PDA

View Full Version : Ами сега ? :(



злеееееееее
08-25-2006, 13:54
Значи, на 13 години съм от Пловдив . Имам проблем с момичетата . Аз съм момче естествено. Та проблема ми е когато излеземе с некое готино момиче ( което харесвам ) и се спичам много яко, смисал не знам какво да кажа... винаги казвам : "кажи нещо" или нещо тъпо от тоя род, някакси мн кофти почвам да се чуваствам. Та мисълта ми е когато излизате на с някого ... на разходка,кафе и др ... за какво си говорите ? ](*,) ](*,) А и как да и разкрия чувстава си ... :( в смисал да и кажа , че много я харесвам и искам да сам с нея и да я целуна ... аз така го мисля вие какво ще кажете :-k

LP_girl_14
08-25-2006, 14:29
Може би се притесняваш и оттам идва цялата работа.Отпусни се,дръж се естествено(колкото и банално да звучи),мило и най-вече поддържай разговора.Теми колкото искаш-музика,филми,семейство,учи ище,ваканция,любими занимания...Каквото ти дойде наум.Може да разчупиш разговора с някоя история или нещо смешно което ти се е случвало наскоро.Гледай да ви е забавно и приятно.Ти си само на 13 ,така че след време инай-вече като понатрупаш малко опит няма да имаш този проблем.но смао от теб си зависи да го разрешиш!КОлкото до признаване на чувствата,недей да избързваш с това на първа среща!Покажи й че я харесваш с поведението си,но остави нещата да се развиват постепенно,а и трябва да се опознаете повече :wink:

злееееееее
08-25-2006, 14:36
Може би се притесняваш и оттам идва цялата работа.Отпусни се,дръж се естествено(колкото и банално да звучи),мило и най-вече поддържай разговора.Теми колкото искаш-музика,филми,семейство,учи ище,ваканция,любими занимания...Каквото ти дойде наум.Може да разчупиш разговора с някоя история или нещо смешно което ти се е случвало наскоро.Гледай да ви е забавно и приятно.Ти си само на 13 ,така че след време инай-вече като понатрупаш малко опит няма да имаш този проблем.но смао от теб си зависи да го разрешиш!КОлкото до признаване на чувствата,недей да избързваш с това на първа среща!Покажи й че я харесваш с поведението си,но остави нещата да се развиват постепенно,а и трябва да се опознаете повече :wink:

Това няма да ни е първата среща ... аз я познавам достатачно добре за да знам , че я харесвам . Тя ми е казвала , че ме харесва ... но само с SMS и по мирк, когато сме заедно не говори за това ... :( а аз мисля , че доиде момента в които да и призная чувствата си и ... ако тя още ме харесва да сме заедно ( тя още ме харесва :mrgreen: ) но въпроса ми е какво да и кажа по дяволите ](*,) ](*,)

bibonka
08-25-2006, 14:46
Zadyljitelno li e da i kazvash..Hodila sym v plovdiv,zavedi q privecher v grebnata baza,namerete si nqkoq peika.Pitai q dali i e stydeno,posle q gyshni ,posle oshte poveche q pridyprpai,no postepenno.I nakarq q celuni,shtom te haresva nqma da ti otkaje.A daaaa moje da i podarish i nqkoe cvete.Kupi i cveteto koeto znaesh che mnogo haresva.I taka shte stane.Ponqkoga dymite sa izlishni :)

P.S. offf zashto ne sym momcheeee :)

08-25-2006, 14:51
Zadyljitelno li e da i kazvash..Hodila sym v plovdiv,zavedi q privecher v grebnata baza,namerete si nqkoq peika.Pitai q dali i e stydeno,posle q gyshni ,posle oshte poveche q pridyprpai,no postepenno.I nakarq q celuni,shtom te haresva nqma da ti otkaje.A daaaa moje da i podarish i nqkoe cvete.Kupi i cveteto koeto znaesh che mnogo haresva.I taka shte stane.Ponqkoga dymite sa izlishni :)

