PDA

View Full Version : Препоръчайте албуми и песни за рожден ден



bu bu buuuuubuu
08-25-2006, 14:06
Здравейте!

Бих искал да се посъветвам с вас какво да включа в музикалната програма на един рожден ден. Засега имам Chalga Summer Hits 2006 Volume 1, Chalga Summer Hits 2006 Volume 2, Chalga Summer Hits 2006 Volume 3 и Chalga Summer Hits 2006 Volume 4. Кажете какво да изтегля и от къде ?

Всеки пост с песни ще ми е в помощ.

bu bu buuuuubuu
08-25-2006, 14:24
Ей, лигльо, върни се в мишата си дупка!

Проблемът е, че не следя новото сръбско и чалга. За това питам. Явно е, че и ти си като мен, но едно нещо ни различава - ти си спамер.
Моля те, мишок, не ми съсипвай темата!

08-25-2006, 14:28
Whisskas e tupa,ne i obsu6tai vnimanie!

IdiOtKa
08-25-2006, 14:34
Пхахахах
"Честит рожден ден,ръгъдъгдъгътатка так" :lol:
подкрепям мнението ...
баси якия купон дето ше стане само с чалгаа ! мечта ми е напрауу да хода на такф ....бляяяяяяяяяяяяяк !

FearOfDark
08-25-2006, 14:40
нали не сте казали на гостите каква ще е ''музиката''

п.п. и все пак ако сте казали не се учудваите ако никои не доиде

IdiOtKa
08-25-2006, 15:15
до сега не видях нито една причина някои да утиде на вапросния рожден ден ...... просто дори и на тъпите чалги ще им писне да слушат само чалга !

ErinEverly
08-25-2006, 15:42
Пхахахах
"Честит рожден ден,ръгъдъгдъгътатка так" :lol:

Да, ще бъде яко готино чалга парти... Ще има момичета по прашки, кооито ще си въртят целулитестите задници, само и само някой циганин да ги гледа, ще има и селски пичове с руси кичурчета, розови блузки и големи женски слънчеви очила. Сексииииииииииии... Още малко и ще се подмокря само при мисълта :lol:

IdiOtKa
08-25-2006, 15:57
да наистина като ми го описахте изглежда ощее по яко ! мечтая си да ида на такова !

priti_kiti
08-25-2006, 17:05
хахахахах
и кфоо няма ли да ви стигнат сичките дискове тип 'чалга съмър кълекшън' че ви трябват и още ? :lol:
П.П. Много неучтиво от твоя страна да не поканиш Whisskas,IdiOtKa и ЕrinEverly на партито,не виждаш ли колко много искат? :? (може и мен да поканиш,няма да откажа) :lol:

bu bu buuuuubuu
08-25-2006, 18:00
ХАХАХАХАХАХАХАХ !!!
Наистина сте забавни. Кажете ми, драги, как се прави весел рожден ден ? С хард метал ? Хард рап ? Ще има хора на възраст, които не слушат такива неща. Как ще стане някои на танц на Линкин Парк, Лимп Бизкит, не знам си к'ви измислени американски смешници ?
От друга страна, има западни балади, които са прекрасни. Такива ще има, но може ли цяла вечер на балади ? Хаха, не съм толкова изпаднал в меланхолия.

Или дайте да пускам мазното негро от подиса на идиотката, или регето на тъпата уискас ? ХАХАХАХАХА, вие сте по-смешни и от чалгарите бе, тийнове! Аз разчитах на вас, щото знам, че тоя форум се пълни с пъстри чалгарчета. Но явно "европейското" ви кара да забравите от къде идвате.


FearOfDark Пуснато на: Пет Авг 25, 2006 4:40 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

нали не сте казали на гостите каква ще е ''музиката''

п.п. и все пак ако сте казали не се учудваите ако никои не доиде

Ти не слушаш чалга, слушаш западна музика, но не можеш да пишеш. В т'ва отношение си по-тъп/а и от чалгарите. Ползвай речници! Върни се в първи клас, и тогава ела да ми казваш какво ще стане на моя рожден ден.
Написал/а си псевдонима си на английски, а не знаеш все още български език. Една молба имам към всички неграмотни като теб - ИЗУЧЕТЕ ПЪРВО РОДНОТО, ТОГАВА ПОГЛЕДНЕТЕ КЪМ ЧУЖДОТО!

ПС: Успяхте да насерете темата, но т'ва ме радва, защото виждам, че хората не харесват чалга. И аз не я обичам, принуден съм да пускам такава музика.

N.C.L
08-25-2006, 23:24
нали не сте казали на гостите каква ще е ''музиката''

п.п. и все пак ако сте казали не се учудваите ако никои не доиде

Аз ще го избегна тоя купон даже не мое се напиеш както трябва поне да бяха кичеци

08-26-2006, 09:01
Аз харесвам NEW AGE, Electronic и малко рап. А т'ва не може да мине...
Няма никакво значение какво слушам...

N.C.L, няма да събирам 13-годишни льольовци, така че не си в списъка. Отнася се и за другите лапета ;) Не се обаждайте, неграмотни негри :-D [/b]

08-26-2006, 09:24
aко ще ее чалга нека поне е ретро-чалга и кючеци ;-)
селската баня,ласмаги джасмаги,камъните падат....аааааа
атака микс и толкова са ми познанията...... :-k
е,гледайте да имате и друга музичка :)