PDA

View Full Version : Не ми дава да си направя прическа!!!



Besen DUDE
08-25-2006, 12:13
Здравейте! Аз съм на 17 години момче живея с майка си баба ми и дядо ми скапания педерас водещ ми се за баща ни изостави преди години пропи се и ни изгони....това няма значение сега.....така значи аз съм свлечен т.е. слушам яко черно и супер много се кефя на рибената кост.....спецялно с тази цел си пуснах коса вече ми е перфектна за рибена кост.....и снощи баба и дядо дойдоха в къщи да ни видят.....и показах на дядо ми снимки на Xzibit и той пощуря "В никакъв случай няма да си правиш такива работи на главата, това са негътски прически ти си бяло момче как може да си помислиш такива работи тоя е някав бедняк дето се чуди кво да прави живее по гетата ако си направиш такова ще се срамувам от теб как ше се покажеш пред наши приятели с таква прическа абсурд ако си направиш такова нещо на главата просто не се прибирай в къщи" и от там аз вдигнах някав грандиозен скандал за тфа че той не уважава чуждите желания нито съм му искал пари аз пари съм си заработил нито нищо но каза че не може.....баба и мама са горе долу навити но той е отвратителен просто не мога да му обясня дайте някакъв съвет моля ви ](*,) ](*,) ](*,)

08-25-2006, 12:24
Той не може да ти нарежда.. не ти е баща .. И му кажи, че ако Xzibit е беден .. направо не знам ;)

RoyTheReaper
08-25-2006, 12:50
като толкова искаш да си направиш, направи го пряко волята му - щом имаш собствени пари.

Какво представлява тази рибена кост?

JaYnE
08-25-2006, 12:52
pi4, ti si na 17! 6tom si si zarabotil parite, da ne te boli! 6te go prejivee, ti nqma cql jivot da si s taq pri4eska. 6tom maika ti i baba ti sa zad gurba ti, te 6te go sklonqt nqkaksi, te si znaqt. pravi si kefa we, mom4e! ne si maluk! ;)

XePouH
08-25-2006, 20:19
ми дет казаха по-горе не ти е баща а и косата ти е твоя тей че може да прайш квот искаш с нея можеш ако щеш да я поядисаш в цветовете на дъгата.ми кат го е срам от тебе няма да излиза с тебе :-k

Novkov
08-26-2006, 05:32
Ко те интересува мнението на стария. Техните възгледи отдавна са мъртви, но още ги носят.

YouR_PoisoN
08-26-2006, 08:25
Трябваше да му покажеш снимки на некой бял :-k ...като на Шон Пол. А така покажи му да види, че не само чернилки ги насят :D

malkoto_sladur4e
08-26-2006, 14:24
Hahaha kvo izob6to go slu6a6 ne moga da razbera? :-k Tova da si napravi6 takava pri4eska ne e ni6to lo6o!Daje e super gotino!Az s16to slu6am glavno 4erna muzika i go namiram za nap1lno normalno i gotino jelanie! =D> Ne slu6ai dqdo si ami deistvai s kosata! 8)

come_clear
08-26-2006, 20:03
един приятел имаше същият проблем и той така живее с баба си и дядо си и те не одобряват новата мода,ако мога така да кажа, и той само за да покаже, че е достатъчно голям за да решава сам какво да прави с косата си се изруси и те бяха на крачка да го изгонят,но после решиха, че дори му седи добре и беше един месец изрусен, а след това каза, че вече му е омръзнало и се подстрига мн късо. така че просто се направи такъв какъвто ти искаш и ги остави след това да им премине шока.

sladoled
08-27-2006, 13:21
Просто сядаш с него и си говорите мъжки!Обясняваш му, че главата си е твоя и косата си е твоя и парите си ги предназначил за това.Казваш му още, че неговите приятели и познати са си негови.Ти ги уважаваш заради НЕГО, не защото ти имаш тази потребност.Обясняваш му още, че не искаш от него той да се харесва на твоите приятели.Изобщо ти и той сте отделни личности.Надявам се, че ще помисли и ще разбере. :smt006

BatiNasko
08-27-2006, 14:58
abe pi4 kvo ti puka az iskah se napravq kato toq deto mi e na avatara e ne mi dadoha :)za tva si obrsynah glavata na polovina(da otbeleja kosata mi nee e mn kysa) koito iska da izliza s mene :) nikoi nqma pravoto ti kazva kvo si pria6 s kosata tq si e tovq ti si si q otgledal:) :::

Carameleno_momiche
08-29-2006, 09:41
vai
ako dqdo ti ti e problema naprau neznam
kak taka dqdo to 6ti zabranqva ta ti si na 17, pak i ko ti puka

IKisseDAGirL
08-29-2006, 10:12
ми ти си направи прическата без да му казваш, пък после като го поставиш пред свършен факт той няма какво да направи.. най-много да ти повика малко и толкова - все пак не ти е баща, че да те командва, да не говорим, че разбиранията му 100% са дооста поостаряли за времето ни :?

ExpLozIvEn
08-29-2006, 21:46
Според мене не одобрява идеята,щото на времето е нямало такива мании ами вместо балсам,гел,вакса и тем подобни са си мазали косата с вода и захар и е нямало такива откачени прически и мании,а и още повече,че дядоти е възрастен а те не одобряват такива яки прически и глупости .. Малко зле се изразих,но се надявам,че си ме разбрал.

Успех !

Jenninka
08-29-2006, 23:04
хахах направи си само дядото да не получи някой пристъп:)ще свикне ще неще

Angel_Girl
08-30-2006, 00:18
ми ти си направи прическата без да му казваш, пък после като го поставиш пред свършен факт той няма какво да направи.. най-много да ти повика малко и толкова - все пак не ти е баща, че да те командва, да не говорим, че разбиранията му 100% са дооста поостаряли за времето ни :?

ista
08-30-2006, 21:13
да не ти дреме. на гаджето майка му разправяше, че ще го изхвърли, ако се изруси. после, че ако си направи татус. ама той и двете направи... така че споко. нищо няма да ти направят! пък и след като майка ти и баба ти са съгласни.