PDA

View Full Version : prosto iskam da spodelq,nishto drugo



luda`flirtajika
08-25-2006, 18:12
Ne mi puka,4e temata ne e za tuk,no iskam da spodelq kak se 4uvstvam sega,a ne se 4uvstvam dobre... jive v nas... 13 godini... i 7 meseca...-s edna duma ot bebe... i sega sa prodali sgradata na nekuf..i toi kaza..do edin mesec da se mahame... a dori ne ni dadoha jilishte...ebasi... see 1 sme na ulicata...i nie sme,no sestrata na maika mi ni pomaga...zaendo s neinoto semeistvo(muja i i decata i-nashi bratov4edi)... sega az si opakovam...neshtata i si spomnqm mn neshta... neshta,koito nikoga nqma da zabravq...eto toku shto vidqh endo me4e,... kogato imashe navodnenie... i imashe tok u nas(mojeh da umra)az vlqzoh i go vseh..az revah za nego...vidqh spomenite,koito pisah za lubovta si... za priqtelite,za jivota... 4eteiki gi ,... placheh...vidqh neshta...ot detstvoto kato malki cvichki i 4ehli4ki...,koito sme prinudeni da izhvurlim,no az gi skrih...tova da ne stane... i mn nehsta si spomnih... Ne iskam da se razdelqm s doma si... ne iskam... i vse pak ako iskate zakliu4ete temata...(kakto i shte napravite de,zashtoto nqma lubov kum mom4eta i gluposti),no vse pak iskah da spodelq

cskamoni4ka
08-25-2006, 18:20
Ей миличка,сигурно наистина ти е много гаДно.Много съжалявам,че така е станало! :cry:

white_chik
08-25-2006, 18:24
Ами какво мога да ти кажа - за съжаление и такива неща се случват :cry: Може само да се надяваш,че тези проблеми те правят по-силна :wink:

Obitax
08-25-2006, 18:26
gadna rabota :( to drugo v 6inata ni darjava ne moe da stane

luda`flirtajika
08-25-2006, 18:27
ms za razbiraneto vi..misleh,4e sega shte zapo4nete da me kritikuvate,no ne vqrvah,4e..see 1 obicham vi { { { } } }

Obitax
08-25-2006, 18:30
i nie te obi4ame :) kasmeti dano vs se opravi skoro .

piFka_LP
08-25-2006, 18:30
Ами какво мога да ти кажа - за съжаление и такива неща се случват :cry: Може само да се надяваш,че тези проблеми те правят по-силна :wink:
да както казват каквото не ни убивани прави по силни и аз искрено съжалявам сигурно ти е много тежно и аз ако се разделя с мойта къща ще ми е много тежко :cry:

koalka
08-25-2006, 19:50
Сигурно е много гадно,но споко ще ти мине-дано свикнеш с новото си жилище.И не мога да разбера при положение,че вие продавате жилището защо купувача ще ви казва кога дасе махате?

sunney_f
08-25-2006, 20:01
sladuranke,jivei na principa vsqko zlo za dobro..!znam,4e e kofti tova deto ti se slu4va,no potyrsi i hubavata strana....
kysmet \:D/

ista
08-25-2006, 20:02
гаден номер... и на мен ми се наложи принудително да се преместя, когато бях на 9. тогава си мислех, че живота е най-шибаното нещо на тоя свят. аз си мислех, че ще си намеря нови приятели и т.н. като се преместя да живея другаде, но не стана така. при теб може и да стане. за щастие, 3-4, че даже и 5 години след това, нещата започват да се оправят най-сетне! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BeBencEto
08-25-2006, 20:08
mila prez kakvo li ne si minavala tiq nqkolko meseca ne znam kakvo da ti kaja....kofti e che se mestite ama pogledni go ot hubavata strana shte si namerish mnogo novi priqteli i shte opoznaesh nov kvartal.....az lichno priemam vsichko s umivka poneje obicham da se zapoznavam s novi hora...probvai ti ....gotinko e :-)

Freelander
08-25-2006, 20:09
Mila, ve4e ti kazah - ne se predavai! Vs 6te se opravi 6te vidi6! :P

FiRe_LaDy
08-25-2006, 20:18
Mnogo kofti.I az na skoro prejivqh syshtoto.Samo deto prodadohme kyshtata,a ne typata dyrjava da ni e izritala.Ama se edno .... :cry:

luda`flirtajika
08-25-2006, 20:19
koalka-ne sme go prodali nie,a bankata... am see 1

az tozi kv ne go poznavam mn dobre,no kato znam,4e freelander idva ot tam..moje i da ima naisitna gotini horica.BeBeChEtO da prez mn neshta minah.... i shte minavam...no lubovta me krepi :)

TaRaNTyLa
08-25-2006, 21:01
Naistina e mnogo tujno, jalko.. :cry: :cry: Takava ni e durjavata...za jalost.Sigurna sum, che shte se opravite, a i imate podkrepata na lelq ti, cqloto semeistvo ste zaedno, koeto e nai-vajnoto.Pojelavam ti da si shtastliva i suvsem skoro vsichko shte si e na mqstoto.

Nadelina
08-26-2006, 10:10
Vsqko zlo za dobro.. Gledai napred i si jivei jivota.. Ne mojesh da promenish nishto..dori da iskash.. Taka che samo spokoino.. i svikvai s novoto si jilishte.. ot staroto ostavat edni gotini spomeni za cql jivot :)