси панталони, ама толкова къси и на него да му дълъг и да се вижда да виси........ :smt005 , БАХТИ
Не мисля,че е много "яко" да се развяваш без бельо по центъра,колкото и удобно да ти е.Споделям мнението на тези,които мислят,че това е УЖАСНО.

LostDemon`
08-29-2006, 12:21
V tezi jegi stra6no mi dopada da hodq po toz na4in. Cqlata po4ivka na Kiten izkarah taka a i v grada si go pozvolqvam no dosta po rqdko. Vie obi4ate li da se noste po tozi na4in. Imam predvid kakto ve4e nabelqzanata tema za ili bez sutien. Da li e uda4no i normalno v tezi gore6tini da ne se nosi nikakvo belio pod vryhnite drehi. Po tozi vapros imah spor s maika si. Ne 4e ne trqbvalo, a 4e sam prekaleno malka za tva, makar i da ne spodelqm mnenieto i, a i samata tq vyprteki 4e e na 36 si go pozvolqva.

Извинявай, но не ли малко курвенско на тея години да ходиш така :shock: :shock: До къде стигна народа ](*,) ](*,) ](*,)

ThePainIsReaL
08-29-2006, 13:58
Еми първо не е хигиенично и второ това е курвенско. А й едните прашки ли ще ти првят по-студено? Не само на теб ти е топло. Дай като ни е топло голи да тръгнем а??? Баси и хората има честно [-X

Точно така

Ziezi
08-29-2006, 15:23
Абе бех на мястото на баща ти щех да ти скъсам задника от шутове!
Иначе добре я измисли тая тема,доста хора ти се вързаха...

RudeBunny
08-29-2006, 15:32
cS_LaMeRkA Kurti otsekade!

i e prava, samo 4e na nas mom4etata ni haresva.
УжасТ. Се ено някой мъж да носи къси панталони, ама толкова къси и на него да му дълъг и да се вижда да виси........ :smt005 , БАХТИ
Не мисля,че е много "яко" да се развяваш без бельо по центъра,колкото и удобно да ти е.Споделям мнението на тези,които мислят,че това е УЖАСНО.

:smt017 ужасссссссс

iiirish
08-29-2006, 15:33
да ти кажа хич не е за предпочитане да го правиш :-k аз поне няма да съм спокойна, че ако се наведа всичко ми лъсне! това можеш да го правиш у вас, но не и на улицата. представяш ли си каква отвратителна гледка е момиче да се наведе и отдолу да й се види всичко?! все едно вика "ела, търся си го!" поне в мен подобни гледки предизвикват отвращение :smt078

като ти гледам разсъжденията не си на повече от 14-15 :-k

YouR_PoisoN
08-29-2006, 15:41
като ти гледам разсъжденията не си на повече от 14-15 :-k
Аз пък, като гледам ника е на 14 :-s най-много (manekenkata92)

TheMaggie
08-29-2006, 16:09
като ти гледам разсъжденията не си на повече от 14-15 :-k
Аз пък, като гледам ника е на 14 :-s най-много (manekenkata92)
Няма значение на колко е.Въпроса е,че се развява по без гащи. =P~

YouR_PoisoN
08-29-2006, 17:20
като ти гледам разсъжденията не си на повече от 14-15 :-k
Аз пък, като гледам ника е на 14 :-s най-много (manekenkata92)
Няма значение на колко е.Въпроса е,че се развява по без гащи. =P~
Абе остъй я, ний и казахме кое е най-добре за нея, ама трябва да е болна да тръгне така. На мъжете им харесвало, голяма работа, тя да мисли първо за себе си, е аз си изразих мнението за това ако видя мъж да се разкарва така по улицата... :smt005 голем смех ше е, смятам че така и тя е смешна и е гнусно и противно и нехигиенично и... Ако бях на баща й както каза Ziezi, щях да направя като него да разбере как да са облича. После за ко я били износилили...БАХТИ, аве нз...да си ходи както иска, ама преди това да мисли за последствията :!:

fuck_you_baby
08-29-2006, 17:28
da i kato se navede6 cafva6 kato maiska roza......male male

bai_joran_4uka
08-29-2006, 17:57
Ооо на бай ви Йоран само такива давайте :smt016 :smt016 :smt016

priti_kiti
08-29-2006, 19:47
мноо курвенско бих казала :lol:
ама ти продължавай де,имаш голям шанс сред загорелите батковци :lol:

SweetBunny
08-29-2006, 20:38
еее пък вие кфо и се нахвърлихте :shock: :lol:
иска да се ПРОВЕТРИ моми4ето \:D/

..... някои хора само по този начин могат да ги забележат :-k

BLUE~ANGEL~
08-29-2006, 21:25
4uden na4in za provetrqvane prosto!!ne mislq 4e kato si bez pra6ki (predpolagam tva nosi6 nai 4esto) 6te ti e po proxladno....
i 6tom priqtelq ti e iskal da si taka prez lqtoto smqtai kuv e bil i ti kva si da mu se vruzva6...

