PDA

View Full Version : Прочети ме



08-25-2006, 14:19
Здравейте всички... от скоро влизам в сайта- и форума.. исках да споделя и мойта история и да получа съвет... и реална преценка за нещата,тъй като сама ми е трудно да погледна отстрани на ситуацията..
Преди година се запознах с едно момче... беше всичко,което исках... мил,романтичен...чувствител ен.. като принцът в карисивите приказки... бяхме заедно 6 месеца... макар че връзката ни не беше лесна.. тъй като сме от различни градове София и Пловдив... но въпреки всички бяхме щастливи... разбира се както във всяка връзка и ние имахме малки спорове и караници... но винаги се сдобрявахме бързо и си прощавахме... преди 5 месеца скъсахме.. тъй като и двамата осъзнавахме,че такава връзка от разстояние е болезнена и за двама ни... много пъти сме говорили затова.. но винаги след като решавахме да спрем дотук... след няколко дена пак се събурахме.. просто се обичхме ... та преди 5 месеца той тръгна с друго момиче... предложи ми да се виждаме въпреки всичко... аз се обидих ... но го обичах и знаех,че това е по-добрия вариант... каза,че не би издържал да не ме вижда.. и т.н.... след това обаче се скарахме и окончателно спряхме да се виждаме и чуваме... той беше с онова момиче... беше ми много тежко.. търсих го .. и той мен... но всеки път си повтарях че е невъзможно... след това той започна да говори всякакви глупости и измислици за мен на всички мои познати... просто ужасни неща... не можеш да го позная... сякаш беше друг човек,не този,когото обичах толкова силно... преди месец ми каза,че го е правил съзнателно,за да го намразя и да спрем да се измъчваме с това... каза,че аз съм най-хубавото нещо,което му се е случвало ... каза,че ме обича... беше ми ужасно тежко да се върна пак та,откъде тръгнах ида си припомня всичко... в момента съм с друго момче... той е чудесен... но не мога да го обичам по онзи начин... чувствам го като много добър приятел... това е... все още обичам бившия си... сигурно е глупаво да продължавам,но не мога да заповядвам на сърцето си... а той все още продължава да се държи ужасно с мен.. тоест не пряко с мен,защото не говорим.. но говори против мен на приятелите ми... каза ми "това с намразването ще бъде нещото ,за което най-много ще съжалявам в живота си,но така е по-добре и за двама ни,да се отърсим от това и да продължим" .... кажете ми... какво да напра

luda`flirtajika
08-25-2006, 14:30
Здравейте всички... от скоро влизам в сайта- и форума.. исках да споделя и мойта история и да получа съвет... и реална преценка за нещата,тъй като сама ми е трудно да погледна отстрани на ситуацията..
Преди година се запознах с едно момче... беше всичко,което исках... мил,романтичен...чувствител ен.. като принцът в карисивите приказки... бяхме заедно 6 месеца... макар че връзката ни не беше лесна.. тъй като сме от различни градове София и Пловдив... но въпреки всички бяхме щастливи... разбира се както във всяка връзка и ние имахме малки спорове и караници... но винаги се сдобрявахме бързо и си прощавахме... преди 5 месеца скъсахме.. тъй като и двамата осъзнавахме,че такава връзка от разстояние е болезнена и за двама ни... много пъти сме говорили затова.. но винаги след като решавахме да спрем дотук... след няколко дена пак се събурахме.. просто се обичхме ... та преди 5 месеца той тръгна с друго момиче... предложи ми да се виждаме въпреки всичко... аз се обидих ... но го обичах и знаех,че това е по-добрия вариант... каза,че не би издържал да не ме вижда.. и т.н.... след това обаче се скарахме и окончателно спряхме да се виждаме и чуваме... той беше с онова момиче... беше ми много тежко.. търсих го .. и той мен... но всеки път си повтарях че е невъзможно... след това той започна да говори всякакви глупости и измислици за мен на всички мои познати... просто ужасни неща... не можеш да го позная... сякаш беше друг човек,не този,когото обичах толкова силно... преди месец ми каза,че го е правил съзнателно,за да го намразя и да спрем да се измъчваме с това... каза,че аз съм най-хубавото нещо,което му се е случвало ... каза,че ме обича... беше ми ужасно тежко да се върна пак та,откъде тръгнах ида си припомня всичко... в момента съм с друго момче... той е чудесен... но не мога да го обичам по онзи начин... чувствам го като много добър приятел... това е... все още обичам бившия си... сигурно е глупаво да продължавам,но не мога да заповядвам на сърцето си... а той все още продължава да се държи ужасно с мен.. тоест не пряко с мен,защото не говорим.. но говори против мен на приятелите ми... каза ми "това с намразването ще бъде нещото ,за което най-много ще съжалявам в живота си,но така е по-добре и за двама ни,да се отърсим от това и да продължим" .... кажете ми... какво да напра

