PDA

View Full Version : Predrasydyk li e otkaza za sex na pyrva sre6ta?



Violina
08-25-2006, 12:26
Demode li e da se otkazva pri polojenie 4e ti se iska?

naia
08-25-2006, 12:28
Според мен е по добре да откажеш защото може отсрещният човек да си извади погрешно мнение за теб ако му се нахвърлиш още първия ден

BaMBOocHa
08-25-2006, 12:28
Това всеки сам си го решава...аз не съм го правила на първа среща поне....

Sophie
08-25-2006, 12:30
Demode li e da se otkazva pri polojenie 4e ti se iska?

Ако спиш с някого на първата среща, това не показва нищо друго, освен, че си лесна. Естествено няма нищо лошо в това, ако търсиш авантюра за една нощ, но смятам, че с такова начало трудно би излязла сериозна и продължителна връзка. Освен това на нашата възраст излизаме с доста хора и доста ни се прави секс. Значи ли това, че ако всяка седмица си с различно момче, трябва да пускаш на 1 среща на всеки. Ако живееш в малък град, можеш да си представиш каква репутация ще имаш след месец-два.

BorderManager
08-25-2006, 12:32
Това ли е проблема, всъщност?
Репутацията? [-(

Sophie
08-25-2006, 12:34
Това ли е проблема, всъщност?
Репутацията? [-(

Ами за едно момиче не е толкова приятно да я наричат курва както е яко на момчетата да бъдат Playboy

rtgjhrtgjj
08-25-2006, 13:38
ako ti se pravi, ne trqbva da otkazvash

maybelline
08-25-2006, 13:39
Ако и двамата искате,защо пък не?

alkobalko
08-25-2006, 13:43
Demode li e da se otkazva pri polojenie 4e ti se iska?

Ако спиш с някого на първата среща, това не показва нищо друго, освен, че си лесна. Естествено няма нищо лошо в това, ако търсиш авантюра за една нощ, но смятам, че с такова начало трудно би излязла сериозна и продължителна връзка. Освен това на нашата възраст излизаме с доста хора и доста ни се прави секс. Значи ли това, че ако всяка седмица си с различно момче, трябва да пускаш на 1 среща на всеки. Ако живееш в малък град, можеш да си представиш каква репутация ще имаш след месец-два.
Напълно съм съгласна.

gery_to
08-25-2006, 13:50
Vseki si ima principi i si gi spazva!Ako e niakoe seriozno momiche nikoga niama da se navie na tova,no puk ako e niakoia liglichka koiato vsichki vzimat za kurva zashto da ne,nali i nishto niama da zagubi!No ima si i izklucheniq de

bulgarche
08-25-2006, 15:45
Мисля че не е много добре. Впечатлението не е много добро.

`Death`Whore`
08-25-2006, 15:46
На мен ми се иска да си обръсна главата, но имам мозък.

gangbang
08-25-2006, 16:06
Не е особен критерии да ли си курва ако пуснеш на първа или пета среща, ако това ти е смисъла на въпроса. Който си има акъл в главата и знае какво прави, без особено значение е дали ще пусне на първа или на последваща среща. Зависи все пак на кого пускаш, до колко познаваш човека и т.н. Твърде относително е. Предрасъдък е ако познаваш добре човека, убедена си, че няма да си с него само за едното чукане и въпреки това понеже "не е редно" не му пускаш.

koalka
08-25-2006, 19:29
Не мисля,че е предрасъдък.Всеки си решава за себе си,но може човека,с който си може да си извади мнение за теб.Ако той го иска...иска само секс.Иска да го прави с теб дори и преди да те е опознал като човек.

gal4eto
08-25-2006, 20:15
ako ti se slu4i 1 -2 pati nqma ni6to lo6o,daje moje da e mnogo qko,no ako se prevarne v na4in na jivot togava ve4e....
a da otgovorq na vaprosa abe 4ist predrasadak si e ..ama toi sega kvo 6te si pomisli za mene...ama sega kvi kluki 6te tragnat-tva e koeto ni spira i zatova ne go pravim