aBeP4eTo
08-29-2006, 22:34
хей ок не е хичиенично, ужасно е, гадно е, но не мога да разбера какво му в курвенското на това? По-скоро стил "тротоарна фея", но курва можете да и кажете само ако знаете дали, когато ходи без гащА си вдига поличката насам натам :-D А маци на тебе не ти препоръчвам да ходиш без долни гащи! Момиче си имаш културно казано "вагинален секрет" и месечен цикъл как я мислиш тази работа? [-X :-k

Boot
08-29-2006, 22:35
Гаща е яка думааа :) :smt005

ReconnEcT
08-29-2006, 23:15
V tezi jegi stra6no mi dopada da hodq po toz na4in. Cqlata po4ivka na Kiten izkarah taka a i v grada si go pozvolqvam no dosta po rqdko. Vie obi4ate li da se noste po tozi na4in. Imam predvid kakto ve4e nabelqzanata tema za ili bez sutien. Da li e uda4no i normalno v tezi gore6tini da ne se nosi nikakvo belio pod vryhnite drehi. Po tozi vapros imah spor s maika si. Ne 4e ne trqbvalo, a 4e sam prekaleno malka za tva, makar i da ne spodelqm mnenieto i, a i samata tq vyprteki 4e e na 36 si go pozvolqva.


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:


aBe "Slunce" kato ti e jega 6to napravo ne trugne6 gola po ulicite ?! za kvo sa ti vob6te tiq drehi kvo krie6 s tqh ?! ... dano pone si maha6 kosmarlqcite 4e da ne sam nablizo ako ti se digne polata :shock: ujas nakade otiva tfa pokolenie .. P.S a i kato puska6 tema i iska6 mnenieto na drugite ne se opitvai da gi obedi6 v "pravilnoto si mislene" i ne se surdi za mneniqta .. az ne pozaam normalni hora koito si veqt gaza bez ga6ti a pa 6tom i maika ti si pozvolqva da go prai ste ebasi semeistfoto .. po beter ot Adams Family Oo Btw ako ti doe cikleneto ?! hodi6 si i ot tebe kurvavi lokfi se 1 sme v filmi na ujasite ole naprao ne mi se misli .. :smt018 seda6 si ti u troleq i kato staa6 gleda6 nekfo ezero na sedalkata gorkite hora u troleq gorkite nie :smt078 ama MoLq feqta ot dolinata - navqvai kilotite i dim da te nema :smt017

FiSoLiNka
08-29-2006, 23:48
wow te takova neshto ne bqh 4uvala!!Blqkssssss gadno e nehigieni4no ....t.n.A az ako imah takava maika shte se ](*,)

Inn0c3nCe
08-29-2006, 23:57
Ооо на бай ви Йоран само такива давайте :smt016 :smt016 :smt016
На байчо Йран зле ли му е ? ;]

warewolf
08-30-2006, 10:39
V tezi jegi stra6no mi dopada da hodq po toz na4in. Cqlata po4ivka na Kiten izkarah taka a i v grada si go pozvolqvam no dosta po rqdko. Vie obi4ate li da se noste po tozi na4in. Imam predvid kakto ve4e nabelqzanata tema za ili bez sutien. Da li e uda4no i normalno v tezi gore6tini da ne se nosi nikakvo belio pod vryhnite drehi. Po tozi vapros imah spor s maika si. Ne 4e ne trqbvalo, a 4e sam prekaleno malka za tva, makar i da ne spodelqm mnenieto i, a i samata tq vyprteki 4e e na 36 si go pozvolqva.


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:
а ве не знам ама ако така те видя веднага ще те заобичам ;)

skate_warrior
08-30-2006, 10:44
Я кажи къде се разхождаш така =P~ :roll: :twisted:

YouR_PoisoN
08-30-2006, 10:54
Я кажи къде се разхождаш така =P~ :roll: :twisted:
Бхти, ужасен си значи. Аве нии казваме че не е правилно, а ти? Ама аз на тебе ти са наканих да та бия ама... :smt016 :-D

08-30-2006, 11:00
мноу сте злеееееееееееееееееееееее еее

тва го е пуснал някой да си прай ташак с вас бе. олигофренясали зайци. то само сеир ви гледа и затва не писало повече по темата от 1 стр нататък.

skate_warrior
08-30-2006, 11:11
Я кажи къде се разхождаш така =P~ :roll: :twisted:
Бхти, ужасен си значи. Аве нии казваме че не е правилно, а ти? Ама аз на тебе ти са наканих да та бия ама... :smt016 :-DОоо ела ми и ти да ти кажа аз :twisted: :mrgreen: :smt016