abe 4oveka ne pravi dobre...ti sama kaza,4e problema e v razstoqniqta...xax i za tova trqbva da skusate?? + tova se i obi4ate..ne moje,no puk ako naisitna e mn boleneno dobre prai,no ne i kato govori taka za teb...neka s eopita da go namrazish po drug nachin,no ne i po tozi cini4en i dolen na4in!!Ne mislq,4e imate seriozna pri4ina da skusate ~!~A i pogovori s "segashnoto si mom4e" i mu kaji,4 eobi4ash bivshiq..budi iskrena..Iskrennostaa e zapazila horata do den dneshen...predtsavi si ako samo se lujehme kakto pravqt pove4eto.. davai kaji mu

08-25-2006, 14:37
и какво ще се промени,ако кажа на приятеля си,че обичам бившия ? :cry: ще загубя и него... :( :( :(

Eleonora
08-25-2006, 14:37
Много гадно, но разстоянието наистина е пречка да сте заедно.Еми забрави го най-добре :?

Eleonora
08-25-2006, 14:40
и какво ще се промени,ако кажа на приятеля си,че обичам бившия ? :cry: ще загубя и него... :( :( :(Ми тогава защо си тръгнала с него?Него би да лъжеш? :shock:

bibonka
08-25-2006, 14:42
Zashto ne se borish ? Bori se za lubovta si,ili pone opitai ,inache shte syjalqvash posle ..Nishto ne gybish.Mojesh samo da spechelish.I az imah takava vryzka - Sofia-Plovdiv i znam che e trydno i nakraq i nie ne izdyrjahme,no prichinata ne beshe razstoqnieto a po skoro nesyotvestvie v harakterite.Ako trqbva otidi do plovdiv i go sgashti nqkyde i go nakarai da ti obqsnqva vsichko.Naistina e typo tova s namrazvaneto.Kak moje da obichash nqkogo i da iskash toi da te mrazi !?Kaji my vsichko keoto kaza na nas.Za lubovta nqma granici mila i nqkakvi si kilometri ne trqbvat da te spirat.AKo toi se okaje golqmata ti lubov ? I ti na nego ? Togava kakvo ? Shte se mychite i dvamata li..??? Ne,ne i ne BORI SE !!!Kazah ti otidi v Plovdiv i govori s nego,ne my pozvolqvai da te zahvyrli kato mrysna nosna kyrpichka.Yspeh !!!

08-25-2006, 14:42
Много гадно, но разстоянието наистина е пречка да сте заедно.Еми забрави го най-добре :?

да знам,че така ще е най-добре... но никак не е лесно... постоянно чувам от познати,че Той пак казал еди какво си... не разбирам какво иска той самия... в един момент казва,че не е обичал така никога преди... че винаги ще съм специална за него ... че съм най-хубавото нещо,коеото му се е случвало в живота... понякога получавам смс-и "искам да те видя ..." или подобни... но когато се свържа с него той като защитна реакция става груб.. отказва контакт с мен... и започва да говори пред другите,че съм к*рва... че ме е правил на глупачка през тия 6 месеца... и всякакви измислици по мой адрес... опитвам се да забравя.. но... просто е мога... по-силно е от мен :smt010 :smt010

gery_to
08-25-2006, 14:53
I az shte ti kaja da se borish za nego!Vie vse pak se obi4ate,ne moje da propolqvate 6ansa si ei taka i da govorite zad garba si!ne obra6tai vnimanie na tova koeto govori za teb,ponqkoga mom4etata sa takiva i az nerazbiram za6to go praviat!bori se za da badete zaedno!