P.S. offf zashto ne sym momcheeee :)

hmm... tova e dobra ideq .. :) no daite drugi predlojeniq molq vi :| :|

08-25-2006, 15:02
Значи, на 13 години съм от Пловдив . Имам проблем с момичетата . Аз съм момче естествено. Та проблема ми е когато излеземе с некое готино момиче ( което харесвам ) и се спичам много яко, смисал не знам какво да кажа... винаги казвам : "кажи нещо" или нещо тъпо от тоя род, някакси мн кофти почвам да се чуваствам. Та мисълта ми е когато излизате на с някого ... на разходка,кафе и др ... за какво си говорите ? ](*,) ](*,) А и как да и разкрия чувстава си ... :( в смисал да и кажа , че много я харесвам и искам да сам с нея и да я целуна ... аз така го мисля вие какво ще кажете :-k


ти си на 13 подяволите... защо не си играеш компютърни игри... рано ти е да мислиш за момичета според мен.. има време за всичко... какви чувства имаш? влюбен ли си? едва ли ;)

08-25-2006, 15:05
Значи, на 13 години съм от Пловдив . Имам проблем с момичетата . Аз съм момче естествено. Та проблема ми е когато излеземе с некое готино момиче ( което харесвам ) и се спичам много яко, смисал не знам какво да кажа... винаги казвам : "кажи нещо" или нещо тъпо от тоя род, някакси мн кофти почвам да се чуваствам. Та мисълта ми е когато излизате на с някого ... на разходка,кафе и др ... за какво си говорите ? ](*,) ](*,) А и как да и разкрия чувстава си ... :( в смисал да и кажа , че много я харесвам и искам да сам с нея и да я целуна ... аз така го мисля вие какво ще кажете :-k


ти си на 13 подяволите... защо не си играеш компютърни игри... рано ти е да мислиш за момичета според мен.. има време за всичко... какви чувства имаш? влюбен ли си? едва ли ;)

хах ... писнало ми е от тъпите компютри :( постоянно мисля за това момиче незнам как и защо :( ти изобщо не ми помагаш ](*,)

AnN_G
08-25-2006, 15:09
Подкрепям идеята за гребната база! :P Макар че няма значение мястото,просто номера е велик.

KisskilleRcHe
08-25-2006, 15:24
Прочети ми подписа и дейстеай като мен... Не трябва да ти пука въобще....................

08-25-2006, 15:36
Прочети ми подписа и дейстеай като мен... Не трябва да ти пука въобще....................
Хехе.. ама на мене ми пука ... :evil:

luda`flirtajika
08-25-2006, 17:58
prosto i go pokaji

koalka
08-25-2006, 20:03
Има много теми-музика,занимания,кактоказа ха филми и т.н.Опитай се да се успокоиш и да не се спичаш.

BeBencEto
08-25-2006, 20:06
vij za da haresvash nqkoi se predpolaga che trqbva da znaesh za liubimite mu zanimaniq i takiva neshta...zashto ne se pointereseuvash malko ot neshtata,koito obixchat da rpavqt momichetata s koito izlizash i primerno da govoris za tqh...nqma ot kakvo da se spichash....normalno e da si s macka i da lafite...prosto probivai s tova i ot tema na tema i taka...pri mene lichno neshtata sedqt po po razlichen nachin shtoto ne mlukvam ama tva e druga tema :mrgreen:

sunney_f
08-25-2006, 20:09
mislq si 4e s vremeto6tetrupne6 opit i 6te se opravqt ne6tata... :P

TaRaNTyLa
08-25-2006, 21:03
NIKOGA, ama NIKOGA ne kazvai na edno momiche "kaji neshto".Pone men strashno mnogo me iznervq i otbluskva.Ako nqmate kakvo da si kajete, znachi prosto nqmate obshti interesi...druj se estestveno. :)