YouR_PoisoN
08-30-2006, 11:43
Я кажи къде се разхождаш така =P~ :roll: :twisted:
Бхти, ужасен си значи. Аве нии казваме че не е правилно, а ти? Ама аз на тебе ти са наканих да та бия ама... :smt016 :-DОоо ела ми и ти да ти кажа аз :twisted: :mrgreen: :smt016
Идвам идвам, ама ко ши прайм, шса биим ли :-D ? Ако не няма смисъл да идвам :lol:

skate_warrior
08-30-2006, 12:20
Я кажи къде се разхождаш така =P~ :roll: :twisted:
Бхти, ужасен си значи. Аве нии казваме че не е правилно, а ти? Ама аз на тебе ти са наканих да та бия ама... :smt016 :-DОоо ела ми и ти да ти кажа аз :twisted: :mrgreen: :smt016
Идвам идвам, ама ко ши прайм, шса биим ли :-D ? Ако не няма смисъл да идвам :lol:Ти ела пък... ще видим... http://img99.imageshack.us/img99/3092/blush2zx8.gif

YouR_PoisoN
08-30-2006, 12:22
Я кажи къде се разхождаш така =P~ :roll: :twisted:
Бхти, ужасен си значи. Аве нии казваме че не е правилно, а ти? Ама аз на тебе ти са наканих да та бия ама... :smt016 :-DОоо ела ми и ти да ти кажа аз :twisted: :mrgreen: :smt016
Идвам идвам, ама ко ши прайм, шса биим ли :-D ? Ако не няма смисъл да идвам :lol:Ти ела пък... ще видим... http://img99.imageshack.us/img99/3092/blush2zx8.gif
Кажи кога и съм там :-D

skate_warrior
08-30-2006, 12:25
Я кажи къде се разхождаш така =P~ :roll: :twisted:
Бхти, ужасен си значи. Аве нии казваме че не е правилно, а ти? Ама аз на тебе ти са наканих да та бия ама... :smt016 :-DОоо ела ми и ти да ти кажа аз :twisted: :mrgreen: :smt016
Идвам идвам, ама ко ши прайм, шса биим ли :-D ? Ако не няма смисъл да идвам :lol:Ти ела пък... ще видим... http://img99.imageshack.us/img99/3092/blush2zx8.gif
Кажи кога и съм там :-DНе ме изкушавай! :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

YouR_PoisoN
08-30-2006, 12:32
Я кажи къде се разхождаш така =P~ :roll: :twisted:
Бхти, ужасен си значи. Аве нии казваме че не е правилно, а ти? Ама аз на тебе ти са наканих да та бия ама... :smt016 :-DОоо ела ми и ти да ти кажа аз :twisted: :mrgreen: :smt016
Идвам идвам, ама ко ши прайм, шса биим ли :-D ? Ако не няма смисъл да идвам :lol:Ти ела пък... ще видим... http://img99.imageshack.us/img99/3092/blush2zx8.gif
Кажи кога и съм там :-DНе ме изкушавай! :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Сигурен си...? Е добре... щом искаш :| :(

skate_warrior
08-30-2006, 12:45
Я кажи къде се разхождаш така =P~ :roll: :twisted:
Бхти, ужасен си значи. Аве нии казваме че не е правилно, а ти? Ама аз на тебе ти са наканих да та бия ама... :smt016 :-DОоо ела ми и ти да ти кажа аз :twisted: :mrgreen: :smt016
Идвам идвам, ама ко ши прайм, шса биим ли :-D ? Ако не няма смисъл да идвам :lol:Ти ела пък... ще видим... http://img99.imageshack.us/img99/3092/blush2zx8.gif
Кажи кога и съм там :-DНе ме изкушавай! :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Сигурен си...? Е добре... щом искаш :| :(Всъщност не съм сигурен :mrgreen: :smt005 :lol: Ма аз не съм достоен за теб... имам предвид да ме биеш да не си помислиш нещо друго :smt016

XePouH
08-30-2006, 12:49
подкрепям skate_warrior нищо че е от чорбата няя нищо лошо да ходи тей
я кажи от кой град си земи да си от моя град :mrgreen:

YouR_PoisoN
08-30-2006, 13:01
Я кажи къде се разхождаш така =P~ :roll: :twisted:
Бхти, ужасен си значи. Аве нии казваме че не е правилно, а ти? Ама аз на тебе ти са наканих да та бия ама... :smt016 :-DОоо ела ми и ти да ти кажа аз :twisted: :mrgreen: :smt016
Идвам идвам, ама ко ши прайм, шса биим ли :-D ? Ако не няма смисъл да идвам :lol:Ти ела пък... ще видим... http://img99.imageshack.us/img99/3092/blush2zx8.gif
Кажи кога и съм там :-DНе ме изкушавай! :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Сигурен си...? Е добре... щом искаш :| :(Всъщност не съм сигурен :mrgreen: :smt005 :lol: Ма аз не съм достоен за теб... имам предвид да ме биеш да не си помислиш нещо друго :smt016
Е окс, тебе обещавам [-X няма да та бия :smt058

Обаче ХеРо... :smt014 ае стига простотии, и шса кефиш да й гледаш оная работа :smt078

skate_warrior
08-30-2006, 13:04
Кой луд няма да се кефи? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

YouR_PoisoN :smt026 :smt056 :smt058 :smt118

YouR_PoisoN
08-30-2006, 13:09
Чесно...дет са кефите на тва сте побъркани. Разбирам да е на цици то и аз им са радвам :oops: , в смисъл че са един вид красиви, а другото е противно. Аммм...аз няа да споря вече [-(