08-25-2006, 14:57
бих се борила.. бих опитала всичко за да бъдем пак заедно... просто се чувствам като пълна глупачка... той да ме прави за смях,а аз да продължавам да рева като идиот.... :cry: :cry: мислила съм да ида в Пловдив... и какво.. той ще откаже да се видим.. почти 100% съм сигурна... или се опитва да прави на инат на себе си и да си налага това да ме забрави или наистина не ме обича .... как да разбера.. кой ги разбира мъжете изобщо... :cry: а този... е един от най-странните случай...

AnN_G
08-25-2006, 15:02
Оф,колко я мразя тая "невъзможна любов"!Мразя я,мразя я,мразя я...защо трябва да я има :cry: миличка знам че наистина е гадно,но нали се обичате не би трябвало да има пречки...макар че....винаги има... :smt011 :smt010 ЗА ТОВА СЕ БОРИ ЗА НЕГО!Или поне да спре тая тъпотия с "намразването" :-k

08-25-2006, 15:06
Оф,колко я мразя тая "невъзможна любов"!Мразя я,мразя я,мразя я...защо трябва да я има :cry: миличка знам че наистина е гадно,но нали се обичате не би трябвало да има пречки...макар че....винаги има... :smt011 :smt010 ЗА ТОВА СЕ БОРИ ЗА НЕГО!Или поне да спре тая тъпотия с "намразването" :-k

Казах му,че няма да мога да го мразя,каквото и да стане... и отговора беше "О ти нищо не си видяла още..." и си продължава... :roll: :cry: Нали все пак истинската любов никога не протича гладно... но това е ад направо... :cry: Нито го виждам.. нито го чувам.. само от познати дочувам как е или "той каза еди кво си за тебе..." :cry: тъпа работа...

AnN_G
08-25-2006, 15:11
Ми тогава се чуй с него!!!Нямаш ли му тела?

08-25-2006, 15:13
Ми тогава се чуй с него!!!Нямаш ли му тела?
Имам го разбира се... и какво да му кажа "Хей знаеш ли аз още те обичам въпреки,че се стараеш да промениш нещата" .... как да се боря за любовта му срещу самия него?? :-s :cry:

luda`flirtajika
08-25-2006, 15:57
и какво ще се промени,ако кажа на приятеля си,че обичам бившия ? :cry: ще загубя и него... :( :( :(

no pone shte znaesh,4e nqma da go lujesh :) I se opitai da si vurnesh bivshiq..pogovori s nego

08-25-2006, 16:36
как да подходя към него... той знае,че имам приятел в момента и ми го натяква... казва "сега нали си щастлива.. какво искаш повече,имаш си всичко..." :cry: аз искам само него... как да постъпя... да му се обадя ... страхувам се да не ме отреже кофти... как мислите дали при това положение наистина ме е обича ? :roll: :?:

Sexapilna_kukla
08-25-2006, 17:33
Mila,za sujalenie nikoi ot tozi forum ne moje da ti kaje dali te obicha ili ne,zashtoto edinstveno toi samiq znae tova neshto i ti,ako iskash da poluchish otgovor na tozi vupros trqbva da pogovorish samo i edinstveno s nego!Inache samo shte se izmuchvash,shte se chudish.........abe kofti rabota!Nai-dobre mu se obadi i se izqsnete,kaji mu vsichko,koeto ti e na surceto i taka!A ne samo da te durji v nevedenie i ti samo da stradash postoqnno.I nedei da se strahuvash dali puk nqma da te otreje,v kraina smetka nishto ne gubish,nali.......samo moje da spechelish :wink:

koalka
08-25-2006, 20:14
Защо,при положение,че сте издържали толкова време с такава връзка трябва да късате?А и не мога да разбера защо и двамата лъжете себе си с други хора,а всъщност се обичате.Моя съвет е да се съберете.

