PDA

View Full Version : Дали ще посъпя добре?



КрЪсТоПъТчЕ
08-25-2006, 22:44
В момента съм малко объркана и не знам какво точно да правя, затова се обръщам към вас за съвет. Историята: Преди година имах приятел, бяхме с него мн кратко(само 1-2 седмици), нищо сериозно. Напоследък пак започнахме често да се засичаме вечер по кафетата, той ме гледа странно, търси компанията ми, отново проявява интерес към мен. А аз също се чувствам привлечена от него. От опит вече знам, че връзка с него не мога да имам - той просто не е човек за връзка, а и аз не искам да имам връзка с него. По-скоро искам от време на време да се виждаме. Аз съм девствена и се учудвам от себе си че имам желанието да го направя с него... Според вас заслужава ли си? Заслужава ли си той да ми е първия при положени че нито ще имаме връзка, а единствено от време на време ще се виждаме за да се отдадем на желанията си???

LuCkY_YoU
08-25-2006, 22:46
spored men Ne.

ice^girl
08-25-2006, 22:50
Ами малко е рисковано, ама пък ако наистина го искаш защо не... :-k

gal4eto
08-25-2006, 22:52
bila sam v sa6tata situaciq,nakraq re6ih da iz4akam podhodq6tiq 4ovek i da ti kaja ne sajalqvam 4e go napravih

mutti
08-25-2006, 23:28
ami vij kakvo mn 4esto purviq put e golqmo razo4arovanie, zatova moje6 samo purviq put da go napravi6s nqkogo s koito nqma da ti puka dali 6te mu xaresa(i suvsem spokoino moje6 da go obqvqva6 za slab lubovnik). puk i ne e zadaljitelno da go za4ita6 toq purvi put.kato te otvori,posle 6te po4ne da ti stava xubavo ot seksa i 6te moje6 posle da mu se nasladi6 istinski s 4ovek koito obi4a6.pogledni go i ot moita strana,ne e 4ak tolkova ujasno :)

malka_kukla
08-25-2006, 23:34
napravi go s 4ovek,kogoto obi4a6!

ThePainIsReaL
08-25-2006, 23:36
НЕ

gal4eto
08-25-2006, 23:39
saglasna sam s malkata_kukla

ViliNka_iV
08-26-2006, 00:26
Em spored men....trqbva da iz4aka6 podhodq6tiq...6toto purviqt se pomni cql jivot...neizburzvai...mom4eta pod put i nad put.....pravi kvoto misli6,ma spored men ne go pravi 6tom neiska6 da hodi6 s nego a samo e taka te privli4a..

gery_to
08-26-2006, 00:43
Vinagi shte pomnish purviq put i momcheto s koeto si go napravila,taka che ne go pravi s tova momche!niakoi den samo shte sajaliavash!az biah v sashtata situaciq i sega kato se seta kakva patka biah i mi se povrashta napravo!napravi go s niakoi kogoto naistina obichash i si s nego a ne s niakoi s koito shte se vijdate samo otvreme navreme zaradi edno edinstveno neshto

Хасковлията
08-26-2006, 04:09
В момента съм малко объркана и не знам какво точно да правя, затова се обръщам към вас за съвет. Историята: Преди година имах приятел, бяхме с него мн кратко(само 1-2 седмици), нищо сериозно. Напоследък пак започнахме често да се засичаме вечер по кафетата, той ме гледа странно, търси компанията ми, отново проявява интерес към мен. А аз също се чувствам привлечена от него. От опит вече знам, че връзка с него не мога да имам - той просто не е човек за връзка, а и аз не искам да имам връзка с него. По-скоро искам от време на време да се виждаме. Аз съм девствена и се учудвам от себе си че имам желанието да го направя с него... Според вас заслужава ли си? Заслужава ли си той да ми е първия при положени че нито ще имаме връзка, а единствено от време на време ще се виждаме за да се отдадем на желанията си???
Имаше една песничка на РОКСЕТ - "Лисън то йор хард", демек за Българоговорящите: "СЛУШАЙ СЪРЦЕТО СИ"

koalka
08-26-2006, 06:41
Според мен не си струва.Твое си е решението дали ще го направиш с него или не,но според мен ще напрвиш грешка,че не си го напрвила с човек,който обичаш и после ще съжаляваш,но нищо няма да можеш да направиш.

Atula
08-26-2006, 07:54
Nedei.