PDA

View Full Version : Заслужава си да го изкарам извън нерви!



08-25-2006, 16:32
Проблема е че не зная как! Е историята е такава, бившия ми приятел ми лази по нервите отвратително много, просто прекалява напоследък, държи се ужасно, а до онзи ден бяхме мн добри приятели... Преди 1 седмица спах с него и от тогава той се промени, стана отвратително неебателен към мен, а сме неразделни повече от година вече! Не искам да му го връщам, просто ме е яд на никаквото му отношение, а ми е прекалено мил че да си кажа майната му и да му обърна гръб, а да не говорим за водене на сериозен разговор, незнам до къде вече са ми дошли тези разговори... някой ако има някаква идея как да се успокоя и да наистина да не се засякам което е невазможно, но просто трябва да поискам някакъв съвет ...

Nadelina
08-25-2006, 16:35
Zacherkni negovia obraz ot jivota ti!!!

priti_kiti
08-25-2006, 16:37
Използвал те е за да спи с теб.

08-25-2006, 16:38
Zacherkni negovia obraz ot jivota ti!!!

да способна съм , правила съм го, но утре се скарам с наще или някой ме изнерви и в този случай разчитам единствено на него.. или когато той е в кофти положение , не мога да го гледам така, не мога да го оставя сам ... :-#

nqmanevuzmojnineshta
08-25-2006, 16:40
vikash che se durji gadno. a durji li se dobre. smisal vaprosa mi e loshite momenti s nego ,, poveche li sa ot dobrite? ako e taka druj se i ti s nego taka kakto i toi s teb.. awe povecheto momcheta poprincip stavat ujasno neponosimi sled kato spqt s edno momiche. neznam zashto toi go pravi zashtoto pri vas polojenieto e che ot edna godina ste nerazdelni.. of nz

08-25-2006, 16:41
Използвал те е за да спи с теб.

Мила ние не сме на по 15 , много път сме изминали заедно , няма човек на който да вярвам толкова много ..

priti_kiti
08-25-2006, 17:17
Преди 1 седмица спах с него и от тогава той се промени, стана отвратително неебателен към мен, а сме неразделни повече от година вече! А това как си го обясняваш..?
И за мен нямаше човек,на който да вярвам толкова много,но познай?
Хората понякога не са такива каквито изглеждат..не казвам специално за това случай,но по принцип е така.

Nadelina
08-25-2006, 17:30
Zacherkni negovia obraz ot jivota ti!!!

да способна съм , правила съм го, но утре се скарам с наще или някой ме изнерви и в този случай разчитам единствено на него.. или когато той е в кофти положение , не мога да го гледам така, не мога да го оставя сам ... :-#
Bqh v syshtoto polojenie.. Razbirashe me.. I mi pomagashe.. Imalo e momenti kogato se skaram s nashte da ida i da spa u tqh.. Razchitah na nego.. No eto .. Sega veche vsichko prikluchi.. Zashoto taka trqbvashe!!! Sega jiveq i bez nego.. Svikva se..

Nadelina
08-25-2006, 17:32
A mejdu drugoto iskam da podchertaq che kato sym hodila u tqh.. ne me e izpolzval za nishto.. Demek prosto priatelski me e kanil u tqh.. i ne sme pravili nishto.. toi speshe na poda :( Milia..

Obitax
08-25-2006, 17:43
Използвал те е за да спи с теб.

prava e

luda`flirtajika
08-25-2006, 17:47
prosto go zabravi...toi e iskal samo da spi s teb,a ti... (izvinqvam s epredvaritelno)..kato purva glupa4ka si se hvurlila... ama see1 stanaloto stanalo...davai napred i nikoga ne se obru6tai...(dori surceto da te boli)

koalka
08-25-2006, 20:11
За какво си спала с него,при положение че сте приятели,а и бивши гаджета??Той просто те е използвал за секса.Такъв човек не мисля,че може да ти е приятел.