BeBencEto
08-25-2006, 20:41
как да подходя към него... той знае,че имам приятел в момента и ми го натяква... казва "сега нали си щастлива.. какво искаш повече,имаш си всичко..." :cry: аз искам само него... как да постъпя... да му се обадя ... страхувам се да не ме отреже кофти... как мислите дали при това положение наистина ме е обича ? :roll: :?:
vij ponqkoga da zabravish nqkoi e milioni milqrdi puti po trudno otkolkoto da se borish za liubovta na suhtiq individ...a ti dori q imash...vqrno kofti e ot kilometri...ima mnogo prechki no plovdiv i sofiq sa na 4as i neshto put...ne e chak tolkova mnogo....obadi se...budi iskrenna....puk kakvoto shte da stava...pone shte si sigurna v sledvashtite si hodove...a i gadjeto ti edva li zaslujava tova....pogovori i s nego

NaDeTy`bE
08-25-2006, 20:41
аз също имах връзка Пловдив София и да ви кажа не е лесно .. като се запо4не от финансова гледна то4ка и се стигне до нерви ... просто е адски трудно но ако имате тези сили които нямах аз ... СЪБЕРЕТЕ СЕ !

qkoto_f-che
08-25-2006, 21:15
BORI SE! Napravi VSICHKO za da ocelee tazi lubov..Znaesh li, mila? V momenta hodq s nai prekrasnoto momche na sveta ot okolo 6 meseca...Obicham go ot blizo 2 godini..Poveche ot godina az se BORIH za tazi LUBOV! Toi beshe s dryga..prez tova vreme i s men.. ponqkoga...Trugvah si, misleh che nqma da imam sili da se vurna no vupreki vsichko se vryshtah oshte po vlybena...ta az go OBICHAM! Predi mesec se skarahme jestoko i toi me zarqza...Poveche ot 30min obikalqhme s edin priqtel grada da go tyrsq!Namerih go nai nakraq v tqh...Toi ne mi prosti i ne se vurnai az se pribrah..cqla nosht zvynqh i pisah sms-i...toi ne iskashe i da e cheu za men.. sutritna v 5 otidoh pred tqh(ne mojeh da spq)...chakah go...obadih mu se i mu kazah che nqma da si trygna dokato ne go vidq...v 10 doide i me vze...sled kato razbra che sam seriozna..toi dori ne se beshe pribral...i se sdobrihme...toi vidq che sam gotova na vsICHKO za nego i mi povqrva...kazvam ti, milichka, prosto se bori za lubovta si...STRUVA SI!!!

08-25-2006, 21:45
През тези 5 месеца,откакто сме разделени се случиха много неща... всякакви интриги... караници между моите и неговите приятели... не знам... страхувам се,че ако опитам да се сдобря с него ще загубя човека до себе си.. който наистина не заслужава това.. одеве,когато бях с него и само го слушах как ми говори... си почувствах ужасно... заради това,че крия в сърчицето си тази огромна мъка по другия... а не бих могла да му кажа... ще го нараня много,много... не искам да наранявам никого... искам само да бъда щастлива... :cry: :cry:

MartiSSima
08-25-2006, 22:57
Миличка, ако искаш ми вярвай но аз съм в същото полужение като теб!Аз съм от Горна Оряховица а той е от Сандански.Незнам как се случи но се влюбихме и стана като при теб.Разликата между нас и вас е, че има и ревност при нас.Карахме се, разделяхме се но после пак се събирахме!Аз се борих преди, боря се сега и ще продължавам защотото вярвам, че тази връзка има бъдеще!
Мила, съветвам те колкото и да е трудно да се бориш с всички сили за него и неговата любов.До болка ми е познато всичко това което си написала!Обичаш го, и аз обичам моето момче и не сам от хората който търпят неуспех и се отказват.БОРИ СЕ!!!Това е моя съвет!Всеки ден му доказвай и показвай любовта си.Лично мое мнение е, че не случайно е станало всичко, срещата ви, любовта ви!!!Има хора който са на мнение, че такава връзка няма бъдеще, НАПРОТИВ има само трябва да намериш смисъла!Така е, връзка от километри трудно се поддържа жива, но когато и двамата влагате в нея, тя ще се оковечи с успех и най - важното ЛЮБОВ!
Пожелавам ти успех и те подкрепям защото ми е ясно какво ти е!Ако имаш нужда да споделиш можеш да пишеш лично, гаранция ще ти отговоря!Целувки и пак ти казвам БОРИ СЕ!!!Никой друг няма да ти помогне освен самата ти!

08-26-2006, 09:50
днес ми е още по-зле.. снощи четох кореспонденция между него и една моя приятелка... с такива думи ме нарича,че вече се чувствам като най-глупавото същество на земята!Аз да се чудя какво да правя..как да си го върна... а той... обижда... и все пак,ако нямаше чувства щеше ли след почти половин година да продължава да говори за мен на почти всичките ни общи познати... макар и да не говори особено мили работи... объркана съм...

