PDA

View Full Version : Какво да им купя ?



SinisterDoll
08-25-2006, 21:26
Майка ми и баща ми след няколко дена имат Годишнина от свадбата си!
Та искам да ме посъветвате какво да им подаря,да дадете някакви предложения,защото и идея си нямам :roll:
Благодаря предварително !

the_o.c_girl
08-25-2006, 21:36
Имат ли някакви общи интереси? :-k

marina star
08-25-2006, 21:45
kupi im nqkakav suvenir ili katina za spalnqta im naprimer

maybelline
08-26-2006, 07:39
Един сервиз с чаши за кафе и чинийки към тях ще свърши работа

YouR_PoisoN
08-26-2006, 08:21
Аз на наще никога нищо не съм им подарявала :roll:

moonbeam
08-26-2006, 10:52
Един сервиз с чаши за кафе и чинийки към тях ще свърши работа
tova e dobra ideq,ima takiva sreburni servizi s 2 4a6ki,luji4ki i zaharni4ka,moje da ne sa sreburni :)

SinisterDoll
08-26-2006, 12:32
Благодаря ви !

08-26-2006, 18:38
такава тема имаше преди в този форум, но на мен сега не ми се търси
пък може и да е било отдавна и да са я изтрили :-k
Зависи колко пари си отделила
Можеш да им купиш нещо практично за вкъщи - тостер,гофретник, часовник(за стена,голям/ или пък будилник)
ако са ценители на неща като картини,вази,пепелници-такива стъклени,луксозни... може да им купиш нещо такова
може да им купиш бутилка алкохол( не ракия де) - пак зависи, ти си ги познаваш и знаеш дали ще се радват
рамка за снимка или пък фото албум - по евтини варианти
ако можеш и ти се занимава можеш да им направиш някакъв колаж със техни снимки и да го разпечаташ за спомен - има много интересни рамки в интернет....фотошоп
ако не можеш, защото все пак си е занимавка и ако не си се занимавала ще ти е трудно да направиш нещо хубаво за 1-2 дена, - може да направиш нещо подобно на хартия, с вече готови техни снимки-лепиш снимки и отстрани рисуваш нещо или пишеш от кога и къде са снимките..например нещо като плакат(но къде ли ще го слагат)
или пък има подобни фото албуми, но незнам дали можеш да си намериш такъв - където слагаш снимки и отстрани има място за писане
можеш и да си направиш сама - една тетрадка(голям формат,бели листи без редове и квадратчета). най отпред примерно пишеш 'историята на семейство петрови", и на първата страница първо снимка на майка ти преди да познава баща ти и пишеш нещо за нея,после за баащ ти, после къде са се срещнали, майка ти - бременна, първото море заедно, снимка с първата лично тяхна кола и т.н. - това според мен е много хубав вариант и биха се зарадвали, не изисква много средства, но пък трябва ти да се занимаваш ...
последен вариант от мен - цвете в саксия, ако харесват такива неща де ...
Аз например на последната им годишнина им наготвих торта- украсена и и се зарадваха.Това обаче ако и друг път си готвила нещо. Мога да ти дам и сайтове за украса и изпитани рецепти, но ме съмнява, че ще се разготвиш :roll:

psiHopaT4o
08-29-2006, 00:10
кама сутра. =]

IKisseDAGirL
08-29-2006, 10:22
кама сутра. =]
хихихихи:) perfect

ProstoAz
08-29-2006, 11:08
Зависи с колко пари разполагаш, идеи има много - като започнем от тяхна обща снимка в рамка, минем през бутилка добро бяло вино или уиски и стигнем до резервации за двама в 3-4-5 звезден хотел за уикенда. :wink:

friendly_girl
08-29-2006, 15:02
Подари им снимка на теб в рамка / ако имаш брат или сестра заедно им подорете ваша обща снимка/

krem4et0
08-29-2006, 15:51
Каква годишнина е?защото на определени годишнини се подаряват определени неща-на сребърната сватба-сребро на порцелановата порцелан и прочие!

ProstoAz
08-29-2006, 15:53
krem4et0, каква е тази порцеланова? :shock: Аз съм чувала само за сребърна и златна... :?

08-30-2006, 21:54
Благодаря ня всички дотук отговорили..наистина ми помогнахте..
Ще правят 15 години ..

SinisterDoll
08-30-2006, 21:56
Благодаря ня всички дотук отговорили..наистина ми помогнахте..
Ще правят 15 години ..

Извинете,това бях аз :oops: :-)