XePouH
08-30-2006, 13:11
противно било то чушки било противно :D
чи може да ходи и без сутиен

skate_warrior
08-30-2006, 13:16
оо даа :smt007 :mrgreen:

YouR_PoisoN
08-30-2006, 13:17
противно било то чушки било противно :D
чи може да ходи и без сутиен
Да ве, що не тръгни гола? Аве бас хващам че нямате повече от 14-15, не мислите с правилната глава. Няма да обяснявам за 10 път за последствията. А и въпреки тва дет го говорите пак се радвам на мъжките повече от на женските, ама стига да използват горната си глава.
Уффффффф ама аз найстина спирам :-D

XePouH
08-30-2006, 13:19
няя лощо да ходи голя ша я поткрепя :-D

skate_warrior
08-30-2006, 13:19
противно било то чушки било противно :D
чи може да ходи и без сутиен
Да ве, що не тръгни гола? Аве бас хващам че нямате повече от 14-15, не мислите с правилната глава. Няма да обяснявам за 10 път за последствията. А и въпреки тва дет го говорите пак се радвам на мъжките повече от на женските, ама стига да използват горната си глава.
Уффффффф ама аз найстина спирам :-DКой няма повече от 14-15 бе?! Аз съм дърт старец на 17... :lol:

XePouH
08-30-2006, 13:20
противно било то чушки било противно :D
чи може да ходи и без сутиен
Да ве, що не тръгни гола? Аве бас хващам че нямате повече от 14-15, не мислите с правилната глава. Няма да обяснявам за 10 път за последствията. А и въпреки тва дет го говорите пак се радвам на мъжките повече от на женските, ама стига да използват горната си глава.
Уффффффф ама аз найстина спирам :-DКой няма повече от 14-15 бе?! Аз съм дърт старец на 17... :lol:
чи ко му е лощото да си мисли за таквиз работи

miNiTo
08-30-2006, 13:48
hahaha :lol:
az ne mojah darazbera 6to uzob6to e temata..tq vika redno li e pak si va ubedjava posle 4e tei
hahahahah :smt005 :smt005 :smt005
abe manekenkata mnoo mi int ne ti li e leko diskomfortno tei kat sa razvqva6 i posledno n6...kaza e cqlo lqto tei se razhojda6,am ti cikal nema6 li?ili i togaz tei sa razhojda6?

YouR_PoisoN
08-30-2006, 14:01
hahaha :lol:
az ne mojah darazbera 6to uzob6to e temata..tq vika redno li e pak si va ubedjava posle 4e tei
hahahahah :smt005 :smt005 :smt005
abe manekenkata mnoo mi int ne ti li e leko diskomfortno tei kat sa razvqva6 i posledno n6...kaza e cqlo lqto tei se razhojda6,am ti cikal nema6 li?ili i togaz tei sa razhojda6?
Не мисля че ще ти отговори щот темата е от 50 години, поскоро се водят дискесии между др юзъри. Аз сега са опитвамда обедя тез двамата главочи,че е гадно ама те си държат на тяхното, ако искаш помагай да ги обедим :wink:

XePouH
08-30-2006, 14:08
е ко му е лошото :-s :-k
се ми е на ума ако видите някой готен мъж са разхожда гол няя да го гледате

YouR_PoisoN
08-30-2006, 14:20
е ко му е лошото :-s :-k
се ми е на ума ако видите някой готен мъж са разхожда гол няя да го гледате
Ше му се кефя на задника, ама не и на оная работа. С много къса пола и прашки съм съгласна от хигиенична гледна точка, ама и от много други. Само на дупето да се радваш МОЖИ :-D

skate_warrior
08-30-2006, 14:22
абе не ми говорете.. аз ако видя някоя да се носи така по улицатааа.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

XePouH
08-30-2006, 14:24
абе не ми говорете.. аз ако видя някоя да се носи така по улицатааа.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
мноо размиваш :lol:

skate_warrior
08-30-2006, 14:25
абе не ми говорете.. аз ако видя някоя да се носи така по улицатааа.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
мноо размиваш :lol:а? :shock:

YouR_PoisoN
08-30-2006, 14:25
абе не ми говорете.. аз ако видя някоя да се носи така по улицатааа.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
И ко ше стане????????????? Само ще я зяпаш с приятелчетата си...нали!!! Тай че не се точи много :wink:

skate_warrior
08-30-2006, 14:26
абе не ми говорете.. аз ако видя някоя да се носи така по улицатааа.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
И ко ше стане????????????? Само ще я зяпаш с приятелчетата си...нали!!! Тай че не се точи много :wink:не ше й го тура от засилка ! :twisted:

XePouH
08-30-2006, 14:27
хахаахахаххахаха :lol: :lol: :lol:

YouR_PoisoN
08-30-2006, 14:31
не ше й го тура от засилка ! :twisted:
Да ве вервам ти, ае аз тръгвам, ти го слагай дет си искаш :-D

skate_warrior
08-30-2006, 14:32
у нас ли идваш? :mrgreen:

YouR_PoisoN
08-30-2006, 14:36
у нас ли идваш? :mrgreen:
Хах... може ли?

skate_warrior
08-30-2006, 14:37
у нас ли идваш? :mrgreen:
Хах... може ли?може и още как :lol:

XePouH
08-30-2006, 14:37
:smt010 :smt010 :smt010

YouR_PoisoN
08-30-2006, 14:39
:smt010 :smt010 :smt010
Какво бе, брат?