08-27-2006, 00:21
ехо... някое момче няма да ли се обади... с някакъв съвет... :roll:

Axxxel
08-27-2006, 00:48
Маа му...малко си поплаках...нооо всяко нещо се прави с дадена цел.Това че е говорил против теб е с цел....но и това, че ти го е казал също е с някаква цел.В момента немога да разбера каква (трябва малко да се позагледам в дадената ситуация).Но това, че ти е казал, че го прави съзнателно разбива всякакъв шанс ти да го намразиш по тази причина....и той знае това.И да продължава да говори против теб значи няма смисъл...най-малкото защото няма да има ефект.А може би чрез обидите си иска да си внуши, че наистина не те обича...така де...ако човек усилено повтаря една лъжа, накрая започва да вярва в нея.Реално не мога да прецена какъв съвет да ти дам...проблема не е в разстоянието...поне не сега.Проблема е, че сте разделени а още се обичате...просто незнам какво да кажа...може би е най-правилно изобщо да спре да ти пише...и да спре с глупостите по твой адрес...така ще бъде най-лесно...не казвам, че ще е лесно.Просто из между всички варианти, които виждам, този ми се вижда най-безболезнен...И горе главата...имаше една песничка, в която се пееше "Вдигни очи и знай, ти имаш шанс..." :wink:

freaky_FK
08-27-2006, 02:20
ami ti si mnzle.zashto pochvashvruzka s nqkoi kogoto neobichash i znaesh che shego naranish.ne e vaprosut da zabravish nqkoi kato go zamenish s drug.misli se parvo

alkobalko
08-27-2006, 07:09
Разстоянието между вас наистина е основния проблем.Но в едно съм сигурна, той наистина те обича, така както ти го обичаш. Той сам ти го е казал. Идеята му да те накара да го напразиш, според мен е глупава, но и единствения начин да се разделите окончателно. Не знам дали ти разбираш защо го прави. Обича те толкова много, но не може да те има. Заради това не иска да те кара да страдаш, страдайки за него. Но ти продължавай да се бориш за него, не се отказвай. Кажи му, че с това си поведение не те кара да го мразиш, а да го обичаш още повече. Кажи му, че не искаш нещата между вас да завършат по този начин. Дори и да не си върнете старите отношения, поне приятели можете да останете.

08-28-2006, 10:27
zaebi go toq be.malko li mom4eta ima po sf :-k =P~

08-29-2006, 09:06
](*,) :smt010 :smt010 :smt010

BLUE~ANGEL~
08-29-2006, 10:51
ebasi sapunkata

sherry
08-29-2006, 11:13
Той се държи толкова смотано с тебе, по - добре се откажи.Не стига че разстоянието е голямо, а и те обижда и говори лъжи за теб. Не си струва. Бъди с хора, които знаят как да се държат с теб и те уважават. Спри да си пишеш с него и да се чувате.

08-29-2006, 12:47
Той се държи толкова смотано с тебе, по - добре се откажи.Не стига че разстоянието е голямо, а и те обижда и говори лъжи за теб. Не си струва. Бъди с хора, които знаят как да се държат с теб и те уважават. Спри да си пишеш с него и да се чувате.

Точно това ще направя... благодаря ви за мненията и съветите... на всички! :!:

08-30-2006, 08:34
kolko ste zleeeeeee :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ее верно ли
09-11-2006, 12:19
пишете плс :arrow: :roll:

DoPye
09-11-2006, 12:22
пишете плс :arrow: :roll:

](*,)

charli_f
09-11-2006, 14:18
Оф,колко я мразя тая "невъзможна любов"!Мразя я,мразя я,мразя я...защо трябва да я има :cry: миличка знам че наистина е гадно,но нали се обичате не би трябвало да има пречки...макар че....винаги има... :smt011 :smt010 ЗА ТОВА СЕ БОРИ ЗА НЕГО!Или поне да спре тая тъпотия с "намразването" :-k
=D> друго няма да кажа

macka123
09-11-2006, 15:35
според мен не трябва да се отказваш
трябва да се бориш за любовта си
нали знаеш че на света има един човек който е създаден за да бъде св теб
а ако този от пловдив е човекът
няма ли да е прекалено тъжно да си го срещнала и да го загубиш