PDA

View Full Version : Kak da postypq?



sladka gostenka
08-25-2006, 12:46
Shte vi zapoznaq sus sluchaq.Toi i az se poznavame ot 2 meseca veche nqkyde i vsichko mejdu nas e gotino - dyrjim se milo edin s drug,hodim si na gosti,vijdame se,govorim si po tel i tei tei ama mejdu nas ne stava nishto. Edna moq pr beshe govorila s nego i toi beshe kazal mnogo gotini neshta za men no puk ne pravi i nikakva krachka za neshto po specialno i sme si samo priateli. Toi znae che az go haresvam i me drazni fakta che sig i toi me haresva a puk ne predpriema nishto. Kakvo da pravq? Omryzna mi da chakam. Tova priatelsvo vze mnogo dylgo da stava... :(

LP_girl_14
08-25-2006, 12:56
Ами направи ти първата крачка!Защо все момчетата трябва да са тези,които поемат инициятивата?Вземи нещата в свои ръце,почни да се сближаваш още повече с него,бъди около него,флиртувай,провокирай го.Ако наистина те харесва,ще ти отвърне със същото и ще сте заедно.Или пък говори с него и му признай че чувствтаа ти към него надхвърлят приятелските :wink:

sladka gostenka
08-25-2006, 12:58
Az flirtuvam s nego.. I toi flirtuva.. Toi znae che moite chuvstva nadhvyrlqt priatelskite..

LP_girl_14
08-25-2006, 13:03
Ами тогава седнете и се разберете дали искате да сте заедно,или да сте само приятели.Няма защода стоиш в неведение и да се питаш защо не предприема нищо.Самотой може да отговори на въпросите ти.Друг вариант не виждам :-k

sladka gostenka
08-25-2006, 13:06
I az taka mislq .. samo che mi e nelovko.. kak da mu kaja da pogovorim .. i loshoto e che nikoga ne ostavame na same.. i prosto stranno mi e da predpriema neshto.. Q mi podskaji kak tochno da go naprava ? Ako stigna do momenta v koito veche trqbva da govora she se sprava..

maybelline
08-25-2006, 13:06
Ами като и двамата си флиртувате някой път както сте седнали близо един до друг просто го целуни.Тогава ще ти стане ясно дали изпитва нещо към теб или чувствата му са само приятелски.

dEnIsTy
08-25-2006, 13:32
щом ти е приятел...поговори с него,надявам се да те разбере:)

koalka
08-25-2006, 20:28
Аме вземи нещата в свои ръце.Той може да епо-срамежлив.Признай му чувствата си и го питай за неговите.Напълно е възможно да те харесва.