XePouH
08-30-2006, 14:40
нищо

skate_warrior
08-30-2006, 14:41
добре де няма да ти пипам момичето... ще покажа малко солидарност :lol:

YouR_PoisoN
08-30-2006, 14:41
у нас ли идваш? :mrgreen:
Хах... може ли?може и още как :lol:
Уффф ся как да не откажеш...ама...ти от каде си му другото?

skate_warrior
08-30-2006, 14:43
у нас ли идваш? :mrgreen:
Хах... може ли?може и още как :lol:
Уффф ся как да не откажеш...ама...ти от каде си му другото?От София съм.. амааа... Хероинчо нещо се цупи.... айде няма да те закачам да не му е гаднУ :) :)

YouR_PoisoN
08-30-2006, 14:46
у нас ли идваш? :mrgreen:
Хах... може ли?може и още как :lol:
Уффф ся как да не откажеш...ама...ти от каде си му другото?От София съм.. амааа... Хероинчо нещо се цупи.... айде няма да те закачам да не му е гаднУ :) :)
Аз и двамата си ва обичам, каквито сте ми сладури :-D Ама сега найстина трябва да ставам щот вече ма извикаха :smt006

XePouH
08-30-2006, 14:50
у нас ли идваш? :mrgreen:
Хах... може ли?може и още как :lol:
Уффф ся как да не откажеш...ама...ти от каде си му другото?От София съм.. амааа... Хероинчо нещо се цупи.... айде няма да те закачам да не му е гаднУ :) :)
Аз и двамата си ва обичам, каквито сте ми сладури :-D Ама сега найстина трябва да ставам щот вече ма извикаха :smt006
чао :smt006

skate_warrior
08-30-2006, 14:51
чао чао :smt006 :roll:

XePouH
08-30-2006, 14:52
ся остаа и тя да каже

playful_baby
08-30-2006, 15:27
haha ha ha ha :lol:

macka123
08-30-2006, 15:48
миличка едва ли като убуеш прашки ти правят толкова топло че да ти пречат

Loshotia
08-31-2006, 07:17
Абе жена, ти у ред ли си- по - голяма селяния рядко се вижда. Да не говорим, че и може някоя болест да лепнеш, ама ти си решаваш де- за нас, простодушните с бикини, прашки и боксерки остава да се посмеем на такива като тебе

YouR_PoisoN
08-31-2006, 07:32
ся остаа и тя да каже
Не можах, много бързо ма изкараха от вкъщи :-)

teenkopele
08-31-2006, 08:09
Виж, ако духне по-силен вятър ще бъде "гледка"...за някой загорял "чичко", примерно. :lol: :mrgreen: :wink:

PY_MACKA
08-31-2006, 17:27
6to puk ne
hora sqkakvi

skate_warrior
08-31-2006, 17:31
разни хора, разни интереси...

YouR_PoisoN
08-31-2006, 17:33
разни хора, разни интереси...
Не започвай пак, моляяяяяяяяяяяяяяя теееееееееееее! :-D

skate_warrior
08-31-2006, 17:33
разни хора, разни интереси...
Не започвай пак, моляяяяяяяяяяяяяяя теееееееееееее! :-Dда не започвам кое.. ?

YouR_PoisoN
08-31-2006, 17:39
разни хора, разни интереси...
Не започвай пак, моляяяяяяяяяяяяяяя теееееееееееее! :-Dда не започвам кое.. ?
А не, не нищо, нищо :D

skate_warrior
08-31-2006, 17:41
и все пак.. дай Боже да я видя тази или някоя друга да се носи така.. =P~ =P~ =P~ =P~ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

YouR_PoisoN
08-31-2006, 17:43
и все пак.. дай Боже да я видя тази или някоя друга да се носи така.. =P~ =P~ =P~ =P~ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ДАНО, че да са кротниш :|

skate_warrior
08-31-2006, 17:44
Едва ли ше се кротна :lol: :lol: :lol:

YouR_PoisoN
08-31-2006, 17:48
Едва ли ше се кротна :lol: :lol: :lol:
Е че ко искаш за да се кротниш????

skate_warrior
08-31-2006, 17:49
Такива неща се казват лично.... :oops: :twisted: :twisted: :-D :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-31-2006, 17:53
be tva e ......... gnusno :? ne te li e sram muni4ko? :shock:

YouR_PoisoN
08-31-2006, 17:55
ЪЪъъъ...? Кво? На мен ли нещо ше ми прайш :shock: ? Аве внимавай :-D :-D :-D

skate_warrior
08-31-2006, 17:56
Е щом не искаш няма...

