PDA

View Full Version : pomo6t;(



tunata_sladurka
08-25-2006, 22:59
hora naistina imam nujda ot pomo6a vi...stava vapros za edno mom4e koeto e vlubeno v mene ot 1 godina no 4ak sega mi go kaza...ima6e period v koito az go haresvah no tozi period mina i sega sam vlubena v drugo mom4e s koeto sme zaedno ve4e 4 meseca i az naistina go obi4am.no tova mom4e koeto me haresva mi kaza 4e ima nujda ot men, 4e me obi4a mn silno, moli me za 6ansove, iska da govorime(ve4e 2 puti govorihme s nego) no toi ne se otkazva.naistina mi e gadno nz kvo da prava po4ti mu razbih sarceto...opitah se po kakvi li ne na4ini da mu kaja 4e go imam prosto kato dobur priqtel i ni6to pove4e i 4e obi4am drug no toi prodaljava..... ;( molq vi pomognete mi naistina imam nuujda ot savet nz ve4e kakvo da pravq kakvo da mu kaja za da spre za6toto tova ne vliqe dobre nito na mene nito na nego nito na gadjeto mi(gledaiki me tujna) molq vi ;(

LuCkY_YoU
08-25-2006, 23:02
ami nqma kakvo da napravi6,toi ve4e e naranen.ako obi4a6 sega6niq si priqtel i si 6tastliva s nego, ne pozvolqvai na tova mom4e da razru6i vruzkata vi!a za da ne strada,ne mu davai naprazni nadejdi i ne go zalugvai..ne znam kakvo drugo da ti kaja

koalka
08-25-2006, 23:11
Няма какво да направиш,за да не го нараниш,защото той е влюбен в теб.Не може да мислиш за него,а за себе си.Не може да си приятелка с него,защото има чувства.Бъди щастлива със сегашния си приятел щом се обичате,а това е най-важното. :wink:

Obitax
08-25-2006, 23:18
Няма какво да направиш,за да не го нараниш,защото той е влюбен в теб.Не може да мислиш за него,а за себе си.Не може да си приятелка с него,защото има чувства.Бъди щастлива със сегашния си приятел щом се обичате,а това е най-важното. :wink:

dosta egoisti4no ..............no tova si e tvoeto mnenie

gery_to
08-25-2006, 23:29
Neznam kak se darjish kato se vidish s nego,no ne mu davai naprazni nadejdi,moje bi i zatova go pravi!a ako ne-prosto go otbiagvai zashtoto ne moje i priqtel da ti bade!

NaDuFcHe
08-25-2006, 23:35
Purvoto koeto mojesh da napravish e da go tbqgvash i katos e vidite da se durjish po haldno s nego aosven tova pogovori s momcheto koeto obicahsh za da bude toi anqsno sus situaciqta.

Mishence
08-25-2006, 23:38
Искам да те поздравя за това,че поне ти пука за това момче,което е влюбено в теб.Наистина го оценявам защото знам какво е да нараниш човек,които ти е близък,а не си искал да го нараниш нарочно.Ти си остани с приятеля си,които обичаш,но излизаи с момчето,което е влюбено в теб,не го отблъскваи само защото те обича,опитаи се да му обясниш,че искаш да сте приятели,но не и нещо повече.Според мен това е наи-добре.