YouR_PoisoN
08-31-2006, 18:01
Е щом не искаш няма...
Ам...аз сигурно ше ставам щот почва сънчо и след тва ше лягам, а ти ше ми прайш нещо [-(

SeXyTo_f
08-31-2006, 18:05
V tezi jegi stra6no mi dopada da hodq po toz na4in. Cqlata po4ivka na Kiten izkarah taka a i v grada si go pozvolqvam no dosta po rqdko. Vie obi4ate li da se noste po tozi na4in. Imam predvid kakto ve4e nabelqzanata tema za ili bez sutien. Da li e uda4no i normalno v tezi gore6tini da ne se nosi nikakvo belio pod vryhnite drehi. Po tozi vapros imah spor s maika si. Ne 4e ne trqbvalo, a 4e sam prekaleno malka za tva, makar i da ne spodelqm mnenieto i, a i samata tq vyprteki 4e e na 36 si go pozvolqva.


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:
ох, леле майко :-s по-добре да отида на басейн и да се метна в него от колко да ходя без белио.... или ще си седа вкъщи пред вентилатора...но никога не бих тръгнала без гащи, прашки, бикини...там квото е... :-s (ами ако някой види? :-s ) :-#

XePouH
08-31-2006, 18:08
ако е момче ша са наточи едно хубоу :-D

YouR_PoisoN
08-31-2006, 18:33
ако е момче ша са наточи едно хубоу :-D
Ако е момченце-да, ама ако е по-зрял ще-се изсме или ще си знае че е к*рва :wink:

XePouH
08-31-2006, 18:42
и пак ша са наточи :-D

skate_warrior
08-31-2006, 19:10
и пак ша са наточи :-Dда :mrgreen:

FaNTa``
08-31-2006, 19:45
Едно, че е грозно, друго, че е белег на леко поведение. Чак толкова топло не е ставало. И какво, на теб ти е било горещо на срамните устни ли? :::
:smt005

SeXyTo_f
08-31-2006, 19:46
Едно, че е грозно, друго, че е белег на леко поведение. Чак толкова топло не е ставало. И какво, на теб ти е ставало горещо на срамните устни ли? :::
:smt005
хаха, е тва беше разбиващо! :smt005 :smt005 :smt005 \:D/

XePouH
08-31-2006, 19:50
абе както си иска ша ходи момичето :-k

SeXyTo_f
08-31-2006, 20:54
ами като си в цикъл? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

skate_warrior
08-31-2006, 21:05
ами като си в цикъл? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Ми ето - спестява за превръзки момичето :mrgreen: Ше си капе директно на земята без да се занимава с глупости :twisted: :lol: :mrgreen:

SeXyTo_f
08-31-2006, 21:11
ами като си в цикъл? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Ми ето - спестява за превръзки момичето :mrgreen: Ше си капе директно на земята без да се занимава с глупости :twisted: :lol: :mrgreen:
blaaa [-X :smt078 abe ti predstavq6 li si verno? hahahaa :smt005

09-01-2006, 04:12
авторката на темата- само така мойто момиче.. ше те лижат много.. :)

voaiora
09-06-2006, 03:04
haha minaloto lqto be6e izlqzla edna moda "po bez bIlio" ... samo,4e stava6e vypros za razni jenki koito kato se navedat (s dynki stava duma) i si li4e6e,4e otdolu nqmat ni6to!Mnogo se zaradvahme s edni priqteli na novata moda...dosta se razprostrani!Sega ako moje i tova da se naloji kato moda za tozi sezon 6te e super...za syjalenie kato gledam po-golqmata 4ast ot momi4etata go smqtat za kurvensko i nqma da go napravqt....jalko za nas cenitelite na jenska krasota :smt010

Angel_Girl
09-06-2006, 03:46
абе не ми говорете.. аз ако видя някоя да се носи така по улицатааа.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ем, че то вие мъжете само това чакате-някоя девойка да се носи голичка та всичко да и лъсне. Гаджета нямате ли си вие, че чаката малките девоики голи да тръгнат по улиците!??? Женкари такива... такива са доста голям процент от момчетата и такива ще си останат...

voaiora
09-06-2006, 04:33
Гаджета нямате ли си вие, че чаката малките девоики голи да тръгнат по улиците!??? Женкари такива... такива са доста голям процент от момчетата и такива ще си останат...
Gadjetata sa za liubov i sex,a kakvo lo6o ima ina4e da se radvame na jenskite prelesti....vyzbujda6ti i krasivi sa O:)

obi4am_se
09-06-2006, 20:34
ще ми кажеш ли защо точно си решила да ни занимаваш с дребните си житейски драми? носи се както си искаш, ходи гола ако щеш, особено ако не ти пука за личната ти хигиена.

az_slunceto
09-06-2006, 21:09
e taka ne biz trugnala :shock: :roll:

teen^baby
09-06-2006, 21:33
Това ми се струва доста курвенско.Къса пола и без гащи.Ако ти е топло едно бельо няма да те охлади,ако не го носиш.


spokoino nqma da se raztopi6 ako si oble4e6 edni ga6ti4ki....

izli6no e da kazvam 4e tva e mnoy kyrvensko... :-s

®©PeTq®©
09-06-2006, 21:35
Това ми се струва доста курвенско.Къса пола и без гащи.Ако ти е топло едно бельо няма да те охлади,ако не го носиш.


spokoino nqma da se raztopi6 ako si oble4e6 edni ga6ti4ki....

izli6no e da kazvam 4e tva e mnoy kyrvensko... :-s
правилно!!! :-D

psycho_girl
09-07-2006, 11:01
az ne bih trugnala taka, nooo tvoq volq, kato ti e udobno davai :mrgreen:

Sexislav4o_Kasmetliiski
09-07-2006, 11:02
Според мен е супер НЕхигиенично !!! http://www.cheesebuerger.de/images/midi/ekelig/a014.gif

niki000
09-07-2006, 11:41
A ako ne6to bez da iska v reis trolei ili kadeto i da ti sedne na rakata :roll:

{{{MiLo_f}}}
09-07-2006, 14:37
Все повече се уверявам че има хора за всичко :? то всеки си има право на избор де щом ти е удобно ходи си но както вече много пъти казаха не е хигиенично :wink:

selen_mischief
09-17-2006, 12:51
хаха, баси, таз тема наистина ли не е бъзик, щот ако не е-ОДИ ДА СЕ ПРЕГЛЕДАШ МА ОООООООООО (*,) :smt005 :smt005 :smt005

6emet4e
09-17-2006, 20:12
оф до къде стигна нацията...нямам думи [-(

martinka_91
09-17-2006, 20:27
E da maika mi si go pozvolqva tova s pantalon az se kefa oba4e i kato sym s pola, a i biv6iq mi mnoo nastoqva6e taka minaloto lqto kato izlizah s nego i na men mi se haresa. Ne mislq 4e e kurvensko osobeno, a i polata ne e edna pedq kysa a malko nad kolqnoto se pak :wink:

Момиче, ти не си с акъла си?!!! :evil:
Както вече казаха, това никак не е хигиенично, а що се отнася до гаджето ти, много ясно, че няма да има нищо против да ходиш така, тамън и на него му е по - удобно да ти го бодне!
Ама кой го знае и той къв е, щом не го е срам да излезне с теб някъде!
Съжалявам за така острото мнение, но не мога да се сдържа...
И все пак се надявам тази тема да е на бъзик!

Luda_krava
09-17-2006, 20:33
хахахах "Разно хора,разни идеали.."

LunaTriCk
09-17-2006, 21:05
без бельо отдолу си пада малко развратно...ама пък...има ли момче, което да не си пада по перверзни момичета ? мисля, че не.

snejniat
09-29-2006, 21:48
xaxaxa sei edno az da tragna iz centara po huii na priatelqti sigorno iska da te praska kadeto mu doide i da ne se zanimava s belioto te e navil da ne nosi66 ti si luda da ne nosi66 belio ne se li uvajava6 pone malko [-(

09-29-2006, 23:23
Hubavoto e che moje da pikaesh ili seresh bez da si igraesh da si smykvash gashtite :D

09-30-2006, 00:11
govori za fizi4eska i duhovna osvobodenost, ni6to ob6to s "kurvensko"


ебати духовната освободеност е да си размяташ наляво-надясно путкатаsuper si e men ak opita6 :mrgreen:

juliana_joli
09-30-2006, 08:43
mi tva evse edno da trudnesh gola... ebasi tupoto. ako iskash tolkova mnogo da zabivash mom4eta, znai 4e niama da e mnogo krasivo. vse edno da izlezesh bez potnik, s pola.... samo po pola she ti haresa li??? :-s tva koeto pravish e izvrateno, dori i v vas da hodish taka e gadno. az li4no sum protiv. Puk i na kolko godini si? Kvi prava si davash? :smt018

IKisseDAGirL
09-30-2006, 10:03
хмм представи си докато си се разхождаш из центъра така с късата пола и без бельо да ти дойде.. :lol: :lol:

nikinkaaa
09-30-2006, 11:36
Хахах леле кви животни има :? Твой си проблем както си искаш ходи ако искаш излез и гола :mrgreen: ](*,)

ErinEverly
09-30-2006, 14:07
Ееее.... Някой сее бъзика, а вие се връзвате. Много сте зле.

Иначе наистина не е хигиенично. Да не говорим за "гаджето ти", след като ти още си играеш с барби. Да не говорим - ква манекенка, когато краката са ти половин метър бе.

Обаче си е весело така да се ебаваш с тъпите хора, които ти се връзват на глупостите, нали? :lol:

Obitax
09-30-2006, 14:43
V tezi jegi stra6no mi dopada da hodq po toz na4in. Cqlata po4ivka na Kiten izkarah taka a i v grada si go pozvolqvam no dosta po rqdko. Vie obi4ate li da se noste po tozi na4in. Imam predvid kakto ve4e nabelqzanata tema za ili bez sutien. Da li e uda4no i normalno v tezi gore6tini da ne se nosi nikakvo belio pod vryhnite drehi. Po tozi vapros imah spor s maika si. Ne 4e ne trqbvalo, a 4e sam prekaleno malka za tva, makar i da ne spodelqm mnenieto i, a i samata tq vyprteki 4e e na 36 si go pozvolqva.


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:


Kuvolaci kolko 6te6 ....

Communist
09-30-2006, 14:46
Ако мисля като мъж ще кажа: УХА ЛЕЛЕ КВА МАЦКА :smt007 :smt007
А ако мисля като комунист ще кажа: пращайте ку*вата в затвора...
раздвоен съм :cry:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-30-2006, 19:43
хмм представи си докато си се разхождаш из центъра така с късата пола и без бельо да ти дойде.. :lol: :lol:
hahahahahhaa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

protoss
09-30-2006, 19:56
Бих я изплющял :smt007

skate_warrior
09-30-2006, 19:58
хахах сещам се на селото ми имаше една приятелка, която беше с къса пола и без нищо отдолу и аз некъф се навеждам с надеждата, че ще й видя прашките, а то какво.. некви срамни устни се клатеха.. хахах не можах да дишам от смях :smt005 :lol: :lol: :lol: :twisted:

midian
09-30-2006, 20:17
:arrow: Едно е да ти се веят циците,друго е путката.Излагаш се :!: И ако наистина го правиш,си ебати курвата :?

NiKOLAN
10-01-2006, 14:32
V tezi jegi stra6no mi dopada da hodq po toz na4in. Cqlata po4ivka na Kiten izkarah taka a i v grada si go pozvolqvam no dosta po rqdko. Vie obi4ate li da se noste po tozi na4in. Imam predvid kakto ve4e nabelqzanata tema za ili bez sutien. Da li e uda4no i normalno v tezi gore6tini da ne se nosi nikakvo belio pod vryhnite drehi. Po tozi vapros imah spor s maika si. Ne 4e ne trqbvalo, a 4e sam prekaleno malka za tva, makar i da ne spodelqm mnenieto i, a i samata tq vyprteki 4e e na 36 si go pozvolqva.


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!: нас мъжете ни кефи ;)

Boni_bon
10-01-2006, 21:37
xaxa super

magesnik
10-01-2006, 21:46
после що ставали изнасилванията или по научно да го кажеме защо магарето късало синджира. :lol:

saninka91
10-02-2006, 07:07
Лелеле какви хора имало и по ника ти като гледам тово 92 направо сама се досети какво си помислих . Ама то и друго е много странно ти си момиче и те кефи :-k .Аз пък съм твърде против това 1 е нехигиенично 2 няма кой знае колко горещо да ти стане от например прашки!

crazy_sexy_cool`f
10-02-2006, 10:53
Отврат!!! :smt078 Това е е'ати НЕхигиеничното. Аз не съм знаела че прашките топлят. Извинявай, ама...си много тъпа. Ми като ти допада тъй да си ходиш, ходи си, ама е гадно. И к'о като седнеш някъде са види, че си без бельо. Или ти може би точно това искаш

Rush_girl
10-02-2006, 12:59
ti si leeeeeeeeeeeeeko luda.Vsi4ki biha te pomislili za k*rva...kakto nqkoi drugi forumci pisaha moje da posledvat iznasilvaniq i t.n.

maldini
10-02-2006, 13:00
няма нищо лошо,ако искаш можеш да ми дойдеш на гости :lol:

SuPeRSlaDkA
10-02-2006, 13:40
дучичке лошо няма , ма да не пускаш после теми "наведох се ва си вържа връзката на обувката и един пиян чичко ми го центрова директно".....аз не мога да приема да ходиш с КЪСА ПОЛА без бельо...с панталон е друго, но това е все едно да си ходиш по гола путка из центъра и показва не само, че ти е жега, ами ниска култура, майкати е напълно права. :smt005 :smt005 mnogo si prava mnenieto ti e mnogo prailnou.Iaz taka mislq O:)
ps. maneknkata92 - :shock: ti si mnogoo..zle(6toto drugotoqkoeto e po-pravilno da kaja,ne e censurirano) :-&

maldini
10-02-2006, 17:26
дучичке лошо няма , ма да не пускаш после теми "наведох се ва си вържа връзката на обувката и един пиян чичко ми го центрова директно".....аз не мога да приема да ходиш с КЪСА ПОЛА без бельо...с панталон е друго, но това е все едно да си ходиш по гола путка из центъра и показва не само, че ти е жега, ами ниска култура, майкати е напълно права. :smt005 :smt005 mnogo si prava mnenieto ti e mnogo prailnou.Iaz taka mislq O:)
ps. maneknkata92 - :shock: ti si mnogoo..zle(6toto drugotoqkoeto e po-pravilno da kaja,ne e censurirano) :-&
абе я си виж аватара и мълчи :lol:
много си е добре момичето :lol:

olive_oil
10-02-2006, 17:49
лелеееееееее тая тема още ли съъществув???

maldini
10-02-2006, 17:51
лелеееееееее тая тема още ли съъществув???
е що кво и е лошото? :lol:

scissorhand
10-02-2006, 18:43
Според мен е ебавка :lol: Или авторката е рядкотъпо курве